Obsada filmu MGS

Informacje o filmie

Moderator: GM

Postprzez SaladinAI » Cz cze 18, 09 12:21

Zdjęcie Bale'a pochodzi konkretnie stąd:

Obrazek

Nikt się nawet przy tym specjalnie nie wysilił.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez ColonelAI » Cz cze 18, 09 12:26

100% fake, co jeszcze podkreśla post Saladina. Ten plakat już nawet pod względem designerskim jest do bani. Jeszcze Hideo jako reżyser. Jeśli on będzie reżyserował ten film to już będzie totalne przegięcie.

[ Dodano: Sro Cze 24, 09 23:46 ]
The Dark Knight actor Christian Bale has been a popular choice among gamers to take on the role of Solid Snake in a film adaptation of the Metal Gear Solid series, but there’s some bad news.

The grizzled actor told MTV Multiplayer he hasn’t been approached about a Metal Gear Solid movie, but admits he is a fan of the games.

Has Bale been approached about Metal Gear Solid? “No,” he said.

But does he play video games? “Yes,” he said.

Okay, what games does he play? “That,” he said.

By that, of course, Bale means Metal Gear Solid. Apparently, he’s also a massive fan of short answers. For gamers looking forward to a Bale-Kojima teamup, however, they’ll have to keep wishing.


Fajnie, że Bale gra w MGS. Szacunek.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownika
ColonelAI
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Pn sie 27, 07 17:18
Lokalizacja: GW

Postprzez kALWa888 » Cz cze 10, 10 13:22

Ja jestem za pomysłem czegoś podobnego do Advent Children. W mgs Snake robi takie uniki (np od lecącego pocisku z czołgu), że że w filmie można by zauważyć liny. Poza tym byłby problem z doborem odpowiedniego głosu. Jako fan FINAL FANTASY (obok MGS) uważam że ADVENT CHILDREN to mistrzostwo "sfilmowania" gry. Do tego inna fabuła wyjaśniająca następne wydarzenia. Raczej nie możliwe jest dobranie aktora, który byłby tak podobny to Solid Snake'a z MGS żeby nie było sporych narzekań. To postać komputerowa i nie wygląda na to żeby wzorowana była na jakimś konkretnym aktorze. Nawet jeśli to teraz aktor ten jest zbyt stary żeby go zagrać :-). Ja chyba wolę żeby nie wychodził żaden film o MGS'ie a jak już to tylko w stylu ADVENT CHILDREN. W dzisiejszych czasach technologia jest na tak zaawansowanym poziomie, że w takim filmie dałoby się zrobić wszystko.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez Snake_VR5 » Cz cze 10, 10 14:29

KaLwA888 napisał(a):W mgs Snake robi takie uniki (np od lecącego pocisku z czołgu), że że w filmie można by zauważyć liny.


E tam, popatrz na te z The Twin Snakes. Osobiście choć film nie powstanie i pozostaje nam tylko gdybanie oraz sfera marzeń, chciałem by film MGS wyglądał tak jak Final Fantasy: The Spirits Within lub Resident Evil: Degeneration. To rozwiązało by problem obsady, została by tylko kwestia głosów.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez kALWa888 » Cz cze 10, 10 19:16

E tam, popatrz na te z The Twin Snakes. Osobiście choć film nie powstanie i pozostaje nam tylko gdybanie oraz sfera marzeń, chciałem by film MGS wyglądał tak jak Final Fantasy: The Spirits Within lub Resident Evil: Degeneration. To rozwiązało by problem obsady, została by tylko kwestia głosów.


Właśnie mówię o czymś takim. Film robiony grafiką komputerową jak RE, FF7AC czy Wojna Dusz. Co do RE i Advent C są to filmy robione przez samych twórców gry więc w oczach fanów zyskują na wartości. Przynajmniej fanów takich jak ja :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez uci » Cz cze 10, 10 19:19

minusem takich produkcji jest to ze najczesciej ladują od razu na DVD a nie w kinie
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez kALWa888 » Cz cze 17, 10 23:14

Może i tak. Ale mi to nie przeszkadza. Nie zależy mi na dobrej reklamie tego filmu bo jako fan wolałbym żeby tylko fani oglądali ten film heh, ale wtedy nie będzie kasiorki dla producentów itp filmu. Co do tego że nie puszczają takich filmów w kinach... Co z tego? Zobacz jak bardzo popularny jest Advent Children. To samo byłoby z MGS jeśli byłby dobry. Fanów są miliardy a nie tylko oni by to obejrzeli.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez uci » Pt cze 18, 10 07:15

co nie znaczy że 90% tych ludzi nie poszła by na ten film do kina, mega ekran, przestrzenny dźwięk i ten efekt ze żadne kino domowe go nie zastąpi.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez kALWa888 » So cze 19, 10 01:10

Wiadomo. Ale jakoś myślę że seria MGS nie cieszy się aż tak wielką popularnością. Jest ceniona ale nie powszechnie uwielbiana ze względu na swoją specyficzność. Dla ogółu jest to zbyt wyjątkowa i pokręcona seria. Poza tym ja osobiście uważam że w kinie nie jest tak cudownie. To zależy z jakimi ludźmi siedzisz. Często przeszkadzają a w domu z zajebistym sprzętem i bez przeszkadzania o wiele bardziej się wczujesz. Wiele kin w Polsce jest kiepskich. Głośniki trzaskają, brzęczą, buczą... róznie to bywa. Ja średnio jestem za oglądaniem w kinie. Wolę ostateczną wersję dvd lub nawet blu-ray w zaciszu domowym bez nie potrafiących ogladac, przeszkadzających i psujących "wczutę" ludzi.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez Gillian » So cze 19, 10 08:27

KaLwA888 napisał(a):Wiele kin w Polsce jest kiepskich. Głośniki trzaskają, brzęczą, buczą... róznie to bywa.
Przecież mamy od cholery multipleksów. Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce mamy więcej sal z cyfrowym wyposażeniem, niż w niejednym zachodnim kraju.

KaLwA888 napisał(a):Ale jakoś myślę że seria MGS nie cieszy się aż tak wielką popularnością.
Mniej popularne serie były ekranizowane.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Snake_VR5 » So cze 19, 10 11:23

Multipleksy są jak najbardziej ok, choć lubię się też wybrać od czasu do czasu do normalnego kina nie znajdującego się w takiej sieci. Nigdy nie miałem tej nieprzyjemności oglądać film przy trzaskających czy brzęczących i buczących głośnikach. Kina są zresztą miejscami publicznymi, więc przychodzą tam różni ludzie.Osobiście wole jednak tą atmosferę, od tej domowej.

KaLwA888 napisał(a):bo jako fan wolałbym żeby tylko fani oglądali ten film


Jednak co zresztą ? uważam że taki film nie powinien być głównie nastawiony na fanów serii. Dzięki takiemu filmowi, takiej promocji seria mogła by pozyskać także nowych fanów. A nowy fan to również zysk, o czym na pewno twórcy zdawali by sobie sprawę.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez kALWa888 » N cze 20, 10 16:07

To właśnie to. Punkt widzenia. Perspektywa.
Wciąż boję się że jak film wyjdzie to bedzie taki drętwy i tak oszpeci serię, że film stanie na półkach obok tak "chituf" jak "Blood Rayne", "Hitman" czy "Resident Evil". Twórcy tych filmów jakoś dziwnie interpretują gry a potem wychodzi jakieś gówno całkowicie inne od gry (jeśli chodzi o założenia). Z horroru z klimatem jakim miał być RE zrobili Matrix, z klonowaną rambociarą w roli głównej i zombiakami, którzy biegają zamiast ospale ciągnąć za soba swoje pozostałości. Nie, myślę że lepiej będie jak projekt MGS: The Movie pójdzie do pieca. Heh.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez Snake_VR5 » Pn cze 21, 10 15:08

No cóż nie ukrywam że gdyby film powstał to mogły by być na to realne szanse, na pewno nie wybaczył bym ewentualnym twórcą filmu MGS zrobienia czegoś takiego jak "Hitman" (zwłaszcza jeśli chodzi o poziom). Dużo zależy też od interpretują twórców, spójrzmy na to co miało zapowiadać nowy film MK (albo i grę) Zupełnie inne było podejście do klimatu i mitologii która jest powszechnie znana jeśli chodzi o MK. Zaprezentowano coś co raczej skłania się bardziej ku horrorowi, niż ku kinu kopanemu.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez uci » Pn cze 21, 10 17:22

bo nie wiadomo poco rezyserzy i scenarzysci lubią udziwniać filmy na podstawie gry, nawet jak gra daje gotowy scenariusz, to oni wolą zrobić to od zera jakaś wizja tworcza czy coś, czasami co prawda wychodzi to lepiej (mario bros. RE, SH) czasem gorzej ale ciągle słabo, a wystarczyło by przerzucić gre na ekran jak komiksy (300, sincity)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gillian » Pn cze 21, 10 17:51

uci napisał(a):czasami co prawda wychodzi to lepiej (mario bros. RE, SH)
No chyba nie grałeś w SH że twierdzisz, że film wypadł lepiej ; )
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Gac666 » Pn cze 21, 10 18:26

Film wypadł lepiej w porównaniu do innych filmów Twilite.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez kALWa888 » Pn cze 21, 10 22:12

Ekranizację SH uważam za najlepszą wsród ekranizacji gier komputerowych. Film nie dorównuje grze, ale zachowuje klimat i tajemniczość pierwowzoru. Choć co prawda twórcy postawili na niepotrzebne wyjaśnienia niektórych motywów. Pewnie chodziło o umożliwienie lepszego zrozumienia tego co przedstawia gra większej rzeszy ludzi.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Postprzez uci » Wt cze 22, 10 20:49

ja sam nie wiem po co po calkowicie dobrym początku z SH zaczeli robić mix jakiegos wlasnego widzimisie rezysera/scenarzysty, patentow z Sh2 i tak złego zakończenia.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez kALWa888 » Cz cze 24, 10 15:15

Mi zakonczenie przypadło do gustu. Bardziej denerwowało mnie to wyjaśnianie. Że w Silent Hill są dwa wymiary. Że jego żona była w jednym a on w drugim. Przez wyjaśnienie tej kwestii film stracił na tajemniczości a to była jedna z charakterystycznych cech serii.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Obsada filmu MGS

Postprzez SaladinAI » Cz wrz 27, 12 16:30

To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Obsada filmu MGS

Postprzez uci » Cz wrz 27, 12 16:35

jak dla mnie to dobrze, ktoś "całkiem" nowy na Solida
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Obsada filmu MGS

Postprzez Osvelot » Cz wrz 27, 12 18:36

Oby ambitny, chłodny i chociaż odrobinę podobny.

Pozdrawiam twórców filmu "Hitman" i Timothy'ego Olyphanta.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Poprzednia strona

Powrót do Metal Gear Solid Movie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron