Najbardziej wyczekiwane.

Moderator: GM

Najbardziej wyczekiwane.

Postprzez Sylvan Wielki » So gru 13, 08 18:56

Sprawa jest prosta. Wypisujemy tytuły, na które najbardziej czekamy. Można oczywiście opatrzyć to krótkim komentarzem jak i argumentacja dlaczego akurat ten tytuł.

Jeśli chodzi o mnie to wygląda to następująco :

Diablo III
- poprzedniczka , to jedna z moich ulubionych w ogóle a kontynuacja zapowiada się wspaniale.

Disciples III - w Disciples II zagrywałem się godzinami. Znakomity tytuł (nawet dzisiaj polecam gorąco). Kontynuacja, przechodzi w trzeci wymiar i zapowiada się na jeszcze mroczniejszą odsłonę.

God of War III - 4 poprzednie części (dwie na PS2, jedna kolejno na PSP i kom.) zapewniły mi masę zabawy. Jedna z najbardziej elektryzujących pozycji jaka nadciąga.

Kill Zone 2
- pierwsza część była jedną z moich ulubionych gier FPS na poprzedniej generacji, stąd sprawa oczywista.

Virtua Fighter 5 R/Tekken6 BR/SF IV
- uwielbiam tego typu gry, a przedstawicielki tych serii to coś wspaniałego, jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę.

Bio Shock 2 SoD - poprzedniczka to jedna z najlepszych gier tego typu ( i w sumie nie tylko ) jaka się ukazała. Zobaczymy co kontynuacja przyniesie.

p.s Można oczywiście popuścić wodzę fantazji i wypisywać tytuły , które nie są zapowiedziane. Np. Gacu jakby z kolejnym SS czy Falloutem wyskoczy, nie ma sprawy.
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Bizon » So gru 13, 08 19:37

God of War III - poprzedniczka dała mi chyba najwięcej frajdy ze wszystkich gier w jakie dane mi było zagrać. Kratos na PS3 musi zarządzić!

A z tego co by mi się marzyło:

Original War II
Recenzenci średnio ocenili część pierwszą, ale tysiące graczy na całym świecie ją pokochały i do dzisiaj na Gamespy łatwo znaleźć kogoś, kto zagra z tobą przez sieć.

The Evil Dead
Marzy mi się Evil Dead, na silniku np. Resident Evil 4. Gra mogła by mieć identyczne sterowanie i kontrolę kamery. Jedyne co powinno się zmienić oprócz tak oczywistych rzeczy jak fabuła i bohaterowie to (uwaga) - wciskamy L1, Ash odpala piłę BRRRRUUUM! I do przodu. Pod R1 oczywiście Boomstick, tylko z ograniczoną amunicją. W moim przekonaniu gra powinna trzymać klimat ED2. Straszy, ale zarazem śmieszy. Ehh... marzenia...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez MrPayne » So gru 13, 08 20:50

Dissidia: Final Fantasy, Kingdom Hearts: Birth By Sleep - Dwa niezwykle ciekawe tytuły od SE. Oba zapowiadają się na świetne action-RPG ze świetnie zrealizowaną fabułą. Ich plusem jak na firmę jest też to, że nie będą tworzone jeszcze przez lata, gnębiąc fanów nowymi 10 sekundami przerywników co 3 miesiące.

Resident Evil 5 - jak dla mnie, to mogłaby być niezmieniona 4 z co-opem. Ale że prócz niego dostajemy wiele więcej... Mmm.

Alan Wake - Sam Lake i Remedy nie mogą zawieść. Z tego, co widzę, to szykuje się tytuł, który może dorównać SH2.

DJ Max Fever - Koreańska gra muzyczna, która zabija poziomem trudności, ale z powodu widocznego rozwoju i wspaniałego klimatu wciąga... wreszcie oficjalnie na Zachodzie!

Deus Ex 3 - Cyberpunkowy RPG z szacunkiem do wybitnych korzeni. Oby znowu szykował się tytuł, w który będzie się chciało grać wiele razy - i za każdym razem inaczej.

Persona 4 - Po "trójce" wkraczamy w mroczniejsze klimaty. Mając w pamięci należącą do nich częściowo "dwójkę" mogę się tylko uśmiechnąć.
"I am the bone of my sword. Steel is my body, and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death.
Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray... Unlimited Blade Works."

http://ja.gram.pl/MrPayne
Avatar użytkownika
MrPayne
Zanzibar
 
Posty: 278
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 07:31
Lokalizacja: kościół na wzgórzu

Postprzez Gillian » So gru 13, 08 21:21

Heavy Rain. Myślę, że na tą grę czeka z niecierpliwością każdy, komu podobał się Fahrenheit.

Alan Wake Czekam na nią od momentu pojawienia się pierwszych informacji. Połączenie klimatów Twin Peaks oraz prozy Kinga? Łykam bez wahania.

Na inne czekam już z nieco mniejszym zapałem. Wymieniłbym przede wszystkim sequele Mass Effect, Bioshock, Mafia oraz Splinter Cell. No i czekam na zapowiedź MGSa na X360 :p
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Operator » So gru 13, 08 21:31

Half-Life 2: Episode 3 - Chcę się dowiedzieć po prostu co Valve jeszcze wymyśli :P

Mirror's Edge (PC) - tego chyba nie muszę tłumaczyć.

Resident Evil 5 - Ciekaw jestem czy będzie też Co-op w wersji PC.
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez Lost » So gru 13, 08 21:40

Sylvan Wielki napisał(a):Diablo III - poprzedniczka , to jedna z moich ulubionych w ogóle a kontynuacja zapowiada się wspaniale.

Disciples III - w Disciples II zagrywałem się godzinami. Znakomity tytuł (nawet dzisiaj polecam gorąco). Kontynuacja, przechodzi w trzeci wymiar i zapowiada się na jeszcze mroczniejszą odsłonę.

twilite kid napisał(a):Heavy Rain. Myślę, że na tą grę czeka z niecierpliwością każdy, komu podobał się Fahrenheit.


Jestem tego samego zdania, szczególnie jeśli chodzi o drugą pozycję :).

Fallout 4 - Trójka mnie wszamała i nie sposób wydostać się z jej żołądka. Gra, ktorą bez wahania mam odwagę nazwać current genową niemal pod każdym względem. Kolejna część ma rzekomo powstać w okolicy roku 2011, oby to była prawda, już się doczekać nie potrafię! :D

Final Fantasy Versus XIII - Zdaję sobie sprawę, że za chwilę będzie mnie chciało zaciukać za to co powiem połowa forumowiczów, ale niestety uważam, że seria począwszy od FF X-2 straciła na swej magii i sile. Śledząc dokładnie wszelkie wzmianki na temat tej pozycji moja wiara w FF ponownie odżyła, głównie za sprawą mroczniejszego klimatu.
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez uci » So gru 13, 08 22:20

Diablo III - nie można dodac nic więcej
Wiedźmin ver. PS3 - po wersji PCtowej czekam z niecierpliwoscia
Eternal Sonata - Jestem fanatycznym fanem jRPGów, a ten z takim polskim akcentem
FF XIII vs. XIII i Agito - tyle że bez polskiego akcentu;)
Parasite Eve 3 - moja druga ulubiona seria Action-horrorow po RE
Kingdom hearts BBS & 3 - to ma coś w sobie
GoW3 - a tu juz nie ma co tlumaczyc
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gac666xx » So gru 13, 08 23:43

Diablo III - Czy tez muszę pisać dlaczego?

System Shock 3
- Nie jest to tylko mój wymysł, ta gra powstaje od dobrego roku ale jak na razie w pełnej tajemnicy.

Warhammer 40k: Dawn of War II
- Sequel do jednego z najlepszych RTSów wszechczasów, który notabene zapowiada się wyśmienicie.

Rage - Kolejne dziecko ID software, zapowiada się niezła zabawa w ciut nowym dla tych developerów stylu.

V13 - Fallout MMORPG... wiadomo dlaczego czekam.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez SALADYN » N gru 14, 08 01:16

Patrz Sylvan miałem zamiar założyć podobny temat ale mnie ubiegłeś.

Wyczekiwane gry ? Chyba te które przyjdą po zakupach na allegro.
A tak na poważnie jest tego w cholere a większość została już wymieniona wyżej przez innych forumowiczów , czasami wystarczy mi kawałek filmiku lub ścieżki dźwiękowej żeby stwierdzić że chcę zagrać w dany tytuł (ba często takie mdłe informacje o grze są jedynym powodem tej chęci). Najlepszym przykładem niech będzie ostatnia zapowiedź przygód Geralta na konsole a to tylko krótka animacja CG z efektownym popisem umiejętności głównego bohatera.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Uzion » N gru 14, 08 21:07

Sequel Shadow of the Collosus - czy kiedykolwiek bedziemy jeszcze w stanie przezyc cos podobnego, do tego co ukazala nam ta gra?

Serious Sam the Third Encounter - Wyobrazmy sobie wielkie pole, porosniete bujna, zielona trawa, nad zachmurzonym, deszczowym niebiem, z ktorego leci deszcz meteorytow i czlowieka z giwera wieksza od niego samego, przed ktorym stoi kilku tysieczna armia potworow. Chcialbym zobaczyc jakby to wygladalo przy owczesnej technologii ;-)

Fallout 3 - Nie wiem czy mozemy pisac o grach ktore juz wyszly, ale aktualnie niecierpliwie wyczekuje az dotrze do mnie egzemplarz.
Avatar użytkownika
Uzion
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Śr wrz 06, 06 19:04

Postprzez ArecaS » N gru 14, 08 21:46

Fabula Nova Crystalis - czyli słynna kompilacja FFXIII. Sam pewnie szybko nie zagram, ale chciałbym to kurde w akcji zobaczyć. Tzn. część podstawowa pewnie zaś będzie zrzynać z SW, ale Versus może zarządzić.

Resident Evil 5 - jak wyżej. ;)

Chrono Break - póki co moim marzeniem jest kupno Chrono Crossa, ale marzy mi się by ta gra kiedyś wyszła. Zwłaszcza, że poprzednie części były mini-rewolucją względem ówczesnych gier jRPG i tu pewnie byłoby podobnie.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Sylvan Wielki » Pn gru 15, 08 11:14

SALADYN napisał(a):Patrz Sylvan miałem zamiar założyć podobny temat ale mnie ubiegłeś.

;)

uci napisał(a):Parasite Eve 3 - moja druga ulubiona seria Action-horrorow po RE

Oj zdecydowanie tak. No i ta bohaterka....

Ja dodam jeszcze Dragon Age. Pierwszą część (Orgins) z nowej serii.
Oraz Doom IV - wszak gdzieś już majaczy na horyzoncie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Gac666xx » Pn gru 15, 08 13:04

Zapomniałem o Doom IV... KHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! Ale to dlatego, że When its done, a to tak za minimum rok, dwa.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Gillian » Pn gru 15, 08 13:15

Po dzisiejszo-wczorajszym VGA zdecydowanie Mafia II. Klimatem trailer zabił. Liczę na to, że również gra zmasakruje podobnie.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez oranjefan » Pn gru 15, 08 13:59

Zdecydowanie Uncharted 2. Jedynka zabiła mnie niesamowitym klimatem w stylu Indiego i genialnym humorem. Trailer drugiej cześci pozwala sądzic, że bedzie tylko lepiej.
Obrazek
Avatar użytkownika
oranjefan
Arnold
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lis 16, 08 21:23

Postprzez Operator » Pn gru 15, 08 18:02

Jest jedna produkcja na którą czekam od lat... Duke Nukem Forever ! Pewnie nigdy nie wyjdzie, ale trudno...
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez uci » Pn gru 15, 08 19:23

ponownie wydali trailer, ba nawet jakaś fotka wyskoczyła w sieci:D
ja jestem ciagle jednym z tych wierzących co wierzą ze zagrają to za życia :P
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gac666xx » Pn gru 15, 08 22:21

DNF się zbliża, ale nie wiadomo kiedy. W sumie czekam, ale nie najbardziej czekam, bo wiem, że jeszcze poczekam... Czekam w sumie już 12 lat.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez SALADYN » Cz gru 25, 08 20:37

Mnie ostatnio bardzo spodobały się zapowiedzi "Afro Samurai'a" od Namco.
Gra na podstawie anime ze studia Gonzo które klimatem i konceptem bardzo przypomina "Samurai Champloo".
W samej grze spodobała mi się grafika która niewiele różni się od kreskówki , muzyka autorstwa RZA i efektowne , brutalne walki. Do tego głosów postaciom użyczyli min. Samuel L. Jackson , Lucy Liu , Ron Perlman czy Phil La Marr.

http://pl.youtube.com/watch?v=d6iKUVwfEMQ
http://pl.youtube.com/watch?v=bUHIY_NlLRQ
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Operator » So gru 27, 08 16:04

Jest jeszcze produkcja która wabi się tytułem RAGE http://en.wikipedia.org/wiki/Rage_(video_game). Tariler ( http://www.shacknews.com/onearticle.x/48294 ) bardzo mi się spodobał ze względu na to, że pokazuje możliwości nowego silnika graficznego. Co to będzie? Zobaczymy.
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez nemesisdestro » So gru 27, 08 16:39

Resident Evil 5 - jako fan serii nie mogę sobie odmówić tej pozycji, nawet pomimo faktu że nie mam jeszcze żadnego current gen'a :D :D :D
Co do innych gier to się zobaczy, na pewno tytuły, które wychodzą cyklicznie czyli:
NBA 2k - hmm teraz to już będzie 2k10 ;) czyli koszykówka :)
WWE smackdown vs Raw 2010 - czyli wrestling, he he he :)
Avatar użytkownika
nemesisdestro
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt wrz 23, 08 17:30

Postprzez Gac666xx » So gru 27, 08 17:52

Operator napisał(a):Jest jeszcze produkcja która wabi się tytułem RAGE http://en.wikipedia.org/wiki/Rage_(video_game). Tariler ( http://www.shacknews.com/onearticle.x/48294 ) bardzo mi się spodobał ze względu na to, że pokazuje możliwości nowego silnika graficznego. Co to będzie? Zobaczymy.


Patrz kilka postów wyżej =='.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Operator » So gru 27, 08 21:58

Gac666 napisał(a):Patrz kilka postów wyżej =='.

Gac nie chcę być niemiły, ale ja się ciebie o N-te wspomnienie o DNF nie czepiam.
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez Gillian » So gru 27, 08 22:13

A z gier, które mi się marzą i których pewnie nie doczekam?

Vagrant Story II. Jedynki nigdy nie zdążyłem ukończyć, ale sponiewierała mnie klimatem.
Shenmue III. Skrypt kiśnie w szafie Suzukiego, ale za grę nikt się nie chce zabrać. Szkoda.
The Last Ninja IV. Nie wiem, jak by to wyglądało, ale chętnie zobaczyłbym grę w tamtym klimacie. Inna sprawa, że pewnie wyszłaby z tego kiszka.

I jeszcze chętnie zobaczyłbym GTA w klimacie lat 70. Coś na miarę pierwszych dwóch Driverów i filmów Halickiego. Mogłoby to być nawet San Andreas (kopie Los Angeles i San Francisco to idealna sceneria), ale 15-20 lat wcześniej, niż perypetie CJa ; ). Zresztą coś takiego kiedyś musi się pojawić. Rockstar uwielbiają parodiować Amerykę. Widząc też ich zamiłowanie do muscle carów i mając na uwadze fakt, iż już były czasy obecne, lata '80 i '90... Nawet kiedyś (właściwie dwa razy) Londyn lat '60. Brakuje jedynie '70.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Gac666xx » N gru 28, 08 01:18

Operator napisał(a):
Gac666 napisał(a):Patrz kilka postów wyżej =='.

Gac nie chcę być niemiły, ale ja się ciebie o N-te wspomnienie o DNF nie czepiam.


Dude, jakie Nte wspomnienie o DNF. Napisałem, że potwierdzam, ze sie zbliża.

Zaś napisałem dużo wyżej o RAGE, a ty napisałeś, jakbyś w ogóle zignorował to co napisałem.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez ArecaS » N gru 28, 08 01:26

Ale co mu szkodziło napisać o czymś, o czym Ty wspomniałeś już wcześniej? O RE5 czy FF13 też wspomniało sporo osób, a jakoś mnie nie zbeształeś za napisanie o tym po raz kolejny. Wyluzuj trochę, bo aż człowiekowi nieprzyjemnie jak nie wie za co może od takiej osoby bana dostać...
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Gac666xx » N gru 28, 08 01:59

Chodzi o to w jaki sposób się o tym wspomina i wypowiada:

Os: 1

Fajną grą jest XY

parę postów niżej:

Os: 2

Hej, a wiecie jaka fajna jest gra? XY.


Chodzi o to, że przez takie a nie inne pisanie pokazuje, że albo nie czyta czyichś postów albo ma to w dupie. Kumasz?
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez ArecaS » N gru 28, 08 02:59

Wiem o co Ci chodzi, ale nie przesadzaj. Raczej ciężko spamiętać wszystkie wymienione tu tytuły i to mogła być kwestia zwykłego przeoczenia. Z resztą wątpię by coś takiego miało jakąkolwiek szansę zrobić burdel w takim temacie albo kogoś urazić (chyba, że osoba ta ma trochę zbyt wysokie mniemanie o sobie). W każdym razie nie widzę sensu robić o to takiej awantury.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Gac666xx » N gru 28, 08 05:08

Na jednej stronie... ciężko. To straszne. Dzieci w tych czasach, ech.



Koniec offtopu. Po prostu ostrzegam. Czytajcie uważnie tematy, bo zaczną się sypać ostrzeżenia.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Sylvan Wielki » Wt gru 30, 08 21:24

Batman Arkham Assylum, bowiem zapowiada się najlepsze i piekna przy tym gra z gackiem w roli głównej i bynajmniej nie chodzi o naszego szanownego administratora ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Następna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron