Turniej MGO Zanzibar

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

Postprzez liquidgary » Pt lis 06, 09 20:43

Fajnie wiedziec ze cos takiego mogloby sie zdarzyc. A w jakich dniach i godzinach chcielibyscie grac? Pytam bo do roboty chodze i w ciagu dnia to jestem nieosiagalny. Bylbym nawet sklonny do poznych godzin wieczornych.

Turniej indywidualny? to troche taka nuda nie? nie lepiej druzynowo, chociaz 3vs3
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez endryups2 » So lis 07, 09 18:53

Ja bym może w tym roku mógł spróbować sił, ale to zależy tu od wielu czynników, czy to będzie drużynowe, jaki tryby, w jaki dni i godzinach przewidywane rozgrywki. Jest to ważne dla mnie bo jestem osobą pracującą co czas ma zazwyczaj późniejszymi wieczorkami :) Wiedząc wcześniej mógłbym spróbować sobie zmiany dopasować do rozgrywek ;) Ni mniejszym czy wezmę udział czy nie fajny pomysł z tym turniejem ;)
Avatar użytkownika
endryups2
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez mkmario » Pn lis 09, 09 21:11

I tak dobrze wiemy, że z tego turnieju nic nie będzie.
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez Lost » Pn lis 09, 09 21:28

Bo przyszły host ma neta do dupy!
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez mkmario » Pn lis 09, 09 21:33

Nie bój sie Lost`u i tak nie wypali. Mineło kilka dni i zero respondu od pomysłodawcy.
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez PROvano » Pn lis 09, 09 23:47

Bo najłatwiej rzucić pomysł i liczyć że ktoś się sam zaoferuje...

(wiem wiem na pewno powiesz że "bombardować" twój pomysł jeszcze łatwiej but oh well I don't fucking care)
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez Deepthroath » Wt lis 10, 09 10:00

zero respondu.. ja tak własnie to odbieram bo prosiłem o kontakt osoby chetne do pomocy i nikt się nie zgłosił, host ma słabego neta ? jesli mowisz o mnie to chetnie wysłucham Twoich uwag odnosnie mojego hostingu.

odnosnie turnieju to najpierw trzeba ustalić kto wezmie się za organizacje, następnie dogadać się co do trybów i poprosić chłopaków z zanzibaru żeby umiescili info o turnieju na stronie głównej, ustalić termin i rozpocząć zapisy.

mario.. gadanie że "i tak nic z tego nie będzie" możesz nam darować.. to nie pomaga.
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez mkmario » Wt lis 10, 09 11:58

Deepthroath napisał(a):zero respondu.. ja tak własnie to odbieram bo prosiłem o kontakt osoby chetne do pomocy i nikt się nie zgłosił, host ma słabego neta ? jesli mowisz o mnie to chetnie wysłucham Twoich uwag odnosnie mojego hostingu.

odnosnie turnieju to najpierw trzeba ustalić kto wezmie się za organizacje, następnie dogadać się co do trybów i poprosić chłopaków z zanzibaru żeby umiescili info o turnieju na stronie głównej, ustalić termin i rozpocząć zapisy.

mario.. gadanie że "i tak nic z tego nie będzie" możesz nam darować.. to nie pomaga.


- Dlaczego nie poprosisz kumpli z klanu o pomoc
- Chodziło o Lost'a który rok temu hostował turniej.
- Jako, że jestes organizatorem tej zabawy to dlaczego do tej pory nic jeszcze nie wspomniałeś o trybach ? Jaki problem napisać tutaj w jakie tryby będziemy grać. Ustalasz gramy w to i to zapisy są do tego i tego. Nagrody nie są chyba również jakimś wielkim priorytetem. Można zagrać również bez nich i będzie luz (chyba, że ktoś bardzo chce coś dostać to mu wyśle order z ziemniaka ;] ).
A co do mojego gadania o niewypale tego pomysłu, to jestem do tego przekonany. Chyba, że mnie zaskoczysz i Ci się uda.
Ale wiemy jak to jest słomiany zapał itd
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez liquidgary » Wt lis 10, 09 14:49

Czyzby Turniej Fail ?

Obrazek
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez mkmario » N lis 15, 09 22:17

Tramtamtamtam fajnie było zagrać w tym turnieju. Miła atmosfera, zero lagów, nagrody również były miłym zaskoczeniem. <SARKAZM>
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez PROvano » Pn lis 16, 09 13:48

Ale jesteś nie miły. Może on tera coś planuje... Nigdy nic nie wiadomo :o
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez mkmario » Śr lis 18, 09 22:08

Planuje jak się wykręcić od tego ¬¬
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez PROvano » Cz lis 19, 09 21:47

Dobra widać że chłopak myślał iż rzuci hasłem i wsio. Ludzie zaczną zabijać się o to by mu pomóc. Ale niech weźmie przykład z Zanzibaru jak to zrobili w zeszłym roku. Oni sami WSZYSTKO załatwili, I nie mieli żadnego problemu z tym. Ja też mogę Ci rzucić hasełkiem, "Turniej" podać nr. GG i mieć wyłożone na to i oczekiwać aż ktoś się przyczołga. Weź powiedź (sam sobie)nam że to Cie przerosło i nie radzisz sobie z tym ,oraz nie masz żadnych pomysłów na rozgrywkę (chociaż i tak dostałeś pomysły jak na dłoni).Uznaj to co już wszyscy dawno przewidzieli że TURNIEJ nie będzie "działać".

Dobra to wszystko z mojej strony.
(według mnie Gacu za tydz. możesz zamknąć ten temat bo ten plan umarł w zarodku.)
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez endryups2 » So lis 21, 09 10:02

Ale Pany, Pany Chill out ;] przecież na silca można zrobić to co rok temu, założyć temat na forum i zobaczyć kto w ogóle jest chętny, jakieś info na głównej że jest organizowany turniej, o wszystko przede wszystkim Poprosić Lost'a czy da się coś takiego ogarnąć, zobaczyć ile osób się zapisze, potem będzie można myśleć nad trybami ( wiadome że jak będzie mało ludzi to szału nie narobimy), zapytać ludzi i redakcje kto by mógł pohostować . Nagroda to wiadome że sława we własnej osobie że się wygrało turniej i respect hehe ;) cóż tu więcej do roboty, nic tylko chcieć i tyle, a bynajmniej ja tak to widzę ;)
Avatar użytkownika
endryups2
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez maciusman » So lis 21, 09 11:16

endryups2 napisał(a):Ale Pany, Pany Chill out ;] przecież na silca można zrobić to co rok temu, założyć temat na forum i zobaczyć kto w ogóle jest chętny, jakieś info na głównej że jest organizowany turniej, o wszystko przede wszystkim Poprosić Lost'a czy da się coś takiego ogarnąć, zobaczyć ile osób się zapisze, potem będzie można myśleć nad trybami ( wiadome że jak będzie mało ludzi to szału nie narobimy), zapytać ludzi i redakcje kto by mógł pohostować . Nagroda to wiadome że sława we własnej osobie że się wygrało turniej i respect hehe ;) cóż tu więcej do roboty, nic tylko chcieć i tyle, a bynajmniej ja tak to widzę ;)


No właśnie temat już istnieje od 3 tygodni i odzew jest delikatnie mówiąc niewielki. Ja mogę zgłosić do gry drużynowej , team z GROMU. Do teraz nie zgłosił chęci ani jeden team więcej czyli lipa. Na 1 vs 1 też chyba nie ma co liczyć , bo po poprzednich postach w temacie widać , że zainteresowanych brak. Więc jeśli na dniach temat nie zaleje się lawiną postów o treści " ja zagram " , to raczej nie ma co zawracać komuś gitary czy mógłby hostować. Aha , nie czepiam się , ale "bynajmniej'' to nie synonim "przynajmniej" ;)
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron