Nintendo Switch

Moderator: GM

Re: Nintendo Switch

Postprzez uci » So sty 14, 17 21:35

jeśli witch nie jest kompatybilny wstecz to może być przyczyna
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » N sty 15, 17 10:29

Nie jest, teraz to nvidia, wczesniej bylo amd. No i brakuje czytnika plyt ;)

Ale pamietam ze jak DC zbombilo to konsole miesiacami zalegaly na polkach, a tu nagle wszystko zniknelo niedlugo po prezentacji nowej konsoli ;). N niedawno wyslalo do sklepow ostatnie 800tys sztuk, ale tak szybko by sie rozeszly?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » N sty 15, 17 12:46

Nintendo widząc jak się sprzedaje sprzęt zwyczajnie dało sobie na wstrzymanie z produkcją a sklepy z kolei nie szalały z hurtowymi zamówieniami. Zdrowy układ bo nikt nie wtopił kasy.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » N sty 15, 17 13:10

Dziwi mnie to że konsola, która nikogo nagle rozeszła się ze wszystkich polskich sklepów.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » N sty 15, 17 13:31

Tu nie ma nic dziwnego, N liczyło siły na zamiary po pierwszych słabych sprzedażach i efektem jest nikła dostępność sprzętu. Po prostu sporo osób pomyślało tak jak ty że WiiU to teraz dobra opcja żeby ograć nową Zelde i założę się że jakiś czas po premierze będzie trochę aukcji używanych zestawów WiiU + Zelda.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pn sty 16, 17 08:00

Jest już porównanie nowej Zeldy z WiiU i Switcha na tubce. Poza tym w ramach abonamentu subskrybenci będą dostawać jedną grę miesięcznie z segmentu Classic (NES, SNES), która po upływie danego miesiąca będzie znikać z biblioteki. Dalsza chęć grania w tę pozycję będzie wymagała jej zakupu.

Nie wiem co te kitajce biorą za narkotyki, ale definitywnie źle to robią.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Pn sty 16, 17 11:03

Yup, myślałem że to będzie jak na PS3/PS4 że gra będzie na stałe w bibliotece a grać będzie można zawsze gdy mamy wykupioną subskrypcje. Ba, spodziewałem się nawet że w ramach abonamentu będą od razu dawać całą bibliotekę do dyspozycji, mimo wszystko to są starocie i w czasach gdy tak łatwo emulować stary sprzęt takie zagrywki nie powinny mieć miejsca.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Pn sty 16, 17 13:45

To jest jakaś abstrakcja i typowo nintentowe nieogarstwo. Gdyby był taki abonament, który dawałby nieograniczony dostęp do całej biblioteki gier np jednej konsoli, to myślę, że byłaby masa chętnych na to. Ale lepiej rzucić ochłapem...


Nic tylko czekać aż Switch zbombi podobnie jak 3DS na początku. Cena z kosmosu i brak gier na premierę wróżą taki scenariusz. A N nie uczy się na własnych błędach. Liczyłem na to, że prezentacja z piątku skosi i będę chciał juz dziś pobiec po konsolę. Ale nie, prezentacja spowodowała, że zacząłem się rozglądać za WiiU, któremu N ukręciło łeb. Szkoda słów...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez uci » Pn sty 16, 17 19:16

Czyli zostaje dobrze poczekać, 2 gry w tym roku z czego jedną i tak ogram na WiiU to za mało, Bayo 3 i podobne klimaty pewnie by konsoli dały kopa. Ja chyba też poczekam jak z 3DSem, niska cena, masa gier
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Nintendo Switch

Postprzez kALWa888 » Wt sty 17, 17 03:20

Heh, ponoć żeby rozmawiać z kimś podczas grania online trzeba będzie wykupić aplikację na tel i rozmawiać tylko za jej pośrednictwem.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Wt sty 17, 17 10:10

Nintendo poszło full retard, jak microsoft przy starcie Xone, tylko że microsoft pod naciskiem się wycofał z swoich pomysłów, N pewnie pójdzie w zaparte aż im sprzedaż klęknie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Solidny » Śr mar 08, 17 10:10

Doszły mnie wieści że lepiej nie kupować używanych gier na Switch. Zbyt dużo ludzi sprawdza jak karty smakują...

Nigdy nie słyszałem o lepszych zabezpieczeniu przeciw używkom.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Śr mar 08, 17 10:20

Internety trąbią, że ekran się rysuje od wsuwania go do docka :)
Internety trąbią, że nie można kopiować sejwów.
Internety trąbią, że jest problem z wieloma innymi rzeczami i że lepiej poczekać z zakupem na nowszą wersję/pacze łatające błędy.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Śr mar 08, 17 10:41

Solidny napisał(a):Doszły mnie wieści że lepiej nie kupować używanych gier na Switch. Zbyt dużo ludzi sprawdza jak karty smakują...

Nigdy nie słyszałem o lepszych zabezpieczeniu przeciw używkom.

Czytałem że to zabezpieczenie żeby dzieci nie mogły połknąć malutkiego carta. Nie mniej lizanego też nie chciałbym wziąć do ręki.

Faja napisał(a):Internety trąbią, że ekran się rysuje od wsuwania go do docka :)
Internety trąbią, że nie można kopiować sejwów.
Internety trąbią, że jest problem z wieloma innymi rzeczami i że lepiej poczekać z zakupem na nowszą wersję/pacze łatające błędy.

Internety trąbią też jak ktoś wrzuci zdjęcie załamanej wycinką drzew wiewiórki. Choroby wieku dziecięcego to norma, kto się tego nie spodziewał niech płacze.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Śr mar 08, 17 15:05

Moja PS4 padła po miesiącu. A kupiłem ją rok po premierze.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Śr mar 08, 17 15:14

Ale kupiłeś stary model.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Śr mar 08, 17 19:09

Nie, kupiłem najnowszy wówczas model. Specjalnie zwracałem uwagę na DataCode, bo te nowsze miały być mniej awaryjne :]
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Śr mar 08, 17 21:55

Ale to nadal był 1016 ? Zresztą nieważne, pecha miałeś po prostu.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Cz mar 09, 17 08:16

no włacha TK to się przytrafiło Tobie, a to o czym ja pisałem przytrafia się każdemu, jest pewna różnica
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Cz mar 09, 17 11:08

SALADYN napisał(a):Ale to nadal był 1016 ? Zresztą nieważne, pecha miałeś po prostu.


No innych wtedy nie było. Nie tylko ja miałem takiego pecha bo kilku osobom wtedy padło PS4 na innym forum.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Cz mar 09, 17 12:41

Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Pabian01 » Pt mar 10, 17 09:31

Z recenzji dowiedziałem się o tej nakładce symulującej pada. Na pewno jest na plus. Świetnie zapowiadają się technologie zastosowane w samych joyach. Tutaj Nintendo dało popis. I to chyba tyle z plusów :-P Tak jak zostało to wspomniane w filmie:
- OS wydaje się nie gotowy,
- ciekaw jestem ile razy i czy będzie to miało jakiś wpływ na użytkowanie można wsadzić/wyciągnąć pady do konsoli,
- port ładowania od dołu jest fatalnym pomysłem. Źle też to opisał, że w przypadku użycia joyów nie powinno to przeszkadzać. Oczywiście, że będzie bo przecież nikt nie trzyma konsoli w powietrzu tylko opiera ją wyżej lub niżej - nieistotne przewód będzie się uginał aż w końcu się uszkodzi,

Jestem ciekaw czy wyjdzie na konsole więcej niż 5 wartych uwagi gier. 2xZelda, 2xMario i może Pokemony (na które jeżeli będą mieli dobry pomysł będą mogli zdobyć trochę rynku).

Najlepszy motyw z tymi kartridżami :-D Jakby nic nie robili/mówili by ich nie lizać to nikt nie zwracałby uwagi. Powiedzieli, że są nie do lizania to każdy chce polizać .
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Pt mar 10, 17 09:34

Po obejrzeniu recki w sumie chcialbym to kupic ale po raz kolejny rozsadek wygrywa. Poczekam do konca roku, moze cena spadnie i pojawia sie gry ;)
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez SALADYN » Pt mar 10, 17 10:36

Pabian01 napisał(a):Najlepszy motyw z tymi kartridżami :-D Jakby nic nie robili/mówili by ich nie lizać to nikt nie zwracałby uwagi. Powiedzieli, że są nie do lizania to każdy chce polizać .

Zakazany owoc smakuje najlepiej ? Niemniej świetny pomysł, dzieciaki uratuje przed uduszeniem a N przed pozwami.

Gillian napisał(a):Po obejrzeniu recki w sumie chcialbym to kupic ale po raz kolejny rozsadek wygrywa. Poczekam do konca roku, moze cena spadnie i pojawia sie gry ;)

U mnie tak samo. Dwa razy miałem kasę i już miałem zamawiać ale jednak zdecydowałem się na nowy TV. Najprędzej w święta na jakiejś promocji ale o ile wyjdzie cokolwiek więcej niż zelda. Trzymam kciuki za N żeby w końcu wyjęło głowę z tyłka i zrozumiało że obok genialnych zeld muszą też być po prostu dobre gry bez mariana, samus i pokemonów.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pt mar 10, 17 12:27

Z tym portem ładowania od dołu to lekka przesada. PSV ma identycznie port umiejscowiony i grałem wygodnie nie zwracając nawet na kabel uwagi.
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Pt mar 10, 17 12:46

Chodzi o to ze nie mozesz ladowac konsoli grajac na "tablecie" z odpietymi joyconami.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pt mar 10, 17 14:09

Gillian napisał(a):Chodzi o to ze nie mozesz ladowac konsoli grajac na "tablecie" z odpietymi joyconami.


no i pewnie dlatego zaraz N wypuści jakąś stacje dokującą :D
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez Gillian » Pt mar 10, 17 14:28

Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pt mar 10, 17 14:58

tadaaaaaaam
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nintendo Switch

Postprzez Faja » Pt kwi 28, 17 18:19

N ogłosiło nowego 2DSa XL.

Kto powiedział, że odcinanie kuponów zarezerwowane jest tylko dla gier ;)

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
What is a man? A miserable little pile of secrets! But enough talk... Have at you!
Avatar użytkownika
Faja
Big Boss
 
Posty: 3031
Dołączył(a): Wt lip 29, 08 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry i Konsole

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron