Mass Effect

Moderator: GM

Re: Mass Effect

Postprzez uci » Pn cze 12, 17 21:04

Zaś Anthem wygląda jakby chłopaki chcieli ugryźć swój kawałek ciasta z terenów Destiny/Division
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pn cze 12, 17 22:23

uci napisał(a):Zaś Anthem wygląda jakby chłopaki chcieli ugryźć swój kawałek ciasta z terenów Destiny/Division

Co swoja drogą skreśla grę z mojej listy oczekiwanych.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Śr mar 07, 18 10:55

Parę tygodni temu siedziałem w domu na L4. Podciągnąłem peceta do TV, zainstalowałem ME i jakieś mody polepszające grafikę i zrobiłem sobie wersję Mass Effect Remastered (której oficjalnie chyba już nie doczekam, aczkolwiek kto wie, EA odświeża właśnie Burnouta). Wygląda to naprawdę dobrze w takiej formie. Gra się też spoko, no ale czuć że ma to 10 lat. Z drugiej strony aż tak wielkiego postępu gry nie zrobiły przez ostatnią dekadę jeśli porównać rok 1997 do 2007, a 2007 do 2017.

Zwiedziłem Cytadelę wzdłuż i wszerz, zostałem Widmem, uratowałem Liarę i zatrzymałem się przed Noverią. Przy kolejnej okazji pewnie znów podłączę blaszaka do TV i pogram dalej, bo ten powrót był naprawdę przyjemny. Szkoda, że ta Andromeda taka słaba. Pograłem w triala chyba ze 3h, ale nie chwyciło.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Śr mar 07, 18 11:40

Remaster albo od razu cała trylogia to pewniak, tylko że szkoda to wydawać w oparach smrodu po Andromedzie. Jeśli Anthem nie wypali i Bioware pójdzie do piachu to EA na bank będzie chciała wycisnąć jeszcze jakieś soki z licencji zanim zdechnie kompletnie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Śr mar 07, 18 14:39

EA jakiś czas temu zapowiedziało, że nie będzie robić żadnych remasterów, w tym ME. Tyle że się złamali i już zaraz wychodzi Burnout Paradise.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez Solidny » Śr mar 07, 18 17:41

Gillian napisał(a):EA jakiś czas temu zapowiedziało, że nie będzie robić żadnych remasterów, w tym ME. Tyle że się złamali i już zaraz wychodzi Burnout Paradise.

Nie tyle zapowiadali, co określali stanowisko w temacie - że nie interesuje ich to (sorry jeśli zabrzmiało czepialsko). Ale biznes to biznes, kończą się marki, które trzeba odkładać na półkę bo ostatni sequel nawalił. Najwyraźniej zyski/straty w końcu wyszły im dodatnio dla remasterów. A może to zwykłe natręctwo inwestorów, kto ich tam wie.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Śr mar 07, 18 23:03

Albo czują pismo nosem, na rynku zrobiła się luka dla arcade'owych ścigałek bez mikrotransakcji i online. Burnout Paradise może być powtórką remastera crasha, staroć który będzie miesiącami podbijał listy sprzedażowe.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Faja » Cz mar 08, 18 08:17

Wątpię, żeby się ten remaster kiedyś pojawił, ale kto wie. Ja się biorę za Andromedę, jak tylko skończę SH: Downpour. Co jak co ale EA Access obok Game Passa to najlepsze rzeczy jakie spotkały XBoxa. Nie nastawiam się na nic, pamiętam, że trial jakoś mnie nie powalił, ale w sumie wtedy na szybko sprawdziłem. Może jak się zagłębię w grę to tak szybko mi nie zbrzydnie.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron