MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

O interaktywnym komiksie

Moderator: GM

MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez Adamska » N sty 08, 06 18:46

Siemka tu ja ponownie !!! ;D
Niedawno pojawi?y si? wie?ci, ?e ma ukazac si? nowy Metal Gear Solid na PSP. Tak, dobrze przeczytali?cie Solid nie Ac!d :D. Co wy na to ?? Jak dla mnie to extra, bo jako posiadacz PSP na to czeka?em. Tylko zastanawia mnie to, jak b?dzie wygl?da?o sterowanie bo przecie? PSP nie posiada L1 i R2, i ma tylko jedn? ga?k? analogow?. No i przede wszystkim jak? rol? b?dzie spe?nia? w stosunku do innych cz??ci gier, mam na my?li fabu?? i scenariusz. Mo?e b?dzie to kontynuacja przygód Big Bossa albo Raidena ??

Czekam na wasze opinie i propozycje ;)
Pozdro :)
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: Metal Gear Solid na PSP

Postprzez Gac666x » N sty 08, 06 18:53

Przeciez ma L1 i R1 (brakuje L2 i R2 to fakt), ga?ka analogowa jest, 4 przyciski s?, na takich ustawieniach da sie grac w MGS'a 1 przeciez, a napewno gra nie bedzie tak skomplikowana by pociagn?? wszystkie mozliwosci z MGS2 czy MGS 3 nawet.
Analogicznie rozumuj?c otrzymamy co? w rodzaju MGS'a1 jesli chodzi o skomplikowanie i grafik? (no dobra grafika bedzie duzio lepsia, powiedzmy jak w MGA), wi?c i przyjemno?? grania powinna by? stosunkowo du?a.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: Metal Gear Solid na PSP

Postprzez borx » N sty 08, 06 18:56

Nie MEATAL GEAR SOLID a Metal Gear B.D !
Ca?kowicie nowy projekt i jak narazie wiadomosci o nim s? szczatkowe.Nie spodziewa?bym sie jednak zwyczajnie od?wierzonego MGS. Sam Kojima zapowiada jakies iscie rewolucyjne rozwiazania. ( Poczytaj chocby newsy na OH )

PS: a po co ci az 4 triggery do grania w MGS na PSP? :)
Ostatnio edytowano N sty 08, 06 18:59 przez borx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: Metal Gear Solid na PSP

Postprzez Adamska » N sty 08, 06 19:27

Chodzi?o mi raczej o to jak zostan? one zast?pione. A co wg. ciebie oznacza B.D , bo wed?ug mnie brak danych :D <?arcik>
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: Metal Gear Solid na PSP

Postprzez borx » N sty 08, 06 20:37

Cokolwiek znaczy B. D ja bym zmieni? na B. M i by?oby: Metal Gear: Bad Motherfucker.
( joke dla tych co pamietaj? portfel Samuela Jacksona w Pulp Fiction )

Wracaj?c do tematu to wiesz jak to jest. Wszystko co tajemnicze wzbudza ciekawo?? i nakr?ca spirale spekulacji. Kojima ma takie sztuczki w jednym palcu a zastosowanie skrótu i nie podanie jego rozwiniecia to wzorowy przyk?ad takich zagrywek :)
Ostatnio edytowano N sty 08, 06 22:35 przez borx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

MGS:BD

Postprzez kul2 » Cz sty 26, 06 13:38

MGS:B.D. zmieni?o tytu? roboczy na Metal Gear Solid Digital Comic, co najlepiej oddaje essencj? tego MGS na PSP. Zgodnie ze s?owami Wilsona Chenga, product managera w Konami Digitial Entertainment, MGS:BD 'b?dzie to zupe?nie nowy gatunek, który zawrze w sobie rózne rodzaje przekazu na jednym dysku UMD'.
MGS B.D. tworzony jest przez Hideo Kojim? i Noriaki Okamur?, natomiast za szat? graficzn? ma odpowiada? australijski rysownik komiksów Ashley Wood, znany chocia?by ze 'Spawna' czy komiksów 'Metal Gear Solid'.
Zgodnie ze s?owami przedstawicieli Konami, MGS B.D. ma by? czym? wi?cej, ni? tylko klikaniem w zeskanowane uprzednio obrazki - mówi si? o 'interaktywnym do?wiadczeniu'.
Co prawda nie jest jeszcze jasne, jaka doza interaktywno?ci wchodzi w gr?, jednak trailer pokazany podczas KGD ukaza? animowan? rozgrywk?, 'dymki' z napisami oraz od?osy z gry przedstawione równie? na mod?e komiskow?.
Data wydania i cena produktu nie zosta?y jak dot?d ujawnione.


Jak sie na to zapatrujecie?
Dla mnie mimo wszystko wyciagacz kasy, zwlaszcza ze kreska Wooda niespecjalnie mi podchodzi, a jakos w cudowne ToBeAC!D nie wierze.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Odp: MGS:BD

Postprzez Gac666x » Cz sty 26, 06 14:02

Hmmm mam podobne zdanie co ty... Wood kreske ma ciekaw?, ale strasznie chaotyczn? i ci??k?. Kazdy rysunek jest inny, kazdy snake wygl?da inaczej za ka?dym razem, nie lubi? tego.

Jesli o sam? "gr?" chodzi to my?le, ?e b?dzie to taki komiksowy shenmue, gdzie np. w odpowiednim momencie trzeba bedzie dany przycisk wcisn??.

Napewno nie kupi?.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: MGS:BD

Postprzez noth_1 » Cz sty 26, 06 14:03

http://www.gamespot.com/pages/video_pla ... 43121&pid= Boze cudowne niesamowite , piekne , genialne , nowatorskie , jednym slowem rozbilem sie na czesci pierwsze.
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: MGS:BD

Postprzez liquid kaczor » Cz sty 26, 06 15:07

"Digital comic" to jako? do mnie nie przemawia. Z tego co narazie o tym produkcie przeczyta?em, niewiele w?a?ciwie wynika, wi?c po?yjemy zobaczymy
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: MGS:BD

Postprzez noth_1 » Cz sty 26, 06 15:22

Cudownie ten komiks wyglada w ruchu... moim osobistym zdaniem
Avatar użytkownika
noth_1
Red Blaster
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pn lis 07, 05 19:45

Odp: MGS:BD

Postprzez liquid kaczor » Cz sty 26, 06 16:30

Jaki program potrzeba do tego filmu?? Wchodze na strone i wyskakuje Can not Create DirecShow Player. Zainstalowa?em go i ci?ge to samo :/
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: MGS:BD

Postprzez PiotrB » Pt sty 27, 06 09:13

Po obejrzeniu trailera nowy MGS:DC na PSP nie przypad? mi jako? specjalnie do gustu. Trailer sam w sobie du?o nie pokazuje, wi?c my?l?, ?e sporo rzeczy mo?e si? zmieni?.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez kul2 » Pt sty 27, 06 09:50

Liquid sciagnij z downloadu na OH ;)
Wg. niektorych informacji DC ma sie juz pojawic 19 marca.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez liquid kaczor » Pt sty 27, 06 12:45

OK, mam. Ale problemy te? s?, w Allplayerze i WMP mam tylko dzwi?k. Czy mam to odtworzy? lub jakie kodeki s? potrzebne?
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez kul2 » Pt sty 27, 06 12:49

Polecam www.divx.pl i jakiegos nimo czy innego kodek paka.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez Adamska » Pt sty 27, 06 13:02

Problemy w Allpalyerze ?? Poszukaj -----> ffdshow-20040725 <------- to zbiór wi?kszo?ci kodeków dost?pnych dla Allplayera, od k?d go mam ka?dy format chodzi mi bezb?ednie ;)
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez liquid kaczor » Pt sty 27, 06 13:29

mam zainstalowanego Klite Kodeck pack i wszystko zawsze by?o dobrze, to pierwszy problem od ok roku. Zainstalowa?em WMP 10 i dzia?a.
W ruchu to wygl?da genialnie, Noth mia? racje, ale jako? nie widze jak takie rozwi?zanie bedzie sprawdza?o si? podczas game play'u. Jesli takie komiksowe mia?by by? tylko filmiki to moze by? nie?le, ale to kolejny MGS1 zrobiona "na nowo" niestety, poczekajmy jeszcze troche i wyjdzie MGS na X box'a i Nintendo DS
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez borx » Pt sty 27, 06 14:15

Panowie a w to w ogóle bedzie sie gra?o??? Mo?e to tylko taki komiks wydany na UMD? Na trailerze gameplayu nie ma a i Kojima jakos nic o gameplayu nie wspomnia?. Nawet na tym swoim przemówieniu z gamer's day ( jesli przemówienia nie widzieliscie to tu jest link:
http://www.gametrailers.com/player.php?id=9068&type=wmv )

EDIT: Proponuje obadac tez Sillent hill: experience na PSP- to tez taki comiks i wyglada poprostu identycznie jak MGS: DC.
http://www.gametrailers.com/player.php?id=9075&type=wmv
Ostatnio edytowano Pt sty 27, 06 14:24 przez borx, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez Adamska » Pt sty 27, 06 14:25

borx napisał(a):Panowie a w to w ogóle bedzie sie gra?o??? Mo?e to tylko taki komiks wydany na UMD? Na trailerze gameplayu nie ma a i Kojima jakos nic o gameplayu nie wspomnia?. Nawet na tym swoim przemówieniu z gamer's day ( jesli przemówienia nie widzieliscie to tu jest link:
http://www.gametrailers.com/player.php?id=9068&type=wmv )


Stary, ja doszed?em do wniisku co oznacza nazwisko Kojimy:

z jap. Kojima- sam nic nie wiem, nawet jak wiem to nie powiem, nie mowie nic od razu, nigdy nic nie wiadomo, ko?cze z MGS... robie kolejnego MGS'a, troch? pok?amie, pó?niej sami si? dowiedz?... :P :P :P

BTW- Jak narazie podchodz? do tej cz??ci MGS podobnie jak do Ac!d'a- dodatek dla kolekcjonerów...
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez liquid kaczor » Pt sty 27, 06 15:19

No jak sie ma tam nie gra? tylko oglada? to podaoba mi si? :D Tylko troche przeszkadzaj? te "bang, bum" i inne takie dzwi?ki, ale one tworz? komiksoowy klimat przynajmniej.
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez PiotrB » Pt sty 27, 06 18:01

Fajnie, ?e modele postaci wzieli z MGS:TTS, w którym Solid wygl?da najlepiej, zw?aszcza twarz. Mam nadziej?, ?e gameplay nie nawali i b?dzie to gra, a nie film.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez Gac666x » Pt sty 27, 06 19:28

PiotrB... CO????

To b?dzie interaktywny KOMIKS. TAM S? RYSUNKI WOOD'a, nie ma graf z TTS O_o.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez PiotrB » Pt sty 27, 06 19:37

Gac666 napisał(a):PiotrB... CO????

To b?dzie interaktywny KOMIKS. TAM S? RYSUNKI WOOD'a, nie ma graf z TTS O_o.

Swoj? opini? opiram na trailerze. Wida? na nim rysunek Snake'a w masce identycznej jak w MGS:TTS. Ocelot te? wygl?da tak jak w TTS. Chodzi?o mi o to, ?eby wzieli nie modele postaci, ale wygl?d postaci z TTS i dali jako rysunki w Digital Comic.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez borx » Pt sty 27, 06 20:36

Kurde da?em wam mo?ki linka do trailera Sillent hill: experience zebyscie sobie porownali... ::) :)
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez Gac666x » Pt sty 27, 06 22:00

"Fajnie, ?e modele postaci wzieli z MGS:TTS"

No to Piotrze wyra?aj si? dok?adniej, bo raz mówisz modele, a raz ze wzoruj? sie na modelach ;). Teraz ciebie rozumiem i cofam co mówi?em hehe.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez Mr_Zombie » So sty 28, 06 00:19

Z jednej strony, gdy obejrza?em trailer z Gamespotu produkt i si? spodoba? - prawdziwy dynamiczny komiks. Z drugiej jednak strony trudno oprze? si? wra?eniu, ?e to faktycznie wyci?gacz kasy. W ko?cu przecie? ju? raz ten komiks zosta? wydany - w formie papierowej. Jaki jest wi?c sens kupowania go po raz drugi, w wersji elektronicznej?
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez borx » So sty 28, 06 00:37

Japo?czycy kupuj? nawet majtki reklamowane jako stringi czarodziejek z ksi??yca ( powaga ) wiec czemu tu sie dziwic. Japo?czycy to straszni gad?eciarze. A ?e przy okazji mo?na ?ykn?? pare jenów dzieki sprzeda?y w USA i w Europie? Ha!
Obrazek
Avatar użytkownika
borx
Global Moderator
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:22
Lokalizacja: Z Dupy!

Odp: MGS:B.D. vel MGS:Digital Comic

Postprzez Gac666x » So sty 28, 06 02:12

To s? tacy gad?eciarze, ?e jak by?a moda na Tmagochi to nie by?o tak, ?e jak zwierz?tko umar?o to wystarczy? reset i od nowa. Jak juz raz zwierzaczek umar? to koniec, trzeba by?o kupi? drugie tamagochi ;) (oczywi?cie nie wszystkie modele tak mia?y, ale by?y i takie). To si? nazywa marnotrastwo :D. Ech gdzie moje tamagochi ^_^.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez kul2 » Wt wrz 12, 06 12:45

Ogladal ktos juz ten komiks? Jakie opinie/wrazenia?
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Coldman » Śr cze 09, 10 14:26

Ta "dwójka" DGN w ogóle wychodzi? Jest jakaś konkretna data premiery?
Ostatnio edytowano Śr cze 09, 10 15:09 przez Coldman, łącznie edytowano 1 raz
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Następna strona

Powrót do Digital Graphic Novel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron