Deus Ex: Mankind Divided

Moderator: GM

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez SALADYN » Śr sie 31, 16 01:07

Human Revolution toczą skrajności. Gejplej był świetny, pozwalał graczom działać swobodnie w danej sytuacji. Wpuszczał go na plansze z pionkami, dawał narzędzia ale poza tym nie narzucał jednego słusznego rozwiązania. Jednocześnie nie dało się zauważyć umowności gry jak te wspomniane w tekście który wrzucił faja. Fabuła zaczynała się wybornym trzęsieniem ziemi i obracała się w uniwersum z niesamowitym potencjałem ale poszła w sztampę, zwłaszcza pod koniec i ogólnie nielubianą konspiracje. Klimat pozwał się wczuć w świat dzięki muzyce, filtrom, designie lokacji ale od filtrów zaczynała głowa boleć, muzyka się z czasem zlewała w jeden utwór a lokacje czy modele postaci kontrastowały między sobą.
Jeżeli więc Mankind Divided jest choć trochę podobny do Human Revolution to żaden bloger nie jest mnie w stanie zniechęcić do zagrania w tą grę. Już bym grał ale kasę przerżnąłem na No Man's Sky.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez Gillian » Śr sie 31, 16 07:41

SAL, sklepy oddaja kase za tego crapiszczona, ze wzgledu na false marketing, wiec moze sprobuj :P
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez SALADYN » Śr sie 31, 16 09:45

Za cyfrówki oddają. Ja mam płytkę z media markt a oni próbują się wykręcić nawet z zasadnych reklamacji sprzętu.
Poza tym grę kupiłem nie poddając się hype'owi. Widziałem ten niesławny trailer a potem jakiś gameplay i wtedy zdecydowałem się kupić.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez Faja » Śr sie 31, 16 10:05

Idź wymień, ja za swoją dostałem GTA5 i kolo w G4Y powiedział mi, że na dniach nowa cena za nówkę NMS to będzie 149pln
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez Faja » Śr sie 31, 16 15:09

Aż sobie zagram w HR jeszcze raz i zweryfikuje swoją pamięć.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez SALADYN » Śr sie 31, 16 18:13

Tylko że ja nie chcę tego wymieniać.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez ArecaS » Cz wrz 01, 16 00:05

Sam też pogrywam w nowego Deus Exa i muszę powiedzieć, że jest dobrze, ale dupy nie urywa. Ot taka ulepszona, ale nieco pozbawiona jaj wariacja na temat poprzedniczki. W sumie częsta przypadłość sequeli. Na pewno Praga mało cyberpunkową lokacją jest, choć i tak narobili mi smaka, żeby się tam wybrać. No nic, zobaczymy jak się fabuła rozwinie, bo akurat ja uważam, że ładnie podany wątek Illuminati nie jest zły.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Deus Ex: Mankind Divided

Postprzez Rubi7231 » Pt wrz 02, 16 18:44

Wczoraj skończyłem. Zakończenie ssie... Gra się skończyła wtedy, kiedy tak naprawdę się rozkręciła... :< Struktura w porównaniu do HR prawie bez zmian tylko po prostu ładniej i więcej. (np, eksperymentalne wszczepy) Świetne questy poboczne bijące główny wątek, w których mamy sporo wyborów moralnych. Kapitalny klimat Golem City (ulubiony etap) i Pragi nocą w czasie godziny policyjne podczas ulewy.(przypomniało mi się GZ) Spoko animacje melee attack które zachęcały do ich użytku. Soundtrack gorszy od HR, lecz trzyma poziom (spoko kawałek leci w kanałach), grafika daje radę poza mimiką twarzy która leży. Wyraźnie spadki FPS w bardziej zaludnionych miejscach Pragi i w czasie sprintu.

8/10.
Avatar użytkownika
Rubi7231
Coward Duck
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr kwi 01, 09 16:19

Poprzednia strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron