Mass Effect

Moderator: GM

Re: Mass Effect

Postprzez SaladinAI » Pn cze 15, 15 22:07

To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pn cze 15, 15 22:13

Hmmm, takie sobie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Zancudo » Pn cze 15, 15 22:25

Ostatnio edytowano Pt cze 26, 20 18:08 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Pn cze 15, 15 22:58

Pff... Render, holiday 2016 - czyli gra w 2017. Zero hajpu, watpie by cos dobrego z tego wyszlo, bioware sie skonczylo.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez Tidus93x » Pn kwi 04, 16 08:06

http://www.eurogamer.net/articles/2016-04-02-mass-effect-andromeda-early-gameplay-footage-leaks

Wyciekły jakieś fragmenty z alphy z 2014. Mamy 2016, gameplay'u ani widu, ani słychu. Zaczynam się obawiać, że nawet marzec 2017 nie wchodzi w grę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Pn kwi 04, 16 08:40

Wygląda to jak demo technologiczne. Generalnie po zmianach w Bioware, po tym jak wypadło ME3 oraz jak nie trafiło zupełnie do mnie DA:I, po Andromedzie nie spodziewam się niczego dobrego.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pn kwi 04, 16 10:03

Swoja drogą ciekawe czy znowu będą się bawić w jakieś patetyczne mambo jumbo z ratowaniem galaktyki czy może w końcu wykorzystają to uniwersum do opowiedzenia mniej oklepanej historyjki.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Pn kwi 04, 16 10:27

SALADYN napisał(a):Swoja drogą ciekawe czy znowu będą się bawić w jakieś patetyczne mambo jumbo z ratowaniem galaktyki czy może w końcu wykorzystają to uniwersum do opowiedzenia mniej oklepanej historyjki.

Ale jedynka i dwójka ratowanie galaktyki traktowało jako jakieś tam tło. Akurat ME1 miało ciekawą historyjkę o zbuntowanym agencie. Dwójka to już w ogóle wiele historii każdego z bohaterów. Tylko trójka była słaba.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pn kwi 04, 16 13:14

Mimo wszystko wątek żniwiarzy zawsze był na wierzchu, od kiedy tylko po raz pierwszy wypłynął w ME1 tak już nie odpuścił. ME2 nawet w pewnym momencie zaczynał wywierać presję żeby się zająć główną fabułą zamiast ciekawszymi misjami. Przy nowej odsłonie mam nadzieję że z serii o Shepardzie zostanie tylko galaktyka, rasy i zależności między nimi a cała reszta bedzię właśnie czymś w stylu pogoni za Sarenem.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Tidus93x » Pn kwi 04, 16 16:06

Jeżeli dobrze pamiętam, to rys fabularny gdzieś też wyciekł - generalnie zmartwię Panów -> będzie eksploracja i kolonizacja nowych planet (czyli my ludzie jesteśmy Ci obcy), która po kilku perturbacjach doprowadzi do ogromnego konfliktu na miarę Żniwiarzy. Także lekko słabo.

O, znalazłem:

http://www.eurogamer.net/articles/2015-04-20-probing-the-new-mass-effect-4-leak
http://www.eurogamer.net/articles/2016-03-30-mass-effect-andromeda-marketing-survey-leaks

"There is a major battle brewing, and it awaits you. It is unfolding across a galaxy of planets, with creatures and species entirely unknown. Draw your weapon, because the fight is bigger than you thought. It's not just for your own life, it's for all humanity - the ultimate battle for a place we can all call home."
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pn kwi 04, 16 16:13

No to kapa, ciekawsze by było gdy ludzie robili za agresora, tymczasem ten koncept mocno zalatuje powtórką z żniwiarzy czy flood z Halo. Sama eksploracja galaktyki plus ewentualne mieszanie się w jakieś mniejsze konflikty spokojnie by uszło ale kolejne ratowanie ludzkości :/
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Tidus93x » Pn cze 13, 16 09:40

https://www.youtube.com/watch?v=y2vgHOXeps0&index=1&list=PL3a3tkpS9DNRUbHcBYrvv9GKtFlFoSqH7

I tyle. Zero konkretów, zero gameplayu. Nie jestem już na tyle naiwny, aby uwierzyć w te piękne grafiki. Marzec 2017 coraz dalej. Jaram się, ale już nieco mniej - za długo wodzą nas za nos.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pn cze 13, 16 10:23

No ja nawet nie wsiadłem do tego pociągu. Czekam ale bez zniecierpliwienia.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Tidus93x » Śr wrz 07, 16 22:07

https://www.youtube.com/watch?v=t1hBNALUk4w&feature=youtu.be&list=PL3a3tkpS9DNRUbHcBYrvv9GKtFlFoSqH7&sf48426644=1

I uprzedzam pytanie, TAK WIDZĘ NAPIS PRE-ALPHA GAMEPLAY. Nie jestem głupi, wiem, że to tak nie będzie wyglądało, ale jak tu się nie jarać?
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Mass Effect

Postprzez kALWa888 » Śr wrz 07, 16 23:05

Ja serii jeszcze nie znam (jedynka czeka na PS3 aż ogram), ale przyznam że design wyśmienity.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Mass Effect

Postprzez Solidny » Cz wrz 08, 16 09:33

Wiedzą jak mnie podjarać w temacie sci-fi. Ale i tak mam złe przeczucia związane z tym co i w jakich ilościach pokazują.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Cz wrz 08, 16 15:05

Oesu... Liniowe łażenie od przełącznika do przełącznika. Wygląda jak filler bez pomysłu. Ble...
Mogli pokazać coś lepszego.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Cz wrz 08, 16 18:45

Niby co mieli pokazać ? Jakiś wybajerzony trailer żeby potem był płacz że nie spełnili obietnic ? Ewidentnie chwalą się grafiką i udźwiękowieniem i ogólnie przypominają tylko że coś robią w temacie, żadnych konkretów.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Cz wrz 08, 16 19:45

Mogli pokazac jakis konkretny wycinek gameplayu - walke, system dialogow, cokowiek innego tylko nie nudne lazenie od przelaczanika do przelacznika z komentarzem w tle jak w jakims podrzednym symulatorze chodzenia.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez kALWa888 » Cz wrz 08, 16 20:17

Ta, już pokażą rozgrywkę. Jak przecież tematem przewodnim tego całego meetingu było gadanie o grafice i kolejnych cyferkach z tym związanym. Więc i pokaz andromedy miał zachwycić oczy, tak jak każdy inny pokaz. Prędzej powiedzą ile homo parek i czarnych tam zobaczymy, żeby polygon itp byli zadowoleni.

Ciekawe też ile w tym ME będzie RPG w ogóle. Ten gatunek powoli staje się dodatkiem.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Cz wrz 08, 16 20:36

Gillian napisał(a):Mogli pokazac jakis konkretny wycinek gameplayu - walke, system dialogow, cokowiek innego tylko nie nudne lazenie od przelaczanika do przelacznika z komentarzem w tle jak w jakims podrzednym symulatorze chodzenia.

EA nie ma przypadkiem jakiejś swojej własnej imprezy w tym stylu na którą oszczędzają materiał ? Może VGA bardziej im odpowiada jeśli chodzi o pokazywanie konkretów.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Pt wrz 09, 16 07:33

Tak racja, ma byc N7 day i wtedy ujawnia wiecej. Mowie tylko ze ten kawalek gameplayu pokazal ultra nudna "eksploracje" przez co juz boje sie o efekt koncowy. To jest "nowe" Bioware ktore dalo nam crapiaste DAI...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pt wrz 09, 16 09:19

Taa ale ten kawałek gameplayu ma mniej eksploracji niż typowe łażenie po Normandii. Rozumiem twoje obawy bo bioware już wiele razy zawiodło ale ocenianie tego skrawka który nawet pod teasera nie podpada jest bezcelowe.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Pt wrz 09, 16 10:20

No właśnie dlatego obawiam się o wydłużanie gry taką bezcelową eksploracją. Ja już coś takiego widziałem w DAI i stąd moje obawy.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez Faja » Pt wrz 09, 16 10:26

Gillian napisał(a):No właśnie dlatego obawiam się o wydłużanie gry taką bezcelową eksploracją. Ja już coś takiego widziałem w DAI i stąd moje obawy.


A jeżdżenie Mako po planetkach w pierwszym ME to wg mnie też było totalnie bezcelowe, masz pretensje o to, że trza gdzieś dojść po drodze wciskając kilka przełączników :D really? Najlepiej wydupić z gier chodzenie, ostawić tylko dialogi, albo nawet nie, wydupić dialogi i pokazywać same cutscenki, po co się męczyć
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mass Effect

Postprzez Solidny » Pt wrz 09, 16 11:25

A co ze szczelaniem?

Mako był spoko. Dawał uczucie eksploracji i rozległości galaktyki,że jest czymś więcej niż zestawem leveli w których się strzela. A poza tym...
Spoiler:
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » Pt wrz 09, 16 18:46

Mako bylo fajne, planetki mialy super klimat ;).

Ja nie mowie ze eksploracja w ogole jest zla. Jest zla w takim wydaniu, w jakim byla pokazana w nowym Dragon Age. Lazenie od ikonki do ikonki i zbieractwo. Ten fragmencik z Andromedy przypomnial mi takie bezsensowne lazenie. Dobra eksploracje masz w nowym Deusie, bo np otwiera alternatywne sciezki. Tylko tyle i az tyle, taka byla moja uwaga.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Mass Effect

Postprzez SALADYN » Pt sty 27, 17 21:13

"I don't need an army, I got Krogan."

:D

https://www.youtube.com/watch?v=NNG_szaXNNU

Turianka jako członek załogi potwierdzona.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Mass Effect

Postprzez Tidus93x » So sty 28, 17 12:10

Chyba wezmę na premierę, bo naprawdę stęskniłem się za Mass Effectem. Jedyna obawa jaką mam po trailerach, to że będzie po prostu powtórką pomysłów z pierwszej trylogii tylko w nowym wydaniu. Taki Epizod VII Star Warsów. Dobry film, ale masz wrażenie, że już to widziałeś.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Mass Effect

Postprzez Gillian » So sty 28, 17 17:10

Mi się to niezbyt podoba. Niby nowa galaktyka, ale klisze fabularne wydają się być takie same. Galaktyka oczywiście jest nam wroga, mamy znów rasy, które nas lubią lub nie, znowu samobójcza misja itd... ME1 był o tyle fajny, że ta wrogość do ludzkości była bardziej polityczna niż fizyczna. Wątek fabularny też nie polegał na tym (przynajmniej na początku), że walczymy z niebezpieczeństwem, a bardziej na prowadzeniu śledztwa. Dopiero kolejne części wprowadziły taki wyraźny motyw niebezpieczeństwa i walki o przetrwanie od samego początku gry. Tutaj widzę, że będzie to samo, tylko w innych kolorkach. Chciałbym się mylić, ale trailery dają jasno do zrozumienia, jaki będzie klimat.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron