Najbardziej wyczekiwane.

Moderator: GM

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez Solidny » Cz kwi 27, 17 11:37

kALWa888 napisał(a):Omaha Beach w nowej wersji bardzo spoko - zawsze trzepałem w myślach do tego.


...
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez SaladinAI » Cz kwi 27, 17 19:32

To wygląda tak jak miało wyglądać czyli wieje pompą, podniosłość promieniuje z ekranu, czuje że mógłbym się poświęcić za wszystkich, rzucić na granat, bo wszystkie te piksele to moi bracia. Czyli aż w nadmiarze zwyczajnie i bez poczucia czegoś nowego, tylko odwrót do znanych reali plus klaps sentymentalną szmatą żeby klimat podtrzymać przez co buduje się wrażenie jakby to mogło wyjść z dekadę temu i nikt by nie zauważył różnicy. Sztampa ale chyba taka powinna być i nie mam żalu do dewelopera że powiela klisze tylko że internety połknęły ten kit z otoczką II WŚ jako wymodlonym powrotem do korzeni jakby to cokolwiek zmieniało - bo mi naprawdę obojętne czy strzela się do klasycznego nazisty czy mniej klasycznego egzoszkieletu ale doceniam różnorodność i wolę żreć ołów z nie jednej rozgrzanej lufy, eksperymentować niż wymachiwać szabelką w imieniu fałszywej ortodoksji.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez kALWa888 » Cz kwi 27, 17 20:26

Ja się serią nie zmęczyłem bo sobie ją odpowiednio dawkuję. Poza tym coraz więcej gier operuje na sprawdzonych schematach, bo nic innego za bardzo się nie opłaca. Z jednej strony gracze narzekają na brak różnorodności, ale jak się pojawia coś odmiennego to się wszyscy na to rzucają? Na takie Prey chociażby? Dla mnie to zapowiada się wyśmienicie (dzisiaj sprawdzę demo), ale z tego co widzę zainteresowanie jest malutkie. Trudno ocenić dlaczego, może klimaty sci-fi się nie sprzedają. A CoDy? Ja widzę je jako solidne gry, w które warto zagrać, ale w odpowiedniej cenie.

Co do powrotu do korzeni, twórcy zapowiedzieli że nie będzie typowej automatycznej regeneracji zdrowia, więc coś tam więcej w tym powrocie niż samo WW2 ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez SALADYN » Cz kwi 27, 17 21:58

Stawiam flachę że ludzie będą narzekać że nie będzie automatycznej regeneracji zdrowia i że archaizmy. Konwencja nie pozwoli tego rozwiązać jak w ostatnim Doom.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez uci » Cz kwi 27, 17 22:00

fakt co to za immersja dla niedzielnych graczy kiedy będą umierać ;)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez SaladinAI » Cz kwi 27, 17 22:20

Jakby nie patrzeć całe to uwielbienie do powrotu do klimatów II WŚ wygląda jak tania ustawka.

Zabawne, bo bardziej niż to co sama gra ze sobą niesie bardziej pod lupę poddawane są zbiorowe reakcje, którym po raz kolejny nie warto ufać.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez SaladinAI » Śr lip 26, 17 13:49

Observer - polska przygodówka/niby horror w rodzimych realiach ale przede wszystkim duszny cyberpunk o tyle istotny z punktu osadzenia akcji, że choć estetycznie pijący z najbardziej oklepanych wzorców to obok korporacyjnych wieżowców mieszczą się tu stare, zmurszałe kamienice z ich namacalną zgnilizną, obszarpanym designem. Tym się to różni od ostatniego Deus Ex że atmosfera jest bardziej gnębiąca, mniej spacerowo-sielankowa ale to w końcu też horror i do tego schizoidalny gdzie cyfrowe kody miksują się z widzialną rzeczywistością tworząc ten fantomowy konstrukt na drutach mózgu. Rutger Hauer na dokładkę to już tylko kolejny argument żeby sprawdzić jak może wyglądać nasz własny Blade Runner.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez Gillian » Śr sie 08, 18 18:35

Nakręciłem się na Spider Mana aż tak ze zamówiłem preorder. Na gameplayach wyglada to świetnie. Budzi we mnie podobne uczucia co Batmany z serii Asylum - jest tu wyczuwalny taki pierwotny konsolowy magnetyzm. Zobaczymy czy w akcji tez będę to czuł ;)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez SALADYN » Pt sie 10, 18 13:35

Też zamówiłem chociaż po pierwszych zapowiedziach mocno się wahałem bo gra wyglądała na samograja z sekwencjami QTE jak u Cage'a.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Poprzednia strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron