Nintendo Switch

Moderator: GM

Nintendo Switch

Postprzez Solidny » Cz paź 20, 16 19:15

https://www.youtube.com/watch?v=f5uik5fgIaI

Z jednej strony wow, z drugiej WOW, to już wiosną będzie można kupić, z trzeciej WTF, dopiero co WiiU sobie sprawiłem, gdzie moja Zelda?
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Nowa generacja.

Postprzez Pabian01 » Cz paź 20, 16 19:54

Śmieszna ta zabawka. Na plus jedynie pomysłowość, ale wydaje mi się, że to już było.
Masz może informację odnośnie wytrzymałości baterii? Działa to na zasadzie streamingu (cały czas podłączone do sieci)?
1:41 i gdzie teraz są malkontenci mówiący, że pady od Sony są małe?
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowa generacja.

Postprzez Gillian » Cz paź 20, 16 20:53

Podoba mi się to, czuć tu tę nintendowską inność. A przy okazji nie zapowiada się, żeby chcieli robić kolejną rewolucję, która może się nie udać. Ten Switch równie dobrze może być zwyczajną konsolą bez niewygodnych padletów, bez machania rękami itd. Cała reszta to rozwinięcie wcześniejszych pomysłów. Moim zdaniem może to wypalić.
Będzie konkretny dylemacik w marcu co kupić do Zeldy - WiiU czy NS :).

Ha i fajowo będzie się na to mówiło "enes" prawie jak "nes" albo "snes" :)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nowa generacja.

Postprzez Faja » Cz paź 20, 16 21:42

Narodowy Sojcalizm
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowa generacja.

Postprzez SALADYN » Cz paź 20, 16 22:26

Mein gott. To się nie ma prawa udać to jest tak przekombinowane jak tylko może i jak mnie się wydawało że będzie. Mainstream kolejny raz oleje sprzęt Nintendo. Innowacyjność innowacyjnością ale drugi raz pod rząd skazywać się na niszę swoich zatwardziałych fanów to jak życzyć sobie upadku w obecnych czasach.
Kiedy Nintendo zrozumie że ich siła tkwi w licencjach które maja na wyłączność.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nowa generacja.

Postprzez ArecaS » Pt paź 21, 16 00:19

A ja tam się jaram i mam nadzieję, że nawet może uda mi się na premierę kupić (zależy od ceny i tego czy Mario Kart będzie na start). Generalnie miło widzieć, że spory nacisk będzie na lokalny multiplayer. No i tym razem to ma szansę wypalić, biorąc pod uwagę ilość firm trzecich, z którymi N rzekomo współpracuje. Może być naprawdę spoko.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa generacja.

Postprzez Faja » Pt paź 21, 16 08:15

jak będzie możliwość robienia zdjęć to w końcu będzie można napisać w komentarzu - zdjęcie robione tosterem
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowa generacja.

Postprzez SALADYN » Pt paź 21, 16 09:35

ArecaS napisał(a):No i tym razem to ma szansę wypalić, biorąc pod uwagę ilość firm trzecich, z którymi N rzekomo współpracuje. Może być naprawdę spoko.

Na premierę WiiU developerzy 3rd party też ustawili się na baczność ale bardzo szybko zrobili w tył zwrot i skończyło się na kilku tytułach, głownie portach starszych tytułów z końca siódmej generacji.

Faja napisał(a):jak będzie możliwość robienia zdjęć to w końcu będzie można napisać w komentarzu - zdjęcie robione tosterem

Yup, design NS nie przypomina konsoli a bardziej jakiś tablet z masą przystawek.

Gdyby nie było już daty premiery dla NS to bym pomyślał że to tylko zmyłka jest.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nowa generacja.

Postprzez Solidny » Pt paź 21, 16 11:22

Przesadzasz SAL, za szybko wyrokujesz. To się może udać, bo oferuje coś wyjątkowego, zamiast naśladować pecety. Khem.

Pożyjemy, zobaczymy. Teraz tylko cena i czas baterii.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Nowa generacja.

Postprzez SALADYN » Pt paź 21, 16 12:22

Może się udać o ile N nauczyło się czegoś na własnych błędach i po premierze skupi się na grach i nie będą to dwie produkcje na rok warte uwagi. Inni developerzy będą ich obserwować i nie zaczną porządnie inwestować w NS dopóki nie będzie warto a jestem praktycznie pewien że najmniejsza oznaka powtórki z WiiU i wszyscy uciekną z tonącej łajby.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nowa generacja.

Postprzez Gillian » Pt paź 21, 16 12:38

SALADYN napisał(a):Kiedy Nintendo zrozumie że ich siła tkwi w licencjach które maja na wyłączność.

Już zrozumiało. Pokemony na telefony napędzają sprzedaż 3DSów z preorderami na Sun/Moon.
Miyamoto zaś pokazał się u appla i zaprezentował Mario na japka. Które to pewnie też dobrze napędzi sprzedaż NSa z Marianem na start, który ma niby być na premierę, ale jeśli nie będzie to fail.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nowa generacja.

Postprzez Faja » Pt paź 21, 16 12:43

Faktycznie nauczyli się, z hermetycznego sprzętu na N poszli do hermetycznego sprzętu na A
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowa generacja.

Postprzez Gillian » Pt paź 21, 16 13:06

Przecież Go jest na androida. Mario Run też będzie.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nowa generacja.

Postprzez Faja » Pt paź 21, 16 13:16

Pierdołowate gry nadal to są
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowa generacja.

Postprzez Gillian » Pt paź 21, 16 13:37

Masakra - a do jakich innych gier nadają się telefony? W takie pierdołowate Go zagrały jakieś kosmiczne ilości ludzi, apka pobiła wszelkie rekordy. I o to chodzi, o promocje i przyciągnięcie klientów.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nowa generacja.

Postprzez Faja » Pt paź 21, 16 13:42

Nie można robić konsoli stacjonarnej, która jest jednocześnie handheldem, to jest zła koncepcja, z góry skazana na niepowodzenie. To się nie może udać, chyba, że cena będzie tak niska, że będzie sobie można kupić je dwie, żeby uniknąć sytuacji, że ja wychodząc z chaty pozbawiam możliwości grania resztę domowników. Bez sensu.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowa generacja.

Postprzez Solidny » Pt paź 21, 16 13:45

Faja napisał(a):Nie można robić konsoli stacjonarnej, która jest jednocześnie handheldem, to jest zła koncepcja, z góry skazana na niepowodzenie. To się nie może udać, chyba, że cena będzie tak niska, że będzie sobie można kupić je dwie, żeby uniknąć sytuacji, że ja wychodząc z chaty pozbawiam możliwości grania resztę domowników. Bez sensu.

To ją zostaw w domu :O
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Nowa generacja.

Postprzez Gillian » Pt paź 21, 16 13:51

No bez sensu jest to co napisałeś :fp:
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nowa generacja.

Postprzez Faja » Pt paź 21, 16 15:04

No nie, nie jest.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowa generacja.

Postprzez uci » Pt paź 21, 16 15:24

w sumie dla mnie to WiiU z możliwością pogrania na dworze, ale racja jest taka że bez dobrych gier będzie ciężko jak z Wiiu - które jeśli chodzi o tytuły przegrywa mocno z3DSem.

Switch nie będzie miał tego problemu - biorąc gry z obecnej chwili to taka konsola urwie podział gier/konsol nintendo - możliwość zagrania w "windwakera" w autobusie, albo w poki w domu na dużym ekranie
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pt sty 13, 17 09:35

pstryk

Kod: Zaznacz cały
https://youtu.be/IWkIpi5yMHQ


od 34 minuty prezentacja NS
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Pt sty 13, 17 11:20

Zelda wygląda na 11/10 i GOTG :tak:
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pt sty 13, 17 12:31

ciulata bateria, ciulate kontrolery które są strasznie małe, jedna gra na premierę i brak wstecznej kompatybilności podobno :D
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Pt sty 13, 17 13:49

Lol, "przełomowym patentem w Gamecube była rączka z tyłu jak w siatce z biedry". Płatnego online można się było spodziewać, znając nintendo będzie to droga przyjemność a gier z wartym uwagi multi będzie mało, może pójdą po rozum do głowy i choć raz zrobią jak reszta z darmowymi grami w ramach abonamentu. Dużym plusem jest na pewno brak blokady regionalnej, fani japońszczyzny będą mogli sobie posprowadzać symulatory randek itp. Pady, do wszystkiego a w konsekwencji pewnie będą do niczego i rzeczywiście aż mnie ręce bolą od samego patrzenia na te maleństwa, ciężko będzie grac w coś bardziej złożonego bez gripa albo klasycznego pada. Gry, wiadomo Zelda niszczy, reszta mnie osobiście mało interesuje, jeszcze mario kart a potem nie widzę nic dla siebie.

Szanse switch ma jeśli Nintendo skupi się po premierze na grach i pójdzie tym razem trochę bardziej w ilość zamiast jakoś ponad wszystko. No i życzyłbym sobie więcej przypadków jak Bayonetta 2 bo sam marian i zelda to mogą być gry podczas których będziemy dostawać orgazmów ale nie dadzą one rady utrzymać platformę przy życiu. Nowe marki, rebooty, porty i dobry marketing może i nie wygrają z konkurencją ale przynajmniej będzie w co grać.

Kusi mnie żeby brać na premierę bo Zelda i ogólnie przyda mi się platforma i gry odmienne od tego z czym jak dotąd miałem do czynienia ale zduszę ten hype w zarodku i poczekam na testy i opinię, ewentualnie obniżkę ceny.

Cena mnie ciekawi, 299$ raczej nie przełoży się po kursach walut na polskie złotówki ale trzymam kciuki żeby tym razem nie dostać po dupie pustym portfelem bo urodziłem po złej stronie europy.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Pt sty 13, 17 17:13

Trzeba pamiętać, że 299 USD = 299 euro, bo VAT, a nawet pewnie więcej patrząc na kursy. U nas pewnie 1399-1499. Liczyłem na jakieś 1200 z grą i bym wtedy brał o ile byłaby jeszcze jedna ciekawa rzecz w launch window, a takiej nie widzę.

Pozostaję przy opcji kupna WiiU na premierę Zeldy.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pt sty 13, 17 18:21

Jaja bedo jak Zelda na WiiU nie wyjdzie huehuehuehue

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Pt sty 13, 17 20:52

Jaja juz sa bo WiiU nie da sie juz kupic. Znalazlem jednego bundla za 1500 :/. W ogole wszedzie niedostepne. Wszystko w PL wyprzedane, a jeszcze pare miesiecy temu troche tego bylo i w normalnych cenach. Na allegro ceny tez winduja. Moze kolo premiery Switcha ludzie beda wyprzedawac to sytuacja znormalnieje. Lub nie, kto wie...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » So sty 14, 17 00:02

Przejdź się po supermarketach, ale takich ogólnych z wszystkim i niczym, auchan, tesco, carrefour itp. To prawdziwe kopalnie spóźnionych obniżek.

Albo używki atakuj, to przecież tak jak Wii swego czasu sprzęt bardzo słabo eksploatowany.

Np http://allegro.pl/wii-u-nintendo-zestaw-wii-i6665816751.html#thumb/1
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez uci » So sty 14, 17 06:07

ja w swłicza chyba będę uderzał, ale poczekam na rozwój sytuacji z grami - dla mnie to będzie konsola bardziej do zastąpienia 3DSa w podróży niż WiiU w domu, na razie i tak mam jeszcze co kupić i grać, a nową Zeldę jeszcze na poprzedniej generacji ogram.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » So sty 14, 17 08:41

SAL jakbym mial kupowac stara konsole bez przyszlosci za 1300 to wole kupic nowa za 1500. Chodzi o to ze WiiU mozna bylo powinac za mniej niz 1k, a nowke za troche ponad 1k, a teraz ceny zaczely rosnac.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Następna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron