Gra ktoś w Diablo 2 Online?

Moderator: GM

Gra ktoś w Diablo 2 Online?

Postprzez KowalPL » Pt gru 21, 07 18:26

Jak to temat mówi czy gra ktoś z was w Diablo 2 przez internet? Jak tak to porsze o nick bo ja właśnie instaluje bo czuje się jak pogranie w coś bezsensownego.

Proszę o nick jak ktoś gra ;]
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
KowalPL
Night Sight
 
Posty: 104
Dołączył(a): Śr paź 31, 07 15:34

Postprzez Johny Sasaki » Pt gru 21, 07 21:05

ja mam konto, pala lvl 90, sam UT robie, ale ogolnie to tej gry raczej nie wlaczam, bo nie mam czasu na pierdoly, jak chcesz moge Ci opchnac sprzet dla pala za pare zl
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez KowalPL » Pt gru 21, 07 23:35

Ja nie będe na razie nic kupował bo prawie nie umiem grać w to. Coś z rok minął od ostaniej gry mojej w to i 5 minut dzisiaj bo jak włączyłem to akurat musiałem zejśćz kompa.

Jak coś to masz konto na PayPal?

Acha i pytanie odnosnie Multiplayera. Włączam gre i w co wchodze. Ja weszłem tak: Multiplayer -> Battle.net -> Stworzyłem konto + się zalogowalem -> Zrobiłem postać, wbiłem drugi lvl, musiałem zejść więc dałem save and exit i jak wyszedlem do menu wyboru postaci to postać dalej miała 1 lvl. Czemu? Pozatym pisze pod postacią : Expires in 10 days.
I co daje opcja 'Ladder' przy tworzeniu postaci?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
KowalPL
Night Sight
 
Posty: 104
Dołączył(a): Śr paź 31, 07 15:34

Postprzez Johny Sasaki » So gru 22, 07 14:13

Mozesz miec w skrocie atrybut ktory nie sejwuje, albo po prostu miales laga
Wygasa za 10 dni - musisz grac 2h zeby to zniknelo, takie zabezpieczenie przed zapchaniem serwa postaciami, ktorych ludzie nie tykaja
Ladder / non ladder to postac rankingowa lub nierankingowa. Na rankingu masz wiecej przedmiotow i questow (np Non Ladder Uber Tristram nie zrobisz bez cheatowania z plikami mpq)

PS - nie mam PayPal :(
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez KowalPL » So gru 22, 07 14:34

To sie troche pokrece i potem jak mi sie bedzie fajnie gralo to moze odkupie jakos te twoje itemki. Nawet w ciemno bo te pare zl to nie wiele
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
KowalPL
Night Sight
 
Posty: 104
Dołączył(a): Śr paź 31, 07 15:34

Postprzez Gac666xx » So gru 22, 07 14:55

Ja gram w D2 z kumplem po sieci ale nie na Battle.net, bo nie mam ochoty się męczyć z usuwaniem postaci jak nie bede długo grał.

Gramy sobie na modzie Pluggy 7.01 dla nieskonczonej skrzynki, wszystkich itemów z Laddera i Uber Diablo oraz Uber Tristram i większym drop rate by było przyjemnie.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Johny Sasaki » So gru 22, 07 15:38

No spoko Kowal, nie bede z Ciebie zdzieral, ja mam sprzet ktorym spokojnie sam UT zrobisz, za caly zestaw wezme moze tyle co za 2 lepsze itemki na allegro bys dal. Jakby co to moje gg masz w profilu. Jak bede mial chwile to Ci moge pokazac te moje itemki (pal hammer + pal smiter + sosa + ama)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5


Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron