Formuła zlotu

Tematy dotyczące spotkań fanów MGS

Moderator: GM

Jaką formułę ma przyjąć tegoroczny zlot?

Jednodniowe spotkanie w lokalu dla forumowiczów.
1
9%
Jednodniowy zlot dla fanów (z forum i spoza).
8
73%
Kilkudniowy wypad dla forumowiczów (dotychczasowa formuła).
2
18%
 
Liczba głosów : 11

Formuła zlotu

Postprzez ArecaS » So lut 14, 15 23:54

Jako że niestety nie mogę utworzyć nowego działu dla tegorocznego zlotu (pojęcia nie mam czemu, ale po prostu nie chce działać), to musimy póki co porobić trochę bałaganu w dziale ogólnym. Na razie prosiłbym zainteresowanych o wypowiedzenie się na temat tego jaka formuła zlotu by im najbardziej odpowiadała. Proszę zarówno o głos w ankiecie, jak i krótkie uzasadnienie w poście.

Co myślę ja o poszczególnych opcjach:

1) W sumie spoko. Najprostsza w organizacji, bo nie musimy załatwiać w zasadzie nic - wystarczy zarezerwować lokal. Problem jest taki, że tu jak zawiedzie ekipa z forum, to jesteśmy w dupie troszku. Trzeba się faktycznie cackać w ustalanie terminu tak żeby wszystkim pasowało, bo od tego zależy sensowna frekwencja. Tego chciałbym uniknąć. No i brak waloru marketingowego przy takiej opcji.

2) Opcja, za którą ja głosuję. Generalnie plan jest taki, że z tego co widziałem, to wiele różnego rodzaju zlotów jest organizowanych w Cybermachinie i choć w pewnym stopniu za pośrednictwem FB przez nich reklamowanych. Co prawda musiałbym się dowiedzieć na jakich zasadach dokładnie takie coś jest, ale byłaby szansa dotrzeć do grona zainteresowanych trochę szerszego niż sam Zanzibar. Oczywiście trzeba w takiej sytuacji troszkę się przygotować, bo jakoś przed tymi ludźmi z zewnątrz pokazać się trzeba. Generalnie nie mam jeszcze pomysłu JAK DOKŁADNIE bym chciał by takie coś wyglądało, ale myślę, że burza mózgów i coś wymyslimy. Wielkiej pompy być nie musi, wiadomo.Tu największą zaletą jest oczywiście to, że przy odrobinie szczęścia możemy ściągnąć kogoś spoza naszego hermetycznego grona.

3) Zdaję sobie sprawę z uroku jaki taka forma zlotu za sobą niesie, ale logistyka tutaj stanowi największy problem. Zwłaszcza kwestia finansowa. Powiem wprost - ja się na pewno na coś takiego nie piszę, bo mnie nie stać w tym roku na takie zabawy. Organizacją musiałby się zająć kto inmy. Sądzę, że nie tylko ja miałbym problem czy to z kasą, czy z urlopem, czy jeszcze z czymś innym. No i dochodzą kwestie takie jak odpowiednie miejsce, transport etc. Nie mamy też co liczyć na ludzi z zewnątrz, chyba że chcemy zorganizować konwent od razu. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Formuła zlotu

Postprzez Tidus93x » N lut 15, 15 08:56

Osobiście wszystkie opcje mi się podobają, najbardziej zaś pierwsza, gdyż cenię sobie możliwość spotkania w towarzystwie tych, których teoretycznie znam od lat, a tak naprawdę nigdy na oczy nie widziałem. Jednak tak jak mówisz, nie wiadomo jakie szanse, że zjawią się tłumy z forum, więc biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności zgadzam się, że druga opcja byłaby najrozsądniejsza.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Formuła zlotu

Postprzez uci » N lut 15, 15 09:12

powiem z doświadczenia że jak trafisz do ekipy fanów MG (takich których nigdy w życiu na oczy nie widziałeś) to nagle masz wrażenie że znasz ich od lat :P

Z opcja 2 sam nie wiem tylko ile ludzi z zewnątrz by przyszło
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Formuła zlotu

Postprzez ArecaS » Pt lut 20, 15 23:24

Nie chcę co prawda by wyszło na to, że zrzędzę, ale dostrzegam z organiacją zlotu pewien problem. Temat z ankietą wisi już ponad tydzień, a jak dotąd głos zabrały raptem 3 osoby i to łącznie ze mną. Nie chodzi mi o to, że wasza opinia w tym względzie jest mi jakoś niezbędna, ale chodzi o kwestię zaangażowania. Jeżeli praktycznie nikomu nie chciało się zaznaczyć opcji w ankiecie i napisać jednego posta, to zakładam, że tym bardziej nie będzie mu się chciało zmarnować kilku godzin na pojawienie się na spotkaniu. W takiej sytuacji to nie ma sensu. Temat nie znika, więc jak chcecie, to wyprowadźcie mnie z błędu. Natomiast jeżeli zignorujecie sprawę, to z organizowania imprezy się wycofuję. Nie dlatego, że strzelam jakiegoś focha, tylko dlatego, że takie przedsięwzięcie zwyczajnie nie ma sensu jeżeli nikogo z potencjalnie zainteresowanych nie obchodzi.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Formuła zlotu

Postprzez ArecaS » Śr lut 25, 15 21:45

Cieszę się, że pojawiły się nowe 4 głosy, ale prosiłbym jednak o wypowiedzenie się przez osoby głosujące w formie posta. Chodzi o to żebym wiedział, że głosowali aktywni użytkownicy, których obecności można się spodziewać, a nie jakieś randomy z 0 postów, które sobie ot tak postanowiły kliknąć na przycisk.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Formuła zlotu

Postprzez Faja » Cz lut 26, 15 10:49

Opcja 2 ponieważ i tak nikt spoza nie będzie, więc skończy na opcji 1.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Formuła zlotu

Postprzez Aszyn » N mar 08, 15 11:58

A ja wybrałem opcję 3. Po ustaleniu terminu 2 x zdarzyło się tak, że nie mogłem przyjechać, ale strasznie żałowałem, że to mi nie wyszło. Byłem na jednym kilkudniowym zlocie, ale spotkanie to było przekomiczne, nauczyłem się tańczyć, jeść za pomocą widelcy, a do tego poznałem mnóstwo pozytywnych osób. Ja obstaje za kilkoma dniami, ewentualnie jednym, ale podobnie jak Faja, myślę, że spoza forum to raczej ludzi nie będzie. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Re: Formuła zlotu

Postprzez uci » N mar 08, 15 14:58

a może zlot w zlocie?

Pyrkon za 2 miechy sporo ludzi tam będzie, może z forum tez ktoś się tam wybiera bo chce, może więc i by się tam spotkać, o ile tam ktoś się wybiera?

Albo za tydzień pod spodkiem na IEM:P
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Formuła zlotu

Postprzez Aszyn » N mar 08, 15 22:10

Ja odpadam, wtedy mam zlot PTNch w Katowicach :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris


Powrót do Zloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron