Wiedzmin

Moderator: GM

Re: Wiedzmin

Postprzez Tidus93x » Pt sty 15, 16 00:07

Dzięki za odpowiedzi :). A niechęci do steama się już pozbyłem, jedyne czego nie mogę się wyzbyć to to, że wolę jednak mieć namacalną płytkę :3
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Wiedzmin

Postprzez Pabian01 » Pt sty 15, 16 01:29

1) Tak. Są profity. Np. z 1 Zbroję Kruka sobie przeniosłem do 2. Co z tego, że najlepsza zbroja z 1 jest słaba w 2 :P Na początek jest OK.
2) Tak, celuj tylko i wyłącznie w ER. Zresztą tak jak napisał Arek - nie wiem gdzie można dostać nie ER :P
3) Mam 2 pudełkową. Nie łączy się ze steamem.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Infernal Warrior » Pt sty 15, 16 07:24

Jeśli chodzi o Edycje Rozszerzone i Podstawowe - nawet jeśli kupisz podstawową jedynkę albo dwójkę to po instalacji i przy pierwszym odpaleniu gra sama ściągnie Ci za free wszystkie dodatki umieszczone w Edycji Rozszerzonej (sprawdzone info sprzed jakiś 2 miesięcy) ;)

Jedynka i dwójka nie łączą się absolutnie z niczym, natomiast trójka też jest w pudełeczku i tak jak napisał Arek może ale nie musi łączyć się z GOGiem. Wszystko zależy od tego czy chcesz żeby wyświetlały Ci się znaczki jakie achievmenty już zaliczyłeś czy też nie :D

Bywaj Dh'oine!
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » Pt sty 15, 16 08:33

kup se na gogu, sciagnij pliki instalacyjne i wypal na plytke, tadaaam
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Tidus93x » Pt sty 15, 16 10:23

Dzięki Panowie :). Rozejrzę się za ER.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Wiedzmin

Postprzez Gillian » Pt sty 15, 16 10:27

Teraz te wiedźmaki za jakieś grosze chodzą. W pierwszym lepszym MM powinieneś znaleźć.

Edit: są po 3 dyszki
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra ... a-reedycja
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra ... ozszerzona
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Wiedzmin

Postprzez Tidus93x » Pt sty 15, 16 12:41

Na allegro też po tyle z przesyłką, więc chyba się po prostu przejdę do MM.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » Pt sty 15, 16 13:32

Nie uruchamiaj nawet jedynki bez tego moda http://www.nexusmods.com/witcher/mods/669/?

albo uruchom pograj, a potem wgraj moda
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Tidus93x » Pt sty 15, 16 14:14

Nie wpłynie to w żaden sposób na "przenoszalność" mojego sejwa dalej, jak mniemam?
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » Pt sty 15, 16 14:43

no raczej
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez SALADYN » Pt sty 15, 16 15:34

Sam się muszę w końcu zabrać i dokończyć pierwszego Wiesława i zacząć drugiego, najpierw jednak muszę wymienić sprzęt bo ten mój aktualny strasznie drzewił na pierwszej części.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Wiedzmin

Postprzez Gillian » Cz mar 31, 16 12:25

Puściłem sobie do pracy ścieżkę z trójki. O matko, ciarrry... Nie byłem jakoś bardzo zachwycony całością grając, jednak teraz kiedy tak słucham z boku pamiętam niemalże każdą melodię, wszystko wraca. Cóż po czasie poznaje się wybitne pod każdym względem gry. Oj czeka mnie powrót do Wieśka, na dniach biorę dodatek :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » Cz mar 31, 16 14:04

dodatek przyszedł we wtorek, skończę tylko "Sezon Burz" i jedynkę na szybkości, i zaczynam trójkę na plejce
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Gillian » So kwi 16, 16 20:41

Wlaczylem Serca z kamienia i pogralem kilka godzin. Zapowiada sie ciekawa historyjka. Polazilem tez po nowych lokacjach. Slyszalem ze w dodatku ma byc fajny motyw z weselem. Ale jak tylko trafilem przypadkiem do wsi Bronovitz to mnie rozyebauo! Teraz juz rozumiem. To bedzie genialne jesli tylko dobrze kminie - juz sie nie moge doczekac :D. Ja generalnie uwielbiam ten temat od czasu liceum i wycieczki do tetmajerowki. Teraz mieszkam blisko Bronowic, pracuje w Bronowicach, ba znam prostej linii potomka Czepca, wiec klimaty sa mi bliskie ;). Ciekaw jestem nawiazan ;).

Poza tym zapuscilem sie w dalsze rejony puszczy Oxenfurdzkiej, gdzie malo lazilem w podstawce wiec nie czuje znuzenia gra, bo to zawsze cos swiezego. No i utwierdzam sie w przekonaniu ze pomimo kilku ewidentych wad (dla mnie system walki i rozwoju postaci) jest to genialna gra, najlepsza w tej generacji i jedna z najlepszych w ogole.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » So kwi 16, 16 22:30

Ten dodatek kasuje wiekszosc gier, poczekaj na quest z weselem

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Gillian » Wt kwi 26, 16 22:05

Skonczylem te Serca. Ogolnie quest Olgierda wg mnie plasuje sie zaraz za questem Barona. Tu doskonale widac, ze osobiste opowiastki > ratowanie swiata. Bylo to bardzo dobre, czekam z niecierpliwoscia na Krew i Wino. Przy okazji wyczyscilem sobie zlecenia i duza czesc poszukiwan i questow pobocznych z listy. To byl bardzo mily powrot do tej gry i utwierdzilem sie w przekonaniu, ze to jedna z najlepszych giereczek ever.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Wiedzmin

Postprzez Herbaciarz » Śr kwi 27, 16 10:41

Tylko ja czekam na "Krew i Wino", aby wydali to w jakimś fajnym wydaniu GOTY Edition by wszystko kupić za jednym razem?:P
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: Wiedzmin

Postprzez Gillian » Śr kwi 27, 16 12:16

Ja czekam na jakieś fajne pudełeczko. Serca mam w pudle z kartami i jest fajnie.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » Śr kwi 27, 16 17:18

Ja czekam na kolejne talie
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Pabian01 » Śr maja 18, 16 08:42

Gdyby ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać w jedynkę i dwójkę to wraz z premierą nowego dodatku są w promocjach w śmiesznych cenach.
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Herbaciarz » Śr maja 18, 16 16:53

Pabian01 napisał(a):Gdyby ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać w jedynkę i dwójkę to wraz z premierą nowego dodatku są w promocjach w śmiesznych cenach.



Ja czekam aż wydadzą jakieś fajne zbiorcze wydanie "Wiedźmin Trylogia" razem z dodatkami do 3 oraz dodatkowym kontentem. :)
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Re: Wiedzmin

Postprzez kALWa888 » Wt maja 24, 16 16:30

Pabian01 napisał(a):Gdyby ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać w jedynkę i dwójkę to wraz z premierą nowego dodatku są w promocjach w śmiesznych cenach.

Dzięki, promocja jeszcze trwa więc sobie skorzystałem. Pierwszego wiedźmina zawsze byłem ciekaw, później trochę moje zaciekawienie trochę zmalało, bo przerzuciłem się na konsole, ale teraz chętnie sprawdzę. W pakiecie z grami jest pełno dodatków - arty, tapety, ścieżka dźwiękowa, guide, muzyka inspirowana, więc za taką cenę fajna sprawa. No i po polsku (w przeciwieństwie do Falloutów, które również stamtąd pobierałem).
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » Wt maja 24, 16 19:24

To jest nowa cena z okazji zmiany na PLN i taka już zostanie. Przynajmniej tak pisali jak ją zmieniali
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez SALADYN » So cze 18, 16 19:30

Powiedzta chłopy, jak bardzo jest potrzebna znajomość dwóch pierwszych części serii Wiedźmin przed zagraniem w trzecią ? Kusi mnie niemiłosiernie żeby olać poprzednie odsłony i brać się za Dziki Gon skoro mam już ku temu sposobność.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Wiedzmin

Postprzez Gillian » So cze 18, 16 21:37

Mysle ze zdecydowanie mniejsza niz znajomosc sagi. Ja sagi nie znam ale zagralem w pol jedynki i dwojke, z ktorych malo co pamietalem. Przed zagraniem w Dziki Gon kojarzylem oczywiscie Jaskra czy Triss. Ale Ciri i Yen tylko z imienia i zupelnie nie wiedzialem kim sa. Dziki Gon akurat tak genialnie prowadzi historie ze wszystkie istotne postaci dobrze poznajemy kim sa i po co tam sa, a postaci poboczne sa czesto oczkiem puszczanym w strone znajacych poprzednie przygody Wieska - przynajmniej ja to tak odczuwam.

Generalnie zupelnie bym sie nie przejmowal i gral w Dziki Gon. Jest to gra kilka dlugosci lepsza niz 1 i 2 razem wziete moim zdaniem. Teraz widac, ze te dwie pierwsze gry byly polem treningowym przed trojka. Zostaly docenione ale sporo tam nie zagralo i imo to takie tytuly na 7-8, kiedy trojeczka to murowane 10/10 i pewnie najlepsza gra generacji do czasu premiery nowej Zeldy :P
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Wiedzmin

Postprzez SaladinAI » So cze 18, 16 23:31

SALADYN napisał(a):Powiedzta chłopy, jak bardzo jest potrzebna znajomość dwóch pierwszych części serii Wiedźmin przed zagraniem w trzecią ?


Nie.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Wiedzmin

Postprzez Solidny » N cze 19, 16 18:43

Ale nikt nie wspomina, że jest transfer save'a jak w Mass Effectach. Rozumiem, że nie odciska się to zbytnio na trójeczce?
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Wiedzmin

Postprzez SALADYN » N cze 19, 16 19:40

Co mi po transferze gdy Dziki Gon będę ogrywał na PS4 ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Wiedzmin

Postprzez Faja » N cze 19, 16 21:28

Na PS4 możesz włączyć symulację wyborów z dwójki, albo po prologu udzielić sam odpowiedzi
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wiedzmin

Postprzez Herbaciarz » Wt cze 28, 16 17:05

Pewnie spokojnie możesz cisnąć, tylko nie uświadczysz dużo "smaczków" - ale jak przedmówcy pisali, jest symulator wyborów aby ukształtować konkretnie fabułę :)
Herbaciarz
Black Viper
 
Posty: 154
Dołączył(a): Śr mar 16, 16 13:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron