Cobra Unit The game

Czyli o MG Survive, DGN, DGN2, MGO, oraz MGS Mobile

Moderator: GM

Cobra Unit The game

Postprzez SALADYN » Cz paź 04, 12 00:14

uci napisał(a):Tak już gdybając ciekawi mnie co zrobią z Kobrami w MGS:the Boss gdyby to powstało. Dziwne postacie ale mogą mieć niezły potencjał.


SALADYN napisał(a):Najlepsze jest to że jak już Koji zrobi tą grę z Cobra Unit w Normandii to ci bossowie mogą nabrać charakteru i już w MGS3 będzie się na nie inaczej patrzyło.


No właśnie, spekulacji na forum już było sporo ale jak się zapatrujecie na taką pozycje i co byście chcieli w niej zobaczyć ?
Raczej nie ma co spekulować czy gra powstanie skoro Koji sam rzucił podchwyconym od graczy pomysłem a na horyzoncie czai się Rising którego historia również ma swoje korzenie w życzeniu fanów.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Coldman_9 » Cz paź 04, 12 12:53

Nie, nie i jeszcze raz nie. Interquelandia już opanowała serię, brak nam jeszcze prequelandii. Jak Kojima nie ma świeżych pomysłów na historie w obrębie uniwersum, niech zleci grę innemu studio. Już Ground Zeroes jest dla pewnie pewnego rodzaju rozczarowaniem, bo klepanie kolejnych epizodów w zamkniętej już historii, to skok na kasę powodoway brakiem pomysłów na popchnięcie serii w przyszłość. Mnie najbardziej ucieszyłoby info o kontynuacji Revengeance.

Poza tym, członkowie Cobra Unit są tak niedorzeczni, że na samą myśl o takiej grze zbiera mi się na śmiech.
Ostatnio edytowano Cz paź 04, 12 12:55 przez Coldman_9, łącznie edytowano 1 raz
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Faja » Cz paź 04, 12 12:55

popchnięcie serii w przyszłość?
masz MGR przeca
Snake już jest stary i powinno mu się dać spokój, mi tam nie przeszkadza opowiadanie na nowo tego samego
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Simon » Cz paź 04, 12 13:03

Grywalna kobieta bylaby strzalem w dziesiatke i jakos chyba najbardziej nadaje sie Voyevoda. A Cobry bylyby malo znaczacym tlem. Choc moze nie?
Moze przedstawilby ich stricte ludzkich, bez zadnych niedorzecznych elementow?
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Tidus93x » Cz paź 04, 12 13:30

Cobry to kiepski materiał na grę IMO, podobnie jak wielu uważam ich za przykry aspekt trójki. Mnie bardziej interesuje Ground Zeroes mimo wszystko, a już najbardziej rimejk MG i MG2. Prequel trójki z The Boss? Nie kręci mnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Cobra Unit The game

Postprzez uci » Cz paź 04, 12 14:10

ja tam nie mam nic przeciwko - granie The Boss było by czymś, a kobry dzięki dobremu tłu fabularnemu mogą dostać drugą szansę, szczególnie że gameplayowo Kobry mają całkiem niezły potencjał - choć niektórzy z nich odpadają przy skradanym gameplayu
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Cobra Unit The game

Postprzez kALWa888 » Cz paź 04, 12 14:35

Mi się pomysł grania jako The Boss nie podoba. Bardziej wolałbym tak jak Tidus wspomina remake MGów czy Liquid jako grywalny Snake. Przecież to kultowa postać, fajnie byłoby gdyby wrócił. Jest jeszcze Grey Fox, jego też wolałbym jako grywalną postać, ale po części Raiden jest taki jak on. I Grey Fox to też kultowa postać i tajemnicza w dodatku. Miejsca na rozbudowanie jego postaci jest jeszcze sporo.
Gdy myślę o The Boss zdaje mi się ona jakby spoza serii. Niemal przejściowa. Jakoś nie potrafię jej traktować jako postaci kultowej. Podobnie jak Raiden wzięła się znikąd i jest w pewien sposób związana z Big Bossem (tak jak Raiden z Solidusem), no bo była jego mentorką i ma dla niego szczególne znaczenie. Sama postać The Boss jest bardzo dobrze skonstruowana i ma sporo ciekawych rzeczy do powiedzenia, ale kto wie ile w tym zasługi niedorzecznych Kóbr, którzy do powiedzenia nie mają prawie nic. Z jednej strony, gdyby fajnie to wyszło, pokazaliby Voyevodę jak i Cobra Unit od innej strony, to może przyjąłbym ten pomysł lepiej. Jak mi Raiden wyszedł znienacka zamiast Snake'a to też zadowolony nie byłem. Ale okazał się bardzo ciekawą postacią. Kto wie czy The Boss nie okazałaby się jeszcze ciekawsza. Ale to zrodziłoby kolejne niedokończone wątki, za które albo się weźmie, ale zostawi takimi jakimi są. Trudno powiedzieć. Jakoś The Boss jest jak dla mnie mało oryginalną postacią, a każdy ze Snake'ów ma w sobie coś niesamowitego, niepowtarzalnego.

Ciekawy wydaje mi się pomysł, na ostatni epizod Big Bossa. Nie wiem czy jest to wykonalne, bo gralibyśmy tylko po to by przegrać ze Snakiem. Ale moglibyśmy spojrzeć na to z innej perspektywy, zobaczyć jak to rzekome szaleństwo Big Bossa wyglądało z jego perspektywy. No i walczyć z samym młodym Snejkiem.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Coldman_9 » Cz paź 04, 12 15:44

Ciekawy wydaje mi się pomysł, na ostatni epizod Big Bossa. (...)No i walczyć z samym młodym Snejkiem.


Remake MG i MG2 jest już nie tyle wskazany, co konieczny. Starcie BB z Solidem w surowym klimacie a'la Batman vs. Bane w ostatnim Batmanie - to byłoby coś.
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Cobra Unit The game

Postprzez uci » Cz paź 04, 12 15:55

potem to wydadzą na WiiU i bedą ludzie psioczyć, ale poprawią znów kanon żeby między MG1 a 2 a MGS1 móc wcisnąć z kilka kolejnych missing linków (jakby było ich mało) - to już lepiej rozbudować postacie które mają miejsce na tą rozbudowę

jakby nie patrząc The Boss i Kobry zahaczają o drugą wojnę światową, normandię - czy np. misję eliminacji jednego z naukowców projektu manhattan.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Simon » Cz paź 04, 12 18:38

The Joy to idealna kandydatka. Zwlaszcza, ze w parze idzie rozwiniecie watku The Sorrow. No i tak jak mowisz, uci - realia WWII:)
Kalwa, zapamietaj: GrAy Fox.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: Cobra Unit The game

Postprzez kALWa888 » Cz paź 04, 12 19:46

Sorki za ten błąd, dawno się nie grało w grę to i pamięć szwankuje. Poprawię się :).

No lądowanie w Normandii mogłoby wyglądać bardzo ciekawie w wykonaniu Koji'ego.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Simon » Cz paź 04, 12 22:23

Ech, oby nie kazal dlugo na to czekac. No i na Metal Gear Liquid:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Re: Cobra Unit The game

Postprzez SaladinAI » Pt paź 05, 12 15:01

W Normandii to sobie nie pogracie, The Boss rodzi dziecko i mamy epilog w szpitalu.

Albo:

QTE na plaży z rodzeniem dziecka i jednoczesnym ostrzeliwaniem się z nieruchomej pozycji

Po twojej lewej
Teraz po prawej
No i przyj!

Serio to liczę na solidny występ w oblężonym Stalingradzie.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Osvelot » N paź 07, 12 11:08

Jestem za grą z Cobra Unit, będę biegał Sorrowem i dawał ludziom depresję :)


SAD. SO SAD.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Cobra Unit The game

Postprzez Simon » N paź 07, 12 12:51

Ocwelot napisał(a):Jestem za grą z Cobra Unit, będę biegał Sorrowem i dawał ludziom depresję :)


SAD. SO SAD.


Lubie to:]
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain


Powrót do Inne części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron