Obsada filmu MGS

Informacje o filmie

Moderator: GM

Postprzez Sylvan Wielki » Pn wrz 15, 08 17:23

Kurt Russell z "Ucieczki...." Snake jak żywo, ba nawet nazywa się Snake Plissken, ale on już zbyt wiekowy jest. Więc Bale Christian.

http://www.film.org.pl/prace/ny.html <-niepodobny?
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez ArecaS » Pn wrz 15, 08 17:56

Prawdopodobnie Snake był w dużej mierze na nim wzorowany. Ksywka "Snake", nazwisko "Plisskin", a z tą opaską wyglądają z Big Bossem niemal identycznie. Ale niestety faktycznie jest za stary. :] A Bale wydaje się dość dobrym aktorem do tej roli - wygląda względnie podobnie i potrafi dobrze to zagrać. Czego chcieć więcej? Japończyków w ekipie, bo Hollywood pewnie zatraci klimacik...
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Sylvan Wielki » Pn wrz 15, 08 18:10

ArecaS napisał(a):Prawdopodobnie Snake był w dużej mierze na nim wzorowany. Ksywka "Snake", nazwisko "Plisskin", a z tą opaską wyglądają z Big Bossem niemal identycznie. Ale niestety faktycznie jest za stary. :]

Młody Sherlock, nie ma co ;)

ArecaS napisał(a):A Bale wydaje się dość dobrym aktorem do tej roli - wygląda względnie podobnie i potrafi dobrze to zagrać.

Niegłupim pomysłem byłaby obsada Gerarda Butler'a. aka THIS IS SPARTA I(-_(-_-)_-)0
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Pn wrz 15, 08 18:23

ja chetnie poczekam na Maxa payna, bo to chyba pierwsza ekranizacja gry, która po trailerach zapowiada się konkretnie, a potem bedzie wiadomo czy hollywood nauczylo sie ekranizowac gry, czy ciagle nie.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Pn wrz 15, 08 23:25

Nie nazwałbym Silent Hill , czy nawet Hitman, słabymi ekranizacjami. Choć oczywiście od MGS wymagamy wszyscy więcej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Wt wrz 16, 08 05:04

hitman czy SH złe nie były jako ekranizacje, ale po prostu to nie bylo to,

ale zaczyna sie robic off
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Hasiu » Wt wrz 16, 08 08:55

Ja to najchętniej bym widział w roli Ocelota Sama Elliotta.. Powiedzcie że nie podobny? Obrazek
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez Pabian01 » Wt wrz 16, 08 09:12

oO ale chyba do ekranizacji 4 części ;)
Troszke za stary, a nie chcemy by aktorowi opadała głowa z powodu 5 kg makijażu na twarzy.
Ale fakt podobny jest.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez uci » Wt wrz 16, 08 11:07

ocelot juz w 1dynce jest stary i biega z takim wąsem:D
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Słonio » Wt wrz 16, 08 12:41

Jeśli umie żonglować trzema rewolwerami to się nadaje ;)
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Hasiu » Wt wrz 16, 08 15:10

Jest idealny! Chyba że będą kręcić kiedyś MGS3 albo PO to wtedy trzeba szukać innego aktora, ale według mnie Sam jest idealny do odegrania Ocelota. Kto wie to wie, kto nie to uświadamiam że ma nawet bardzo podobny głos. Grał w wielu westernach w których to właśnie posługiwał się rewolwerami, więc nie jest mu to obce. A czy umie tak wymiatać jak Ocelot? Wątpię, ale dzisiejsza technika poszła do przodu więc efekty specjalne zrobią swoje.
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez ArecaS » Wt wrz 16, 08 18:55

Wyglądem pasuje, ale nie wszystko można nadgonić efektami. Prywatnie nie chciałbym ich za wielu (chodzi mi ofkoz o CGI), bo prawdziwe wybuchy i jakieś dobrze wykonane atrapy wypadają zawsze lepiej. Proszę spojrzeć choćby na Oryginalną Trylogię Star Wars. ;) Natomiast grunt by aktor od Ocelota był podobny. Na rewolwery zawsze znajdzie się jakiś trik, byleby nie CGI, a grunt by znał podstawy posługiwania się tą bronią.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez uci » Wt wrz 16, 08 19:40

no ale mam nadzieje ze rexa z makiety nie zrobią ;)
dobre CGI nie jest złe (dark knight czy hellboy2) wszytsko zalezy jak i gdzię są włożone no i jakiej jakości
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez ArecaS » Wt wrz 16, 08 19:51

Jasne, że Rex nie ma być makietą. To musi być facet w kostiumie. ;)

A na poważnie, to uważam, że po prostu nie powinni przesadzać z CGI jak to ostatnio modne. Bardzo często nie jest ono najlepszym wyjściem, a i tak je się wykorzystuje. Taka denerwująca tendencja. A tak co by nie było całkiem OT, to jak wyobrażacie sobie wykonanie Ninjy? Motion capture czy zwykła kaskaderka? No i kto miałby go zagrać?
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez wojnar » Wt wrz 16, 08 20:12

Ninja = Jet Li :D Chociaż trochę by nie pasowała ostatnia scenka gdy ma odsłoniętą twarz... w końcu Frank nie ma skośnych oczu ;]
Avatar użytkownika
wojnar
Vulcan Raven
 
Posty: 188
Dołączył(a): Pt sie 24, 07 18:55
Lokalizacja: z Macicy

Postprzez Hasiu » Wt wrz 16, 08 20:30

Motion capture dla Ninja byłoby najlepszym wyjściem.. Efektowny sposób i całkiem prosty. Jet Li odpada bo o ile mi wiadomo to Frank nie był chińczykiem. Zresztą jest wiele osób którzy poruszają się lepiej od niego i mogłyby założyć kostium do motion capture.. A kaskadera nie widze w ciasnej zbroi, który skacze, biega po ścianach, robi szpagaty itd. Niewykonalne!
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez Gillian » Wt wrz 16, 08 20:38

A co za problem nałożyć Jetowi "białą" twarz?
Ciasna zbroja i skakanie po ścianach?

Mówicie, jakbyście przespali ostatnie pi razy oko 20 lat historii kina.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Hasiu » Wt wrz 16, 08 20:59

twilite kid napisał(a):A co za problem nałożyć Jetowi "białą" twarz?
Ciasna zbroja i skakanie po ścianach?


Wiem że to możliwe, ale powiedź mi - po co? Po co tak kombinować jak roi się od białych, którzy pewnie wymiatają lepiej od Jet'a? Zresztą na pewno nie postawią kolesia w zbroi do skakania.. Takie momenty jak już to będą wykonywane komputerowo. Takie akcje są szybkie, raz dwa i koniec, zmiana ujęcia kamery i znowu wszystko się dzieje szybko. Nawet nie ma czasu się przyjrzeć. Zresztą popatrz:

http://img176.imageshack.us/img176/9251/17872510tn3.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/9294/11407365fd6.jpg
http://img112.imageshack.us/img112/8753/92360875ev6.jpg

Co prawda to tylko figurka, ale spójrz na ułożenie płyt pancerza. Są duże i ciasno złożone. Gdyby ktoś takie coś założył byłoby CONAJMNIEJ niewygodne, nie mówię już o wykonywaniu płynnych ruchów, tym bardziej skakaniu, robieniu szpagatów itd itp.. Chyba że coś zmienią w układzie płyt. Mimo wszystko i tak raczej postać będzie wygenerowana komputerowo.
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez ArecaS » Wt wrz 16, 08 21:09

Można też nałożyć kombinezon, który będzie wyglądał jak pancerz, ale umożliwi płynne ruchy. Później zamiast motion capture (które też by pewnie uszło) starczy walnąć jakiś filtr by całość wydawała się twardsza. Tak więc jest na to inne rozwiązanie. :] A mnie tam to wisi jak to zrobią - byleby było dobrze i nie przegięli z CGI, ale o tym już chyba pisałem. ;)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Sylvan Wielki » Wt wrz 16, 08 21:17

Ja to najchętniej bym widział w roli Ocelota Sama Elliotta.. Powiedzcie że nie podobny?

Winszować uwagi.

Słonio napisał(a):Jeśli umie żonglować trzema rewolwerami to się nadaje ;)

Stawiam że nie umie. Ale Toby też nie potrafi na 16 m. skakać . Czego aktor nie potrafi - efekty załatwią .

Motion capture dla Ninja byłoby najlepszym wyjściem.. Efektowny sposób i całkiem prosty. Jet Li odpada bo o ile mi wiadomo to Frank nie był chińczykiem. Zresztą jest wiele osób którzy poruszają się lepiej od niego i mogłyby założyć kostium do motion capture.. A kaskadera nie widze w ciasnej zbroi, który skacze, biega po ścianach, robi szpagaty itd. Niewykonalne!

Jego by stworzono jak postać Hulka/Spider Mana. Naskakał by się bez problemu a i jaką by miał prezentacje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez uci » Wt wrz 16, 08 21:35

tez tak myśle, ninja byłby w CGI jak nic, tez mniej mieli by problemów wtedy ze stealthem. Co do samej zbroji jak i ubran, wiadomo, ja osobiscie nie liczyłbym na idealne odwzorowanie kostiumów z MGS, problem czy będa lepsze czy gorsze.

Ja znów osobiście najchętniej widzialbym ninje w kostiumie, kaskader do akcji i aktor do gadek, strój można zawsze zmodyfikowac, w TTSie w sumie wyglądał jakby jedyne metalowe elementy to kregoslup, rekawice i buty. W filmie można podobnie, a maska - na cosplayach robili to i w hoolywood zrobią:)
A dokladnie dialogi aktor, akcja - kaskader, walka z rexem - CGI i bylbym zadowolony.
Zawsze wole prawdziwe pokazy walk niz ich wersje z CG
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Pabian01 » Wt wrz 16, 08 21:37

A może by Ninje zrobić tak jak Mistique z X-Man[sry za zła pisownie].
Tzn. Farba gościa jakiegoś pomalować i po sprawie wtedy byłby bardzo elastyczny że tak powiem ;]
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Sylvan Wielki » Wt wrz 16, 08 21:38

uci napisał(a):Co do samej zbroji jak i ubran, wiadomo, ja osobiscie nie liczyłbym na idealne odwzorowanie kostiumów z MGS, problem czy będa lepsze czy gorsze.

No miejmy nadzieję , że w stronę Power Rangers by twórcy nie poszli. Ja raczej tu widzę zdecydowanie bardziej stonowana stylistykę niż w grze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez ArecaS » Wt wrz 16, 08 21:40

uci napisał(a):Ja znów osobiście najchętniej widzialbym ninje w kostiumie, kaskader do akcji i aktor do gadek, strój można zawsze zmodyfikowac, w TTSie w sumie wyglądał jakby jedyne metalowe elementy to kregoslup, rekawice i buty. W filmie można podobnie, a maska - na cosplayach robili to i w hoolywood zrobią:)
A dokladnie dialogi aktor, akcja - kaskader, walka z rexem - CGI i bylbym zadowolony.
Zawsze wole prawdziwe pokazy walk niz ich wersje z CG


Trzeba przyznać, że takie wykonanie to byłby ideał i o takim w duchu marzę. Niestety teraz idzie się na łatwiznę przy robieniu "sóperprodukcji" i gdzie się da, walą CGI. Za niedługo rola aktora innego niż do motion capture odejdzie pewnie w niebyt...
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez uci » Wt wrz 16, 08 21:58

no a batman?:>

o ile się nie myle w CGI robili tylko jak latał na pelerynce.

W spidermanie bodajrze własnie tak robili, aktor -> kaskader -> CGI
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Wt wrz 16, 08 22:09

uci napisał(a):aktor -> kaskader -> CGI

I tak będzie z Ninja ( o ile wystąpi ) i zapewne niektórymi złymi.
Oczywiście na blue box'ie ^^'
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Gac666xx » Wt wrz 16, 08 22:22

Martwicie się o strój ninjy jakbyście Iron Man'a w kinach nie widzieli...
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Hasiu » Wt wrz 16, 08 22:23

Sylvan Wielki napisał(a):Winszować uwagi.


Dzienkować, dzienkować.. Oglądałem jakiś western z Samem zaraz po tym jak przeczytałem że będzie film i od razu widziałem go w tej roli! Z tego co pamiętam to nawet wywijał rewolwerem a wtedy miał jeszcze ciemne włosy, a film był jakości takiej że szkoda gadać. Czyli pewnie coś potrafi! :D

Mnie też w zasadzie wsio rybka jak zrobią Ninje, oby dobrze. Takie samo zdanie mam na temat innych postaci, które odgrywaliby aktorzy - mogą być trochę podobni, albo nawet wcale, byle dobrze się sprzedadzą. To samo z efektami i reżyserem. Jak dla mnie to reżyserować może 14 latek, byle zrobi to tak dobrze, żebym poczuł się tak jak przy grze.

Co do strojów.. Fajnie by było jakby były dobrze odwzorowane. Gdyby nie wyszło TTS to w zasadzie nie musieliby się ostro przykładać bo na tych pikselkach (które i tak były bardzo dobrze wykonane) nie było dokładnie widać co i jak.
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez Sylvan Wielki » Śr wrz 17, 08 22:53

Martwicie się o strój ninjy jakbyście Iron Man'a w kinach nie widzieli...

Właśnie widziałem i się martwię.

Hasiu napisał(a):Mnie też w zasadzie wsio rybka jak zrobią Ninje, oby dobrze.

Ja widzę tu stonowane barwy i oby wyszedł lepiej niż Venom w SM3 ><'
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Gac666xx » Śr wrz 17, 08 22:57

Przecież strój Iron Mana wyszedł gienialnie, gdyby zrobili na tym samym poziomie ninję to ja bym nie narzekał.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Metal Gear Solid Movie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron