CrimsonLand i Legion of man

Moderator: GM

CrimsonLand i Legion of man

Postprzez uci » Cz lis 29, 07 23:37

Nie jestem pewien do końca ( nie mam crimsona już) ale za obie gry odpowiadali ci sami ludzie.

Proste zasady, widok z góry, arena, dużo broni, bonusy, up-grady za kolejne lvl i jeden warunek - wybić wszytsko co pojawi się na planszy.
CrimsonLand toczył się w przyszłości z apomoca futurystycznych broni anihilowaliśmy hordy obcych, w Legionie, trzymając się klimatów z 300, jako jeden wojownik niszczymy setki innych.

Grał ktoś, jakieś wspomnienia ?
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gac666xx » Pt lis 30, 07 00:24

Wielokrotnie przechodziłem demo Crimsonland, bardzo relaksująca gra jednakże pełną wersją cieszyć się nie mogłem z racji tego iż nie miałem jak zapłacić twórcom za pełną (brak paypala itp).

Legion of Man nigdy nie patrzyłem, jednakże zaraz się rozejrzę za tym tematem.

Uci jako twórca tematu napisz coś więcej niż tylko 2 zdania byłbym bardzo wdzięczny ;).
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez uci » Pt lis 30, 07 00:59

No chcialem rozwinąć temat:P

Legion of man - http://www.megagames.com/news/show.cgi?&idtype=demos&database=1208&section=downloads&

Link do demka, no żałuje że tylko 3 misje. Kto grał w Crimsona to ogolnie zasady już zna, widzimy wszytsko z góry, gramy jednym kolesiem i niszczymy atakujące fale nas wrogów aż się skończą, wtedy nastepny poziom.
Dostajemy też Expy. a za kolejny lvl. bonusy, palące spojrzenie, strach, szybkość itp.
Róznice są 2 głowne:
Walczymy bronią białą (miecz, topór, maczuga) i możemy się blokowac tarcza.
Kamera jest bliżej, jest takze krwawiej, wrogów kromy wpół, odcinamy głowy itd.

Jako bonusy czasem wypadnie nam kusza, obrzyn, nail gun, granaty, miny, sentry guny ( o taka średniowieczna broń)

Wracajac do crimsona, ja miałem full wersje, 30 lvl czystej rzeźi, ogrom broni (ion, gauss, sonic itp) Bonusów itd.
Na 2 poziomie trudnosci odpadłem przy 10 lvl.


Pare screenów z Legionu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh


Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron