Wkurzające taktyki w MGO

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

Postprzez maciusman » Cz lis 12, 09 01:50

Brylant156 napisał(a):,,Camp a little, live a lot"---- Jak się z tym nie zgodzić ?


Święta prawda. MGS to z założenia taktyczna skradanka więc mnie również bawią komentarze typu " camper noob" :) Jeśli ktoś ma ochotę na masową rzeźnię to niech odpali sobie Ressistancea albo Killzonea.
A co do deathloopów to fakt . Już ich nie ma. Jeszcze jakieś żałosne nuby próbowały mi go dzisiaj zrobić , ale kończyło się na "uhhh" po respawnie i pełnym pasku energii :)
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kazuun » Cz lis 12, 09 02:06

Ja niiiiiiiigdy nie byłem w stanie zrozumieć narzekaczy na camperstwo. Koleś oczekuje ze jak mam SVD to polecę w pierwszej linii. To tak jak by się pluć, że dziabie Cię nożem z bliska a nie rzuca z drugiego brzegu mapy. Jeżeli kampisz a oni nie potrafią Cię zdjąć, tzn że jesteś albo mega dobry albo wróg do bani.
Ja jak trafiam na campera to staje się to moim osobistym wyzwaniem, żeby sprawić ze długo tam nie zabawi, a nie że go zwyzywam, próbuje kopnąć, a na koniec wyjdę z gry.
Mr Oogie Boogie says there's trouble close at hand
You better pay attention now, cause I'm the Boogie Man
And if you aren't shakin' there's something very wrong
Cause this may be the last time you hear the Boogie song
Avatar użytkownika
Kazuun
The End
 
Posty: 528
Dołączył(a): N cze 25, 06 23:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gac666 » Cz lis 12, 09 11:08

To dzieci nowego pokolenia są... gdyby grali w Quake'a 1 czyli protoplastę wszelkich camperów to by dopiero mieli co narzekać :D. Tam to rozumiałem camperstwo, bo jak koleś walił co chwila rakietą w spawn pointa to wiadome było, że fraga zaliczy.

No ale dopóki w MGO nie campi na spawn poincie to nie ma co narzekać, zresztą chyba jest się nieśmiertelnym przez kilka sekund to co za problem się schować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Re: Wkurzające taktyki w MGO

Postprzez Songetsu » Wt maja 01, 12 20:24

Co właściwie daje Box-pop?
Avatar użytkownika
Songetsu
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt maja 01, 12 13:25

Re: Wkurzające taktyki w MGO

Postprzez SALADYN » Wt maja 01, 12 23:28

Z tego co wiem to mozna powalić przeciwnika szarżując w kartonie przy czym on nie może ci zasadzić headshota w międzyczasie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Wkurzające taktyki w MGO

Postprzez Wilczek » N cze 10, 12 14:44

SALADYN napisał(a):Z tego co wiem to mozna powalić przeciwnika szarżując w kartonie przy czym on nie może ci zasadzić headshota w międzyczasie.

Może...
Avatar użytkownika
Wilczek
Machinegun Kid
 
Posty: 15
Dołączył(a): N cze 29, 08 11:51
Lokalizacja: Mielec

Poprzednia strona

Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron