Ustawiam sie na partyjke w MGS3:S

Tutaj rozmawiamy o MGO i MGO2

Moderator: GM

Ustawiam sie na partyjke w MGS3:S

Postprzez Zychu(snipershit) » So paź 14, 06 23:42

Moze bysmy pograli sobie razem w mgs3:S przez neta by sie ustalilo godzine i dzien??
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » N paź 15, 06 02:22

?wietnie. Tylko podaj swój nick i napisz kiedy grasz. Oto mój nick:

PiotrB

Gram zazwyczaj pó?nymi wieczorami.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kul2 » N paź 15, 06 10:34

Przyklejam, proponuje podawac jakies namiary na siebie, bedzie sie latwiej dogadac.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Zychu(snipershit) » N paź 15, 06 13:58

umnie tak jak na forum ... SniperShit najliej wejsc do pokoju co jest najwiecej graczy, zapomnialem jak sie nazywa.. To dobrze jak PiotrB zalozysz serwa:D A tak mozna sie spodziewac Ciebie mniej wiecej o ktorej?
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » N paź 15, 06 17:01

Na partyjk? proponuj? si? zgada? na GG. Od poniedzia?ku do pi?tku gram w godzinach 16-19, w soboty i niedziele od 23-... :) .
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez GumBoy » N paź 15, 06 17:07

Gram jako GumBoy w tygodniu, w godzinach 17-20.
Marcin "GumBoy" Gr?ziowski
Redaktor Polskiego Portalu Amigowego
http://www.amiga.prv.pl http://www.ppa.pl
TranceLetters member HTTP://www.tranceletters.w.pl/
Emulki - Amigowy ?wiat Emulacji HTTP://www.emulki.ppa.pl/
SirHaker@interia.pl
Avatar użytkownika
GumBoy
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 15, 06 17:03
Lokalizacja: Lesko

Postprzez Zychu(snipershit) » N paź 15, 06 17:40

to PIOTR B podaj nr gg
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » Pn paź 16, 06 11:03

Mój numer GG masz w profilu na forum.

Oto lista graczy w Metal Gear Online:

PiotrB

SniperShit

GumBoy

Zapraszam na partyjk?. Info dajcie na GG.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Zychu(snipershit) » Cz paź 19, 06 17:45

to PiotrB pierwsz? partyjke mamy zaliczon? BTW. Dziko sie gra w tego mgsa, przez neta Niby tak samo jak single, ale bardzej zakreconie, widac nowa kamera robi swoje, Przy da?a by sie kolejna kamere ktora ciogle jest ustawio, za plecami goscia. Niby R1 to sie wlacza ona , ale jest nie wygodna. Fajnie sie gra, przez neta, ale nie robi to dlamnnie takiego szalu jak CS.
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » Pt paź 20, 06 11:31

Kurde zapomnia?em Ci? doda? do listy przyjació?. Nast?pnym razem to zrobi?. Teraz my?l?, ?eby "zahostowa?" jak?? fajn? gr? tylko dla Polaków np.
w trybie Sneake vs Enemy albo Rescue Mission. Nawewno b?dzie mi?o.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Zychu(snipershit) » Pt paź 20, 06 11:40

A ja cie dodalem:D:D..A btw tak troche tych trybow nie czaje..do konca,. A co tak bednie, wiecej ludzi nie gra w MGS3 ??
Ostatnio edytowano Pt paź 20, 06 11:42 przez Zychu(snipershit), łącznie edytowano 1 raz
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » Pt paź 20, 06 11:42

SniperShit napisał(a):A ja cie dodalem:D:D..A btw tak troche tych trybow nie czaje..do konca

Opis tych trybów masz przd w?a?ciw? gr? online. To jest banalnie proste.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Zychu(snipershit) » Pt paź 20, 06 18:31

moze dla Ciebie, najlpeszy ten tryb nieiwem jak sie nazywa..co sie broni ..tej zaby i co po umarciu nie ma respownow. Eh brakuje w tej grze oline myszki i klawy,..naprawde..
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » So paź 21, 06 02:29

SniperShit napisał(a):moze dla Ciebie, najlpeszy ten tryb nieiwem jak sie nazywa..co sie broni ..tej zaby i co po umarciu nie ma respownow. Eh brakuje w tej grze oline myszki i klawy,..naprawde..

Nigdy nie gra?em wcze?niej w deathmatche tym bardziej na PC. Tryb o którym mówisz nazywa si? Rescue Mission.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez GumBoy » Pn paź 23, 06 16:30

W instrukcji jest wszystko bardzo przej?y?cie i dok?adnie opisane.
Zreszt? polecam si? zapozna? z dzia?em Persistence, bo jest kilka ró?nic pomi?dzy gameplay'em zwyk?ym i online i potem s? zonki. Chocia?by tactical reaload, stawanie na palcach, inne CQC...
Marcin "GumBoy" Gr?ziowski
Redaktor Polskiego Portalu Amigowego
http://www.amiga.prv.pl http://www.ppa.pl
TranceLetters member HTTP://www.tranceletters.w.pl/
Emulki - Amigowy ?wiat Emulacji HTTP://www.emulki.ppa.pl/
SirHaker@interia.pl
Avatar użytkownika
GumBoy
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 15, 06 17:03
Lokalizacja: Lesko

Postprzez Adamska » Wt paź 24, 06 19:21

Mog? si? ustawiac na partyjki 24/7 tylko potzebuje chetnego do poinstruowania mnie krok po kroku jak po??czyc si? przez NA :roll:
stoned to the bone.
Avatar użytkownika
Adamska
BiGoS
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Cz wrz 15, 05 18:58
Gram: w gre.
Czytam: w myślach.

Postprzez Zychu(snipershit) » Wt paź 24, 06 20:45

a co nie mozesz?? chciaz probowales, jest to powiem, bardzo latwe, podlaczas kabel, do konsoli z netu..wlczasz ocpje online...loczy ci erejestrujesz sie i to tyle
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » Cz paź 26, 06 16:04

Adamska napisał(a):Mog? si? ustawiac na partyjki 24/7 tylko potzebuje chetnego do poinstruowania mnie krok po kroku jak po??czyc si? przez NA :roll:

A próbowa?e? ju? si? ??czy?? Z pytaniami wal na Online Center lub subforum online w forum PsxExtreme. Powinni Ci pomóc.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Shin Ryu » Wt lis 07, 06 17:36

Ja ch?tnie pogram z kim? online - mój login to Shin_Ryu_PL. Jednak jak teraz szukam has?a do mojego loginu to nie mog? go znale??, wi?c prawdopodobnie b?d? musia? za?o?y? nowe (dam zna?). Gra? mog? o ró?nych porach, bo o ró?nych porach chodz? do pracy (4ro brygadówa - 3 zmiany). Najlepszy kontakt to my?l? ?e na GG (mój nr to 4416003) lub Skype (konferencje), tam te? mo?na by omówi? szczegó?y takich spotka?.
Poza tym:
0. MGS3 przeszed?em tylko raz na NORMAL, a MGS3:S raz na HARD.
1. Nie mog? (nie umiem ?) za?o?y? w?asnej gry. NEW GAME mam niepod?wietlone, w zwi?zku z tym nie mog? si? np sam "nauczy? lokacji" (tak wiem g?upia sprawa).
2. Wkurza mnie bieganie z nieznanymi lud?mi (ka?dy gdzie? "lata" i niewiadomo "o co biega" :/ ).
3. Ma?o gra?em w online = ma?o do?wiadczenia. Nie znam zbytnio lokacji oraz ?rednio orientuj? si? w rodzajach misji. My?l? ?e najlepiej potrenowa? jest w Sneaking Mission.
4. ?rednio orientuj? sie w zasadach online - CQC, "skradanki" itp; potrzebuj? nauczyciela w tych sprawach.

Jak co? to piszcie. Pozdro :)
Avatar użytkownika
Shin Ryu
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt cze 27, 06 22:23
Lokalizacja: Pi?a City

Postprzez Zychu(snipershit) » Śr lis 08, 06 13:17

Hmm...graj, graj..mapki obadasz... CQC jest tak jak w normalniej wers MGS3...A wlasne gry nie probowalem zakaladac...
A dokladne pytana pytaj sie...PiotraB on powienen lepiej wiedzec
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez PiotrB » Śr lis 08, 06 18:11

SniperShit napisał(a):Hmm...graj, graj..mapki obadasz... CQC jest tak jak w normalniej wers MGS3...A wlasne gry nie probowalem zakaladac...
A dokladne pytana pytaj sie...PiotraB on powienen lepiej wiedzec

Odpowiedzi:

1. Bierzesz Create Game (Disc 2-Persistence) i po ustaleniu zasad powiniene? da? rad?. No chyba, ?e nie pozwala na to Ci ??cze (by? taki przypadek). Przecie? na dysku Persistence nie ma New Game. Mo?esz gra? sam online jak uda Ci si? za?ozy? w?asn? gr?/sesj?.
2. Ja przyznam, ?e te? wol? samemu powalczy? online, ale dzia?anie w team'ie naprawd? si? sprawdza. Masz wtedy wi?ksze szanse na prze?ycie.
3. Potrenuj w "grze w?a?ciwej". Niektóre lokacje s? niemal takie same jak w trybie online. Oczywi?cie s? te? ma?e zmiany w trybie sieciowym.
4. Poradnik jak u?ywa? CQC masz w instrukcji do gry, w grze (Basic Actions) jak i równie? na naszej stronie - http://www.mgs.imro.pl. W trybie online mo?esz wykona? tylko cios Throw/Knockout, czyli kó?ko równocze?nie z kierunkiem/ga?k?.


SniperShit napisał(a):CQC jest tak jak w normalniej wers MGS3.

To nie prawda. SniperShit sprawd? instrukcj? obs?ugi gry to si? dowiesz jakie s? ró?nice mi?dzy online, a gr? w?a?ciw?.

SniperShit napisał(a):A dokladne pytana pytaj sie...PiotraB on powienen lepiej wiedzec

Tu mia?e? racj? :) .

Zapraszam wszystkich na partyjk? online ! Najpierw napiszcie na GG, aby ustali? dzie? i godzin? partyjki.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Shin Ryu » Cz lis 09, 06 02:07

Witam ponownie :)
Odp 1: Chodzi?o mi o za?o?enie nowej gry (by? hostem; zamiast NEW GAME mia?o by? CREATE GAME [sorki za pomy?k?] - nie mam tego pod?wietlone). Ale jeszcze pokombinuje, nie poddam si? ;)
Odp 2: Troszk? ?le si? wyrazi?em w swojej wypowiedzi - chodzi?o mi o nieznajomych gdzie? tam 'hen' za nasz? granic?, takich co wogóle nie znam. Jakbym mia? gra? z Wami to super sprawa :). Troch? treningu 'tu i tam' i by?my si? "doszlifowali" jako team. Ja wiem ?e granie w teamie naprawd? si? sprawdza :) (zupe?nie jak w AirSoftGun :) ).
Odp 4: Czyli jest tylko Rzut/Nokaut. O to mi chodzi?o :) Tylko jako? nie mog?em tego na nikim wykona?, cho? mia?em kilka okazji ;). Chyba trzeba b?dzie potrenowa? ;).

Pyt: Czy który? z Was u?ywa mikrofonu i s?uchwek lub klawierki (do pisania) podczas rozgrywki ?

Co do wolnego czasu na MGO to mam go teraz w najbli?szy pon, wt i ?r (najlepiej wieczor od 19:00 do 22:00) wi?c mo?na by si? wtedy postrzela?.
Admin "Dojo Shin Ryu"
Kapitan "S.T.A.R.S. Pi?a City"

Obrazek
Avatar użytkownika
Shin Ryu
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt cze 27, 06 22:23
Lokalizacja: Pi?a City

Postprzez GumBoy » Pt lis 10, 06 18:03

Je?li ??czysz si? za po?rednictwem jakiego? routera i znajdujesz si? za NATem, to nie masz mo?liwo?ci za?o?enia gry, je?li nie ustawisz sobie przekierowania portów na konsol?, o czym informuje zreszt? sama gra, podczas sprawdzania UDP przy ??czeniu si? z serwerem.
Marcin "GumBoy" Gr?ziowski
Redaktor Polskiego Portalu Amigowego
http://www.amiga.prv.pl http://www.ppa.pl
TranceLetters member HTTP://www.tranceletters.w.pl/
Emulki - Amigowy ?wiat Emulacji HTTP://www.emulki.ppa.pl/
SirHaker@interia.pl
Avatar użytkownika
GumBoy
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 15, 06 17:03
Lokalizacja: Lesko

Postprzez Thermal Fox » Śr lis 22, 06 12:21

Kiedy nast?pna ustawka panowie?? Pisze si? :)
"If you don't fuck with me, I don't fuck with you"
- Oliver Stone / Brian DePalma / Al Pacino / Tony Montana / Thermal Fox.
Avatar użytkownika
Thermal Fox
Inkarnacja VR
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr lis 22, 06 11:50

Postprzez PiotrB » Śr lis 22, 06 12:46

Jaki masz nick w MGO? Jak chcesz pogra? do zagadaj do mnie na GG.
Avatar użytkownika
PiotrB
The Fear
 
Posty: 491
Dołączył(a): Wt lip 19, 05 13:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Shin Ryu » So lis 25, 06 00:27

Witam ponownie.
Dzi? znowu troch? gra?em (pamietam has?o) i nauczy?em si? kilku rzeczy ;) U?ywa?em tak?e mikrofonu i s?uchawki (socom headset), ale nikt inny oprócz mnie si? tym czym? nie bawi?, a gadanie do obcych którzy nie odpowiadaj? jest troche nie na miejscu ;).
Jakby co to ch?tnie pogram bo w sumie gra wci?ga. Poleca?bym granie na osobnym serwerze (np na 10 NINJA ;) ).
Zastanawia mnie te? jak to sie dzieje ?a tak szybko gin? - czasami to tylko kto? mnie dotyka (no headshot) i ca?y 'life' schodzi :/
Gry nie za?o?e bo mam k?opoty z routerem :/
Jak co? to zapodajcie mi czas kiedy bedziecie grali to si? wbij? na serwer (przypominam mój login: Shin_Ryu_PL , GG 4416003).
Pozdrawiam

Edit One
Mo?na by by?o za?o?y? takie ma?e forum np na fora.pl tylko do MGSa Online. Tam by?my robili sobie ustawki na meczyki, obgadaliby?my taktyki, mo?e jakie? mapki by si? zamie?ci?o z ciekawymi miejscami (kampy, skrytki itp) co Wy na to ? Mo?e jaki? polski klanik by?my za?o?yli ? My?le ?e ludzi trzeba poszuka? na forach Neo+ PSX Extreme i Online Center (no chyba ?e ju? szukali?cie i nie ma ch?tnych...)
Admin "Dojo Shin Ryu"
Kapitan "S.T.A.R.S. Pi?a City"

Obrazek
Avatar użytkownika
Shin Ryu
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt cze 27, 06 22:23
Lokalizacja: Pi?a City

Postprzez Zychu(snipershit) » Pn lis 27, 06 13:02

z tym klanem to nie jest glupi pomys:) ale osobne forum, nie ma sensu skoro tutaj zadko kto sie odzywa
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez kul2 » Pn lis 27, 06 18:52

Jak bedziecie chcieli nie ma problemu zeby na Z umiescic o tym przyszlym klanie informacje.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Shin Ryu » Pn lis 27, 06 23:10

SniperShit: to ?e tutaj ma?o ludzi si? odzywa, to nie znaczy ?e na tym "ma?ym" forum ludzie nie b?d? nic pisac. Wszystko chcesz pisa? w tym temacie albo w g?ównym temacie o MGS3:S ? Jak pomys? nie wypali zawsze mo?na forum usun?c ;) Na "rozgrzewk?" mo?na by to forum "postawi?" (zw?aszcza ?e jest darmowe i proste w obs?udze). Tam by si? obgada?o mnóstwo rzeczy (nazw? i cele klanu ;), taktyki, ustawki na meczyki itp - sorki ?e sie powtarzzam ;) ). Dajmy szans? temu pomys?owi ;) Potem walniemy fam? na innych forach o "forum MGS-Online" i zobaczycie ile ludzi si? "nagle" znajdzie :)
Admin "Dojo Shin Ryu"
Kapitan "S.T.A.R.S. Pi?a City"

Obrazek
Avatar użytkownika
Shin Ryu
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt cze 27, 06 22:23
Lokalizacja: Pi?a City

Postprzez GumBoy » Wt lis 28, 06 14:49

A ja jeszcze ?adnego z was nie spotka?em na necie, cho? gram 5 dni w tygodniu od najpó?niej 17stej, do 20stej. Wyszukuj? po ksywach tutaj podanych.
Marcin "GumBoy" Gr?ziowski
Redaktor Polskiego Portalu Amigowego
http://www.amiga.prv.pl http://www.ppa.pl
TranceLetters member HTTP://www.tranceletters.w.pl/
Emulki - Amigowy ?wiat Emulacji HTTP://www.emulki.ppa.pl/
SirHaker@interia.pl
Avatar użytkownika
GumBoy
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 15, 06 17:03
Lokalizacja: Lesko

Następna strona

Powrót do Metal Gear Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron