E3

Moderator: GM

E3

Postprzez SALADYN » Wt cze 14, 16 17:56

Oglądam właśnie sobie konferencje Sony, wczoraj tylko pobieżnie przejrzałem zwiastuny od EA i Bethesdy ale nie znalazłem tam nic nowego co by mnie porwało lub o czym bym nie wiedział. Co najwyżej parę nowych scenek z Mass Effect i trochę świeżego info o Dishonored 2 przyprawiony dziwnym Prey.

Tymczasem konferencja Sony zaczęła sie z przytupem:
- God of War, w końcu coś nowego w serii, nie wiem jednak czy to bezpośrednia kontynuacja czy luźny spinoff, w każdym razie ja to łykam, ta seria już dawno powinna przejść w schemat Final Fantasy gdzie kolejne odsłony łączyłby tytuł, gatunek, pewne schematy postaci i konwencji ale poza tym wszystko zawsze zaczynane od podstaw.
- Days Gone, postapo w otwartym świecie, ponoć gra akcji a ja tu widzę potencjał na hybrydę GTA z survivalem ala PCtowe gry pokroju DayZ czy H1Z1 tylko że z konkretną fabułą.
- The Last Guardian, na cyferki zapowiadające datę premiery widownia poszczała się w gacie. Taaaaa, uwierzę jak to wyjdzie.
- Horizon: Zero Dawn, tej grze ostatnio zacząłem kibicować, pierwsza zapowiedź rok temu mnie nie porwała ale teraz jakoś spojrzałem łaskawszym okiem mimo tego że nowy trailer nie pokazał nic świeżego w temacie.
- Detroit: Become Human, małe zaskoczenie, gdzie jest Kara i jej droga ku wolności ? Kilka zaziębiających się scenariuszy ? Każdy z inna postacią ? Brak jakiejś wyraźniejszej fabuły ? Na pewno nie wierze w te konsekwencje pokazane na zwiastunie, nie mniej fajnie to się zapowiada ale nie ma szans na to żebym kupił w okolicach premiery.
- Resident Evil 7, gra w której nie widzę residenta, popierdółka stworzona na potrzeby VR, niczego więcej się nie spodziewam.
- Kilka tytułów na VR, absolutnie mnie to nie rusza i nie ruszy póki na własne oczy nie sprawdzę
- Call of Duty: Infinite Warfare, gracze psioczą a mnie się ten gameplay podoba, będzie fajny kontrast z Battlefield 1. Remaster mam głęboko w poważaniu.
- Remastery Crasha, tyle lat minęło że absolutnie nie mam nic przeciwko takiemu posunięciu, nie wierze jednak w powrót marki i jakieś nowe odsłony, co najwyżej wydoją fanów na sentymencie, linia zabawek/gadżetów czy gościnne występy jak w nowym Skylanders.
- Lego Star Wars: The Force Awakens, niczego nowego raczej nie ma się co spodziewać po tej serii.
- Kojimie zrobili wejście jakby na walkę bokserską, widownia zdejmuje majtki przez głowę, no proszę was XD Zapowiada Death Stranding łamaną angielszczyzną, po zwiastunie ludzie klaskają, niektórzy wiwatują ale wygląda na to że wszyscy mają mindfuck.
- Spiderman od Insomniac, niby poprzednie gry z tym bohaterem nie były totalnymi crapami ale też nigdy nie zrobiły dla tej postaci to co seria Arkham dla Batmana. Tu wydaje mi się w końcu trafili się odpowiedni ludzie do odpowiedniej roboty, będę obserwował rozwój sytuacji. PS tylko dla mnie spidey brzmi jak Ratchet ?
- Na koniec gameplay z Days Gone, rzeczywiście gra akcji i znowu zombiaki, nie widzę w tym nic ciekawego a tylko kolejny tytuł do odhaczenia jak odpowiednio stanieje.
- Puszczają typową składankę zwiastunów i kurtyna spada, nie wiem czy się przesłyszałem ale w tle widownia skandowała, KOJIMA, KOJIMA ?

Ogólnie trochę zachowawcza konferencja, nie było tyle nowości co rok temu a juz tym bardziej spełniania marzeń ale to co było nowe miało odpowiedniego kopa. Całę szczęście że nie spamowali VR na lewo i prawo jak swego czasu kontrolerami ruchu czy 3D. Liczyłem na jakieś informacje o rimejku Resident Evil 2 albo o Shenmue 3 ale pewnie dopiero co zaczęli cokolwiek robić w tym temacie poza zbiórką i kiepskimi renderami.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3 2016

Postprzez SALADYN » Wt cze 14, 16 19:19

Konferencja Ubisoftu to dla mnie tylko dwa tytuły. South Park który jest dla mnie pewniakiem i Ghost Recon Wildlands na którego jednak nie mam większego parcia ale chętnie pogram w kooperacje. Watch Dogs 2 nie istnieje, musiałby się stać cud na miarę pierwszej i drugiej części Assassins Creed.
Na pokazie Microsoft spodobał mi się ReCore, sporo się też spodziewałem po Scalebound ale ten tytuł zawiódł, za bardzo mi przypomina połączenie Lost Planet z Lair. Z kolei odchudzony Xone w końcu wygląda tak jak powinien od początku, rozmiary jednak nie sprzedadzą sprzętu, tu potrzebne jest więcej eksów a one ostatecznie zwiały na Windows 10.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3 2016

Postprzez Gillian » Wt cze 14, 16 19:21

Recore? To wygląda tak bezjajecznie jak tylko może: https://www.youtube.com/watch?v=-pHfPlX-CWg

Teraz leci gameplay z nowej Zeldy: Breath of the Wild :D
https://www.youtube.com/watch?v=rtZwAGNVjc0
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: E3 2016

Postprzez SALADYN » Wt cze 14, 16 19:51

Bitch please, enta zelda nikogo. Recore z kolei bardzo mi przypomina Metroid Prime tylko że w TPP, beznadziejna jest niestety animacja postaci, strasznie sztuczna, jakby sama była robotem.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3 2016

Postprzez kALWa888 » Wt cze 14, 16 19:56

Zelda nikogo?? Hah xD Skąd ta teoria?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: E3 2016

Postprzez Gillian » Wt cze 14, 16 20:50

Gdzie w tym Recore Metroid i to jeszcze Prime, no gdzie? Wszyscy się jarają, że "tfórcy metroid prajm", a prawda jest taka, że to kilku kolesi, którzy te 15 lat temu przy MP pracowali, ale ich ostatnim dokonaniem jest crapik Batman Blackgate. I wszystko wskazuje na to, że to Recore będzie takim samym crapiskiem.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: E3 2016

Postprzez uci » Śr cze 15, 16 04:33

mnie tam nowa Zelda tak swoją drogą
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: E3 2016

Postprzez Gillian » Śr cze 15, 16 07:26

Jezusicku. Przestalem ogladac te prezentacje Zeldy po jakichs 1,5h a teraz widze co mnie jeszcze ominelo! Matko, ta gra bedzie miala wszystko. To plynne przeskakiwanie miedzy lotnia a smiganiem na tarczy, to wykorzystywanie otoczenia, wyglada to wszystko genialnie. Masa patentow z przeroznych gier. Bedzie GOTG

https://clips.twitch.tv/nintendo/Breaka ... onRalpherZ
https://clips.twitch.tv/nintendo/WrongPheasantKippa
http://i.giphy.com/SSPyJ44rAkjio.gif
http://m.imgur.com/UV51B8B
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: E3 2016

Postprzez Faja » Śr cze 15, 16 08:00

uspokój się <liść> i tak nikt w to nie zagra, po gameplaju widzę, że nawciskali tam za dużo mechanik trochę i gra będzie nijaka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: E3 2016

Postprzez Gillian » Śr cze 15, 16 08:22

Nijaka, nikt nie zagra... bycz pliz
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: E3 2016

Postprzez uci » Śr cze 15, 16 08:55

The Skyrim of Amalur : Phantom Cry Redemption tak po prostu, jak to dobrze pomieszają i sprawią że wszystko będzie zgrane i grywalne jak poprzednich Zledach będzie dobrze.

A co do graczy - jeden z tego forum to ogra :]
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: E3 2016

Postprzez SALADYN » Śr cze 15, 16 09:23

kALWa888 napisał(a):Zelda nikogo?? Hah xD Skąd ta teoria?

Uspokój zwieracze, jaja sobie robię ;) , choć mnie naprawdę żadna Zelda nie kręciła i nie kręci. Ograć pewnie ogram i pewnie się pozachwycam ale najpierw Nintendo musi mnie zachęcić do zakupu swoich stacjonarek a do tego muszą zmienić politykę izolacji rodem z feudalnej Japonii i zaproponować coś więcej poza Zeldą i Marianem raz na generacje.

Gillian napisał(a):Gdzie w tym Recore Metroid i to jeszcze Prime, no gdzie? Wszyscy się jarają, że "tfórcy metroid prajm", a prawda jest taka, że to kilku kolesi, którzy te 15 lat temu przy MP pracowali, ale ich ostatnim dokonaniem jest crapik Batman Blackgate. I wszystko wskazuje na to, że to Recore będzie takim samym crapiskiem.

Ja naprawdę w tym widzę Metroida w TPP. Autocelowanie, eksploracja, dobre tempo rozgrywki, niech jeszcze to będzie metroidvania z prawdziwego zdarzenia (nie widzę tego na materiałach) i mam kolejny powód żeby kiedyś pomyśleć o Xone albo Win10 :D
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3

Postprzez SaladinAI » Cz cze 08, 17 13:02

Shenmue III przesunięte na druga połowę przyszłego roku

Death Stranding - wiadomo, projekt znajduje się cały czas w fazie koncepcyjnej/marzeń Kojimy

Bully 2: Kevin’s Back Jack - podobno sequel GTA w gimbazie ma wyjść pod koniec roku i jeśli ten przeciek to prawda to będzie killer
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: E3

Postprzez Hal » Pt cze 09, 17 00:46

OMG oby to się potwierdziło z tym sequelem Bully. Chętnie wcieliłbym się znów w tego pyskatego Jimmy'ego Hopkinsa i powrócił do szkoły pastwić się nad nerdami. Idealny sandbox dla mnie, kompaktowe GTA, które nie odstrasza ogromem świata i zadań.

Po cichu liczę też na prezentację remake'u Resident Evil 2. Minęły już niemal 2 lata od potwierdzenia projektu przez Capcom, a nadal nic nie wiadomo o grze. Jaki kierunek obiorą? Będzie fixed camera, czy third person? Osobiście liczę na statyczną kamerę z prerenderowanymi tłami, gdyż oddałoby to ducha pierwowzoru i pomogło w uzyskaniu obłędnych rezultatów w sferze wizualnej. Dobrze byłoby, gdyby wzorem przy pracach nad remake'iem dwójeczki stało się dla Capcomu RE1 z GameCube'a.
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: E3

Postprzez uci » Pt cze 09, 17 07:51

Po sukcesie i ciepłym przyjęciu RE7 może okazać się ze oleją Re2 i zabiorą się za kolejny projekt FPP
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: E3

Postprzez SALADYN » Pt cze 09, 17 12:45

Welp, remster remake'a i zero sprzedał się tak dobrze że raczej nie odpuszczą kolejnego, może nie już tak łatwego zarobku ale zawsze bardziej pewniejszego od nowej gry w serii.

Ja tam liczę na jakiś soczysty materiał z Shenmue 3. Podobnie do remake'u RE2 też straszna cisza w tym temacie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3

Postprzez Gillian » Pt cze 09, 17 12:49

Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: E3

Postprzez SALADYN » Pt cze 09, 17 13:05

Kurde, myślałem że to tylko data premiery i coś pokażą a tu chyba są daleko w tyle z pracami. Oby z tego nie wyszedł kolejny tytuł widmo przesuwany w nieskończoność i wydany na chama przez zakręcenie kurka z forsą.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3

Postprzez Hal » So cze 10, 17 00:28

uci napisał(a):Po sukcesie i ciepłym przyjęciu RE7 może okazać się ze oleją Re2 i zabiorą się za kolejny projekt FPP


Oby tylko remake RE2 nie okazał się tym nowym projektem gry FPP;)



Chyba jest coś na rzeczy z powrotem Jimmy'ego Hopkinsa:

http://www.ppe.pl/news/51510/bully-2-je ... bully.html
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Re: E3

Postprzez SALADYN » N cze 11, 17 10:19

Zaczynaja wypływać pierwsze zwiastuny. Taka mała perełka która mi przed chwilą wpadła w oko.

https://www.youtube.com/watch?v=yGZGSdgJVPM

https://www.youtube.com/watch?v=_ApSmPvxz1o

Zapowiada się super. Klimacik Shawshank, Skazanego na Śmierć i typowego buddy movie. Może się udać.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3

Postprzez SaladinAI » N cze 11, 17 17:15

Prison Break zjadł własny ogon w zapętlonej formule "ileż można uciekać" :) Tu może być podobnie. Tylko czemu to takie komiksowe, przerysowane? Ten z pekaesami wygląda jakby z goblina skórę zdarli.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: E3

Postprzez SALADYN » N cze 11, 17 17:38

Zobacz jakie gry/grę maja w swoim portfolio twórcy, widać że historia i gameplay maja tu grać pierwsze skrzypce, bardziej realistyczna grafika tylko by budżet wyczerpała. Najbardziej mnie martwi to że po ucieczce z więzienia może skończyć się kombinowanie z ekwipunkiem, skradanie, przekupywanie/obijanie twarzy a zacznie akcja i wybuchy non stop.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3

Postprzez Faja » Pn cze 12, 17 09:06

No i generalnie MS nieźle pojechał z ceną za One X. 499 dolców to strasznie dużo, jak na konsolę. Assassin's Creed Origins wygląda jak każdy inny asasyn, swoją drogą ciekawe jak wytłumaczą templariuszy w starożytnym Egipcie :D

Destiny od EA wygląda spoko, ale coś czuję, że downgrade będzie taki, że każdego dupa zaboli.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: E3

Postprzez Gillian » Pn cze 12, 17 09:28

Gdyby jeszcze za ceną stały jakieś gry. A wygląda to teraz tak że płaci się za cyferki i obietnicę lepiej wyglądających multiplatform lub "console lunch exclusive" :D
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: E3

Postprzez Faja » Pn cze 12, 17 09:58

I Blue Ray 4K HDR movies :D
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: E3

Postprzez SaladinAI » Pn cze 12, 17 16:49

Zupełnym zaskoczeniem tych targów jak dotąd okazała się dla mnie zapowiedź kolejnej części Dishonored - całkiem samodzielnej, nie jakiegoś dodatku. Jest Daud, gramy Megan a głównym obiektem zabójców będzie sam Outsider a zagramy już po wakacjach. Huh!
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: E3

Postprzez Faja » Pn cze 12, 17 20:18

Konfa Windows PC Gaming tak samo słaba jak większość gier na niej prezentowanych

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: E3

Postprzez uci » Pn cze 12, 17 21:06

ACO wedle plotek ma pokazać narodziny ruchu i podziału na asasynów i templariuszy. Szkoda ze po prostu wygląda dalej tak samo
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: E3

Postprzez SALADYN » Pn cze 12, 17 22:29

Gillian napisał(a):Gdyby jeszcze za ceną stały jakieś gry. A wygląda to teraz tak że płaci się za cyferki i obietnicę lepiej wyglądających multiplatform lub "console lunch exclusive" :D

Yup, czarny koń targów to chuda chabeta która padnie z głodu jak sony znowu pokaże ze dwa lub trzy exy na swojej pokazówce, chociaż może nic nie pokazać a i tak wygra. Jedyny co M$ jak dotąd wyrwał sony to slogan "najpotężniejsza konsola ever" który nikogo.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: E3

Postprzez Faja » Pn cze 12, 17 23:13

No i UBI jedynym czym mnie zainteresowało to Beyond Good and Evil 2, swoją drogą bardzo ładny ten cinematic

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron