A propo turnieju^^

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

Jaki dzień tygodnia odpowiadałby Ci najbardziej by rozegrać turniej?

Poniedziałek
0
Brak głosów
Wtorek
0
Brak głosów
Środa
2
15%
Czwartek
0
Brak głosów
Piątek
6
46%
Sobota
3
23%
Niedziela
2
15%
 
Liczba głosów : 13

A propo turnieju^^

Postprzez liquidgary » N lis 22, 09 00:31

Pomyslalem ze mozna by bylo zrobic osobny temat i ankiete w ktorej sprawdzilibysmy kiedy gracze chetni do gry chcieli by zagrac. Nie daje sie tego zrobic w istniejacym temacie. Poza tym Autor propozycji chyba juz zapomnial o swoim poscie.

Bylbym nawet sklonny poswiecic sie i zahostowac gre jezeli oczywiscie odzew bedzie zgadzal sie z moja propozycja (piatek po 22) W tej chwili posiadam lacze ok 12Mb i nie mam z nim zadnych problemow. Jezeli nie bede mogl z jakis powodow zahostowac gry, zorganizuje innego hosta.
Rozczaruje tez was brakiem nagrod. Mysle ze nie odstraszy to nikogo:)

Prosiłbym też zainteresowanych o wpisanie godziny. Osobiście wydaje mi sie ze mozna by poswiecic ok 2 godzin na rozegranie pierwszej rundy, kolejna rozegrala by sie tydzien pozniej w tych samych godzinach itd.

Tryby itd widze w ten sposób:
1vs1 - TDM - mapa ta sama dla wszystkich w tym dniu. czas- 5min dwie rundy.
Druzynowo 3vs3 - (tutaj napiszcie co chcielibyscie zagrac) czas- 5min dwie rundy.

Wpisujcie sie kto chętny, zobaczymy co z tego będzie.
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez endryups2 » N lis 22, 09 07:29

Ja bym się pisał, postaram się dopasować sobie grafik pod termin jaki mi zostanie narzucony :PP niestety clanu nie mam więc jeżeli jakieś rozgrywki by były tego typu to passuje z wiadomych powodów ;) ten co mam to mój własny i rzadko kiedy gram z kumplem, z kolei Shnikiel który grał w poprzednim turnieju już dawno nie gra, może się skusi ale widzę to jak przez mgłę... a nagroda jak już wspomniałem Respect dla wygranego, nie gramy dla nagród tylko dla przyjemności, sami dla siebie i dla sprawdzenia swoich umiejętności ;)
Avatar użytkownika
endryups2
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez liquidgary » N lis 22, 09 13:28

Jeszcze jak byscie mogli wpisywac nazwy waszych postaci w MGO to by bylo fajno.
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez endryups2 » N lis 22, 09 17:10

Moja to endryuPs2 i 2 alty Venaht i Endryu ale nimi nie gram jak na razie i nie nastawiam się jakoś na nie :P
Avatar użytkownika
endryups2
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez PROvano » Pn lis 23, 09 21:58

Ja jestem za Piątek/Niedziela, ponieważ w tyg. jestem lekko zajęty (chyba jak każdy). Grać mogę w 1vs1 oraz Wilk również się oferuje by grać!(Ale mam nadzieje że to jest na B.B bo jeśli nie to nawet nie myślcie o tym trybie). a nazwa postaci to PROvano,Wilczyca

Btw. Oczywiście grupowe rozgrywki też wchodzę ale to musi powiedzieć nasz Master Mario :P. A i moje pyt. o te 3vs3 jakich trybów użyjecie? :>
Ostatnio edytowano Pn lis 23, 09 22:29 przez PROvano, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
PROvano
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 13:47
Lokalizacja: z Trawnika na UU

Postprzez mkmario » Pn lis 23, 09 22:28

Mi najbardziej odpowiadałaby niedziela. W piątki jestem często niedostępny wieczorami (jak już bym grał to moge być na dopingu przypadkiem xD ).
Mogę sie zapisać na turniej indywidualny, nazwa postaci Mario_87_PL. Przy okazji chciałbym również dopisać do turnieju kumpla, nick Wilczyca.
Co do rozgrywek drużynowych również wystartujemy jeśli zgłosi się wystarczająca liczba drużyn. W 4 drużyny raczej sensu nie będzie grać. I tak jak kolega wyżej wspomniał miło by było usłyszeć w jakie tryby będziemy ciupać. Zasady pewnie byłyby survivalowe, choć i tak kwestia dogadania się.
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez liquidgary » Pn lis 23, 09 22:38

Jesli chodzi o 1vs1 to jak najbardziej BB ewentualnie AA. 3vs3 kwestia dogadania, proponuje RES, CAP, TDM ? chociaz nie jestem pewien co do CAP... moze bomb albo base.. nie gralem nigdy 3vs3 w bieganki:)
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez mkmario » Wt lis 24, 09 23:38

Co do mapy na 1vs1 to zdecydowanie BB, AA jest zbytnio camperska. Na 3vs3 wystarczyło by chyba CAP, BASE, BOMB, TDM. Resztę możemy sobie spokojnie odpuścić.
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez Leniwy Samiec » Śr lis 25, 09 17:35

Jezeli chodzi o termin preferowalbym piatek,sobote,niedziele po 22:00.
Z checia skrzyzuje szpady z creme de la creme polskiego MGO.

nick postaci - LeniwySamiec PL
Avatar użytkownika
Leniwy Samiec
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn gru 01, 08 00:33

Postprzez liquidgary » Śr lis 25, 09 23:54

W tej chwili jest nas :

-endryuPs2
-PROvano
-Wilczyca
-Mario_87_PL
- John Rambo
-LeniwySamiec PL

Popytam jeszcze chlopakow z klanu bo na razie szału nie ma.
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez kamilinho » N lis 29, 09 03:53

sorki ale ja na 100% odpadam, w przyszłym tyg. mam przeprowadzkę, dodatkowo w mgo niegram ostatnio zbyt często, życzę powodzenia...
psn: kamilinoPL
Avatar użytkownika
kamilinho
Machinegun Kid
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn lis 17, 08 01:01
Lokalizacja: UK/PL

Postprzez endryups2 » Pn lis 30, 09 20:47

Szczerze no ja już nie wierze że uda się poskładać kogoś więcej, Ci co graja, graja 4fun i raczej będą jeszcze długo grać. Myślę że kwestia turnieju już jest skończona, nie ma sensu dłużej tematu ciągnąć jak nie ma nikogo chętnego a i odzew jest raz na parę dni :/
Avatar użytkownika
endryups2
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez mkmario » Pn lis 30, 09 21:27

Spokojnie można zamknąć ten temat.
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Postprzez liquidgary » Pn lis 30, 09 23:16

No to co wiecej dodac? Chyba wszystko tu mowi samo za siebie. Pozostanie nam tylko umowic sie na jakis sparing razem :)
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań

Postprzez endryups2 » Wt gru 01, 09 23:14

See you on the battlefield Soldier :)
Avatar użytkownika
endryups2
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 15, 08 21:28
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez inkv » Wt sty 12, 10 20:28

Nie wiem czy ktoś jeszcze w ogolę gra w MGO z polaków(po żywotności na tym forum widać że jednostki), ale jestem w razie czego kolejną osobą która chętnie by przystąpiła do turnieju. Może 2010 rok będzie bardziej łaskawy dla naszej organizacji turniejowej, pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
inkv
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr kwi 16, 08 10:22
Lokalizacja: Gdynia

ja

Postprzez yareku » Pn kwi 26, 10 01:40

właśnie zacząłem grać. Wcześniej przy kupnie trochę pograłem a teraz po roku wróciłem, bo lepszego online nie znalazłem na PS3.
yareku
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 19:56

Re: ja

Postprzez maciusman » Wt kwi 27, 10 20:36

yareku napisał(a):właśnie zacząłem grać. Wcześniej przy kupnie trochę pograłem a teraz po roku wróciłem, bo lepszego online nie znalazłem na PS3.

To kup Bad Company 2 hehe :D A tak serio to multi w MGS rządzi , tylko lagi zbyt często potrafią doprowadzić naprzemiennie do ataków furii i apopleksji :) Mały offtop , ale od stycznia nic się tu nie działo , więc nie zaszkodzi :) Jakby co to zapraszam do GROM PL , bo chłopaki od nas wciąż aktywnie grają :) http://grompl.streemo.pl
Avatar użytkownika
maciusman
Red Blaster
 
Posty: 73
Dołączył(a): Pt lip 25, 08 18:20
Lokalizacja: Poznań

FOR FUN

Postprzez yareku » Wt maja 04, 10 18:46

Ja gram w MGO dla zabawy a nie PRO. Grałem kiedyś trochę poważniej w Quake 3 a potem w Guild Wars, byłem w klanie czy w drugim przypadku w gildii i powiem, że szkoda życia. Samo zbieranie drużyny trwało dłużej niż mecze. Jeden nie może bo ma sprawdzian, innemu mama każe spać, muszą na rano do pracy itp. Wszystkie osiągnięcia w zasadzie nic nie znaczą, gra odchodzi do lamusa i tyle, stracone setki godzin. MGO na poziomie PRO mi się zupełnie nie podoba, kolesie kręcą się w kółko, zakładają non-stop karton i walą headshoty jakby mieli aimbota. Wygląda to niedorzecznie i powoduje, że nie mam ochoty masterować tej gry. Ale grając for fun jest naprawdę miodna.
Update
Wiem zrobiłem offtopa i skieruję się do innego wątku.
Ostatnio edytowano Cz maja 06, 10 16:44 przez yareku, łącznie edytowano 1 raz
yareku
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 19:56

Postprzez liquidgary » Cz maja 06, 10 00:04

^^ srry ale wracajac w tej chwili do mgo musisz sie przygotowac na maly wstrzas psychiczny, bo boxpopy umie robic kazdy a zeby byl fun to niestety trzeba umiec grac. Poza tym.. post chyba troche nie na temat..
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań


Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron