Kingdom Hearts

Moderator: GM

Re: Kingdom Hearts

Postprzez ArecaS » Wt sie 21, 12 10:25

Terrą nie grałeś jeszcze, nie? No to poczujesz się oszukany w koloseum zdecydowanie. :P To chyba najbardziej jaskrawy przykład. No i przy okazji ostatnich bossów dla każdej postaci. Poniżej 33 levela nie ma co próbować lecieć na cmentarzysko.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kingdom Hearts

Postprzez Tidus93x » Wt sie 21, 12 19:00

Ja tam bardziej się Aquą w Coloseum oszukany czułem... A na cmentarzu cholera nie pamiętam, jaki level miałem. Kurdełe...
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Kingdom Hearts

Postprzez uci » Śr sie 22, 12 05:16

w coloseum najdłużej zeszedł mi Hades z lodowym kolosem, chyba dop. przy czwartym podejściu udało mi się ta parkę ogarnąć, ale to i tak jakimś fuksem bo szarpłem w nich 2 atakami specjalnymi i przy finisherze już było po nich. Choć jeszcze został mi disneytown, deep space i neverland to może sie coś odemieni.

Swoją drogą D-linki nie są takie złe, wymasterowałem już połowe i pomimo średności ataków jakimi dysponuja co nie które postacie to finishery są warte tego by przynajmniej je zobaczyć
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Kingdom Hearts

Postprzez uci » Cz wrz 20, 12 08:49

lekki update z TGS - Kingdom hearts HD final mix (czyli jedynka + chains + cutscenkowa wersja 365 days)

niestety jak na razie only in jap :/
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Kingdom Hearts

Postprzez Coldman_9 » Cz wrz 20, 12 12:50

jedynka + chains + cutscenkowa wersja 365 days


Dobry żart. Jedynka oraz dwa spin-offy, z czego pierwszy jest ponoć najsłabszą częścią sagi, a drugi pochodzi ze słabiutkiego DS-a ;/
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Kingdom Hearts

Postprzez kALWa888 » Cz wrz 20, 12 14:50

No lipa jak nic. Liczyłem na 1, 2, Re:Chains of Memories i ewentualnie Vol 2 gdzie byłby Re:coded i BBS. Ale to marzenia ściętej głowy. A 365 Days należy do Nintendo stąd może tylko cut-scenki. I dlaczego nie ma dwójki? -.-
Ale zakupię i tak. Fajnie gdyby KH miał w sobie dodatki z Final Mix również w Europie. Albo chociaż w Stanach.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Kingdom Hearts

Postprzez Tidus93x » Cz wrz 20, 12 15:32

Chain of Memories wcale nie jest najsłabszą częścią serii, na pewno jest lepsze niż coded czy daysy. Mi się podobało.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Kingdom Hearts

Postprzez ArecaS » Cz wrz 20, 12 15:34

Ke? Ktoś uważa że CoM jest najsłabszą częścią serii? Człowiek codziennie coś nowego słyszy. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kingdom Hearts

Postprzez kALWa888 » Cz wrz 20, 12 15:55

Mnie bardzo ciekawi ten spin-off i kupię kolekcję choćby ze względu na niego.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Kingdom Hearts

Postprzez uci » Cz wrz 20, 12 16:19

spin-offy?

wolne żarty - Chains i 358/2 to interquele toczące się między 1 a 2 pokazujące co się w tym czasie działo z Sorą i Roxasem a także co się stało z większościa członków organizacji XIII.

KH HD remix to w sumie jedynka KH + dodatki fabularne sprzed dwójki, automatycznie dające znać że za jakiś czas czeka nas KH2 + re:coded i 3d?

Premiera za rok w jap - pewnie dlatego że nie ma ang. wersji Re:Com
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Kingdom Hearts

Postprzez kALWa888 » Cz wrz 20, 12 18:33

W takim wypadku spin-off to faktycznie niesprawiedliwe określenie. tak czy siak bardzo mnie te częsci interesują.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Kingdom Hearts

Postprzez ArecaS » Cz wrz 20, 12 18:39

uci napisał(a):Premiera za rok w jap - pewnie dlatego że nie ma ang. wersji Re:Com

Jak nie ma, jak jest? Ukazało się, tylko nie jako część KH2:FM+, a oddzielnie.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kingdom Hearts

Postprzez uci » Pt wrz 21, 12 00:22

byłem pewny że Re:CoM nie zaliczył ang wersji...ale skoro zaliczył to pewnie do grudnia 2013 zagramy w KH 1,5 HD :]

btw. 358/2 był wydany przez Square a nie N więc pewnie jego brak w grywalnej wersji jest pewnie efektem trudności w przeniesieniu gry z DSa na PS3
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Kingdom Hearts

Postprzez ArecaS » Pt wrz 21, 12 01:58

Nawet na pewno. Podbić rozdzielczość z tej DeeSowej do HD wymaga jednak czegoś więcej niż przefiltrowania tekstur i AA. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Kingdom Hearts

Postprzez kALWa888 » Wt wrz 25, 12 19:13

Kurde, trailer mnie nakręcił. Warto byłoby to mieć ze względu na choćby Re: Chains of Memories, którego ograć na razie niestety nie mogę bo pojawiło się tylko w JAP i NA na PS2.

http://www.youtube.com/watch?v=rMGbmAQwhlo

Choć obiło mi się o oczy, że niby Disney potwierdził iż pojawi się także i u nas. Albo przynajmniej w NA
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Kingdom Hearts

Postprzez uci » Wt wrz 25, 12 21:30

czytałem tego niusa - niby jakaś gruba ryba z disneya poweidziała że mają wydać 2 duże tytuły (gry) do końca roku finansowego - pierwszym ma być Epic Mickey 2 a drugi ma wyjść pod koniec ich roku finansowego (bodajże marzec co nakłada się z premierą KH HD w jap.) czyli jest bardzo duża szansa.

No i co więcej nie wierze że nie chcieli by zarobić na kolekcji HD poza jap.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Kingdom Hearts

Postprzez Tidus93x » Cz wrz 27, 12 11:20

Na TGS Square zapowiedziało Kingdom Hearts for PC. Spekuluje się, że będzie to jakiś multiplayer przed BBS. Kij wie co z tego wyjdzie.
źródło
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Re: Kingdom Hearts

Postprzez uci » Cz wrz 27, 12 11:33

przeglądarkowy KH na karty - pewnie osadzą to w czasach sprzed wojny kiblejdów
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez ArecaS » N gru 30, 12 11:49

uci napisał(a):100% dla Aquy w Kingdom Heart:BBS - całkiem nie tak dużo grindu jak myślałem bo poziomy same wpadały w Mirage Arena, ale na mini gierkach trochę czasu spędziłem. Teraz uzbrojony w Ulitma Keyblade jestem gotowy na ostatni brakujący rozdział.



Nah. Bez tego da radę na Proud. 40 poziom i ci nikt tam nie podskoczy.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez uci » N gru 30, 12 16:12

ale chciałem ograć chociaż jedną postać na 100 i zdobyć ultimę.
A poziom mam 52 i powiem ze zdobycie kolejnych to już godziny grindu
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez kALWa888 » N gru 30, 12 16:26

Ja uważam, że na 100% zaliczone jest wtedy gdy wszystkie postacie mają maksymalny poziom doświadczenia.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez uci » N gru 30, 12 18:09

powodzenia - obecnie na MA zdobycie poziomu trwa ok. 70 min na jeden a jestem w połowie - chodzi bardziej o to że w pewnym momencie nie ma już miejsca na grind taki lepszy, przez co grind się nudzi. Gdyby było miejsce na szybszy/trudniejszy grind to pewnie bym masterował, niestety to nie FF.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez ArecaS » N gru 30, 12 21:31

Pod koniec scenariuszy Vena i Terry potworom poziom skacze dość wyraźnie oraz dla Aquy w Final Episode. Wziąłeś dość niewdzięczny moment dla grindu jednak.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez uci » Pn gru 31, 12 09:58

niezauważyłem jakiegoś specjalnego skoku w potworach u Vena i Terry, ale zobaczymy jak się zabiore za final ep.

A na dużej konsoli w końcu pękł Resistance 3, z FPPków co miałem okazje ograć ten mi naprawdę podszedł, prosta i konkretna fabuła, naprawdę świetny klimat i umiejscowienie akcji, i zdecydowanie przyjemne strzelanie do chimer. Warto, szczególnie że strzelanka w starym dobrym stylu - 10 broni w kieszeni i jedziemy na apteczkach
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez ArecaS » Pn gru 31, 12 12:32

Bo nie jestem pewny kiedy ten skok nastąpił. Całkiem możliwe, że dopiero po wczytaniu sejwa robionego po zakończeniu gry. Zastrzel, ale grałem w to dobrze ponad rok temu, a przy tym połknąłem tę grę w kilka dni tak naprawdę. Wiem natomiast, że nagle potwory ze wszystkich światów zastąpiły te najmocniejsze Unversed. Z resztą podobny patent był chyba w każdym KH, nie?
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez uci » Pn gru 31, 12 14:56

na pewno po przejściu gry wszystkim potworom rośnie ten poziom trudności o 2-3 lvl jako całość, ale w porównaniu np. do 3-4 gwiazdkowej Mirage Areny to są drobne leszcze
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez kALWa888 » Wt sty 01, 13 15:49

Jak dobrze pamiętam, to zawsze gdy czekała nas ostatnia walka w KH, potwory były silniejsze.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Zaliczone tytuły

Postprzez uci » Wt sty 01, 13 17:06

lipa - sprawdziłem całą trójkę, mobki rosną w siłę ledwo o 2 poziomy, na Mirage arena od 3 gwiazdki potwory są minimum 2x silniejsze
ale juz 5 gwiazdkowa arena to Villians Vendetta czyli walki z bossami (minimalne ilości EXPów) poprzednia arena zaś daje 1 poziom na 30-40 minut walk
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Kingdom Hearts

Postprzez kALWa888 » Wt sty 01, 13 18:50

Hm, a ja właśnie zbliżam się do fabularnego końca KH Days, jestem zaraz przed 320 dniem, mam ukończone 20% Challenges i zastanawia mnie czy jest mozliwość dobicia do 100lvla. Ciekawi mnie ogólnie, czy jest więcej stron panelów niż cztery, bo jeśli tylko cztery to może nie starczyć miejsca na panele z poziomami i ich mnożnikami plus do tego panele na bronie, magię itp. Bawił się ktoś w takie rzeczy?

Heh, szkoda, że twórcy nie wymyślili czegoś lepszego poza misjami które powtarzamy po trzy razy, tylko na trochę innych warunkach. Z niektórymi będę mieć pewnie problem, najbardziej z tymi specjalnymi, zaznaczonymi na żółto. Wszystko jest jasne jeśli chodzi o zdobywanie Challenge Sigils, ale nie do końca wiem jak to jest z koronami. Czasem zdobędę 4, czasem trzy i w zasadzie nie wiem czy 4 to max czy można jeszcze więcej znaleźć, a gdy za pierwszym podejściem zdobędę tylko jedną to czy mogę nadrobić zaległosci i zdobyć pozostałe przy nastepnym podejściu? Mam nadzieję, że tak, ale to i tak trochę kłopotliwe bo gra nie pokazuje mi ile zdobyłem tych koron tak jak jest to pokazane w wyzwaniach. W Mission Mode zawsze jest jedna korona. I pograłbym z kimś w co-opie ale niestety w pobliżu nie ma nikogo z DSem i ową grą. Shame.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Kingdom Hearts

Postprzez uci » Śr sty 02, 13 10:06

Po ogarnieciu last episode naprawdę podbija się poziom potworów (dopiero) na 8-10 choć i tak giną jak leszcze;]

teraz mając już w głowie ukryte endingi i ogólnie kojarząc już o co ma biegać to ciekawi mnie czy jakaś szansa na KH3 się pojawi.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości

cron