Sytuacja czatów

Wszystko co związane z chatem

Moderator: GM

Sytuacja czatów

Postprzez Snake. » N sie 29, 10 20:08

[Dzisiaj 19:02] Infernal Warrior: Ale ja nie namawiam na czata a potem nie przychodzę.
x e [Dzisiaj 19:06] Snake.: Nie. Ty ani nie namawiasz ani nie przychodzisz.
x e [Dzisiaj 19:08] Infernal Warrior: Tak, bo nie bardzo jest po co. Jak wpadne to albo już nikogo nie ma albo jest jedna, dwie osoby. A i czasem taka polityczna Kropka jedna ;]


Zatem, IW, jakie masz propozycje, by zwiększyć frekwencję i sprawić, by było - jak to ująłeś - po co wchodzić na czata?
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Simon » N sie 29, 10 20:10

Trza wznowić quizy...jeśli Hal nie będzie mógł to potrzebowałbym kogoś do pomocy.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Snake. » N sie 29, 10 20:11

Zatem mamy propozycję wznowienia quizów. Świetnie. Hal jest aktualnie nieosiągalny w sieci.
Ciekawi mnie, kto mógłby pomóc Simonowi w organizacji quizów?
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Simon » N sie 29, 10 20:14

SAL. ja bym widział ciebie bo i tak wszystkie wygrywasz:]
Aczkolwiek zmniejsza to wtedy frekwencję, o jednego człeka mniej...
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Snake. » N sie 29, 10 20:16

Czekamy więc na propozycje najbardziej zwracającego uwagę na obecność, bo powinien znać temat jak nikt inny.
Chyba że znajdzie się użytkownik, który potrafi gadanie przekuć w działanie. Takiego Nam potrzeba.
Co zrobić, by na czat przychodziło więcej niż "1, 2 osoby i czasem polityczna Kropka"?
Co zrobić, by czat odżył i ponownie zainteresował użytkowników?
Jakie oferty współpracy przedstawiacie, drodzy użytkownicy, i w jakim zakresie?
Cóż za pomysły jesteście w stanie przedstawić oprócz quizów i w jakim stopniu będziecie potrafili je ukształtować?
W końcu Nam wszystkim ponoć zależy.
Działajmy więc.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Infernal Warrior » N sie 29, 10 20:44

Jeśli masz jakiś problem ze mną to zamiast publicznie się wypłakiwać załatw to na PW.

Pijesz do mnie ale sam nie podales zadnej propozycji, nie mowiac juz o checi dzialania.
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Snake. » N sie 29, 10 20:55

Liczyłem na propozycję, ale widzę, że jej teraz nie masz.

Moja propozycja więc:
(Przepraszam, że tak chaotycznie i niepoukładanie).


1. Przede wszystkim quizy. Dwie osoby przygotowujące, tylko nie stale, zrobilibyśmy takie swoiste codwutygodniowe dyżurki, żeby ludzie czasem się zmieniali. Quizy co dwa tygodnie ze wszystkich emigeesów, zarówno ich zapowiedzi i rozstrzygnięcia ogłaszane na głównej.
2. Jedna osoba czuwająca nad procesem czatów. Mogę to być ja, może to być ktoś inny, ktoś bardziej odpowiedzialny. On pilnowałby całości i dopilnowywał by, żeby quizy się odbywały.
3. Natomiast. Na czatach bez quizów poruszane są elementy struktury oraz propozycje efektywniejszych prac nad Zanzibarem, propozycje zmian, zorganizowane dyskusje o emigeesach, zapisywane do loga. Najciekawsze wypowiedzi na główną.
To tylko dwie, bo nie mam czasu na resztę, przeze mnie zapisaną.
EDIT:
3. Zorganizowane dyskusje o emigeesach co tydzień, nadzorowane przez osobę do tego wyznaczoną. Określone tematy, tj. luźne dyskusja podsumowująca i omawiająca tematy poruszone na forum: postacie Rising, Rising w sensie stricte, przeszłość Raidena, przyszłość Kojimy i Kojima Productions, wszelkie tematy powiązane z Peace Walkerem i innymi emigeesami, ich wpływem na nas, nasze przemyślenia, koncepcje, domysły i analizy, ustalanie w jakim miejscu usytuowana jest seria na polskim rynku, jaki mamy na to wpływ oraz omówienie potencjalnych projektów związanych ze stroną, rozmaite pytania, wątpliwości i skargi.
4. Czat tematyczny w całości poświęcony odpowiednio spakowanym tematom. Ostatni czat miesiąca po części poświęcony czatom nadchodzącym i pomysłom na najbliższy miesiąc. Na końcu zaś Czat Miesiąca. Zwycięzca ogłoszony na głównej.
5. Czaty quizowe dzielą się na dwie części: sprawy quizowe po nich zaś luźna dyskusja, żeby rozładować napięcie i polepszyć więzi międzyludzkie.
a) Quiz zawiera 10 pytań z dowolnych części. Czas na odpowiedź 30 sek.
b) Quiz jest quizem. Nie prowadzimy rozmów między pytaniami.
c) Przeliczający odpowiedzi podaje wyniki i przekazuje je osobie, zajmującej się prowadzeniem tabeli. Ten aktualizuje dane i wprowadza poprawki w głównym rankingu quizów na stronie głównej. Turniej jest poprzedzony i podsumowany ogłoszeniem na stronie głównej.
d) Czat quizowy musi być poprzedzany listą zgłoszeń uczestników quizu, która jest otwarta od czata tematycznego do ostatniej minuty przed quizem. Jest to konieczne do spisania tabeli.
6. Tabela składa się z użytkowników, którzy wzięli udział w quizie, ilość odpowiedzi poprawnych i błędnych oraz liczby rozegranych turniejów. Poprawna odpowiedź to jeden punkt, błędna minus jeden punkt. Wynik umieszczany jest w rubryce i stanowi o miejscu w rankingu na stronie głównej.
7. Przygotowywanie tematów na czaty podlega jednej osobie, ale nie wyznaczonej na stałe. Muszą się zmieniać.
8. Na czacie jest przynajmniej jedna osoba moderująca.
9. Czat rozpoczyna się oficjalnie o 21:00. Quizy rozpoczynają się o 21:30.
10. Log z czata jest umieszczany na forum następnego dnia w przeznaczonym do tego dziale "Czat".
11. Czaty organizowane są w soboty.

Zamieszczanie wyników quizów i ciekawych dyskusji na stronie jest kolejnym krokiem w stronę integracji strony, forum i czatów i w tym upatruję nadzieję.

Teraz czekam na Wasze opinie i propozycje. Kilka rzeczy chodzi mi po głowie, ale muszę się zastanowić i jakoś je usensownić.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez SALADYN » N sie 29, 10 22:59

No wszystko ładnie pięknie ale poświęcenie czata tylko na tematy o serii MGS to moim zdaniem błąd bo w końcu ileż można gadać o wężach i innych wielkich bossach zostawmy to forum , spotkanie czatowe widzę bardziej jako luźną rozmowę na tematy okołogrowe i o różnych innych pierdołach , najlepiej bez ustalonego tematu który sam wyjdzie przy okazji gadki , takie spotkanie przy kawce , piwku czy jak tam wolicie.
Quizy jak najbardziej i chętnie pomogę przy czym warto quizy organizować nieregularnie od po prostu jak będą pytania czy może jakiś upominek się zorganizuje.
A jak zapewnić dobrą frekwencję , według mnie po prostu niech każdy pojawia się jak i kiedy może , wiadomo że sobota wieczór to nie każdy lubi siedzieć przed kompem a nawet jeśli to nie może bo mu kobieta plecy wydrapuje albo akurat spięcie poszło po sieci.

I naprawdę jak najmniej MGS'a po już w ogóle nie będzie o czym na forum pisać.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Simon » Pn sie 30, 10 13:35

Snake. napisał(a):błędna minus jeden punkt

Pogięło Cię, dot? Przecież wtedy przepaść pomiędzy zwycięzcą a choćby nawet człekiem na drugim miejscu będzie ogromna.
Stanowczo się z tym nie zgadzam...Co ci strzeliło do łba?
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Snake. » Pn sie 30, 10 14:34

Fakt ^^ No to bez minusowych punktow. Zliczalibysmy tylko poprawne odpowiedzi. SAL, taa, cos w tym jest. Zaproponowalem czaty tematyczne, bo kilka osob byly zdziwione, ze na czatach Zanzibaru nie ma slowka o Solidach. Ale to juz kwestia do obgadania.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Osvelot » Pn sie 30, 10 16:20

Heh... zupełnym przypadeczQiem ogarniamy podobną kwestię na forum GothicSite, z quizami(pojedynkami) włącznie. Zamiast chata jest co prawda IRC, ale to jeden grzyb. (Chociaż swoją drogą, IRC może nadawać się lepiej)

Jakbyście chcieli, mogę poelaborować na temat kwestii organizacyjnych, udało nam się sporządzić całkiem sprawny system zasad i tym podobnych. Tylko się najpierw upewnijcie, czy będzie dość osób, żeby tą zabawę uciągnąć. W sensie ludzi, którzy będą przychodzić i walczyć/oglądać. Bo to był nasz główny problem - w tygodniu lipa, bo każdy ma coś do roboty poważnego, a w weekend lipa, bo każdy ma coś do roboty lajtowego/odpoczynkowego. Stanęło na tym, że piątkowe wieczory, ale nie wiem, czy to the best opcja. Ten no, więc dajcie znać, czy na pewno macie wielkiego smaka na rozkręcanie mgsowych pojedynków na IRCu/czacie.

PS. Pojedynki o których wspominam odbywają się co prawda w formie zgadywanek pytanie-odpowiedź, ale toczą się między dwiema osobami. Oprócz poprawnej odpowiedzi liczy się także refleks, a gra się do 6 punktów.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Simon » Pn sie 30, 10 16:23

Ocwelot, te quizy już miały miejsce setki razy - to nie jest tak, że my dopiero zaczynamy:P
Przeszkodą jest tylko frekwencja- nie będzie uczestników, nie będzie quizu.
Amen.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Osvelot » Pn sie 30, 10 16:28

Wykminiłem, to z czym my się teraz borykamy, to też reaktywacja, a nie starty. Pojedynki na GSie się odbywały już w 2005, hoho. Teraz po niemalże rocznej przerwie, spowodowanej - no - upadkiem atrakcji, dopracowujemy wszystko na błysk i restartujemy.

Zmodyfikowanie formy może wprowadzić co nieco świeżości. My nie możemy, bo pojedynki 1on1 są mocno wryte w tradycję i kwestie eee... klimatyczne. Trzy konkurujące frakcje itp.

Tutaj możnaby po prostu spróbować. Oczywiście, że jest ryzyko, że się natrudzimy i nikt nie przyjdzie, ale jakby się udało, to potem i frekwencja będzie się sama napędzała. To jak z... pozyskiwaniem inwestorów. Trzeba mieć kasę, żeby zdobyć kasę. Potem jest z górki.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Snake. » Pn sie 30, 10 18:30

Ocwelot, każdą ofertę współpracy przyjmujemy z otwartymi ramionami. O jakich zmodyfikowanych formach mówisz?
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Osvelot » Wt sie 31, 10 11:15

Z tego co rozumiem, quizy na ZL odbywały się w formie wieloosobowych turniejów, gdzie każdy odpowiadał na wszystkie pytania i wygrywał najlepszy wynik. Taka niebezpośrednia rywalizacja. A pojedynki na GS zawsze odbywają się między 2 osobami (czasem tag-team, 2na2, ale to wyjątki), gdzie w grę wchodzi dodatkowo refleks - a to się bardzo przydaje, jeśli poziom wiedzy jest podobny, albo pytanie jest średnio trudne - nie wspominając o dodatkowym napięciu i poczuciu bezpośredniego starcia z drugą osobą. Taką - mniej więcej - formę mam na myśli.

PS. Profit jest także odnośnie frekwencji - do samej walki potrzeba dwóch zawodników i sędziego, a jednego wieczoru pojedynki odbyć się mogą np. dwa. Pozostali, którzy danego dnia nie walczą, mają do obserwowania coś bardziej żwawego, niż czekanie na wyniki quizu. Bo domyślam się, że jak ktoś nie miał dotychczas zamiaru brać udziału w quizie, to nawet się nie zjawiał na czata. Tutaj publiczność to byłaby już inna sprawa.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Snake. » Wt sie 31, 10 20:53

Wszystko wygląda na warte rozważenia, oprócz fragmentu z publicznością. W quizie biorą udział wszyscy, bo to przecież rozrywka -> najwyżej słaby ulegnie publicznej kompromitacji i linczowi fundamentalistów na stronie głównej <- a z tego co mówisz wynika, że jest pojedynek dwóch nachlanych kowbojów, a reszta stoi w kółku graniastym i co, śpiewa arie operowe? Miasteczko szybko by się wyludniło i zostałby szeryf ze zwycięzcą. Tak nie może być, albo wszyscy albo nikt - tak apropos dzisiejszej daty.

A co Wy myślicie o takich pojedynkach?
Ostatnio edytowano Wt sie 31, 10 21:00 przez Snake., łącznie edytowano 3 razy
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Simon » Wt sie 31, 10 20:57

Snake. napisał(a):Wszystko wygląda na warte rozważenia, oprócz fragmentu z publicznością. W quizie biorą udział wszyscy, bo to przecież rozrywka -> najwyżej słaby ulegnie publicznej kompromitacji i linczowi fundamentalistów na stronie głównej <- a z tego co mówisz wynika, że jest pojedynek dwóch nachlanych kowbojów, a reszta stoi w kółku graniastym i co, śpiewa arie operowe? Miasteczko szybko by się wyludniło i zostałby szeryf ze zwycięzcą. Tak nie może być. Albo wszyscy, albo nikt.

Amen. Na facebooku lubiłbym to:D
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Snake_VR5 » Wt sie 31, 10 21:04

Snake. napisał(a):11. Czaty organizowane są w soboty.


SALADYN napisał(a):A jak zapewnić dobrą frekwencję , według mnie po prostu niech każdy pojawia się jak i kiedy może , wiadomo że sobota wieczór to nie każdy lubi siedzieć przed kompem a nawet jeśli to nie może


Nie chce nic sugerować, ale może czat nie w sobotę też będzie jakimś rozwiązaniem. Do tej pory chyba było tak że czat odbywał się tylko w soboty, może więc niech odbywa się różnie lub niech tygodniowo będą dwa czaty (sobota - niedziela) i będą dwa logi albo jeden w zależności od tego czy przynajmniej jeden z nich dojdzie do skutku i frekwencja będzie odpowiadania.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Snake. » Wt sie 31, 10 21:10

Borze Liściasty, Ty nie sugeruj tylko mów wprost ile Tylko możesz:)
Widzisz, kłopot w tym, że nie ma kiedy. Pn-pt odpada. Może w niedzielę po rosole? Też raczej nie. Niedziela wieczorem? Kto będzie siedział do późna przed pracowitym tygodniem? Może Wy widzicie jakąś alternatywę?
Zresztą, nie oszukujmy się, wina wcale a wcale nie leży w terminie.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez ArecaS » Wt sie 31, 10 21:21

Ale już przesunąć je o godzinę wcześniej mogłoby coś pomóc...
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Snake. » Wt sie 31, 10 21:23

Ja mogę, ale nie wiem, jak inni.
Czaty od 20:00?
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez kul » Śr wrz 01, 10 15:18

A pojedynki na GS zawsze odbywają się między 2 osobami (czasem tag-team, 2na2, ale to wyjątki), gdzie w grę wchodzi dodatkowo refleks - a to się bardzo przydaje, jeśli poziom wiedzy jest podobny, albo pytanie jest średnio trudne - nie wspominając o dodatkowym napięciu i poczuciu bezpośredniego starcia z drugą osobą.

Takie cos funkcjonowalo u nas w dogrywkach.
Kropa ja mam na dysku pytania z poprzednich czatow. Tak jakbys potrzebowal.
Glownie z czesci do MGS2.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Snake. » Pt wrz 03, 10 19:46

Jeśli chodzi o quiz, to rozsądne według mnie byłoby wprowadzenie zabezpieczenia w postaci drugiej listy pytań, przesłanej innej osobie. Jeżeli jakieś natręctwo zatrzymałoby jednego z organizatorów, drugi poprowadziłby całe przedsięwzięcie i nic by nie runęło. Co by się uczyć na błędach i zapiąć całość na agrafkę. Co Wy na to?
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez kul » So wrz 04, 10 10:17

W zamierzchlych czasach liste zawsze mialy dwie osoby.

Liste ktora obowiazywala w czasie pierwszego turnieju na czacie dostal swego czasu Sage z prosba zeby poprowadzil quiz.
Sage nie za bardzo orientowal sie ile pytan zazwyczaj zadajemy i zamiast standardowych 10 przepytal z calej listy liczacej ponad 120 pytan.
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Simon » So wrz 04, 10 12:37

kul napisał(a):Sage nie za bardzo orientowal sie ile pytan zazwyczaj zadajemy i zamiast standardowych 10 przepytal z calej listy liczacej ponad 120 pytan.

Hahaha, poważnie? Niezłe jaja:D
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez kul » So wrz 04, 10 12:43

Ta...przychodze na czat o 24 i pytam sie czemu jeszcze quiz trwa...
I bought a ceiling fan the other day. Complete waste of money. He just stands there applauding and saying "Ooh, I love how smooth it is."
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Simon » So wrz 04, 10 12:55

Buahahaha:D
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Snake. » So wrz 04, 10 13:25

To jest myśl! [stawia na biurku karton energy drinków]
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Snake_VR5 » So wrz 04, 10 18:39

Snake. napisał(a):Ja mogę, ale nie wiem, jak inni.
Czaty od 20:00?


Jestem za
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Simon » N wrz 05, 10 12:22

Panie i panowie, pytanie - Jak często chcecie quiz?
Raz w miesiącu, dwa razy w miesiącu?
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Następna strona

Powrót do Chat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości

cron