Rekrutacja do filmu ZL!

Informacje o filmie

Moderator: GM

Rekrutacja do filmu ZL!

Postprzez Lost » N cze 01, 08 14:30

Wraz z Kulem i Ucim w przedziale czasowym 9 – 12 czerwca br. mam zamiar rozpocząć prace nad fanowskim filmem na podstawie jakże bliskiej nam wszystkim serii MGS. Scenariusz jest już niemalże gotowy, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko zebrać ekipę i zabrać się do pracy.
W związku z tym potrzebni są ochotnicy do odegrania określonych ról – od małoznaczących po pierwszoplanową(kamerzyści także itd.). Każdy z członków, który zagłębi się w meandry scenariusza, nie będzie mógł zrezygnować z wzięcia udziału w projekcie, a tym bardziej dzielić się jego tajemnicami z osobami trzecimi. Co prawda pieniędzy zaoferować Wam z pewnością nie możemy, lecz sławę i wyśmienitą zabawę jak najbardziej. Na razie prosimy tylko wszystkich chętnych o zgłoszenie się do obsady w tym temacie, z czasem natomiast przydzielimy każdemu rolę. Pamiętajcie, każdy wkład, nawet ten najmniejszy się liczy.
Wybaczcie te jakże surowe przedstawienie faktów, lecz wszelkie opóźnienia związane z lukami w obsadzie nie będą mile widziane ze względu na goniący nas czas(paradoksalnie wakacje).
Dołóż swoją cegiełkę w tworzeniu polskiej historii fanowskich filmów!
Ps.
Wszelkie pytania odnośnie wzięcia udziału w tworzeniu filmu proszę kierować na mój PW, lub gg: 3608625
Ps. 2
Film kręcony będzie na terenie Siemianowic Śląskich oraz okolic, zakończenie kręcenia ujęć natomiast przewidziane jest na koniec czerwca. Kandydatury przyjmowane będą do końca tygodnia.
Ps. 3
Wszelkie próby spamowania tego tematu będą wyjątkowo surowo karane.
Ps. 4
Kiedyś na pewno nadejdzie;)
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez uci » N cze 01, 08 22:03

to moze Lost jakas rozpiska, jakie masz role, jakie zajete?:P
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez kelen » Pn cze 02, 08 11:41

hell yeah, zglaszam sie :)
Avatar użytkownika
kelen
Predator
 
Posty: 99
Dołączył(a): Pn wrz 05, 05 16:28
Lokalizacja: Piekary Śl.

Postprzez Lost » Pn cze 02, 08 12:07

uci napisał(a):to moze Lost jakas rozpiska, jakie masz role, jakie zajete?:P

Wąż(główny bohater) - wolne.
Maks(brat głównego bohatera) - wolne.
Doktor Edelman - wolne.
Snajper - zaocznie Uci.
Pułkownik Morrison - Nelec1.
Członkowie oddziału Maksa:
Pierwszy - Kul.
Drugi - wolne.
Trzeci - wolne.
Czwarty - wolne.
Wrogo nastawieni żołnierze(których się trochę nazbierało) - wszystkie wolne.

Obróbka filmu - ochotnicy są, lecz brani pod uwagę będą dopiero po wpisaniu się w tym temacie)
Kamerzyści:
1)
2)
Reżyseria - Lost.
Hebi napisał(a):no i napisz czego będzie dotyczył ten film z Zanzibaru

Na razie to jest tajemnica.
Hebi napisał(a):no i może byś jakoś zmienił miejsce kręcenia tego filmu żeby dla kazdego było jak zut beretem

Z miejscem kręcenia filmu jest tak, że już upatrzone są po części miejscówki, lecz niewszystkie, w wyniku czego z pewnością będziemy zmuszeni przemieścić się w nieco dalsze rejony poza Siemianowice, choć bez przesady, ponieważ wyjazd do np. takiej Łodzi mija się z celem, nieprawdaż? ;)

No ale my nie o tym. Najważniejsze, aby się najpierw pozgłaszali chętni do współpracy ludzie. Resztę ostatecznie ustali się później.
Ostatnio edytowano Wt cze 03, 08 22:34 przez Lost, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

OST i SFX

Postprzez pastel » Pn cze 02, 08 15:03

Witam.
Ze swojej strony mogę wesprzeć Was przy pracy nad OST i SFX do tej produkcji.

Pozdrawiam,
pastel
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): So wrz 23, 06 11:07

Postprzez Zalew » Wt cze 03, 08 20:21

Możecie mnie do czegoś użyć ;]
Avatar użytkownika
Zalew
Night Sight
 
Posty: 101
Dołączył(a): Wt paź 31, 06 16:12
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kul2 » Pt cze 06, 08 13:34

Z racji tego ze Lost sobie wyjechal w sina dal na weekend zostalem wybrany do przekazaniu bardzo istotnej informacji.

Otoz pierwsze spotkanie organizacyjne (miejmy nadzieje ze jedyne) odbedzie sie w poniedzialek o godzinie 18 przy wiezy telewizyjnej na Bytkowie.
Obecnosc, z tego co wiem, obowiazkowa. Gdyby ktos nie wiedzial jak sie dostac w okolice wiezy to powinien sie ze mna skontatkowac celem wyjasnienia.
Gdyby ktos z jakichs powodow nie mogl przyjsc - prosze o kontakt.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez kelen » Pn cze 09, 08 21:02

No ladnie, w sumie byly tylko trzy ososb :) Ale za to sie nasmialismy i ustalilismy co trzeba.
Czyli wychodzi na to, ze bierzemy sie za hardkor robote w najblizsza sobote.
Avatar użytkownika
kelen
Predator
 
Posty: 99
Dołączył(a): Pn wrz 05, 05 16:28
Lokalizacja: Piekary Śl.

Postprzez micielk » Śr cze 18, 08 17:13

Witam
Przeczytalem o Waszym projekcie stworzenia filmu o mgs, pomysl wydaje mi sie fajny, sam bym sie podjal takiej opcji tylko ze tworzac film podobny jak cutscenki w portable ops tzw animowany komiks, pacowalem przy podobnym projekcie realizujac klip muzyczny dla ekipy paranoja. do obadania tutaj:

http://www.toya.net.pl/~micielk/port/test.html

W kazdym badz razie jesli szukacie speca od efektow specjalnych to napewno pomoge
micielk
Machinegun Kid
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr cze 11, 08 21:18

Postprzez Lost » Śr cze 18, 08 20:56

Na chwilę obecną - jeśli nie na zawsze - wszelkie prace nad filmem zostały wstrzymane niestety. Przyczyna? Niedobór aktorów...
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez Dracu » Śr cze 18, 08 22:12

Zeby to bylo blizej Czestochowy to ja moglbym sie dolaczyc... Jesli projekt bedzie nadal aktualny, a ja zdarze zrobic prawko, co planuje na te wakacje a nawet na lipiec, to potem moge przyjechac gdzie trzeba i dac sie uzyc hehe
gry-info.pl < - najwiekszy Polski portal o emulacji, zapraszamy!!
Avatar użytkownika
Dracu
Black Viper
 
Posty: 147
Dołączył(a): Pt sty 25, 08 01:25
Lokalizacja: Czestochowa


Powrót do Metal Gear Solid Movie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron