E3

Moderator: GM

E3

Postprzez Sylvan Wielki » N maja 23, 10 19:23

Tegoroczne E3 zapowiada się niezwykle ciekawie.
Prawdopodobnie zostanie zaprezentowanych kilka killerów.
Od Killzone3, poprzez Resistance 3, Motor Storm 3, Gearsy 3 (już są pierwsze informacje zresztą - zdjęcia), jak i zapewne wiele nowych materiałów do pozycji wyczekiwanych - vide GT5, nowa Castlevania, The Last Guardian, na pewno coś na kieszonsolki.

Temat, w którym będziemy sobie targi omawiać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Tidus93x » N maja 23, 10 19:38

Na temat Gears of War 3 czytałem w PSX Extreme i aż żałuję, że nie mam PS3. Szykuje się naprawdę ciekawie, zwłaszcza w trybie kooperacji (do 4 maniaków :D).
Poza tym ww tytuły, ale nie zapominajmy też o Rising (choć obawiam się, że nie będzie to zapowiedź na miarę naszych oczekiwań). Jest też kwestia FFXIII Versus oraz Agito, może coś ciekawego pokażą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez fightclub87 » N maja 23, 10 20:00

Hmm... Gears of War nie jest przypadkiem exclusivem na X360?
They believed they were creating a Paradise
Avatar użytkownika
fightclub87
Fire Trooper
 
Posty: 40
Dołączył(a): Wt mar 16, 10 14:16
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pabian01 » N maja 23, 10 20:07

To Gears of War 3 ma być też na PS3 ? Czy po prostu delikatna pomyłka od Ciebie
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez uci » N maja 23, 10 20:13

prócz 1 cała seria gearsow jest exami na klocka.

Sam mam nadzieje że kilka tytułów zostanie pokazanych już jako gameplay'e.
A przynajmniej że Armored Core 5, Force Unleashed 2, Parasite eve 3, W40K: Space Marines i GoW: Ghost of sparta wyskoczą jako gameplaye.
A MGS: Rising, Batman AA2 i FF vs. XIII jako konkretne filmiki.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez ArecaS » N maja 23, 10 20:45

Ja czekam najbardziej na RE Portable. ;) No i PE3. Brakuje na PSP porządnych survival horrorów, a Silent Hille mnie jednak nie kręcą.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Sylvan Wielki » N maja 23, 10 20:52

Pabian napisał(a):To Gears of War 3 ma być też na PS3 ? Czy po prostu delikatna pomyłka od Ciebie

Żadna pomyłka kolego. Ot, wymieniałem kilka gorących tytułów. Pechowo dla x0, więcej exów zgarnia PS3, więc niejako Gearsy się tu znalazły jako jedyny przedstawiciel siły x0.

By nie było wątpliwości, Gearsy III zapowiedziane są tylko na x0.
Cala reszta wymieniona na PS3. No, nie licząc Castlevani - na obie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez Gillian » N maja 23, 10 21:01

W sumie to ja nie wiem co tak mocarnego mogą na tym E3 pokazać. Mam nadzieje na jakiś opad szczeny z Mass Effect 3, informacje o Rising, Agent i LA Noire. A poza tym? Nie wiem...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Gac666 » N maja 23, 10 22:14

Sylvan Wielki napisał(a):
Pabian napisał(a):To Gears of War 3 ma być też na PS3 ? Czy po prostu delikatna pomyłka od Ciebie

Żadna pomyłka kolego. Ot, wymieniałem kilka gorących tytułów. Pechowo dla x0, więcej exów zgarnia PS3, więc niejako Gearsy się tu znalazły jako jedyny przedstawiciel siły x0.

By nie było wątpliwości, Gearsy III zapowiedziane są tylko na x0.
Cala reszta wymieniona na PS3. No, nie licząc Castlevani - na obie.


Pomyłka nie była do Ciebie tylko do Tidusa. Czytaj ze zrozumieniem Sylvuś :*
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez Gillian » N maja 23, 10 22:58

Aaaach, racja. Nowe GTA ; ). Czyżby powrót do Vice City? A może nowe miasto? Jak na razie to dla mnie najbardziej oczekiwana zapowiedź tegorocznego E3. Przede wszystkim chodzi o ciekawość ; )
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Tidus93x » N maja 23, 10 23:01

Panowie, proszę wybaczyć mi tę ogromną pomyłkę. Oczywiście, chodziło o X360. Mam nadzieję, że PS3-owcy nie zabiją mnie po tym, jak ich serca zabiły mocniej po mej pomyłce. Pokornie proszę o wybaczenie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez SALADYN » N maja 23, 10 23:40

Tegoroczne E3 to dla mnie głównie oczekiwanie co pokażą kieszonsolki.
Na PSP mam nadzieje trailer GoW Ghost of Sparta a także jakieś konkretne info o szykowanym Resident'cie , z zapowiedzi to wyczekuje Uncharted który może zostanie oficjalnie ogłoszony (o ile rzeczywiście powstaje)
NDS i jeden tytuł Okamiden.
O Rising również nie zapominam jednak na tym forum przypominanie o tej grze jest chyba zbędne no i sam "Mistrz" Kojima pewno znowu ogłosi że przejmuje stery przy Rising albo w końcu rzeczywiście zrobi coś nowego , Peace Walker też może doczekać się jakiegoś DLC lub ciekawej promocji.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Sylvan Wielki » N maja 23, 10 23:43

Ja chciałbym zobaczyć jakąś strategię z elementami RPG, plus oczywiście Parasite Eve nową.

Tidus93x napisał(a):Panowie, proszę wybaczyć mi tę ogromną pomyłkę. Oczywiście, chodziło o X360. Mam nadzieję, że PS3-owcy nie zabiją mnie po tym, jak ich serca zabiły mocniej po mej pomyłce. Pokornie proszę o wybaczenie.

Wybaczamy.

Gac666 napisał(a):Pomyłka nie była do Ciebie tylko do Tidusa. Czytaj ze zrozumieniem Sylvuś :*

No tak, przyszły mod powinien być wzorem w tej materii ^^ Gac :*

Chłopaki, Killzone 3 oficjalnie zapowiedziany.

Kilka skanów :

http://playstationinformer.files.wordpr ... ro-008.jpg
http://playstationinformer.files.wordpr ... ro-009.jpg
http://playstationinformer.files.wordpr ... ro-010.jpg
http://playstationinformer.files.wordpr ... ro-011.jpg

http://ilikemonkeysblog.com/post/623872 ... o-articles

Naughty Dog wspomaga GG w pracy nad silnikiem do Kz3 .... będzie graficzny killer.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylvan Wielki
Mniejsza połówka "Myth busted"
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Śr wrz 10, 08 22:13

Postprzez kotlet_schabowy » Pn maja 24, 10 01:34

No i dlatego właśnie E3 od paru lat nie potrafi mnie zaskoczyć, zszokować. O każdej grze wycieka coś wcześniej, nawet o tych, które są całkowitymi nowości. Nie dałoby się już tych dwóch tygodni poczekać i pokazać Killzone 3 dopiero na imprezie ?
To samo było rok temu z The Last Guardian (jedna z niewielu naprawdę nowych gierek, która pojawiła się "z nikąd"), choć wtedy wyciek nie był chyba oficjalny.
Avatar użytkownika
kotlet_schabowy
Zanzibar
 
Posty: 500
Dołączył(a): Pt lip 15, 05 16:10
Lokalizacja: Kraków : Nowa Huta

Postprzez Operator » Pn maja 24, 10 17:00

Mega Man Zero Collection i Golden Sun na DS'a. Chciałbym jeszcze zobaczyć trochę więcej o Parasite Eve 3. Obowiązkowo przydało by się trochę informacji o Ghost Recon Future Soldier.
Jako "castlefag" czekam na informacje o Castlevanii. Nie, nie Lords of Shadow. Chodzi o Harmony of Despair. To co miało wyjść na XBLA. Jak już ma wyjść, to niech wyjdzie na PSS, albo jakąś kieszonsolkę... Chociaż najchętniej bym kupił wersję na PC. Wydanie jej na płytach kompaktowych (naprawdę!) nie boli, czego przykładem jest Bionic Commando Rearmed (na dysku zajmuje mi tylko 364mb).
Doszły mnie również słuchy, że mogą być jakieś informacje na temat serii Chrono. Kto wie? Może będzie drugie podejście do Chrono Break'a?
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez ArecaS » Pn maja 24, 10 17:02

Operator napisał(a):Doszły mnie również słuchy, że mogą być jakieś informacje na temat serii Chrono. Kto wie? Może będzie drugie podejście do Chrono Break'a?

Nie, to Tri-Ace robi grę w KLIMATACH Chrono Triggera. :P Raczej na pełnoprawny sequel bym nie liczył.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez uci » Pn maja 24, 10 18:16

Każdy RPG z podróżami w czasie/wymiarach zapowiada się ciekawie, więc liczę na coś ciekawego.
Ale też mam nadzieje że pojawi się dużo nowych ciekawych tytułów bez numerków w tytule, bo mam ochotę na coś więcej niż tylko kontynuację.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Snake_VR5 » Pn maja 24, 10 18:27

Z nowego E3 interesuje mnie głównie
Dead Space 2
FIFA Soccer 11
Star Wars : The Force Unleashed II
Fable III
Gears of War 3
Halo : Reach
Star Wars : The Old Republic

Życzył bym sobie też informacji na temat MGS: Rising, Batman AA2 i Deus Ex: Human Revolution i nowego Hitmana (ale na to chyba za wcześnie jeszcze). Sprzętowo zaś chciałbym zobaczyć zobaczyć Natala i Move w połączeniu z jakimiś konkretniejszymi grami.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez uci » Pn maja 24, 10 19:15

To już drugi czekający na klon Starkillera ! :]
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Askel » Pn maja 24, 10 20:50

Raiden napisał(a):nowego Hitmana


Nie. Nie róbcie tego.
oh, and by the way? we're going to die.
Avatar użytkownika
Askel
Olga Gurlkovich
 
Posty: 255
Dołączył(a): N wrz 21, 08 11:43
Lokalizacja: GW/Pzn

Postprzez Snake_VR5 » Pn maja 24, 10 23:35

Czemu ? zakończenie Hitman: Blood Money absolutnie nie zamyka historii 47. Powiem więcej wydaje mi się że nawet dało nadzieje na to że Hitman 5 powstanie i mam nadzieje że tak się stanie. Zresztą jest chyba jest już zapowiedziany czy też planowany. Seria trzyma poziom pod względem fabuły czy chociażby muzyki. Na razie trzeba się zadowolić tym http://www.youtube.com/watch?v=E29Y57nBtbk
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Operator » Pt maja 28, 10 18:24

A co do tej produkcji w klimatach Triggera, to ona już wyszła - jest to Sands of Destruction ( http://en.wikipedia.org/wiki/Sands_of_Destruction ). Co ciekawe, wśród ekipy, odpowiedzialnej za tą grę znaleźli się Kato i Mitsuda.

Albo chodziło wam o coś innego...
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez SaladinAI » Pt maja 28, 10 18:30

MGS: Rising i MGS: Rising oraz MGS: Rising, aha i jeszcze to:

twilite kid napisał(a):racja. Nowe GTA ; )
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Hal » Pt maja 28, 10 19:40

Ja z niecierpliwością oczekuję świeżych zapowiedzi The Last Guardian, LittleBigPlanet 2 oraz GT5: The Real Delay Simulator. Po cichu liczę też na jakąś skromną prezentację nowej gry od Q-Games, oraz coś od Blowa, twórcy Braida. No i może Wipeout HD 2...

Na Rising jakiegoś wielkiego parcia nie mam, tym wieksza szansa, że się pozytywnie rozczaruję:)
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez ArecaS » So maja 29, 10 09:41

Operator napisał(a):Albo chodziło wam o coś innego...

Tak, chodziło o coś innego, bo z tej gry tylko teaser site się chyba w tym roku pojawił. ;)
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Bizon » Cz cze 03, 10 20:37

Parę screenów i artów dla czekających na nowe Gearsy.
Smaaakowite :D
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez uci » Cz cze 03, 10 20:55

po takich zapowiedziach i newsach pokazywanych codziennie ciekawi mnie czy na E3 coś jeszcze zostanie?
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gillian » Cz cze 03, 10 21:12

E tam girsy, nuda :p.

MS na razie nic ciekawego na E3 nie zapowiada. Miejmy nadzieję, że to Fable III chociaż ciekawie będzie wyglądało.


Co do reszty - byłbym zapomniał. Portal 2 i New Vegas. O ile to pierwsze musi zmiażdżyć, bo na inną opcję się nie zgadzam, tak ciekaw jestem co Obsidian nowego pokaże. Mam tylko nadzieję, że ambicja ich nie przerośnie, bo chętnie bym zagrał...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez deadspace6 » So cze 05, 10 10:08

W tym roku E3 znowu zapowiada się trochę bez polotu. Rockstar miał być z L.A. Noire, Maxem 3 a do tego jeszcze Agent i może GTA V i wycofali się z imprezy.

Kojima z powodu promocji Peace Walkera pojawi się w Los Angeles tylko na kilka chwil.

Killzone 3, inFamous 2, LBP2 i nowy GOW na PSP mogły zostać pokazane światu na imprezie, a tak dostaniemy pewnie tylko zwięzłe trajlery. Czy Sony ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie? Na pewno będzie The Last Guardian, płatny PSN i zapowiedź wydań "Collection". Ja po cichu liczę jeszcze na to że perełką konferencji giganta okaże się The Agent od R*. Albo też ten "Horizon" od twórcy Heavy Rain, choć nie wiadomo czy ta gra w ogóle istnieje. Ja zakładam że tak.

Thief 4 podobno wcale nie zostanie zaprezentowany.

The Elder Scrolls V też miał podobno być i nie będzie.

Ciekawe czy Microsoft postawi na promowanie tytułów już znanych (GOW3, Mass Effect 3, Fable3 + natal) czy staną do walki z Sony i wyciągną ciężkie działa - Uncharted 3 na X'a:-P

Swoją drogą może Sony pokaże światu Uncharted 3, choć może jest jeszcze za wsześnie.

No i na koniec zostawiłem najważniejsze - niech Ubi postawi wreszcie jasno sprawę Beyond Good & Evil 2.

Sory za niezbyt spójny tekst:)
Avatar użytkownika
deadspace6
Fortune
 
Posty: 295
Dołączył(a): So gru 12, 09 15:07

Postprzez uci » So cze 05, 10 10:42

dla jednych bez polotu, dla innych te targi E3 zapowiadają się b. grubo, zależy w sumie na co kto czeka. Osobiście nie żałuje że R* zrezygnował z imprezy, nic co mieli zaprezentować mnie nie ciekawiło. Osobiście liczę na te ciche tytuły o któych się jeszcze nic nie mówi, ewentualnie trzymam kciuki za wszystkie sekrety E3, no i za collections.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Następna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron