FPS

Moderator: GM

Re: FPS

Postprzez uci » Pt wrz 19, 14 12:00

2 dni grania i sam mam już 6lvl, robię sobie teraz patrole odpoczywając od głównych misji i walczyłem już z pająko-człogiem.
Nie wiem mnie jak na razie singiel bardzo się podoba, choć SW:TOR był trochę lepiej pod tym względem zrobiony.
ogólnie nie widzę powodów do narzekania, ale zobaczmy czym straszy PvP
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: FPS

Postprzez Zancudo » Pt wrz 19, 14 14:55

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 18:52 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: FPS

Postprzez Zancudo » So wrz 20, 14 02:32

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 18:52 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: FPS

Postprzez uci » So wrz 20, 14 07:12

chciałbym sam :P 3 kolesi coś koło lvl 20 go kosiło, a ja waliłem z hand cannona po nogach byle tylko wspomóc.

Nie wiem jak tam z otwartością świata ale w patrolu jak mapa jest cała otwarta to trochę do zwiedzania tam jest
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: FPS

Postprzez Zancudo » So wrz 20, 14 13:24

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 18:52 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: FPS

Postprzez uci » So wrz 20, 14 19:41

no to jest tylko księżyc (grałem na multi) i ciężko by było tam coś więcej zmontować prócz baz i pustych przestrzeni
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: FPS

Postprzez Aszyn » N wrz 21, 14 19:17

Dziś zacząłem grać w PvP bo osiągnąłem już 20 lvl i wbiłem już 21 light. Wg mnie multiplayer jest miodny. Capture the flag jest wyśmienite, a team deathmatch to soczysta sieczka. Jak ma się już dobrze opanowane moce, to młócka jest potężna, bronie dobrze zbalansowane, a cała gra wchodzi na odpowiednie tempo. Polecam jeszcze mocniej. Zaczekajcie dzień lub dwa i napisze mini reckę. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Re: FPS

Postprzez Zancudo » N wrz 21, 14 21:45

Ostatnio edytowano So cze 27, 20 18:51 przez Zancudo, łącznie edytowano 1 raz
Zancudo
Jack the Ripper
 
Posty: 1209
Dołączył(a): Cz sty 03, 13 21:33

Re: FPS

Postprzez uci » Pn wrz 22, 14 04:25

ja tam machnąłem triple play jak z powietrza solarnym uderzeniem wpadłem w bandę wrogów capturujących flagę :)
co prawda czuć trochę różnicę jak np. lvl 6 walczy z 22, ale na szczęście jest dobrze zbalansowane i ludzie z mniejszym poziomem to nie mięso armatnie.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: FPS

Postprzez SALADYN » So maja 07, 16 10:57

Nowy battlefield poszedł w świat i ludziska rzucają pieniędzmi w ekran, tylko dlatego że na tapetę trafiła pierwsza wojna światowa zamiast laserków blasterków jak w CoD. Tymczasem zwiastun pokazuje mi napakowanego akcją, nierealistycznego szuterka jakby spod ręki activision, gracze to jednak durnie dające się ciągnąć po kieszeniach.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: FPS

Postprzez Gac666 » So maja 07, 16 11:56

Omine szerokim łukiem, mam BF3 i BF4 wiec mi wystarczy ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: FPS

Postprzez kALWa888 » So maja 07, 16 12:30

Ja tam chętnie obadam betę. Wątpię bym się zakochał, ale na pewno kiedyś kupię. Hardline był ok, ale jeszcze się nie zaopatrzyłem, chyba wolę się najpierw zająć świetnym BF3 i już gorszym BF4. Ale BF1 na pewno bardziej mnie interesuje niż Hardline, właśnie ze względu na tę pierwszą wojnę światową. To będzie ciekawe.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: FPS

Postprzez kALWa888 » Śr maja 18, 16 00:08

BTW, Ostatnie Starcie - dodatek do Battlefield 4 jest teraz za darmo na PSN, Origin i XLive. Na PSN widzę że jeszcze inne dodatki są darmowe, jak choćby Zęby Smoka, ale to ponoć od jakiegoś czasu.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl ... -for-free/
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: FPS

Postprzez kALWa888 » Pn cze 13, 16 16:23

Ten BF1 nie wygląda w sumie źle. Mechanika bardzo podobna, albo nawet taka sama, no ale nie wszystko jeszcze pokazali, nie jest to też gotowy produkt. Oczywiście nie wygląda to tak epicko jak na zwiastunach, ale i tak chętnie ogram. Za jakiś czas. Nie podoba mi się ten głos informujący o straconych celach, może to jeszcze zmienią.
https://www.youtube.com/watch?v=MkRcvtGE90Q

Ma być jakiś nowy tryb o nazwie Operacje.
Operacje to zupełnie nowy tryb rozgrywki wieloosobowej, pozwalający uczestniczyć w walkach na dłuższych odcinkach frontów Wielkiej Wojny. W toku powiązanych ze sobą bitew zespół atakujący stara się opanować teren i przesunąć linię frontu naprzód, podczas gdy obrońcy próbują temu zapobiec. Jeśli nie uda im się utrzymać terenu, nie będzie to oznaczało końca operacji – wycofają się i przegrupują na kolejnej mapie, a atakujący będą kontynuować na niej swoje natarcie. W odzyskiwaniu utraconych sektorów pomogą graczom ogromne behemoty.
Hm, nie brzmi to podobnie do szturmu? (o ile to tam podkładało się te ładunki wybuchowe/rozbrajało je i zdobywało kolejne sektory?)

No i gameplay dotyczący samolotów. Bombardowania już nie było?
https://www.youtube.com/watch?v=Uc3zZyEUKxA

Aha, źródełko jeszcze:
http://www.bfcentral.pl/sporo-nowosci-i ... lefield-1/
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: FPS

Postprzez SALADYN » Pn cze 13, 16 16:42

Na co mają zmienić ten głos informujący o straconych celach ? To multi jest, biorąc pod uwagę konwencje większy realizm nie ma sensu, telegramy albo gołębie mają wysyłać ?
Zwiastun kampanii z kolei pokazuje typową akcje ala Call of Duty, niczego innego się nie spodziewałem co prawda ale mam nadzieję że nie przesadzą.

Przy okazji, powraca Prey. Niestety koncept kosmicznego łowcy nagród z skasowanej dwójki poszedł na grzyby i jest jakiś mózgotrzep. Bez konkretnego gameplayu raczej nie ma co osądzać ale bardziej mnie jarał pierwotny kształt sequela.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: FPS

Postprzez Gillian » Pn cze 13, 16 17:11

Pokazali koszący gejplej z Dishonored 2 a wy to rozprawiacie nad jakimś generycznym siuterkiem ubranym w inne ciuszki :). Sratatata i do przodu.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: FPS

Postprzez Faja » Pn cze 13, 16 17:23

Ten gejplej z D2 to D1 na sterydach, ale i tak obczaje na 100%
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FPS

Postprzez kALWa888 » Pn cze 13, 16 17:29

SALADYN napisał(a):Na co mają zmienić ten głos informujący o straconych celach ? To multi jest, biorąc pod uwagę konwencje większy realizm nie ma sensu, telegramy albo gołębie mają wysyłać ?

Głos jakiegoś wrzeszczącego kapitana (czy kogoś tam) by wystarczył i bardziej by się wpasował. Tak jak było w poprzednich częściach.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Poprzednia strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron