MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Rosomak » So wrz 24, 05 23:38

heh

Film nagrany na TGS05 prezentujacy gre Online, multiplayer w Metal Gear Solid Subsistence


MGS:Subsistence TGS05 Online Gameplay movie

aby sciagnac: prawy przycisk myszki i zapisz element docelowy jako...

A tutaj screeny z Hideo and Friends, testujacy swoje najnowsze dzielo :

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano N wrz 25, 05 00:14 przez Rosomak, łącznie edytowano 1 raz
We WiLL See
Wystarczy ?e dobrzy ludzie nie b?d? robi? nic... a z?o zatriumfuje.

Obrazek
Avatar użytkownika
Rosomak
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): N wrz 18, 05 14:04
Lokalizacja: Wa?brzych

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Liu Shang » N wrz 25, 05 10:15

W?a?nie ?ci?gam,zastanawia mnie co to jest to niebieskie co? na screenie.To chyba cel dla innej drurzyny.
Dopisze co? jak ?ci?gne.

Edit:
Tak,wed?ug mnie to nie by?a skradanka,tylko nawalanka :D.
Nie rozumiem,co to za kaczki i misie na g?owach graczy.Chyba jakie? bonusy.
Ostatnio edytowano N wrz 25, 05 15:34 przez Liu Shang, łącznie edytowano 1 raz
"Ponury ?wiat Niebezpiecznych Przygód" - Taa...lasek za moim blokiem chyba...
-------------------------------------------
Obrazek -Virond- Jestem tylko nic nie znacz?cym elfem z dalekiego rodu...
Avatar użytkownika
Liu Shang
Black Color
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:52
Lokalizacja: Tokio

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Blady » N wrz 25, 05 22:01

Nic mnie tak nie zaskoczy?o. Nawet Raiden nie wywar? na mnie takiego wra?enia jak ten filmik. TO JEST STRASZNE! Ja liczy?em na podchody, wspó?dzia?anie dru?yny, spokojne eliminowanie przeciwników, skradnanie si? ,pud?a i gazetki, nie mówi?c o przes?uchwaniu i CQC...A tu jest gorzej ni? w Conterze! TO JEST STRASZNE! Biada ci Kojima, wychodzi na to, ?e zupe?nie bez sensu jest wydawa? MGS3:S, bo ilu graczy wyda 200 z? na:
-Kamerk? TPP (wreszcie)
-Secret Theater (od dawna w necie)
-Raiden Adventures (...)
-gry w necie (skopanej na maksa)
-MG i MG2 (od dawna ROMy w necie)

Ale Off'a strzeli?em, ale chcia?em powiedzie? co mi le?y na wannie.
The days of the car as a symbol of freedom are gone. The world wants us all in eco-boxes, wedged nose-to-tail with other eco-boxes. There are people who'd rather we took no pleasure from driving at all.
Avatar użytkownika
Blady
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:10

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Zombie_Snake » N wrz 25, 05 22:25

Nie przesadzaj. We? na przyk?ad polityk? EA. Oni serwuj? nam to samo w ka?dej nowej wersji czegokolwiek, a i tak ludzie ?ykaj? to jak pelikany. W ko?cu "EA GAMES Challenge Everything".

sorka za offa
Avatar użytkownika
Zombie_Snake
Zanzibar
 
Posty: 16777213
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 12:02
Lokalizacja: Katowice

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Rosomak » N wrz 25, 05 22:55

heh. MGO bedzie mial wiele trybow rozgrywki.
min:
Sneaking Mission
Team Death Match
Death Match
Capture Mission
Rescue Mission


A film pokazuje tylko tryb Capture Mission, w ktorym trzeba przejac 'zabke' wroga i przyniesc do swojego obozu. tryb jest podobny do Capture the Flag.
We WiLL See
Wystarczy ?e dobrzy ludzie nie b?d? robi? nic... a z?o zatriumfuje.

Obrazek
Avatar użytkownika
Rosomak
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): N wrz 18, 05 14:04
Lokalizacja: Wa?brzych

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez phsx » Pn wrz 26, 05 11:45

W trybie CTF np w Solider of Fortune 2 to bylo cos! Podchody omijanie przeciwnikow, akcje zespolowe itd a tu ... CHAOS ! Mam nadzieje ze w innych trybach skradanie sie bardziej sprawdzi.
Ostatnio edytowano Pn wrz 26, 05 11:45 przez phsx, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Mr_Zombie » Pn wrz 26, 05 15:34

Zgadzam si? z Bladym i StinGiem - po online'owym MGSie spodziewa?em si? skradania, kiwania innych graczy, cichej eliminacji, polowania itp. Tymczasem to, co zaprezenotwano na tym filmiku to jeden wielki - to s?owo ju? pad?o - chaos. Wszyscy biegaj? dooko?a, wszyscy do siebie strzelaj? na chama, zero strategi, zero my?lenia, ot zwyk?a napierdzielanka w stylu Rambo :|.

Mam nadziej?, ?e inne tryby wypadn? lepiej.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez kul2 » Pn wrz 26, 05 16:04

To jak dany tryb sie prezentuje, zalezy tylko od stylu w jakim ludzi graja.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Gac666x » Pn wrz 26, 05 16:34

Jak dla mnie... heh... kiepsko. Nie do??, ?e animacje ?mierci s? za ka?dym razem takie same ==', to my?l?, ?e ta kamera wogóle u?atwia i bardziej przyspiesza rozgrywk?. Gdyby kamera by?a z góry, to ludzie byliby bardziej ostro?ni, poniewa? mieliby ograniczon? widoczno??. Wtedy musieliby si? prze??cza? na widok z pierwszej osoby i chodziliby powoli. Wogóle z tego co widzia?em to wszystko bylo tu bez celowania, bo celowa? mozna tylko w trybie FPP, a nikt jak wida? po headshoty nie szed?. Co jak co, ale wol? Counter Strike'a Source ;). Jesli chodzi o skradanie, to mam nadzieje przynajmniej ze popisz? si? lepiej, bo w takim SC:Pandora tomorrow, wygl?da?o i gra?o si? bardzo dobrze.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Rosomak » Pn wrz 26, 05 16:55

to jak przebiega, bedzie przebiegac gra zalezy od stylu samych grajacych.

jak zna sie ich albo sie z nimi umowi ze uzywa sie jednej broni czy tam ze bedziemy sie starac skradac sie czy tam bawic w chowanego,
czemu nie.

to zalezy od graczy. a ze max to bedzie 8 osob czyli 4v4 to bedziem ozna sie ugadac .
We WiLL See
Wystarczy ?e dobrzy ludzie nie b?d? robi? nic... a z?o zatriumfuje.

Obrazek
Avatar użytkownika
Rosomak
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): N wrz 18, 05 14:04
Lokalizacja: Wa?brzych

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Gac666x » Pn wrz 26, 05 18:45

Wiesz, ale zawsze mozna rozgrywke napisa? tak, by sama wymusza?a takie co?. Tu jak wida? jest po prostu zwyk?y, mniej ni? przeci?tny Tdeathmatch. Mam nadzieje, ze w innych trybach b?dzie ciekawiej i bardziej przypominaj?ce MGS.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Rosomak » Śr wrz 28, 05 10:58

ta, wymiatac bedzie podkladanie gazetek i uukrywanie sie w kartonach :D

to jest zaprogramowane, ze nie przejdziesz obojetnie obok gazetki, zawsze przeciagnie cie do niej :]
We WiLL See
Wystarczy ?e dobrzy ludzie nie b?d? robi? nic... a z?o zatriumfuje.

Obrazek
Avatar użytkownika
Rosomak
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): N wrz 18, 05 14:04
Lokalizacja: Wa?brzych

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Mr_Zombie » Śr wrz 28, 05 15:47

Rosomak napisał(a):to jak przebiega, bedzie przebiegac gra zalezy od stylu samych grajacych.


Fakt, ale np. graj?c w takiego CS nie da si? gra? na chama -- tzn. mo?na, ale szybko si? ginie. Tu sama gra, regu?y gry, wymuszaj?, by i?? w grupie, by zachowywa? mimo wszystko ostro?no?? itp. A nie -- ?apu capu ?abk? bierze ktokolwiek, kiedykolwiek, jakkolwiek.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Rosomak » Śr wrz 28, 05 16:37

ale mzoeb tak ze....

wiadomo ze kazdy zespol sklada sie z 4 osob.
w tym musi byc jeden lider i reszta musi go sluchac.
wtedy on kaze zeby:

1-ukryl sie ze snajperka i obserwowal, pilnowal celu czyli zabki
2- rozlozyl miny claymore wogol bazy, zabezpieczyl dorgi prowadzace do zabki. i dolaczyc do reszty
2+1-ktroy dolaczy- ida zdobyc zabke wroga, i tym ozna stosowac taktyke podkradania sie, granaty, flash bengi,smoke granades itp.
albo isc na kamikaze, choc to jest dla n00bow i lamerow.

jesli beda takze gazetki to mzona latwo odwrucic uwage wroga i go usunac podczas wgapiania sie w gazetke
-pewnie bedzie ograniczone to czasowo, powiedzmy 5 sek nie mozna sie ruszac podczas patrzenia na gazete.

edit

dodam jescze ze dlatego sa dodawane headsety do jednego zestawu zeby mozna bylo wydawac rozkazy, i latwo ustalic plan strategie.
oczywisice jak ktos ma juz tak to to kupi zestaw bez tego.
Ostatnio edytowano Śr wrz 28, 05 16:40 przez Rosomak, łącznie edytowano 1 raz
We WiLL See
Wystarczy ?e dobrzy ludzie nie b?d? robi? nic... a z?o zatriumfuje.

Obrazek
Avatar użytkownika
Rosomak
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): N wrz 18, 05 14:04
Lokalizacja: Wa?brzych

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Dymek » Wt paź 04, 05 21:24

ale z tymi gazetkami i kartonami to te? troch? bezsensu...przecie? jak gracz zobaczy w ?rodku lasu karton no tyo wiadomo ?e kto? tam jest. A z gazet?...to te? jak bedzie skrypt ?e nasza postac sama si? zatrzymuje b?dzie bezsensu. No bo np uciekamy a tu nagle trach! stoimy. Ale lepiej by naprawd? by?o gdyby by?o prawdziwe skradanie. Wiecie wychodzicie na ?rodek mapy (do miejsca gdzie prowadz? wszystkie drogi) i tam nikogo nie ma. Chwile postoimy a ze wszystkich stron wal? do nas ze snajperek. I by nie by?o gracza wida? (ani jego nicku, ani paska energii) . NO bo to by g?upio wygl?da?o jak weszliby?my na drzewo i z no?em czatujemy 10 minut na kogo? a tu kolejny trach! On do nas wali bo kilkana?cie kroków wczesniej widzia? nasz nick napisany na pó? ekranu...
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Mr_Zombie » Wt paź 04, 05 22:59

Osobi?cie uwa?am, ?e gra powinna w du?ej mierze polega? na pu?apkach (tym razem rozstawianych przez samych graczy) oraz kamufla?ach (przy 100% gracz by?by dos?ownie niewidoczny dla przeciwnika - co? w stylu stealth camuflage z MGS1), gdy? tak jak napisa? Dymek: kartony s? rzecz? a? nazbyt oczywist?, i ka?dy spec MGS'a z góry wie, ?e co?/kto? si? pod nim kryje (no, chyba, ?eby by?a mo?liwo?? ustawiania kartonu jako podpuchy), a skryptowe zatrzymywanie si? przy gazetkach te? nie brzmi zbyt m?drze. Mo?na zdoby? kilkana?cie gazetek, porostawia? je w w?skim korytarzu i ju? ma si? pewno??, ?e przeciwnik si? zatrzyma, ale nie z jego w?asnej woli, lecz dlatego, bo gra tego wymaga.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Adamska » Wt lis 01, 05 23:50

Nie wiem czy kto? o tym wspomnia?, ale ppomy?la?em sobie, ?e ekstra by by?o podk?adanie pustych pude? !!!
Wyobra?cie sobie sytuacj?:
Podk?adasz "fa?szywe" pud?o odchodzisz gdzie? tak by pude?ko pozosta?o w zasi?gu wzroku, a potem kole? podchodzi ?eby je spprawdzi?, a ty ?lesz w niego grad o?owiu :D
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez phsx » Pn gru 19, 05 20:03

ma ktos w planach grac online w Subsistence - bo chcialbym uslyszec opinie - jak sie gra itp itd a przede wszytskim czy jest duzo serverow bo niewiem czy oplaca sie kupowac jak bedzie 10 servow w necie - czekam na opinie jesli bedzie ktos mial ...
Ostatnio edytowano Pn gru 19, 05 20:04 przez phsx, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez Gac666x » Pn gru 19, 05 23:33

Sting pomysl logicznie. Jak na gre tak? jak MGS moze byc 10 serverów O_O. 100 serverów minimum.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez phsx » Wt gru 20, 05 17:58

100 to wcale nie jest tak duzo jak na realia komputerowe - bo nie mam zadnej gry online ps2 - ale na pc np. w cod 1 [pc] jest z 5000 serverow i masz duzy wybor.

Ale wiesz - cos moze pojsc nie tak z online - zawsze jest taka mozliwosc - poprostu czekam na Wasze opinie po przetestowaniu online :)
Ostatnio edytowano Wt gru 20, 05 17:59 przez phsx, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
phsx
Sniper Wolf
 
Posty: 241
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 12:44

Odp: MGS3: Subsistence On-Line Gameplay movie [TGS05]

Postprzez PiotrB » Pn sty 16, 06 17:42

Polecam zobaczy? najnowsze filmiki z trybu online. Mo?na je znale?? na Gamespot, a oto link:

http://www.gamespot.com/ps2/adventure/mgs3subsistence/media.html
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez metalsega » Pt mar 03, 06 04:18

Zgadzam si? w pe?ni z twierdzeniem, ?e wszystko b?dzie zale?e? od graczy. Mam tylko nadzieje ?e b?dzie du?o zau?ków, wn?k, korytarzy i innych miejsc w których b?dzie mo?na si? schowa? np. ze snajperk?.Je?li za? chodzi o gazetki to my?le ,?e ivh ilo?? b?dzie mocno ograniczona i ?e b?d? jednokrotnego u?ytku(chodzi mi o to ?e jak pod?o?ymy to b?da dzia?a? tylko raz, a pó?niej ju? nie ewentualnie b?d? znika?).A skradania b?dzie my?le du?o w sneaking missions (kilka lokacji w jednej rozgrywce),gdzie b?dzie jeden Snake przeciwko tropi?cym, maj?cym go powstrzyma? ?o?nierzom(kto zabi? The Enda przed walk?? i spotka? na miejscu normalnej walki z nim Ocelot Unit wie o czym mówie).No i w którym? z trybów tylko nie pami?tam którym, gracz ma gin?? i czeka? do nast?pnej rundy.W takim przypadku ja na pewno nie biega?bym na hura i wali? do wszystkego bo bym mia? zonka jakby mi kto? nagle heda sprzeda? z Dragunowa, wi?c my?le ?e nie ma co si? a? tak martwi?.A ci co grali na tych on-line gameplay movies to poprostu byli ludzie którzy grali na hura.Nie b?dzie ?le zobaczycie,mam tylko nadzieje ?e nie b?dzie wy?wietlonych tych pasków energi i nicków albo ?e b?dzie mo?na je wy??czy? zak?adaj?c gr?.No nic ale si? rozpia?em ale wszystko co mia?em na ten temat do powiedzenia powiedzia?em i ju? z?o?y?em preorder na MGS3S
"World needs only one Snake and one Big Boss"
Metal_PL w MGO
Avatar użytkownika
metalsega
Arnold
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pt mar 03, 06 00:48
Lokalizacja: E?k

Postprzez Arbuz » So mar 04, 06 21:08

Na Ps2 mam neta od niedawna ( i to prubowa?em tylko przy kilku tytu?ach - Burnout:Revenge, RE:Outbrake 2, Time Splitters 3 no i oczywi?cie MGS3 dla nowych kamówlarzy...Patent bardzo mi si? podoba z MGS przez Net, miejmy tylko nadziej? ?e ludzie b?d? grali z zasadami skradanki, co b?dzie piekielnie trudne.
Avatar użytkownika
Arbuz
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): So mar 04, 06 20:00
Lokalizacja: Wroc?aw

Postprzez liquid kaczor » So mar 04, 06 23:54

Jakie? tam zasady mo?na odgórnie wymusi?, ale jak powiedzia?e? bedzie to trudne. Ja bym chcia? mie? takie ??cze ?eby si? gra?o bezstresowo.
Jak to wygada przy Neo 512?
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Postprzez Gac666x » So mar 04, 06 23:59

Neo 512 napewno sobie poradzi, gorzej jak z kim? to Neo dzielisz ;).

Btw. w poniedzia?ek obada?em u kumpla RE: Outbreak file 2. ?miech na sali ^_^. Ja by?em ?wi?cie przekonany, ?e to jest jakie? co? jak MMO, gdzie mamy gigantycznie miasto i przynajmniej setk? graczy na server... a tu max 3 osoby multi :P. No nic zawiod?em si? ^_^.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Bizon » N mar 05, 06 10:17

Poprostu je?eli b?dziemy grali z tzw. rze?nikami to b?dzie typowy deathmach, ale zawsze mo?na mie? na dziej? ?e pogramy z kim? kto woli si? skrada? itp. Jak by?o powiedziane: "wszystko zale?y od graczy"
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51


Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron