celne Strzelanie

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

celne Strzelanie

Postprzez knubble » Wt sie 24, 10 18:43

Witam. Chciałbym zapytać mianowicie o to strzelanie. Jak gram po necie w MGO to jestem pełen podziwu dla przeciwników za szybkie mierzenie i strzelanie ( HS nie wspomne:) ja zanim namierzę na gałkach kogoś to już leże i gryzę glebę. Czy jest jakiś sposób coś jak minimalny auto aim ? oczywiście nie mowie tu o cheatach. Czy to po prostu przychodzi z czasem jak się dużo gra?. Pozdrawiam dziekuje za odpowiedz
knubble
Machinegun Kid
 
Posty: 12
Dołączył(a): So cze 28, 08 14:06

Postprzez Gac666 » Wt sie 24, 10 19:21

Z tego co wiem jest auto aim jako skill, ale ludzie są cwani i z TPP chodzą już na poziomie głowy i automatycznie naciskają spust, troche praktyki i da sie nauczyć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez SALADYN » Śr sie 25, 10 11:07

Dokładnie strzelanie w MGO można nawet potraktować jako glitch bo to co widziałem na własne oczy przechodzi ludzkie pojecie , przypomina mi to sytuacje w starszych grach FPS w których taka dzieciarnia grająca po kilka(naście) godzin dziennie skutecznie odstraszała nowych graczy.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez yareku » Pt lis 12, 10 12:22

Niestety, gra zamiast być patchowana przez Konami, została zostawiona samej sobie z idiotycznymi rozwiązaniami, które zabiły dla mnie tej niesłychanie ciekawy multi. Celowanie i sposób w jaki robią to najlepsi zawodnicy jest chory. Wystarczyłoby, aby zmieniono celowanie w taki sposób, że chwilę po przejściu w tryb celowania broń jest mało celna. Drugą sprawą jest kartonowanie eh...
yareku
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 19:56

Postprzez Wilczek » N lis 14, 10 01:44

yareku napisał(a):Celowanie i sposób w jaki robią to najlepsi zawodnicy jest chory.

Dlaczego?
Avatar użytkownika
Wilczek
Machinegun Kid
 
Posty: 15
Dołączył(a): N cze 29, 08 11:51
Lokalizacja: Mielec

Postprzez liquidgary » Cz lis 18, 10 23:42

Wilczek napisał(a):
yareku napisał(a):Celowanie i sposób w jaki robią to najlepsi zawodnicy jest chory.

Dlaczego?

No wlasnie^^ Ja uwazam ze po prostu trzeba tej grze poswiecic troche czasu. Wtedy okaze sie ze, to najlepszy system w grach tpp. Ach te piekne HS z 200m z M4 :)
Avatar użytkownika
liquidgary
Fire Trooper
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn paź 13, 08 18:10
Lokalizacja: Oosterhout / Poznań


Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron