MGS3:S Jak długo jeszcze Online???

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

MGS3:S Jak długo jeszcze Online???

Postprzez FoxGhost04 » Śr kwi 18, 07 18:45

Witam wychodzę z pytaniem jak długo jeszcze bedziemy mogli grac online w tak znakomita gre, ponieważ ostatnio ujrzałem przerażający artykół o zamykaniu serwerów w stanach zjednoczonych! Czy dane nam bedzie delktowac sie jeszcze mgsem trybie multi???jesli tak to zostaje jedno pytanie...ajk długo???
pozdrawiam :help:
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38

Postprzez kul2 » Śr kwi 18, 07 18:53

Tego jeszcze nikt z nas nie wie.
Tak patrzac na inne kraje to pewnie 1/2 po wydaniu MPO w EU.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez FoxGhost04 » Śr kwi 18, 07 19:07

hmmm... no bo wiesz...wlasnie sie zastanawiam nad zakupem i mysle ze nie tylko ja:)
a tu takie rzeczy czyta sie w prasie i cala zabawe mi psuja:\ coz nie pozostaje nic innego jak zaryzykowac...
pozdro
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38

Postprzez kul2 » Śr kwi 18, 07 19:23

Takie rzeczy to sie czyta na Zanzibarze, a nie w prasie ;)
Dopoki trwaja europejskie rozgrywki turniejowe to na pewno nie usuna serwerow.
Potem to naprawde niewiadomo, trzeba byc dobrej mysli i miec nadzieje ze nie zamkna ich zbyt szybko.

http://www.mgs3league.com/ - bo pewnie zaraz ktos poprosi o linke ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez FoxGhost04 » Śr kwi 18, 07 20:13

Sory zanzibar to moja nie odłączna lektura:) na krok sie z nia nie rozstaje:)
dzieki
pozdro

[ Dodano: Czw Kwi 19, 2007 12:44 pm ]
Heehhhehehhehe DOBRE wiesci w sprawie Multi!!!! (sory Kul ale musze to powiedziec:) wyczytałem własnie ze mam jeszcze jakies 1,5 roku!!!!Artykół ten można znaleść(nie wiem czy wolno mi pisac nazwe czasopisma wiec napisze ze podobna do PSX(maj2007):P Tłumacza to tym ze multi w europie pjawilo sie z 1,5 rocznym opoznieniem niz to w USA wiec jesli tam usuneli servy to nam pozostaje tylko odliczac...ale to jeszcze nie koniec prawda??? nic trzeba wybrac sie na zakupy bo nie ma czasu do stracenia:D
pozdro
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38

Postprzez Johny Sasaki » N kwi 22, 07 17:08

Jesli napisal to Koso, to jako wyznacznik jego wiarygodnosci obierz ktorys z ponizszych txtow (cytowane z pamieci):
- Ashley Wood ma lepsza technike od Shinkawy
- EVA byla jednym z filozofow
- Ocelot po przegranej walce chcial zabic Snake'a
- w MGS3 nie podano motywu 'zbuntowania sie' Big Bossa

Nie chce mi sie dalej tego wypisywac:) mam nadzieje, ze boss nie odbierze tego jako rozmywania tematu:)

Pamietaj - Payton is out there.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez kul2 » N kwi 22, 07 17:29

Tłumacza to tym ze multi w europie pjawilo sie z 1,5 rocznym opoznieniem niz to w USA


7 miesiecy to nie 18...
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez FoxGhost04 » Wt kwi 24, 07 18:20

sory rzeczyiscie mialo byc "pol rocznym" opuznieniem(wynik stresu i wogóle)...Johny ale nie dokonca sie zgodze z twoja wypowiedzia...preciez nie pisali by czegos co nie bylo by poparte jakimis faktami
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38

Postprzez kul2 » Wt kwi 24, 07 20:52

preciez nie pisali by czegos co nie bylo by poparte jakimis faktami


No ale napisali, bo przeciez zadnego oficjalnego oswiadczanie ze strony Konami nie dostali, jedynie wlasne przypuszczenia ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Lost » Wt kwi 24, 07 21:52

Kurczątko, jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to zaczynam się coraz bardziej zastanawiać, czy ekipa PE jest godna czytania ich czasopisma :icon_smile:

Jeżeli chodzi o Online, to myslę, że i tak, czy siak jest warto zaopatrzyc się w MGS3:S, choćby z kuli nowej kamery no i dwóch pierwszych MG, a że tak to się wszystko potoczyło, cóż zrobić.... ja bym radził Ci FoxGhost04 zakupić go(zakładając, że nie zależy Tobie tylko i wyłącznie na płytce przeznaczonej do gry online).
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez barth » Śr kwi 25, 07 10:24

Opłaca sie kupić i to bardzo, a jak już kupisz to daj znać to pośmigamy w teamie :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez FoxGhost04 » Cz kwi 26, 07 14:20

Hmmmm...nie mam wyjscia jak sie z wami zgodzic co do tego Artykółu z PE, ale gre i tak zamierzam kupic:D Barth powiedz mi jedno z tego co wiem to przy zakupie MGS3:S dostajesz 3 płytki jedna to parasistance z gra online ,2 jest ze zwyklą 3 a 3(chyba exisance) płytka zawiera podobno jakis film??czy to prawda ze jest to 3,5 godzinny film złozony cut-scenek?!
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38

Postprzez Bizon » Cz kwi 26, 07 14:29

To Infernal się tak napocił, a i tak nikt nie zagląda TUTAJ??
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez barth » Cz kwi 26, 07 15:09

dokładnie tak jak mówisz i tak jak jest napisane w artykule :D(z tym że płytka online nazywa się Persistence ;) )
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Infernal Warrior » Cz kwi 26, 07 17:41

No... Przegladac forum i strone chlopaki a nie na latwizne ;) Dzieki Bizon.
Kul kiedys podsunal mi ta strone i mysle ze warto zajrzec: http://www.konami.jp/gs/game/mgs3_sub/
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez FoxGhost04 » Pt kwi 27, 07 17:54

HEHE:) koczymy temat:) koniec tego dobrego:D a no i stonka tez ciekawa...to o co sie tym razem klucimy:D
pozdro
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38


Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron