Mass Effect

Moderator: GM

Re: Mass Effect

Postprzez Faja » So sty 28, 17 18:11

Masz Effect Inkwizycja biere rok po premierze

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Faja
The Joy

Postprzez SALADYN » N sty 29, 17 12:20

Mnie też kusi ale najpierw sobie przejdę jeszcze raz dwójkę i trójkę, muszę kiedyś te dodatki w końcu zrobić. Za Andromedę więc wezmę się jakiś czas po premierze, do końca marca raczej nie zdążę.
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun

Postprzez Solidny » Pn mar 20, 17 16:02

W końcu można coś przeczytać o Andromedzie. Jest z grubsza tak, jak można było wywnioskować po samym marketingu. Fajnie się strzela, ładne planety, ale niespecjalnie ciekawa historia i postacie. Gdyby było odwrotnie, a oceny takie same, to pewnie bym wziął, a tak to raczej skip.
Solidny
Zanzibar

Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Postprzez Gillian » Pn mar 20, 17 16:56

No ja pewnie wezmę bo ponoć klimat przygody jest całkiem OK, ale poczekam aż stanieje do kilkudziesięciu zeta i nie będę miał w co grać. Za parę dni będę miał WiiU więc zajęcie na miesiące gwarantowane :).

Z innych premier tego roku wyższy priorytet od ME ma u mnie Yakuza a nawet Nier, bo wygląda to ciekawie.
Gillian
Uber Big Boss

Postprzez Solidny » Pn mar 20, 17 19:03

Też starałem się nastawić optymistycznie pod kątem tej kosmicznej przygody, ale... nie wiem, ME to dla mie coś więcej niż Uncharted. Zresztą właśnie, u mnie też wyżej stoją Yakuza, Nier, za rogiem Persona, no i oczywiście aktualny król przygody, Zelda.
Solidny
Zanzibar

Postprzez SaladinAI » Wt mar 21, 17 14:59

A ja czekam na realizacje preordera :) Jak do tej pory wszystko to co widziałem w Andromedzie układało mi się w obraz odkrywania nieznanego w skali i wymiarze kosmosu, wyłuskania tego konceptu który stanowił niezrealizowany motor napędowy oryginalnego Mass Effect zanim to wszystko rozjechało się w wielką space-opere (do której nic nie mam, ale eksploracja różnorodnych układów "z buta" ma swój nieopisany urok, coś więcej niż kosmos z dwójki i trójki, tylko jako tło - a więc powrót do jedynki w pierwszym zamyśle).
SaladinAI
Cipher watches all

Postprzez Solidny » Wt mar 21, 17 15:29

Odbijam się, bo znudził mnie koncept "jesteśmy w nowej galaktyce, ale mamy poważny problem - rozwiążemy go tylko strzelając w człekokształtnych, sraczkowatych ufoli". Do tego sprowadza się eksploracja kosmosu w ME. Wolę znowu odpalić No Man's Sky.
Solidny
Zanzibar

Postprzez Tidus93x » Wt mar 21, 17 21:02

Napalałem się na tę grę odkąd zapowiedzieli niczym na MGSV i skończyło się tak samo - a przynajmniej sądząc po ocenach skończyłoby się, gdyby nie to, że nauczyłem się na własnych błędach i nie złożyłem preordera. Jako fan oryginalnej trylogii koniecznie zagram - ale jak stanieje. Bo na ten moment z opinii wnioskuję, że Bio pokpiło sprawę.
Obrazek
Obrazek
Tidus93x
Jack the Ripper

Postprzez SaladinAI » Śr mar 22, 17 02:07

Sądząc po ocenach, rozstrzał jest niezły ale też mam w pamięci że niektóre serwisy sprowadzające do poziomu błota Andromedę dawały wysokie noty Final Fantasy XV, które nigdy nie powinno wyjść poza wstępne fazy planowania więc sugerowanie się tutaj czymkolwiek niż własnoręcznym sprawdzeniem to droga donikąd.

Myślę że część zawodu bierze się z wygórowanych oczekiwań. Jak dla mnie Andromeda od pierwszej zajawki nie celowała wyżej niż w oficjalny spin-off serii, która sama w sobie prezentowała nierówny poziom. Decydować w moim przypadku będą osobiste fiksacje, pojedyncze elementy jak opcja przemierzenia kawałka pustynnej planety w takich a nie innych klimatach niż całokształt budowy świata, który nie do końca spełnił swoją rolę patrząc na bazie oryginalnej trylogii.
SaladinAI
Cipher watches all

Poprzednia strona

Powrót do Gry i Konsole