Obsada filmu MGS

Informacje o filmie

Moderator: GM

Postprzez Sylvan Wielki » Śr wrz 17, 08 23:07

No tak....chodziło o efekt a z nie design....
Racja Gac666.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Hasiu » Cz wrz 18, 08 06:19

Iron Man faktycznie wyszedł bardzo ciekawie, mimo że sam film mi się nie podobał. Sam strój wyszedł im całkiem nieźle!

Ciekawe jak zrobią REX'a.. Oby też dobrze. Mam nadzieję że to nie będzie jakiś mech w stylu Power Rangers. I ciekawe kogo wsadzą za Vulcan Ravena! Oby tylko nie wsadzili go potem do Rudego 102. :D
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez Słonio » Cz wrz 18, 08 15:31

Pudzian na Ravena! on by przynajmniej uniósł vulcana ;) Tylko jak go zmieścić do czołgu?
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez ArecaS » Cz wrz 18, 08 18:33

Zrobić lipny czołg z poszerzonym włazem. W środku już go nie musi być. ;)

Hasiu napisał(a):Ciekawe jak zrobią REX'a.. Oby też dobrze. Mam nadzieję że to nie będzie jakiś mech w stylu Power Rangers.

A czemu niby nie ma być taki jak w grze? Będzie w CGI. To niemal tak pewne, że latem nie spadnie śnieg.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Gillian » Cz wrz 18, 08 18:56

ArecaS napisał(a):To niemal tak pewne, że latem nie spadnie śnieg.

Nie mów hop. Mamy jeszcze kalendarzowe lato a u mnie w okolicy wczoraj sypało.


A z tymi czołgami to już nie przesadzajcie ; ). W żadnym filmie nikt nie będzie się zastanawiał nad takimi szczegółami jak porównanie średnicy włazu do obwodu klaty.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SaladinAI » Cz wrz 18, 08 20:01

Adams i Bale:

Obrazek
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Pabian01 » Cz wrz 18, 08 20:12

No Sal pojechałeś teraz ostro po bandzie :D
O MGa to ja się nie martwie, już kilka lat temu w filmach były takie "maszynki" i nie raziły nadmiernie.
Co do Ravena ... no niby jakiś mięśniak by pasował, ale ja bym wolał żeby to był dobry aktor. Zaś z drugiej strony mam nadzieje, że nie dadzą gościa z masą poniżej 100 kilo ;] Zresztą już o Ravenie chyba nie raz mówiliśmy. Ten duży Czarny z "Zielonej Mili" i po sprawie ;)
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Hasiu » Cz wrz 18, 08 21:50

Chodziło mi bardziej o to jak zostanie wykonany.. Z jakim skutkiem i jakością. Bo w wyglądzie chyba niewiele zmienią o ile cokolwiek zmienią. Jak walną jakiegoś REXa innego to wychodze z kina
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez Sylvan Wielki » Pt wrz 19, 08 00:16

Słonio napisał(a):Pudzian na Ravena! on by przynajmniej uniósł vulcana ;) Tylko jak go zmieścić do czołgu?

Najpierw musiałby podszkolić język.

Tu lepiej by pasował Ronnie Coleman.

Pabian napisał(a):Zresztą już o Ravenie chyba nie raz mówiliśmy. Ten duży Czarny z "Zielonej Mili" i po sprawie ;)

Michael Clarke Duncan
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Hasiu » Pt wrz 19, 08 07:14

Pabian napisał(a):Ten duży Czarny z "Zielonej Mili" i po sprawie


Obawiam się, że chyba go nie wezmą. Mogę się oczywiście mylić ale - wybaczcie że to powiem - wygląda ciotowato.. Nie że na pedałka ale nie wydaje się być straszny. OK jest masywny ale z twarzy nie wygląda strasznie. Bardziej na takiego potulnego. A jakby nie było to Raven miał w sobie coś co straszyło.

Ciekawe kogo walną na Wolf i na Mantisa. Na Mantisa to tam pół biedy bo i tak większość czasu będzie w masce, ale Wolf? Jakaś ładna kobitka by się przydała! :D
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez Gillian » Pt wrz 19, 08 10:59

Hasiu napisał(a):nie wydaje się być straszny. OK jest masywny ale z twarzy nie wygląda strasznie. Bardziej na takiego potulnego.

Bo to aktor i taką osobę miał zagrać w Mili. Bez przesady, no...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez uci » Pt wrz 19, 08 12:06

no jak grał kingpina w DD, to choć nie wyglądał na jakiegoś agresywnego typka, ale świetnie widac po nim było że "jest" twardym i bogatym typem. Więc Ravena też spokojnie dałby rade zagrać, a napewno wolałbym go niż jakiegoś zapaśnika - aktorzyne
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Hasiu » Pt wrz 19, 08 12:34

Bo to aktor i taką osobę miał zagrać w Mili. Bez przesady, no...


Widziałem go w wielu rolach, nie tylko tej. Chodziło mi ogólnie.

uci napisał(a):grał kingpina w DD


Niestety co do tego filmu i jego roli w niej mam conajmniej mieszane uczucia. W tej roli w ogóle się nie spisał według mnie.

uci napisał(a):wolałbym go niż jakiegoś zapaśnika - aktorzyne


Ale w tej kwesti się z Tobą zgodzę. Chyba że znajdą kogoś innego, także dobrego aktora to w porządku.
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez uci » Pt wrz 19, 08 12:39

aktorów dobrych jest wielu, z aktorów dobrych o takich gabarytach jak on to znam wlasnie tylko jego
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Sylvan Wielki » Pt wrz 19, 08 14:16

Hasiu napisał(a):Obawiam się, że chyba go nie wezmą. Mogę się oczywiście mylić ale - wybaczcie że to powiem - wygląda ciotowato.. Nie że na pedałka ale nie wydaje się być straszny.

Kup bilet do stanów , odwiedź go i powiedz co sądzisz o jego mamie. Może zdanie zweryfikujesz.

Hasiu napisał(a):OK jest masywny ale z twarzy nie wygląda strasznie. Bardziej na takiego potulnego. A jakby nie było to Raven miał w sobie coś co straszyło.

Taka rola. Oceń jego kreacje w Sin City . I co? Przecież to (dobry) aktor.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Hasiu » Pt wrz 19, 08 15:00

Na pewno gdybym mu powiedział pewne niecenzuralne zdanie na temat jego mamy to by mnie zmiażdżył.. Ale zrozumcie! Nie wygląda na takiego co by grał Ravena! Ok, charakteryzacja potrafi wiele, ale z twarzy nie wygląda złowrogo tak czy siak! Widziałem go w wielu rolach, także tych złych, ale nie pasuje mi facet na Ravena! Nie mówię że nie ma postury.. Ja to bym sie mógł za nim przed słońcem chować. Ale chodzi mi o twarz! Są ludzie co choćby wyciskali z siebie siódme poty nie będą wyglądać strasznie i dla mnie ten aktor bez charakteryzacji nie pasuje na Ravena.

Z mojej strony zamykam temat wyglądu tego pana, bo to temat rzeka i można by się kłucić i kłucić, a i tak by z tego nic nie wynikło.
Avatar użytkownika
Hasiu
Fire Trooper
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 19:45

Postprzez ArecaS » Pt wrz 19, 08 15:04

Czemu nie pasuje? Zrobić tak by miał całe białe oczy, cały czas ten niewzruszony wyraz twarzy (ta kombinacja chyba największy efekt u niego dawała) i tatuaże. Nie musi wtedy starać się nawet wyglądać groźnie, bo nie taki był Raven.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Infernal Warrior » Pt wrz 19, 08 15:20

A kto powiedział że Raven był przerażający?

Widziałem go w wielu rolach, nie tylko tej. Chodziło mi ogólnie.

Widziałem go w wielu rolach, także tych złych...


Mówisz, mówisz i dalej nic konkretnego nie widzę. Żadnej konkretnej "złej roli".

Ten człowiek to na prawdę świetny aktor, niewzruszonego spokojnie by zagrał. Raven przecież nie był jakimś straszydłem, ludzie.

Jedyne co mi nie pasuje to kolor skóry...
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez ArecaS » Pt wrz 19, 08 15:23

To akurat do zrobienia jakiś krem na widoczne partie skóry i mamy odpowiedni kolor. ;)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Gillian » Pt wrz 19, 08 16:18

Większym problemem jest budowa czaszki.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez uci » Pt wrz 19, 08 17:25

skoro kingpin był czarny to i raven może być, zawsze może go świetnie zagrać i będzie sytuacja jak z nowym jokerem z DK
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez SaladinAI » So wrz 20, 08 19:55

Hideo Kojima napisał(a):Things one can express in a game are different of those in a movie


Dlatego też odpuścił bym sobie dyskusje o klacie Ravena czy też o tym czy Snake będzie biegał z Stingerem.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Słonio » Pn wrz 22, 08 20:51

Dokładnie, Saladin. Mnóstwo scen z MGSa w kinie wyglądałoby po prostu badziewnie więc na pewno będziemy musieli się pogodzić ze zmianami i różnicami w wielu miejscach. Przynajmniej nie musimy się raczej obawiać takich zawirowań w fabule jak w innych ekranizacjach. A obsadę ostatnio dobiera się całkiem nieźle patrząc na np. Tekkena.
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Mr. Blue » Pn wrz 22, 08 20:55

Czarny Raven...

Czy wyście poszaleli? Cała jego historia i zdolności pujdą się bujać. Przecież to eskimos, znaczy się atapasek, to stąd pochodzą jego szamańskie zdolności.

Dając czarnego Ravena, to po pierwsze musiał by zmienić przezwisko, bo na Haiti nie
ma kruków, i, no właśnie, być z Haiti, bo tam to czarni mogą być i Woodo.
Raven musi być białym, muskularnym gościem, który wpasuje się w rolę eskimo... atapaskowego Szamana. Bo inaczej zepsujecie legendę MGS! Przecież to jest śmieszne. I jeszcze ten absurd z przekoloryzowaniem tego czarnego gościa. Jaki czarny się na to zgodzi!?

A więc kto? A ogladaliście Troję? Pierwsze scena, pierwsza walka Piatta? Ten duży gostek by się nadawał... raven wielu kwestii nie miał. Trzeba go podszkolić w akcencie, zachowaniu i gotowe.

Batman i Solid. Skąd ty te porównanie wytrzasnąłeś, uci? Przecież Joker został przetransformowany tylko dlatego, bo był nieaktualny z tym swoim fioletowym garniturkiem. Powiedz mi, że raven jest nieaktualny?

Jak wy wogule chcecie cokolwiek zmieniać w MGS - ie, nie wspominając o tak fundamentalnych sprawach jak wygląd bohaterów, skoro jesteście jego fanami?
Avatar użytkownika
Mr. Blue
Coward Duck
 
Posty: 39
Dołączył(a): So sie 30, 08 19:08
Lokalizacja: Z Mazowsza

Postprzez Infernal Warrior » Pn wrz 22, 08 21:03

Dobra, grasz mi na nerwach od pewnego czasu ale koniec koncertu.

Jak wy wogule chcecie cokolwiek zmieniać w MGS - ie

Jakbys nie zauwazyl my nie mozemy nic zmienic, nie jestesmy producentami tego filmu, czy moze jestesmy a ja sie tylko zgubilem?

Kazdy daje swoje propozycje aktorow i to ze ktos troche nie trafil albo szukal czegos innego w danym aktorze to nie powod zeby od razu strzelac przemowienia. Rozprawiamy tu tylko na rozne tematy bo tyle mozemy zrobic a Ty sie rzucasz jakbysmy Ci zabrali lizaka.

Czarni sa tylko na Haiti ze sie tak uparles...?

Tez sadze ze Raven powinien byc bialy ale nie powoluje sie na czyjekolwiek fanowstwo albo jego brak i nie zarzucam nikomu szalenstwa.
Wez koles wyluzuj...
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Mr. Blue » Pn wrz 22, 08 21:07

Lubię Haiti, dlatego tak mi się napisało.

Złapałeś mnie za słowo, fakt. Ale sens podtrzymuje.

Ale czarny Raven? To tak, jakby Sniper Wolf pochodziła z polski...
Avatar użytkownika
Mr. Blue
Coward Duck
 
Posty: 39
Dołączył(a): So sie 30, 08 19:08
Lokalizacja: Z Mazowsza

Postprzez Słonio » Pn wrz 22, 08 21:33

Rzeczywiście dziwnie by to wyglądało gdyby czarny Raven wspominał o eskimoskiej olimpiadzie ;P Chciałbym zobaczyć Bogusia Lindę w roli któregoś z Węży :D zawsze myślałem że jego głos pasowałby Solidowi przy polskim dubbingu MGSa. Ja wiem że to głupie, proszę mnie nie besztać :P
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Gac666xx » Pn wrz 22, 08 21:34

A wiesz, że aktor grający Xerxesa w filmie 300 jest biały? No to teraz pomyśl.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Gillian » Pn wrz 22, 08 21:47

Jak wy wogule chcecie cokolwiek zmieniać w MGS - ie, nie wspominając o tak fundamentalnych sprawach jak wygląd bohaterów, skoro jesteście jego fanami?

Jeśli wygląd to fundamentalna sprawa, to nie ma po co generalnie tworzyć tego filmu. Jedynie CGI.
Ja myślałem, że fundamentalną sprawą jest charakter postaci, to co mówią, co sobą prezentują, a nie ich wygląd.

Racja - "czarny" eskimos może niezbyt tu pasuje, ale kolor skóry to nie problem, gorzej z - jak wspominałem - murzyńskimi rysami twarzy. Ale nawet jeśli Czarny miałby rewelacyjnie wczuć się w postać Ravena - ja nie mam nic przeciwko.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez uci » Pn wrz 22, 08 22:46

a myślicie ze w trawjącym tak z max 2 godziny filmie bedzie na tyle czasu by Raven zdąrzył opowiedzieć całą swoja historię? Nie licząc ze będzie trzeba jeszcze strescic wątki poprzednich MGSów, bo inaczej np. pojawienie się ninjy nie będzie miało sensu, opisanie historii BB chociaż w skrócie. Nie mówiąc że każdy członek fox hound musiałby dodac coś od siebie.
Powie że jest pół atapaskiem i po sprawie.


Co do Batmana, joker w fioletowym garniturze i ogolnie klimacie zagranym przez nickolsona jest ciągle aktualnym jokerem, wystarczy spojrzeć w komiksy, do DK po prostu potrzebowali czegos nowego, a nie powielania schematów.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Metal Gear Solid Movie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron