Turniej MGO Zanzibar

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

Turniej MGO Zanzibar

Postprzez Deepthroath » Wt paź 27, 09 12:44

w tamtym roku organizacja mnie zaskoczyła, z niecierpliwoscią oczekuję podobnych wrażeń i w tym roku. czy takowy turniej w ogóle się odbędzie ?!?!
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez mkmario » Wt paź 27, 09 16:58

Raczej szczerze wątpię aby w tym roku wystartowała podobna inicjatywa. Zważywszy na to co się działo rok temu podczas zawodów :P
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez kul » Wt paź 27, 09 21:08

Mozemy objac taka inicjatywe patronatem, ale raczej nie zorganizowac, w koncu zeszlorocznych organizatorow juz w redakcji nie ma.
Avatar użytkownika
kul
Niewidzialna Armia
 
Posty: 1042
Dołączył(a): N sie 23, 09 11:49
Lokalizacja: Luoyang, Henan, ChRL
Gram: O kurde...
Czytam: ...

Postprzez Deepthroath » Śr paź 28, 09 10:22

w takim razie ja jestem skłonny coś takiego zorganizować

będę potrzebował 2-3 osoby do pomocy, i przydałby się sponsor drobnych upominków dla zwycięzców
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez PROvano » Śr paź 28, 09 21:35

Wiesz turniej był fajnym pomysłem gdy dużo ludzi w to grało. Teraz to albo większość na Alternatywnych postaciach gra by nabić dobre ratio bądź, boją się o swoją postać. Inni zaś po prostu nie wyrobią i zaczną się znów wojny typu "bo host miał laga!" itd. Jak zbierzesz chociaż 25 osób skorych do gry to masz moje poparcie :p
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez mkmario » Śr paź 28, 09 21:52

To byłby dobry pomysł gdyby było aktywnych z min 10 klanów. A raczej organizowanie teraz tego nie ma większego sensu
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez Deepthroath » Cz paź 29, 09 09:36

w takim wypadku zamiast klanów można się umowić na drużyny, u was w GROM'ie znalazły by się pewnie ze 4 drużyny, ja złożyłbym jedną i mysle że znalazloby się jeszcze trochę polaków chetnych do potyczki, poza tym zostaje jeszcze 1v1 i tsne, mysle że to 3 podstawowe tryby turniejowe.

nie ma innej rady jak rozpocząć zapisy do turnieju, termin rozpoczęcia ustalić np na grudzień i zbierać chętnych.
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez Wilczek » Cz paź 29, 09 15:03

Tsne jako tryb turniejowy? To nie jest dobry pomysl IMO.
Avatar użytkownika
Wilczek
Machinegun Kid
 
Posty: 15
Dołączył(a): N cze 29, 08 11:51
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Deepthroath » Cz paź 29, 09 15:06

za wczesnie na takie spekulacje, przydałoby się najpierw wziąc za organizację
więc kto się pisze do pomocy przy zorganizowaniu turnieju 2009 ?
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez mkmario » Cz paź 29, 09 16:57

TSNE byłby totalnym failem. Strona atakująca ma gigantyczną przewagę w starciu 1vs1. Ot tak jeden granacik dymny i po zawodach :P
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez maciusman » Cz paź 29, 09 17:25

Deepthroath napisał(a):w takim wypadku zamiast klanów można się umowić na drużyny, u was w GROM'ie znalazły by się pewnie ze 4 drużyny, ja złożyłbym jedną i mysle że znalazloby się jeszcze trochę polaków chetnych do potyczki, poza tym zostaje jeszcze 1v1 i tsne, mysle że to 3 podstawowe tryby turniejowe.

nie ma innej rady jak rozpocząć zapisy do turnieju, termin rozpoczęcia ustalić np na grudzień i zbierać chętnych.


Ja też bym chętnie pomógł w organizacji turnieju , ale..... nie ma klanów.
A nie do końca rozumiem co masz na myśli mówiąc o drużynach. Żeby 4 teamy były złożone z gromowiczów? Kiepski pomysł , bo pierwszy skład zdominowałby resztę. Od nas proponowałbym najwyżej 2 składy, jeden z ludzi z GROM PL , a drugi z GROM PL 2. Teamów powinno startować co najmniej 10 , czyli trzeba by uzbierać 60 osób , bo w mniej to według mnie nie ma co grać , najlepsze są zasady survivalowe. A teamy złożone z graczy na co dzień nie grających ze sobą , z miejsca miały by utrudnione zadanie , bo nie wypracuje się zgrania w 2 tygodnie. Spróbować można. Temat jest , zobaczymy jaki będzie odzew.
A co do grania 1v1 , to osobiście nie jestem tego zwolennikiem i na pewno nie brałbym udziału. W MGO gram bo to gra zespołowa i takie właśnie lubię. A jak mam ochotę na 1v1 to odpalam UFC :)
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PROvano » Cz paź 29, 09 22:37

Tera by był chyba jedynie turniej 1vs1 bo drużyn nie da się zebrać :o. 10 teamow to jest "świetny" pomysł..... spróbuj znaleźć 60 "masków" i to jeszcze z różnych team'ów no prawie jest to nie możliwe, że chyba od was(czyt. GrOm i Camorra) ludzie pouciekają i porobią własne Klan i drużyny to wtedy ok ok mogę grać ;o.
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez maciusman » Cz paź 29, 09 23:34

PROvano napisał(a):Tera by był chyba jedynie turniej 1vs1 bo drużyn nie da się zebrać :o. 10 teamow to jest "świetny" pomysł..... spróbuj znaleźć 60 "masków" i to jeszcze z różnych team'ów no prawie jest to nie możliwe, że chyba od was(czyt. GrOm i Camorra) ludzie pouciekają i porobią własne Klan i drużyny to wtedy ok ok mogę grać ;o.


No właśnie napisałem , że nie ma klanów i dlatego raczej nie da rady tego zorganizować :/
Bo nie ma sensu robić turnieju dla 4 teamów. A my , to tylko i wyłącznie GROM a nie jakaś camorra. Camorre stworzyło 3 ex-gromowiczów , którzy nie uciekli tylko zostali wywaleni za szczeniackie i prymitywne zachowania :/
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Deepthroath » Pt paź 30, 09 09:27

Dobra, ale dajcie chłopakom z klanu się wykazać, zamiast snuć domysły że jako elita GROMU macie w kieszeni zwycięstwo, lepiej wyjść z propozycją do członków klanu czy podjeliby wyzwanie.
Jesteśmy polskimi graczami MGO, nikt poza nami tego nie zrobi więc trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Ważne żeby coś się w tym kierunku działo.

Co do 1v1 to ja jestem jak najbardziej za, nie każdy musi startować ale przy np 30 chętnych już byłoby co pograć.
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez bobby » Pt paź 30, 09 15:50

Ja mogę pomóc w organizacji turnieju i nawet załatwić sponsorow/fanty dla zwycięzców, tylko pod warunkiem, że w turnieju nie weźmie udziału żaden flet z gromu :/
Avatar użytkownika
bobby
Inkarnacja VR
 
Posty: 8
Dołączył(a): So lip 05, 08 19:41

Postprzez maciusman » Pt paź 30, 09 18:04

bobby napisał(a):Ja mogę pomóc w organizacji turnieju i nawet załatwić sponsorow/fanty dla zwycięzców, tylko pod warunkiem, że w turnieju nie weźmie udziału żaden flet z gromu :/


Ech internet daje wolność słowa...... niestety. Wszyscy potrafią kulturalnie prowadzić temat , a tu zjawia się jakiś gówniarz , który kryjąc się za wizerunkiem Kurta Russela , wyzywa innych od fletów , czego nie miałby odwagi zrobić w prawdziwym życiu i powiedzieć coś takiego prosto w twarz. Nie wiem co masz do GROMU i nie chce wiedzieć bo z prostakiem twojego pokroju dyskutować za dużo nie będę. I nie bój się , na bank nie zagramy w żadnym turnieju , w którym ty miałbyś grać , bo potrafimy mieć dystans do zwykłej gry na konsolę i z jej powodu nie obrażać ludzi. Świat na MGO się nie kończy i może ty też to kieeeeeeeeedyś zrozumiesz jak dorośniesz.
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PROvano » Pt paź 30, 09 20:31

Ekhem.... I mówi to ten co wkurza się gdy gra z "Glitcherami" Przecież to tylko Gra :o. Ot taka mała dygresja.

A i Tak Btw. Jeśli jest "gówniarzem" jak go nazwałeś to mam nadzieje że te podarunki które chce za sponsorować to nie lizaki :o



Feel pwnt ?
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez maciusman » Pt paź 30, 09 21:11

PROvano napisał(a):Ekhem.... I mówi to ten co wkurza się gdy gra z "Glitcherami" Przecież to tylko Gra :o. Ot taka mała dygresja.


Hmmmm ,jestem pewny że nie grałem przeciwko tobie kiedy ktoś glitchował , czyli musiałeś robić jakieś podpierdółki na innych profilach i wchodzić do gier GROMU. Fajnie , też chciałbym mieć tyle wolnego czasu na takie rzeczy :) Bo inaczej nie widziałbyś jak wkurzam się na frajerski pomiot , potrafiący jedynie oszukiwać , aby odnieść zwycięstwo. I owszem , bardzo mnie wkurza kiedy ktoś totalnie rujnuje grę , której jestem wielkim fanem. Ale nigdy nie najeżdżałem na ludzi bez powodu. Ciekawy jestem co Ty masz do GROMU , że bronisz tego bobiego , który pierwszy swoją wypowiedzią zachował się chamsko ???
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PROvano » Pt paź 30, 09 22:35

Hmm Po prostu bronie go bo ty też tak "miło" na niego od razu naskoczyłeś... Mogłeś spokojnie zapytać czemu obraża Ciebie i twój "wspaniały" klan a nie od razu z pyskiem :o. No ale trzeba "trzymać" odpowiedni poziom Nie prawd aż?

A to że domyśliłem się Faktu iż się wnerwiasz na Glitcherów to muszę Cie zawieść mój "drogi" nie mam już za dużo wolnego czasu (prywatne spr.) by Bawić się w "berka" z całym Gromem , ale domyśliłem się że ich Nie "trawisz" po twoich wypowiedziach, Ciężko połączyć czasem Fakty nie?.Lepiej od razu powiedzieć że już was tak gnoiłem :o

Ułatwię Ci sprawę jeśli nie wiesz o co mi chodzi -> czyt.Twoje posty w rozmowie o "boxpop" = Moja opinia na to iż nie lubisz glitcherów.Proste.


Feel Pwnt again?
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez maciusman » Pt paź 30, 09 22:50

PROvano napisał(a):Hmm Po prostu bronie go bo ty też tak "miło" na niego od razu naskoczyłeś... Mogłeś spokojnie zapytać czemu obraża Ciebie i twój "wspaniały" klan a nie od razu z pyskiem :o. No ale trzeba "trzymać" odpowiedni poziom Nie prawd aż?
Feel Pwnt again?


Wiesz , nie każdy jest przykładnym katolikiem , który nadstawia drugi policzek. Jakiś bachor mnie obraził , to w tym momencie pi@#$%&e konwenanse. Widać bobi to Twój kolega więc jemu uwagi nie zwracasz , tylko zawracasz uwagę zwracającemu uwagę. Jeśli masz taką skrytą potrzebę uwalniania w ten sposób swoich osobistych animozji to spoko.
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Gac666 » Pt paź 30, 09 22:54

Spokój baby, bo was rozsadze.

Bobek dostał osta, wy raczej nie chcecie.


PS. Jak tu lubić glitcherów skoro jasne jest, że to czyste wykorzystywanie bugów w grze? To, że w grze da się przeteleportować z CT do Terro w sekunde nie znaczy, że jest to fajne i dozwolone i powinno sie tego uzywac (przykład tylko).
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez PROvano » Pt paź 30, 09 23:15

Gacu po winem czuć się urażony iż nazwałeś mnie babą ? Może upiekę Ci Ciacho w takim bądź razie :o

A co do Maciusia jeśli chcesz to kontynuować to tylko przez Wiadomości Prywatne okej? I tak lubię zwracać uwagę zwracającemu uwagę na kogoś kto komuś zwrócił uwagę. Proste.

No ja wiem że nikt nie lubi Glitcherów bo to była by przesada jak każdy naduważał by błędów w grze. Ale przecież nie można tego brać aż tak na serio. Ja ich nie lubię i tyle. Maciuś by kazał połowę MGO (KSA i Looperów) wrzucić do Rakiety i wysłać w kosmos.
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez maciusman » Pt paź 30, 09 23:25

Gac666 napisał(a):Spokój baby, bo was rozsadze.
Bobek dostał osta, wy raczej nie chcecie.


Ja nie chcę. Chciałbym prowadzić tu z innymi normalną rozmowę. Ale jak widać w poście powyżej Provano , nie może przestać i nadal wymyśla jakieś rzeczy na mój temat i podróży w kosmos , więc może należy mu się ostrzeżenie i dyskusja wróci na właściwy tor??
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PROvano » So paź 31, 09 00:01

Dobrze wrócimy na właściwy tor ja się zapisuje na 1vs1 jak będzie i podejrzewam iż Mario także :o. Czyli mamy już 2 na 30 osób potrzebnych.
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez mkmario » So paź 31, 09 11:30

Jak już mielibyśmy organizować jakiś turniej to proponowałbym :

a) 1vs1 na starych zasadach.
- Mapa BB,
- 15 ticketów
- 10 min.
- Do 2 wygranych rund

b) 1vs1 jak na mistrzostwach świata. ( mniej więcej )
- Tryb DM
- Mapa dowolna
- 10 ludzi gra jednocześnie i najlepsza piątka awansuje dalej
- Czas i liczba ticketów do uzgodnienia

c) 2vs2 CAP
- Mapa BB
- Zasady do uzgodnienia

d) 5vs5/6vs6 jeśli zgłosiło by się wystarczają liczba drużyn (raczej mało prawdopodobne)
- Tryby TDM, RES, CAP, BASE, BOMB
- Zasady mogły by być wzięte z survivalu
- Napewno z trybów odpadł by RACE, gdyż zbyt randomowo wypadaj checkpointy na mapach. I jedna z drużyn może mieć zbyt duża przewagę.

A jak by się nam już strasznie nudziło to możemy sobie urządzić coś w stylu :
- King of SCAP
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez Deepthroath » Pn lis 02, 09 08:55

1v1 ja z miejsca jestem chętny, pozostałe tryby trzeba przeanalizować i zdecydować.
wydaje mi się że jest ich nieco za dużo, wystarczy kilka.
TDM proponowałbym na UU 5v5 w systemie drużynowym, nie klanowym (z jednego klanu (czyt. GROM) aby wiecej teamów mogło wziąć udział.

edit.

może najpierw ustalmy kto wezmie się za organicazje ?
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez mkmario » Wt lis 03, 09 22:00

Sam chciałeś to organizować. Więc się wykaż teraz
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez Deepthroath » Śr lis 04, 09 09:00

spoko, ale przydałaby się pomocna dłoń.

zainteresowanych zapraszama na
GG: 3048579 (7:30-14:30)
PSN: ghettie (15:00 -+++)
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez kamilinho » Pt lis 06, 09 03:09

Podoba mi się pomysł turnieju , chyba wezmę udział :P a najlepsze byłoby 2v2 cap :D ja i Bartauron chyba na 100% :D
psn: kamilinoPL
Avatar użytkownika
kamilinho
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn lis 17, 08 01:01
Lokalizacja: UK/PL

Postprzez Bartauron » Pt lis 06, 09 15:15

W ogóle to siema rodacy :) nie mam pojęcia jak mogłem nie wiedzieć o istnieniu tego forum... No jeśli byłyby zorganizowane takie zawody to myślę, że wziąłbym w nich udział. 2v2 cap jest ok ale co do 1v1 to jakoś wole cap niż tdm choć wiem, że już tak się przyjęło, że jak 1v1 to tdm i reszta ludzi też pewnie byłaby za tdm :).
Bartauron
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lis 06, 09 01:44
Lokalizacja: Wałbrzych

Następna strona

Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron