Obsada filmu MGS

Informacje o filmie

Moderator: GM

Postprzez Gac666xx » Pn wrz 22, 08 23:06

Zauważmy tylko jedną rzecz.

W filmach akcji zawsze jest ten dobry i ten zły. Nie ma bossów pośrednich, zaś tu mamy ich sześciu. W grach się to sprawdza, ale nie w filmach wiadomo dlaczego.

Historia opowiedziana w filmowym MGSie musi być prostsza z jednym złym bohaterem i ewentualnym jego sidekickiem (np. postać szpieg zakochujący się w bohaterze lub zdradzający go)
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Sylvan Wielki » Wt wrz 23, 08 00:50

Oj nie. Już motyw miłości (zauroczenia) był w "Hitman".
Ja wolałbym coś na wzór fenomenalnego "300".
Może Gerald Butler zagra Snake'a?
Ostatnio edytowano Wt wrz 23, 08 00:59 przez Sylvan Wielki, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Gillian » Wt wrz 23, 08 00:57

Ja podejrzewam, że i tak najlepiej wypadnie film robiony przez Hive Division. Jeżeli wy już straszycie motywem zdrady, miłości i - o zgrozo - '300'...
No dobra - 'This is Sparta' był ładny, efekciarski, ale chyba nie chcecie żeby z MGSa zrobili taką cieszącą oko płyciznę?

[też edyta] Zagrać może, ale nie przekręcaj sensu wypowiedzi.
Ostatnio edytowano Wt wrz 23, 08 01:08 przez Gillian, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Sylvan Wielki » Wt wrz 23, 08 01:04

Co? Że niby Gerald nie może wcielić się w głównego bohatera , tylko Bale ?

p.s. Tak tylko napisałem, przywracając odpowiedni tor, bowiem przypominam, iż tu jest temat o opcjonalnych bohaterach a o filmie jako tako .... obok xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Wt wrz 23, 08 17:00

gerald swego czasu miał zagrać w remaku ucieczki z nowego jorku, ale ostatecznie projekt upadł w zarodku, więc nie mówie tez mógłby być, był u mnie drugi na liscie po Bale'u
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Wt wrz 23, 08 21:13

Ale jego już z okazałym zarostem widzieliśmy i pasuje kapitalnie. Bale jest zbyt .... bishi a jego zarost śledziem można wygolić.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Słonio » Wt wrz 23, 08 22:52

Też uważam że Butler bardziej pasuje, o Bale'u mam podobne zdanie co Sylvan... Najlepiej byłoby gdyby Bale zagrał liquida 8)
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez uci » Śr wrz 24, 08 05:14

no nie ma to jak genetycznie identycznych bliźniaków miało zagrać 2 różnych aktorów ;)

a co do zarostu, to jest zawsze kwestia tylko czasu,
Obrazek
2 u butlera zarost w 300 i tak był sztucznie zrobiony.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Śr wrz 24, 08 20:18

Słonio napisał(a):Też uważam że Butler bardziej pasuje, o Bale'u mam podobne zdanie co Sylvan... Najlepiej byłoby gdyby Bale zagrał liquida 8)

O. Świetna myśl. Pasowałby idealnie. Do roli Węża Bale ma zbyt wyrazistą szczękę. Taka mają modele. Można mieć nieźle wyrzeźbione ciało , ale ma się wrażenie jakby osoba była szczupła. Czy Snake wygląda na niedożywionego?
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez SaladinAI » Śr wrz 24, 08 20:36

Sylvan Wielki napisał(a):Czy Snake wygląda na niedożywionego?


Tak jakby nie dało się zmienić czyjejś figury....


Obrazek
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Słonio » Śr wrz 24, 08 21:11

uci napisał(a):no nie ma to jak genetycznie identycznych bliźniaków miało zagrać 2 różnych aktorów ;)

No niestety nie ma na to rady. Zresztą inny kolor włosów, inny akcent, miejsca dorastania no i niekoniecznie w 100% taka sama budowa ciała (chociażby procent tkanki tłuszczowej mógłby być różny, mięśnie wyrzeźbione na inne sposoby) wystarczy by zagrali ich różni aktorzy.
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Johny Sasaki » Śr wrz 24, 08 21:12

Sylvan napisał(a):O. Świetna myśl. Pasowałby idealnie. Do roli Węża Bale ma zbyt wyrazistą szczękę. Taka mają modele. Można mieć nieźle wyrzeźbione ciało , ale ma się wrażenie jakby osoba była szczupła. Czy Snake wygląda na niedożywionego?


Jak czytam o tym, ze identyczne pod kazdym wzgledem poza kolorem oraz dlugoscia wlosow i kolorem oczu (no i pewnie troche pod wzgledem ciala chociaz srednio to w grze widac) postaci maja grac rozni aktorzy, to zaczynam watpic w rozne rzeczy wydajace sie byc oczywiste.

A szczeke to Snake ma cholernie wyrazista, moze poza MGS.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez uci » Śr wrz 24, 08 21:32

zgadzam się johny, nie ma to jak zupełnie różnych aktorów grajacych bliźniaków (do tego klony). Przypomnijcie sobie chocby taki stary film z Van Damem, gdzie własnie grał on podwójną role dwóch braci, jak na swoje lata zagrał ich świetnie, a przy dzisiejszych efektach, CGI, Blueboxach itd. to żaden problem dla 1 aktora zagrac 2 (albo 200 jak Agent smith). A dobry aktor, którym bez wątpienia jet bale, spokojnie by sprostał wyzwaniu zagrania 2ch ról.

Pytanie - czy w filmie wogóle pojawi się Liquid...
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Śr wrz 24, 08 21:37

Saladin01 napisał(a):Tak jakby nie dało się zmienić czyjejś figury....

Nie zrozumiałeś mnie widocznie. Bale w The Machinisti Batmanach to nie odosobniony przypadek - vide Toby w SM czy Butler w "300". Tu jednak chodzi o kształt szczęki a jej samej w sobie nie da się ot tak zmienić dietą, ćwiczeniami. A myślę ,że nikt celowo z odtwórcy Snake'a nie będzie pyzy robił.

Inaczej. Leonidas bardziej mi pasuje tu jako Snake niż American Psycho.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Śr wrz 24, 08 21:47

no hellboy w komiksach też ma kopyta a w filmie biega w glanach i jakoś nikt halo nie robił, wole już żeby snake mial szczękę Bale'a ale będe wiedzial przynajmniej że zostanie on zagrany przez świetnego aktora.

Bo - załoze się ze jakby poszukali to by i znaleźli aktora który by wyglądał kropka w kropę jak Snake, a potem zyskalibyśmy kreację pusta i bez efektu, choć z doskonale idealnym aktorem ze względu na wygląd. Tak samo z hayterem, dla europejczyków i amerykanów to głos snake'a, ale już doświadczeniem aktorskim nie może się za bardzo pochwalić.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Śr wrz 24, 08 21:59

Zgadzam się w pełni uci. Pamiętaj jednak, że Gerald byle aktorem też nie jest (a ja osobiście nie neguję Bale'a, zresztą to jeden z mych ulubionych aktorów, sam go proponowałem do głównej roli ).
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Śr wrz 24, 08 22:10

wiem, ale jeżeli chodzi o jakość, Bale u mnie przoduje, mimo swojej dolnej szczęki;)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gillian » Śr wrz 24, 08 23:39

A znacie jakichś bliżniaków jednojajowych (czyli właściwie identycznych genetycznie)? Czasami różnią się naprawdę bardzo. A dorastają razem. Kiedy dorastają osobno, róznice są jeszcze bardziej wyraziste.

Dlatego moim zdaniem Solida i Liquida POWINNI zagrać różni aktorzy.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Słonio » Śr wrz 24, 08 23:59

Exactly. Chciałbym żeby zachowano jednocześnie charakterystyczność głosu Solida i zawadiacki brytyjski akcent Liquida, a temu jeden aktor nie podoła 8)
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Sylvan Wielki » Cz wrz 25, 08 00:31

uci napisał(a):wiem, ale jeżeli chodzi o jakość, Bale u mnie przoduje, mimo swojej dolnej szczęki;)

Jednak jeśli chodzi o głos , to raczej by tu jednak Butler pasował. Bale ma zbyt miękki.

twilite kid napisał(a):A znacie jakichś bliżniaków jednojajowych (czyli właściwie identycznych genetycznie)? Czasami różnią się naprawdę bardzo. A dorastają razem. Kiedy dorastają osobno, róznice są jeszcze bardziej wyraziste.

Dlatego moim zdaniem Solida i Liquida POWINNI zagrać różni aktorzy.

Może się Mroczki by załapały?
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Johny Sasaki » Cz wrz 25, 08 02:16

Patrzac na dorobek filmowy Geralda to tak srednio pasuje 'byle aktorem nie jest' bo jakichs oslawionych produkcji poza 'upiorem w operze' i przereklamowanym '300' to nie zaliczyl.

Russel albo Jackman i tak lepiej by pasowali do Roli Snejka, jak dla mnie to nawet Sean Connery by bardziej pasowal;d Chociaz jak tak popatrzec na morde Butlera to rzeczywiscie, lepiej pasuje do tego co widac na konsoli niz Bale. Clive Owen jak na moj gust tez niezle by wygladal jako Snake. No nie mowiac o Hayterze;)

Twilite - nie, nie znamy identycznych blizniakow. A Ty znasz nieidentyczne klony?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez uci » Cz wrz 25, 08 05:17

no zrozumilabym jakby innego aktora dali do roli solidusa, ale dwoch aktorów na liquida i solida... a potem colonel opowiadający ze gdyby nie kolor wlosów i odcień skóry mogli by być blizniakami. Może i są nieidentyczni blixniacy, ale liquid i snake są prawie identyczni (jak mówiłem rózni ich kolor skóry i włosów), więc uważam że powinien ich zagrac jeden aktor
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gillian » Cz wrz 25, 08 11:44

Johny Sasaki napisał(a):A Ty znasz nieidentyczne klony?

Bliźniacy jednojajowi to naturalne klony przecież.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez uci » Cz wrz 25, 08 19:13

no, tak, ale twilite, mówileś że bliźniaki mogą się różnić, nawet bardzo, ale jednak liquid i solid są prawie identyczni, jak było mówione ze duncan na ravena, to nie bo czarny, ale jak 2ch aktorów na prawie identycznych bliźniaków to może być?
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Pt wrz 26, 08 16:32

Patrzac na dorobek filmowy Geralda to tak srednio pasuje 'byle aktorem nie jest' bo jakichs oslawionych produkcji poza 'upiorem w operze' i przereklamowanym '300' to nie zaliczyl.

Heath Ledger tez miał tylko dwie (choć może aż) wybitne role.
Tu nie oto chodzi. Wiadomo,że GB nie jest uważany za kolejnego Oldman'a , ale chyba zgodzisz się że w zastępstwie (choć tu i nie tylko) Bale'a by się nadawał jako Snake.

Poza tym MGS w formie renderingu załatwiłby kłopoty z doborem aktorów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Pt wrz 26, 08 17:07

MGS w formie renderingu, podobnie jak FF7 AC, czy to jak mysle po trailerach z RE:D byłbym filmem dla fanów, a tu chodzi o aktorski film dla wszytskich
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Pt wrz 26, 08 17:18

Ja tylko ( w odpowiednim temacie ) zaznaczyłem,ze to nader ciekawa opcja. Tutaj tylko stwierdziłem, iż rozwiązało by to sporo problemów (kto kogo i jak zagra).
Ja chciałby zobaczyć jak prezentuje się Snake w pełnej krasie 3d.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Pt wrz 26, 08 17:25

włacz MGS4...
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Śr paź 01, 08 14:16

Mnie uci chodzi o całość. MGS4 to bardzo dobrze wyglądająca gra . Postaci jak zwykle są fantastycznie wykonane, ale tło już nie do końca jest na tym samym poziomie, podobnie zresztą jak animacja. Zresztą jestem przekonany, że w takiej produkcji Snake wyglądałby jeszcze lepiej niż w GoP.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Śr paź 01, 08 17:22

no w RE:D jakoś nie wyglądają lepiej od snejka, a ponadto mówiłeś tylko Snake'u w 3D a nie całości
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Metal Gear Solid Movie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron