Wkurzające taktyki w MGO

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

Postprzez mkmario » Śr paź 28, 09 16:53

Deepthroath napisał(a):w ogóle można by było założyć polską ligę MGO, zrzeszać klany i poszczególnych graczy
wydaje mi się to realne tylko trzeba się dogadać.

w razie co psn id: ghettie

ps. co do gromu to mam mieszane uczucia, wielu z was używa tzw "boxpop" co wg mnie jest żałosne, dlatego wspólne granie nigdy nam nie wychodziło.. w każdym razie powodzenia!


Proszę mi powiedzieć co jest złego w używaniu box-popa i dlaczego Ciebie tak to boli ?
To tak samo jakby zakazać używania innych skilli (via AR3, Blade3 itp) bo dają komuś przewagę. Jeśli dzięki temu uzyskasz przewagę nad przeciwnikiem to dlaczego tego nie używać
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez maciusman » Śr paź 28, 09 17:06

Deepthroath napisał(a):ps. co do gromu to mam mieszane uczucia, wielu z was używa tzw "boxpop" co wg mnie jest żałosne, dlatego wspólne granie nigdy nam nie wychodziło.. w każdym razie powodzenia!


Eeeee..... że co??? No najlepiej to żebyśmy wybiegali na środek mapy , salutowali i czekali na headshota :D Może Solid Snake był żałosnym menelem z kartonu bo ciągle w nim siedział? ;P Jedyna żałosna rzecz to robienie deathloopów , stosowanie glitchy i lagswitchy. Bieganie w kartonie , campowanie itp. to stałe elementy , tego specyficznego gameplayu jaki serwuje MGO :)

A odnośnie stworzenia polskiej ligi w MGO , to pomysł fajny , ale ciężki do realizacji bo nie ma aktywnych polskich klanów. Prócz nas , jest jeszcze camorra , gdzie jest kilku ex-gromowiczów i jacyś obcokrajowcy. Swego czasu większość najaktywniejszych graczy dołączyło do GROMU , jak np. ekipa ze Specnaz Soldiers , czy ostatnio ktoś z Halkula.
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Deepthroath » Śr paź 28, 09 17:44

argumenty typu ?moze odrazu bedziemy wybiegac na srodek mapy..? to mozesz powymieniac z moim kotem, przeczytaj sobie w description do czego sluzy pudelko w mgo i sie zastanow co robisz uzywajac boxpopa
gdyby nie ten popieprzony wymysl nieudacznikow ktorzy nie potrafia normalnie wygrywac, mgo byloby chyba idealna sieciowka

aha wymieniajac klany zapomniales o DW, moze dlatego ze tam nikt nie chowa sie w pudlo za kazdym razem jak slyszy wystrzal z automatu?

zeby nie bylo ze jestem haterem..
staram sie zrozumiec graczy ktorzy zirytowani wszechobecnym kartonopykiem sami zaczynaja sie w to bawic aby wyrownac szanse, ale to nie wrozy nic dobrego, co gorsza z realistycznej gry wymagajacej duzo cierpliwosci robi sie jakis cyrk..
aha no i bieganie/campienie w pudle jest ok, boxpop nie bardzo ..
wyobraz sobie ze 100% graczy zaczyna tak grac.. i jak? fajna wizja? ? dla mnie kicha
jak tylko KP da mozliwosc zablokowania kartonu na Free Battle bede wniebowziety
nie stawiaj tez moj drogi przyjacielu boxpopu obok Knife lvl3
bo udowadniasz brak argumentow.
pozdrawiam prawdziwych (czyt. uczciwych) graczy
Deep.
aka Code: Ultimate
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez maciusman » Śr paź 28, 09 18:33

Deepthroath napisał(a):argumenty typu ?moze odrazu bedziemy wybiegac na srodek mapy..? to mozesz powymieniac z moim kotem, przeczytaj sobie w description do czego sluzy pudelko w mgo i sie zastanow co robisz uzywajac boxpopa
gdyby nie ten popieprzony wymysl nieudacznikow ktorzy nie potrafia normalnie wygrywac, mgo byloby chyba idealna sieciowka

aha wymieniajac klany zapomniales o DW, moze dlatego ze tam nikt nie chowa sie w pudlo za kazdym razem jak slyszy wystrzal z automatu?

zeby nie bylo ze jestem haterem..
staram sie zrozumiec graczy ktorzy zirytowani wszechobecnym kartonopykiem sami zaczynaja sie w to bawic aby wyrownac szanse, ale to nie wrozy nic dobrego, co gorsza z realistycznej gry wymagajacej duzo cierpliwosci robi sie jakis cyrk..
aha no i bieganie/campienie w pudle jest ok, boxpop nie bardzo ..
wyobraz sobie ze 100% graczy zaczyna tak grac.. i jak? fajna wizja? ? dla mnie kicha
jak tylko KP da mozliwosc zablokowania kartonu na Free Battle bede wniebowziety
nie stawiaj tez moj drogi przyjacielu boxpopu obok Knife lvl3
bo udowadniasz brak argumentow.
pozdrawiam prawdziwych (czyt. uczciwych) graczy
Deep.
aka Code: Ultimate


Po pierwsze gratuluję gadającego kota :D O Demonach nie wspomniałem , bo już dawno nie miałem okazji z żadnym z nich ( a 10 jest w klanie) zagrać , a kiedyś trochę graliśmy.
Czy potrafię sobie wyobrazić 100% graczy w pudłach?? Tak bo większość ich używa i nie jest to żadne oszustwo. Oszustwo to deathloop itp. jak wymieniałem wyżej.
A jeśli chcesz mówić o uczciwości to powiedz mi o czym świadczą statystyki gracza , w których widnieje 9% withdrawals??? Kolego wychodzisz z prawie co dziesiątej gry , to jest dopiero kicha. Na szczęście konami wprowadziło ucieczki do statystyk i wystarczy na nie spojrzeć , żeby wiedzieć kogo brać do teamu a kogo nie.
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez liquidgary » Śr paź 28, 09 18:50

Może i ja się dołącze.. Panie młody, naucz się "boxpop" i nie będziesz miał juz wtedy problemu z innymi którzy go używaja..
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez Gac666 » Śr paź 28, 09 20:37

To nawyk z counter-strike'a. Zasady typu:

- Zakaz AWP albo ban
- Bez Digla (Dirk digglera :D, uwielbiam jak ludzie mówią deagle...)

itp itd. Takie dziecinne zasady, bo ktoś sobie nie może poradzić z daną sytuacją.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez mkmario » Śr paź 28, 09 20:47

No to wyobraźmy sobie prosta sytuacje. Biegniesz w tej wąskiej alejce na MM, 9 na 10 przypadków zawsze na końcu sie ktoś czai za winklem. Jednak Ty podążasz dalej by dostać się pod ich bazę. Nagle wyskakuje przeciwnik, sieje serią (załóżmy, że nie trafia Ciebie pierwszym pociskiem) i w tym momencie masz do wyboru :
a) Biec sobie dalej by dostać gwarantowanego heada
b) Rollujesz kładąc się na ziemi, leżysz i praktycznie nie masz drogi ucieczki
c) Robisz znienawidzonego boxpopa (w tym momencie jesteś bardziej mobilny i zwrotny) i :
- Uciekasz w boczną alejkę (jeśli jest taka możliwość )
- Przy odrobinie szczęścia zakładasz mu cqc i dobijasz nożem
d) Jesteś przech*j z mega szybkim headshotem i likwidujesz oponenta
Boxpop jest wynikiem ewolucji tej gry i tego nie zmienisz. I jeśli ma to Tobie uratować dupsko to dlaczego z tego nieskorzystać ?
Nie chcesz nie korzystaj nikt Ciebie nie zmusza do tego, a jak nie umiesz sobie poradzic z takim oponentem no to coż bywa...
Zawsze możesz sobie równiez zmienic gre na np takiego Socoma tam nie ma kartonika.

Pozdrawiam wszystkich cziterów korzystających z Boxa :D
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez PROvano » Śr paź 28, 09 21:29

:o Muszę się z przykrością zgodzić z przedmówcą (jedyny wyjątek gdy się zgadzam) Jak Dla mnie BoxPop już jest normą... Weź wbij, na byle jaki serv nawet gdzie masz 9 lvl sloth'y i zobaczysz że one także korzystają z tego "oszustwa" by się ratować.. Dziwne nie uważasz ?
Ok ok rozumiem chciałbyś zrobić z MGO prawdziwą symulacje "wojny" lecz twój plan umiera na samym początku. Bo czy w normalnej wojnie żołnierz który wyruszył na Pole bitwy, spojrzał by na rozłożony magazyn "PlayBoy'a" bo mi się wydaje że nie za bardzo.
Kolejny argument że boxpop nie jest zły to historia jego powstania. Nie powstał on w MGO² lecz w pierwszym MGO na Ps2 (MGS3: substance czy jakoś tak :P).I to nie nasza wina że gra tak ewoluowała (już rozchodzi mi się o MGO²) I jest tak jak w ewolucji albo się przystosujesz i nauczysz się grać z Boxpopem bądź giń marnie zabijany przez jak to ty nazywasz cziterów :o.
Oczywiście nie musisz się przystosowywać to jest moja opinia na ten temat.
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez Deepthroath » Śr paź 28, 09 22:08

mkmario napisał(a):No to wyobraźmy sobie prosta sytuacje. Biegniesz w tej wąskiej alejce na MM, 9 na 10 przypadków zawsze na końcu sie ktoś czai za winklem. Jednak Ty podążasz dalej by dostać się pod ich bazę. Nagle wyskakuje przeciwnik, sieje serią (załóżmy, że nie trafia Ciebie pierwszym pociskiem) i w tym momencie masz do wyboru :
a) Biec sobie dalej by dostać gwarantowanego heada /rzucam granat dymny i zdejmuje typa
b) Rollujesz kładąc się na ziemi, leżysz i praktycznie nie masz drogi ucieczki /czekam za sciana i udzielam przeciwnikowi lekcji cierpliwosci jak tylko wystawi glowe
c) Robisz znienawidzonego boxpopa (w tym momencie jesteś bardziej mobilny i zwrotny) i :
- Uciekasz w boczną alejkę (jeśli jest taka możliwość )/gine w uczciwej walce
- Przy odrobinie szczęścia zakładasz mu cqc i dobijasz nożem
d) Jesteś przech*j z mega szybkim headshotem i likwidujesz oponenta
Boxpop jest wynikiem ewolucji tej gry i tego nie zmienisz. I jeśli ma to Tobie uratować dupsko to dlaczego z tego nieskorzystać ?
Nie chcesz nie korzystaj nikt Ciebie nie zmusza do tego, a jak nie umiesz sobie poradzic z takim oponentem no to coż bywa...
Zawsze możesz sobie równiez zmienic gre na np takiego Socoma tam nie ma kartonika.



9% withdraws wynika z lamania przez graczy regulaminu w roomie na free battle gzie jestem hostem ?red ping/glitcher kick or game ends quickly?
Pozdrawiam wszystkich cziterów korzystających z Boxa :D
Ostatnio edytowano Śr paź 28, 09 22:44 przez Deepthroath, łącznie edytowano 1 raz
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez PROvano » Śr paź 28, 09 22:15

To był Fail Quote bo myślałem że jedynie zacytowałeś Mario :o. A ty tam jeszcze coś napisałeś. Wiesz ja tam nie mam nic do twoich 9% jak dla mnie możesz mieć nawet 999999% i mnie to nie ruszy. Ale czemu ty się tak czepiłeś tego biednego boxpop'a co?

Btw. W ogóle przeczytałeś mój post ?! I zauważ że mario nic o tym nie pisał tylko "kolega" z Gromu.
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez Deepthroath » Cz paź 29, 09 09:42

pisałem z ps3, wyszło troche kulawo bo porównaj to co zacytowałem z tym co napisał mario
po / napisałem co bym zrobił w przedstawionej przez kolegę sytuacji

btw. na forum sa 2 tematy o tym samym tytule.
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez Gac666 » Cz paź 29, 09 10:38

maciusman napisał(a):W zasadzie taktyki same w sobie stosowane przez graczy nie są w najmniejszym stopniu niczym złym. Jeśli ktoś lubi rush w RES cz TSNE to ok. Jeśli camp w TDM też ok. Grunt to być skutecznym. Wkurzające i rujnujące rozgrywkę są wszelkie sposoby oszukiwania.
Lagswitche. Nie częste ale się zdarzają i wiadomo jakie są rezultaty. Ludzie którzy je robią i grają przy ich pomocy to totalne nooby nie potrafiące uczciwie władować headshota nawet po kilkuset godzinach grania.
Glitche. Kiedyś było ich sporo , teraz mniej , ale zdarzają się wciąż tacy , którzy tylko z ich pomocą potrafią cokolwiek zrobić.
Deathloopy. Plaga ostatnich czasów. Dziś na survivalu gość o nicku JOKER , podczas obu rund w CAP , nie robił nic innego poza deathloopami. Był ostrzeliwanyz 3 stron na raz , ale się tym nie przejmował tylko twardo walił dl. Żałosne. Koniec końców przegrali :D
Leaverzy. Od czasu wprowadzenia przez konami , w statystykach withdrawals , pokazującego procentową ilość ucieczek , jest ich mniej , ale najważniejsze , że można z nimi po prostu nie grać po sprawdzeniu statsów.
To w nawiązaniu do postu Deepthroatha o uczciwości w graniu. Gość pisze , że ludzie z GROMU nie grają uczciwie bo robią boxpopy :) A w jego statsach w rubryce withdrawals widnieje cyferka 9% , czyli ucieka z prawie co dziesiątej gry.
Więc kolego Deepthroat , Ty mi mówisz o uczciwości?????


deepthoath napisał(a):odpowiedziałem Ci już raz, ale powtórzę.
Withdraws w moim profilu wynikają z łamania regulaminu przez graczy, codziennie jestem hostem "!! PURE TDM !!" i w tym roomie istnieje twardy regulamin, jego nieprzestrzeganie, i nie możliwosc wykopania np glitchera czy red pinga skutkuje zakończeniem meczu. Nie wyszedłem z ani jednego Surivala, Tournamentu czy chociazby Auto-matching.
Wejdz dzisiaj, pograj z nami, respektuj regulamin a z pewnoscią zobaczysz co się dzieje.

Przy zasadzie "RED PING KICK" zdarza się że na 12 graczy 6 ma red ping, w tym wypadku piszę "green pings rejoin plz" blokuje laggerów i stawiam nowy room. proste

takie mam zasady, nikt nie narzeka grając u mnie własnie dlatego że szanujemy czystą grę.

co do DL.. to wczoraj na survivalu była to zmora, grałem z obcokrajowcami, zarówno moja drużyna jak i przeciwnicy używali DL glitcha.. myślałem że dostane pier*****
to jest chore, reportowałem zarówno swoich jak i przeciwników ale wątpie że tocos da bo KP ma najwyrazniej wyjebane na to co się dzieje na serwerach. Za DL i inne glitche powinien być ban na MAC i szybko by się skonczyło czitowanie.


Coś się spieprzyło i nie chciało scalić dwóch tematów. Continue.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez PROvano » Cz paź 29, 09 22:39

:o i znów czuje się pominięty... ale jak mówi Gac "Kontinue" D:
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez mkmario » Pt paź 30, 09 00:44

Widzisz za karę, że masz tyle postów każdy Ciebie olewa xD
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez Kazuun » N lis 08, 09 08:26

Dla mnie ludzie którzy UMIEJĘTNIE korzystali z pudełka zawsze budzili wielki szacunek. Poświęcili zapewne wiele swojego czasu by doskonalić tę technikę, nie wykorzystują glitchy itp, a tylko czystą mechanikę systemu - tylko chwała im za to. Ktoś tu się wyraźnie dopierdziela na siłę. Taka wspaniała ta gra, to powinieneś ją akceptować w całej jej okazałości, a nie wybiórcze fragmenty.
Równie dobrze możemy się zacząć czepiać ludzi którzy potrafią Tobą rzucić, i dziabnąć nożem.... bo Ty np (tylko hipoteza) tego nie potrafisz. Więc od razu zakazać im tego!! Ban im i spalić ich!!

Żal chłopie :/

Grałem z maciusmanem, grałem z MKmario, grałem z PROvano (pamiętam o Tobie chłopie xD) i nigdy nie spotkałem się z ŻADNYM przejawem chamstwa czy oszustwa z ich strony. Tylko walnęli mnie w twarz brutalną dawka skilla, którego nie raz im pozazdrościłem :)
Mr Oogie Boogie says there's trouble close at hand
You better pay attention now, cause I'm the Boogie Man
And if you aren't shakin' there's something very wrong
Cause this may be the last time you hear the Boogie song
Avatar użytkownika
Kazuun
The End
 
Posty: 528
Dołączył(a): N cze 25, 06 23:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez liquidgary » N lis 08, 09 16:47

Kazuun napisał(a):Równie dobrze możemy się zacząć czepiać ludzi którzy potrafią Tobą rzucić, i dziabnąć nożem.... bo Ty np (tylko hipoteza) tego nie potrafisz. Więc od razu zakazać im tego!! Ban im i spalić ich!!


Dokładnie, i z tego co kojarze jest to nawet trudniejsze od boxpopu oraz o wiele bardziej wkurzające.
Niedlugo ktos wymysli ze rozkladanie świerszczyków jest nie fair. Gdzies tam nawet widzialem jak jakis host w opisie napisal CQC EX = Kick.... no comment.
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez Deepthroath » Pn lis 09, 09 13:54

możliwe że to własnie u mnie widziales CQC EX=KICK
ale czy zauwazyłeś że to było w TSNE ?

uważam że w tym trybie CQC EX to porażka, zresztą większość ludzie tak twierdzi

podobne zdanie mam na temat RUSH'y na TSNE oraz restartowania meczu.
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez greyfox » Pn lis 09, 09 15:47

uważam że w tym trybie CQC EX to porażka, zresztą większość ludzie tak twierdzi

podobne zdanie mam na temat RUSH'y na TSNE oraz restartowania meczu.


A ja uważam że każda taktyka jeżeli się sprawdza jest warta uwagi i na każdą jest odpowiedni sposób żeby jej się oprzeć. Skille są po to żeby ich używać w takich warunkach i na takich zasadach jak nam to odpowiada a nie wg czyjegoś "widzimisie". Nie po to masteruję danego skilla żeby mi go ktoś później zakazywał używać tylko dla tego że jestem w tym dobry. Rush ? też metoda. Jeżeli wiesz że się można tego spodziewać to przykamp :P w czym problem ? ciężko wysiedzieć w miejscu minutę czy dwie ?
Jedna rzecz powoduje następną.
Człowiek ma słabości, jest wadliwy.
Wada prowadzi do poczucia winy.
Poczucie winy do wstydu.
Wstyd rekompensuje sobie dumą i pychą.
A kiedy upada jego duma,
rozpacz bierze górę i prowadzi do jego destrukcji.
Avatar użytkownika
greyfox
Revolver Ocelot
 
Posty: 171
Dołączył(a): N lip 13, 08 12:55
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez Wilczek » Pn lis 09, 09 16:05

Mógłbyś wytłumaczyć, co wg Ciebie jest złe w rushu? :(
Ostatnio edytowano Pn lis 09, 09 19:42 przez Wilczek, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Wilczek
Machinegun Kid
 
Posty: 15
Dołączył(a): N cze 29, 08 11:51
Lokalizacja: Mielec

Postprzez PROvano » Pn lis 09, 09 16:54

Jeśli nie umie się rashować to zawsze musi być bee :o
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez Wilczek » Pn lis 09, 09 16:58

Ekhe... ale widzę, że Ty tej 'zasady' nie stosujesz, bo ciągle w tę grę grasz, mimo, iż nie potrafisz. ;p /love ya
Ostatnio edytowano Pn lis 09, 09 19:42 przez Wilczek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Wilczek
Machinegun Kid
 
Posty: 15
Dołączył(a): N cze 29, 08 11:51
Lokalizacja: Mielec

Postprzez mkmario » Pn lis 09, 09 18:02

Deepthroath napisał(a):możliwe że to własnie u mnie widziales CQC EX=KICK
ale czy zauwazyłeś że to było w TSNE ?

uważam że w tym trybie CQC EX to porażka, zresztą większość ludzie tak twierdzi

podobne zdanie mam na temat RUSH'y na TSNE oraz restartowania meczu.


To tak samo jak byś powiedział, że AR3/SG3 itd jest porażką w TDM. Naucz się walczyć z takimi rzeczami. Na każdego przeciwnika jest sposób by go obezwładnić.
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez Kazuun » Pn lis 09, 09 21:24

Restartowanie w TSNK to lamerstwo, fakt..... ale rush. Do samej taktyki nie mam nic przeciw. Po prostu wg mnie fajnie się poskradać a nie skończyć runde ASAP - jak w seksie: po minucie też Ci się morda będzie uśmiechała ale czy nie lepiej pouśmiechać się przez parę minut więcej ? :)
Mr Oogie Boogie says there's trouble close at hand
You better pay attention now, cause I'm the Boogie Man
And if you aren't shakin' there's something very wrong
Cause this may be the last time you hear the Boogie song
Avatar użytkownika
Kazuun
The End
 
Posty: 528
Dołączył(a): N cze 25, 06 23:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mkmario » Pn lis 09, 09 23:14

^ kolega wyżej ma racje :)

Wracając do tematu:
- Death looping - najwieksza choroba ostatnich czasów na MGO. Nawet głupawy klan camorra używa tego by tylko wygrać. Oby tak dalej.
gg wp dla was
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez PROvano » Pn lis 09, 09 23:41

Wilczek napisał(a):Ekhe... ale widzę, że Ty tej 'zasady' nie stosujesz, bo ciągle w tę grę grasz, mimo, iż nie potrafisz. ;p /love ya


Do kogo to było przepraszam ? :o

A co do tego Death loop'a to prawda... Camorra nie dość że musi używać zagranicznych lagów by wygrać to jeszcze wpuszczają DLowców do Klanu... MGO stacza się z górki i to dość stromej, a na dole same szambo...
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez liquidgary » Wt lis 10, 09 14:16

Deepthroath napisał(a):możliwe że to własnie u mnie widziales CQC EX=KICK
ale czy zauwazyłeś że to było w TSNE ?

uważam że w tym trybie CQC EX to porażka, zresztą większość ludzie tak twierdzi

podobne zdanie mam na temat RUSH'y na TSNE oraz restartowania meczu.


Grajac Tsne w druzynie broniacej ciezko nie zrobic rushu.
A jesli chodzi o CQC EX, to moze jeszcze bedziesz kikowal za runner 3 ? Przeciez szybsze bieganie tez jest nie fair :)
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez endryups2 » Śr lis 11, 09 02:31

Grając dzisiaj w MGO doszedłem do wniosku że ta gra jest strasznie skopcona, mało że ludzie laggują i kozaczą co to to oni nie są, teraz głupie DL, błędy animacji nie wspominając.. wpienia mnie to niemiłosiernie, powoli zastanawiam się czy warto dalej w ogóle grać.. :/
Avatar użytkownika
endryups2
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Lost » Śr lis 11, 09 10:57

Lepiej imo spasować niż psuć sobie dobre wyobrażenie o grze i miłe wspomnienia z nią związane.
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez Brylant156 » Śr lis 11, 09 23:51

endryups2 napisał(a):Grając dzisiaj w MGO doszedłem do wniosku że ta gra jest strasznie skopcona, mało że ludzie laggują i kozaczą co to to oni nie są, teraz głupie DL, błędy animacji nie wspominając.. wpienia mnie to niemiłosiernie, powoli zastanawiam się czy warto dalej w ogóle grać.. :/



Co do Dl to własnie wydaje mi się ze już go nie ma konami naprawiło to.
Dzisiaj przez 4 godziny nikt mnie nie Dl ani nie zauwazyłem zeby ktoś to robił ;P.
Oraz moi znajomi w MGO mowili ze też dzisiaj nie widzieli :P.

Błedy animacji są w kazdej grze,


A co do tematu Boxpop hmm jest to świetne według mnie.

Ja ostatnio mogłem usłyszeć: ,,Noob FPV(first person viev)" nie oszukujmy się zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał na tego co jest lepszy albo w danym momencie miał lepszą grę.

Ostatnio widziałem fajny koment u jednego gracza na profilu.

,,Camp a little, live a lot"---- Jak się z tym nie zgodzić ?

Pozdrawiam.




P.S

Deepthroath chcesz fajną taktykę na boxpop ? AA===Auto Aim nie zawiedzie Cie. :hello2:
Brylant156
Black Viper
 
Posty: 141
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 14:25

Postprzez liquidgary » Cz lis 12, 09 00:51

Brylant156 napisał(a):Ja ostatnio mogłem usłyszeć: ,,Noob FPV(first person viev)"


Ja kiedys widzialem jak koles wyzywal kogos w base od "base camp Noob" LOL
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Następna strona

Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron