Problem z MGO.

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

Problem z MGO.

Postprzez Sp0nczu » Śr paź 21, 09 11:33

Witam,

szukałem na forum podobnego tematu, ale nie znalazłem, wiec pozwoliłem sobie założyć nowy.

Mam następujący problem, mianowicie. Wczoraj, chciałem sobie pograć ale w momencie logowania konta, wyskoczył mi błąd, że nie ma mojego KONAMI ID bądź GAME ID. Zaskoczony postanowiłem sprawdzić to na stronie KONAMI tam wszystko się sprawdziło, nie dostałem żadnego mail'a od bot'a czy moje konto zostało skasowane czy co..

wiec, postanowiłem założyć nowe konto z KONAMI ID i GAME ID. Wszystko ładnie sie zarejestrowało, wchodze do gry - okej, zalogowało mnie, ale gdy chce przejść do Lobby, pisze mi, że na moim PS3 został wykorzystany darmowy slot i musze wykupić następny.

Nie wiem czy ktoś miał już podobny problem? Możecie mi jakoś doradzić?
Avatar użytkownika
Sp0nczu
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt paź 20, 09 13:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z MGO.

Postprzez maciusman » Śr paź 21, 09 21:41

Sp0nczu napisał(a):Witam,

szukałem na forum podobnego tematu, ale nie znalazłem, wiec pozwoliłem sobie założyć nowy.

Mam następujący problem, mianowicie. Wczoraj, chciałem sobie pograć ale w momencie logowania konta, wyskoczył mi błąd, że nie ma mojego KONAMI ID bądź GAME ID. Zaskoczony postanowiłem sprawdzić to na stronie KONAMI tam wszystko się sprawdziło, nie dostałem żadnego mail'a od bot'a czy moje konto zostało skasowane czy co..

wiec, postanowiłem założyć nowe konto z KONAMI ID i GAME ID. Wszystko ładnie sie zarejestrowało, wchodze do gry - okej, zalogowało mnie, ale gdy chce przejść do Lobby, pisze mi, że na moim PS3 został wykorzystany darmowy slot i musze wykupić następny.

Nie wiem czy ktoś miał już podobny problem? Możecie mi jakoś doradzić?


Tak ja miałem tak sam problem. Usunąłem konami id , ale nie usunąłem postaci , tym samym bezpowrotnie tracąc darmowy slot na postać. Jednak nawet gdybym usunął postać to nic by nie dało , bo darmowy slot przydzielany na konsole nie przechodzi na kolejne zakładane id. Masz dwa wyjścia. Albo jakoś zalogujesz się na stare id , albo musisz zakupić dodatkowy slot na postać.
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Sp0nczu » Cz paź 22, 09 09:14

Próbowałem się zalogować na stare ID, kończyło się to Fa!l'em, muszę wykupić slot'a, ale nie moge zarejestrować swojej karty kredytowej, wiec będe musiał poczekać na zdrapki do PSStore, bądź znaleźć kogoś komu bym zapłacił za slot i Expansion Pack'a ita osoba przelałaby mi Funds na Wallet w PSS. Dzięki za szybką odpowiedź. :)
Avatar użytkownika
Sp0nczu
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt paź 20, 09 13:06
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron