Pliki do sciagniecia

Na poczatek MGS1 na PC, ale w przyszlosci kto wie...

Moderator: GM

Postprzez logatus » So paź 11, 08 19:41

Infernal Warrior napisał(a):Z tego co wiem to kul kupowal niedawno laptopa na ktorym ten MGS spolszczony smiga jak złoto. Jakos nie wydaje mi sie zeby ten NIEDAWNO kupiony laptop byl komputerem z przelomu lat 2000-2003.

Co, kupiles sobie niedawno komputer i teraz myslisz ze Ci spolszczenie nie dziala bo masz zbyt nowy sprzet? xD Swietne tlumaczenie, moje gratulacje.

Gra Ci moze wogle nie odpalic bo na nowych kartach sa z tym problemy ale to na pewno nie jest wina spolszczenia, moj drogi.


Przepraszam ale mam komputer ostatnio kupywany we wrześniu 2007 roku.

[ Dodano: Sob Paź 11, 08 19:46 ]
[quote="Gac666"]Logatus wpierw naucz się poprawnej polszczyzny, a potem próbuj nas pouczać.

Nie działa ci, twój pech, nam działa i wielu innym osobom działa. Nie będę rozmawiał na poziomie z człowiekiem co wpierw opluwa i oskarża ludzi, którzy za darmo zrobili całkiem dobre tłumaczenie (dla tych co to angielskiego nie kumają) i nawet nie próbuje popatrzeć na to z innej strony.

Jak tak strasznie cierpisz to zapisz się na korki, skoro bachorem nie jesteś to na pewno cię na nie stać, a jak nie to poproś mamę, na pewno się ucieszy jak będzie dziecko chciało się uczyć czegoś dodatkowego.[/quote


Przepraszam ale chyba źle mnie zrozumiałeś ,odnoszę jedno wrażenie że chwalisz się swoją mądrością językoznawczą,nie lubię takich "językowych pożeraczy mózgów" którzy twierdzą że ten kto nie umie angielskiego jest analfabetą i jeszcze nie wiem czy ty wogle myślisz skąd wiesz że nie uczę się np.Hiszpańskiego który np. bardziej mi się potoba.
logatus
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 10, 08 11:03

Postprzez kul2 » So paź 11, 08 19:47

A gdzie te screeny?
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez logatus » So paź 11, 08 20:34

http://xanon.wrzuta.pl/obraz/iYmFOY5prd/
Oto pierwszy link ,świeżo po wgraniu waszego spolszczenia.Na świeżo zainstalowana grę .Wszystko po kolei robione tak jak to było w instrukcji.
Po tym komunikacie wyświetla sie drugi
http://xanon.wrzuta.pl/obraz/pVJC0zy0oo/
po czym wywala się do systemu.
http://xanon.wrzuta.pl/obraz/exBAPeKXDg/
A oto trzeci po wgraniu tego patcha a raczej MGSI.exe do nowych komputerów.
logatus
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 10, 08 11:03

Postprzez Snake. » So paź 11, 08 20:37

To co pokazałeś zdarza się co drugiemu użytkownikowi nowszych komputerów z systemem XP. Mi chodziło o ... eee... te angielskie linijki ;)
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez kul2 » So paź 11, 08 20:41

logatus! Przeciez to tylko kilka linijek kodu do poprawy! Na pewno jestes w stanie przekompilowac exeka i doprowadzic go do dzialania na swoim, kupionym we wrzesniu 2007 roku, komputerze.

logatus, pokaz co potrafisz! Nie skazuj sam siebie na niedbalstwo innych, sam mozesz poprawic i nasze spolszczenie i programistow ktorym nie udalo sie dostosowac programu do Twojego sprzetu!
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Bizon » So paź 11, 08 20:48

kul napisał(a):logatus! Przeciez to tylko kilka linijek kodu do poprawy! Na pewno jestes w stanie przekompilowac exeka i doprowadzic go do dzialania na swoim, kupionym we wrzesniu 2007 roku, komputerze.

logatus, pokaz co potrafisz! Nie skazuj sam siebie na niedbalstwo innych, sam mozesz poprawic i nasze spolszczenie i programistow ktorym nie udalo sie dostosowac programu do Twojego sprzetu!

Popieram kula. W końcu ja go zawsze popieram. Bo popieram ludzi mądrze prawiących. A kul mądrze prawi.
Widziałem jak to spolszczenie śmiga na laptopku ACER kula w tym roku. Nie pamiętam by w którymś filmiku coś się posypało.
Weird, isn't it?

PS Tak szczerze logatus, to widzę, że twoje wypowiedzi zalatują nieco "pojazdem" po ludziach którzy tworzyli to spolszczenie. Ja widziałem efekty i wiem, że odwalili kawał dobrej roboty. Nie jest to spolszczenie oficjalne, ani nawet nieoficjalnie wydane. jakby nie patrzeć, bierzesz udział w opóźnionych beta-testach, więc proszę opanuj się.

Dziękuję i Przepraszam
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Gac666xx » So paź 11, 08 22:14

Przepraszam ale chyba źle mnie zrozumiałeś ,odnoszę jedno wrażenie że chwalisz się swoją mądrością językoznawczą,nie lubię takich "językowych pożeraczy mózgów" którzy twierdzą że ten kto nie umie angielskiego jest analfabetą i jeszcze nie wiem czy ty wogle myślisz skąd wiesz że nie uczę się np.Hiszpańskiego który np. bardziej mi się potoba.


Bueeno...hablemos en espańol. Como llevas estudiando esta lengua, seguro que me entenderas y adjuntaras las fotos que te esta pidiendo el colega y luego quizas hablemos.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez logatus » N paź 12, 08 16:44

No dobra w takim razie.Głupcy ci którzy nie umieja czytać ze zrozumieniem powyższych moich postów.I widać to na podstawie waszego lekceważenia mnie i najerzdzania beszczelnie na mnie,użytkownika internetu który chce powiedzieć prawdę o spolszczeniu ,i ujawnic jego błędy.Ale przecierz wy jesteście moralnie poprawni ,wierzycie wpełni w swoje intencje
i uwarzacie że wszystko co mówicie jest racja i prawdą której nie można podważac.A nawet pisać jakie błędy ma spolszczenie.
Kto kolwiek na waszej stronie z krytykuje ,lub nawet nawet ładnie napisze jakie błędy macie w spolszczeniu to go od razu krytykujecie i obrzucacie go błotem np"Przepraszam umnie niedziała..",odp."napraw sobie sam to nie nasz problem" .Dziwne pierwszy raz spotkałem się tak z niekompetentnymi ludźmi którzy nawet nie staraja się pomóc.Normalnemu "zjadaczowi chleba".Czyli prsotym słowem macie gdzieś innych użytkowników, czyli działa mi,działa betatesterom i jest w porządku a jak ktos napiszę mi nie działa to od razu go olewacie ,przeklinacie itp.Czyli po prosotu tworzyliście spolszczenie wyłącznie dla siebie (adminów,moderatorów) a nie dla szarych użytkowników.
Nie dziwię się .Ciekawi mnie jedno mnie jedno dlaczego nie robiliście spolszczenia na PSX?Czyżby nie umiecie romehackingu?
Dziwne wasze spolszczenie by było o wiele bardziej popularniejsze.Bo mam prawie pewnośc że prawie wszyscy użytkownici dostępni tu to zwykli konsolowcy.Których nie obchodzi te spolszczenie.A spolszczenie zrobiliście dlatego żeby użytkownicy
PCtowi przyszli odwiedzić tą strone i zwiększyć jej poularność ,zarówno też MGS który u nas popularny nie jest, a nawet na PCtach na świecie. przeszedł bez echa.
To jest smustna prawda , tymi postami najerzdzającymi na mnie kompromitujecie się ,i zwiększacie swoją głupotę,deblizm i kretynizm. ,A ten wasz 'bigg boss' w swojej wypowiedzi na tym forum potwierdza swoja głupotę ,która przesiąkła jego umysł.Myślisz prymitywny człwoieczku że jeśli jesteś "nawet" poliglotą .To możesz oczerniac w około ludzi ot analfabetów (którzy nie umieją języka/języków),pamietaj głupiutki człowieczku że w naszym prymitywnym życiu są ważniejsze sprawy niż nauka,miłośc,pieniądze ,przyjemności czy inne bzdety.Ale nie powiem co jest najważniejsze w życiu każdego człowieka sam musisz dotego dojśc kiedy wreście dojrzejesz umysłowo.No dalej prymitywie ucz się tych swoich języczków ,możesz nawet nauczy c si e ich setki ale i tak nigdy nie dorośniesz.Nie zamierzam już tu być.No dalej mistzrowie ortogafii i poligloci krytykujcie pisownie.
No dalej admini ,moderatorzy tego forum ,no dalej wlepcie mi bana a najlepiej wykopcie mnie ztego forum.No dalej proszę,wiem że tego chcecie.
logatus
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 10, 08 11:03

Postprzez Gac666xx » N paź 12, 08 17:07

Zacznijmy od tego, że chamów traktujemy po chamsku. Zamiast nam ładnie powiedzieć, że ci się nie podoba to próbowałeś nas zajechać. Więc głupcy Ci, którzy po obrzuceniu kogoś błotem próbują pożyczyć od niego pieniądze.


"No dalej admini ,moderatorzy tego forum ,no dalej wlepcie mi bana a najlepiej wykopcie mnie ztego forum.No dalej proszę,wiem że tego chcecie."

Zrobie tobie i Sobie na złość i tego nie zrobię.

Zaś teraz człowieku idź się edukować, naucz się Rzymhackingu (bo Romehacking a ROMhacking to dwie różne rzeczy) i wróć jak będziesz miał spolszczenie.
Tłumaczyć nie musisz, bo my głupi ludzie już za ciebie to zrobiliśmy.

I jak to mój kumpel mawia, Krzyż na drogę (...) na pod nogę. Dokończ sobie, w końcu mądry jesteś.

PS.

Angielskiego nie umiesz, hiszpańskiego nie umiesz, to oprócz teoretyzowania coś umiesz?
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Gillian » N paź 12, 08 17:10

logatus napisał(a):Kto kolwiek na waszej stronie z krytykuje ,lub nawet nawet ładnie napisze jakie błędy macie w spolszczeniu to go od razu krytykujecie i obrzucacie go błotem np"Przepraszam umnie niedziała..",odp."napraw sobie sam to nie nasz problem" .Dziwne pierwszy raz spotkałem się tak z niekompetentnymi ludźmi którzy nawet nie staraja się pomóc.Normalnemu "zjadaczowi chleba".Czyli prsotym słowem macie gdzieś innych użytkowników, czyli działa mi,działa betatesterom i jest w porządku a jak ktos napiszę mi nie działa to od razu go olewacie ,przeklinacie itp.

Gdybyś zapytał w ten sposób, to może byś dostał satysfakcjonująca odpowiedź. Ty pojechałeś agresywnie i zostałeś potraktowany zgodnie z poziomem, jaki zaprezentowałeś. Bo "najerzdzać" na twórców spolszczenia zacząłeś Ty.

I od razy uprzedzę ewentualny atak - ze spolszczeniem nie miałem nic wspólnego, patrzę na całą sprawę nieco z boku, wydaje mi się, że obiektywnie. I w moich oczach to na pewno nie kul ani nie reszta twórców wypada na "głupka, kretyna i debila".



Gac666 napisał(a):Angielskiego nie umiesz, hiszpańskiego nie umiesz, to oprócz teoretyzowania coś umiesz?
Z polskim też ma problemy...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez dante195 » N paź 12, 08 17:16

logatus, rozumiem twoje rozgoryczenie gdy ludzie od spolszczenia mówią "zrób to sobie sam", gdybyś umiał to naprawić to nie prosiłbyś autorów o pomoc. Poza tym mam radę, spróbuj czy gra chodzi bez patcha, jeśli nie to winę może ponosić wersja gry.
Avatar użytkownika
dante195
Running Man
 
Posty: 60
Dołączył(a): So cze 07, 08 10:22
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Snake. » N paź 12, 08 17:37

Kto kolwiek na waszej stronie z krytykuje ,lub nawet nawet ładnie napisze jakie błędy macie w spolszczeniu to go od razu krytykujecie i obrzucacie go błotem


Pabian - czujesz się skrytykowany i obrzucony błotem?
Izzy Cole - Czujesz się skrytykowany i obrzucony błotem?
Pozostali - czujecie się skrytykowani i obrzuceni błotem?
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Gac666xx » N paź 12, 08 17:45

Ja się czuję intelektualistą :O, bo mnie tak dziś oskarżono w tym temacie. A miałem tylko 3 z polskiego na maturze, ech.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez uci » N paź 12, 08 18:26

logatus napisał(a):To możesz oczerniać w około ludzi ot analfabetów


wypominać komuś analfabetyzm i jeszcze popełnić w tym błąd :D
bezcenne
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Słonio » N paź 12, 08 18:34

Rzymhacking rządzi xD przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
Moje wymyślone roślinki zwiędły bo nie udawałem że je podlewam.
Avatar użytkownika
Słonio
Psycho Mantis
 
Posty: 208
Dołączył(a): Pt sie 29, 08 18:13
Lokalizacja: Chełm

Postprzez MrPayne » N paź 12, 08 19:01

logatus napisał(a):w naszym prymitywnym życiu są ważniejsze sprawy niż nauka,miłośc,pieniądze ,przyjemności czy inne bzdety.Ale nie powiem co jest najważniejsze w życiu każdego człowieka sam musisz dotego dojśc kiedy wreście dojrzejesz umysłowo.


Nie chcę popadać w patetyzm, ale jeśli widzisz w życiu ważniejsze sprawy niż bzdet zwany miłością, podziel się z nami. Skorzystaj tylko ze słownika Firefoxa, który Twój laptop z 2007 powinien pociągnąć.

logatus napisał(a):Bo mam prawie pewnośc że prawie wszyscy użytkownici dostępni tu to zwykli konsolowcy.Których nie obchodzi te spolszczenie.A spolszczenie zrobiliście dlatego żeby użytkownicy
PCtowi przyszli odwiedzić tą strone i zwiększyć jej poularność ,zarówno też MGS który u nas popularny nie jest, a nawet na PCtach na świecie. przeszedł bez echa.


Wartość logiczna zdania = fałsz.

Substance ciągle znajduje miejsce w listach przebojów dość prestiżowego w Polsce i poza jej granicami CDA. Teoretyczne wydanie Snake Eatera, na temat którego nie było dowodów zostało tam tematem numeru!

A wszystkie teksty, jakie napisali dotąd redaktorzy też miały na celu jedynie przekonanie pecetowców, co? Zastanów się nad istotą Zanzibaru, nim znów palniesz taką bzdurę.

logatus napisał(a):No dalej prymitywie ucz się tych swoich języczków


Ekhem. Khem. Khem.

logatus napisał(a):Czyżby nie umiecie romehackingu?


Czyżby spolszczenie na PSX było, ale jego realizacja nie znalazła szczęśliwego rozwinięcia, Hakerze z Rzymu?

Jesteście źli. Karmicie trolla beze mnie. :(

A tak serio - na tym kończę dyskusję z tym panem, chyba że wysunie rozsądne argumenty.
"I am the bone of my sword. Steel is my body, and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death.
Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray... Unlimited Blade Works."

http://ja.gram.pl/MrPayne
Avatar użytkownika
MrPayne
Zanzibar
 
Posty: 278
Dołączył(a): Pn cze 09, 08 07:31
Lokalizacja: kościół na wzgórzu

Postprzez Pabian01 » N paź 12, 08 19:32

Snake. napisał(a):Cytat:
Kto kolwiek na waszej stronie z krytykuje ,lub nawet nawet ładnie napisze jakie błędy macie w spolszczeniu to go od razu krytykujecie i obrzucacie go błotem



Pabian - czujesz się skrytykowany i obrzucony błotem?


Przykro mi, ale nie mam zamiaru się mieszać w tą konwersację.


Tutaj macie upek ze spolszczeniem na 4shared. Linki nie powinny wygasnąć.



http://www.4shared.com/file/66502218/1a ... part1.html
http://www.4shared.com/file/66507059/3d ... part2.html?
http://www.4shared.com/file/66661324/22 ... part3.html
http://www.4shared.com/file/66777809/b1 ... part4.html
http://www.4shared.com/file/66503659/b6 ... part5.html
Ostatnio edytowano Pn paź 13, 08 18:09 przez Pabian01, łącznie edytowano 1 raz
Priority my butt
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kul2 » Pn paź 13, 08 09:17

Tak, nie znam sie na romhackingu.
Tak, jestem zwyklym czlowiekiem praktycznie bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej.
Tak logatus, nie jestem inny niz Ty.

Jedyna roznica jest taka, ze ja swoja energie przelalem w to spolszczenie, a Ty w najezdzanie ludzi na forum.

Owszem, nie jest idealne. Zaden z nas nigdy nie stwierdzil ze jest. Ba, od samego poczatku mowilismy ze nie bedzie.

Tylko ze widzisz, nie poddalismy sie. Za kazdym razem gdy ktos wskazywal nam bledy - poprawialismy je. Wszystkie, obowiazkowe, teksty w grze sa po polsku na poziomie normal.

logatus, rozumiem twoje rozgoryczenie gdy ludzie od spolszczenia mówią "zrób to sobie sam", gdybyś umiał to naprawić to nie prosiłbyś autorów o pomoc


A w ktorym momencie ktos poprosil nas o pomoc? Nigdzie nie ma slowa 'prosze'. Wszedzie tylko tryb rozkazujacy.

Jak juz mowilem, nie znam sie na sprawach technicznych, jezeli dziala u mnie, u Snake., u betasterow, 15 osob ktore sciagnely tez nie narzekaja, a Ty jeden logatusie mowisz ze nie dziala, a nie dajesz screenow, no to kurczaczku, cos tu jest nie tak.

A spolszczenie zrobiliście dlatego żeby użytkownicy
PCtowi przyszli odwiedzić tą strone i zwiększyć jej poularność


I tu mnie masz. W koncu te 25zl z reklam nie wzielo sie znikad. Oprocz tych wirtualnie dostepnych pieniedzy nie mam jednak niczego z popularnosci tej strony. A Snake. nie jest nawet redaktorem, ze nie wspomne o beta testerach. Prawda jest taka, ze wypuszczajac spolszczenie, podobnie jak to bylo z polskimi dialogami, chcielismy dotrzec do ludzi ktorzy nie zrozumieli MGSa bo byl po angielsku.

A dlaczego my, biedne robaczki bez wiedzy technicznej, zrobilismy cos takiego? Bo ludzie ktorzy mieli wiedze nie chcieli nic zrobic.
To jest juz ktores tam z kolei tlumaczenie, ale pierwsze ktore doszlo do konca. Skoro my potrafimy, to Ty tez, to kazdy potrafi. Trzeba tylko inaczej wykorzystac swoja energie.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez ArecaS » Wt paź 14, 08 09:22

No cóż... Nawet na Filmwebie dawno nie widziałem takiego trolla jak pan Logatus. Czy przyszło mu chociaż do głowy sprawdzić czy wszystko działa na innym komputerze? Pewnie nie. Czy przyszło mu do głowy poczytać o problemach technicznych z robieniem tego spolszczenia? Pewnie nie. Czy przyszło mu do głowy użyć słowa "proszę"? Raczej nie. Czy przyszło mu do głowy sprawdzić posty ze słownikiem ortograficznym? Na bank nie. Moja rada dla tego pana to nauczyć się języka angielskiego, bo skoro ci partacze nie potrafią przetłumaczyć mu w całości takiej prostej i banalnej gierki, to pewnie w przyszłości też mu nie pomogą gdy ten język naprawdę się przyda. A spolszczenie nie jest niezbędne do skończenia gry i jest nadal w fazie testów z tego co widzę, więc spuść łaskawie z tonu i graj z wydrukowanymi dialogami z ZL jak koniecznie musisz to rozumieć.

Natomiast tak bardziej od strony technicznej, to kombinuję czy nie prostsze byłoby tłumaczenie MGS na PSX? Od razu mówię, że o "romehackingu" pojęcia nie mam, ale widziałem już kilka tłumaczeń gier na PSX (vide FF9) i było to całkiem niezłe, a uniknęłoby się kilku problemów.

PS.
Hasło "ci partacze" było sarkazmem i nie miało na celu urażenia kogokolwiek z ekipy, która włożyła tyle pracy w to spolszczenie.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Johny Sasaki » Śr paź 22, 08 16:30

Jak czytam.Niektore posty to.Mam podobne odczucia jak wtedy.Kiedy sluchalem programu.Politycznego.Krzysztofa Kononowicza.A co do.Romehackingu.Wiesz chlopcze.Ze to jest nielegalne.A to forum.Jest.Przeciwne piractwu.?.

Nie moglem sie powstrzymac... :lol:

tak dla rozluznienia:
Kod: Zaznacz cały
Kul (16:31)
johny hackuje rzym
Kamil (16:32)
no ba
Kamil (16:32)
to zemsta za to co koledze tam zrobili jak pizze zamawial
Kamil (16:32)
raz mu dali pizze bez sosu ale z ogorkiem
Kamil (16:32)
a raz z surowymi ziemniakami, to podobno tamtejszy przysmak
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Gac666xx » Śr paź 22, 08 17:42

Muszę opatentować Rzym hacking.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Johny Sasaki » Śr paź 22, 08 17:59

Nie radze, prawa miedzynarodowe itd. Uznany za terroryste zostaniesz.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez uci » Śr paź 22, 08 18:01

wydaje mi się że gaca to nie ruszy
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Simon » So cze 06, 09 19:54

kul napisał(a):Panowie!
Logatus juz sie zabral za prace nad wprowadzeniem tekstu. Jak mozna przeczytac tutaj: http://board.issonline.pl/index.php?s=4 ... ntry247137
udalo juz mu sie sprawic, zeby co 20 linijek angielskich byla 1-2 polskie, a nie co 21 jedna-dwie.

A jego post z prosba zebyscie nie sciagali po ladujecie mi konto Premium to z pewnoscia informacja dla Ray'a, ze wrzuci mu spolszczenie na RS'a.

Logatus, byle tak dalej!


O Jezu...on the one hand - żenada w c**j:/, on the other hand - pompa w c**j:D
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Snake. » So cze 06, 09 20:05

Right, właściwie ciekawe jak mu idzie ze spolszczeniem.
Nie bawmy się w grabarzy.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Simon » So cze 06, 09 20:14

Idzie mu zapewne jak po maśle. Sorry za odkopanie ale nie mogłem się powstrzymać.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Bizon » So sie 08, 09 18:37

Można prosić o reupload plików ze spolszczeniem?
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Snake. » So sie 08, 09 20:27

[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Dymek » Śr gru 30, 09 03:45

Pytanko.

Czy będzie w przyszłości robiona pełna wersja tłumaczenia? W sensie rozmowy w codecu niezwiązane z fabuła itp itd? Fajnie, by to wyglądało :3

Ba i tak fajnie teraz wygląda :) Thx świetna robota!
Avatar użytkownika
Dymek
Uber Big Boss
 
Posty: 16777215
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 11:33
Lokalizacja: wawa

Postprzez Snake. » Cz gru 31, 09 13:02

Czy będzie w przyszłości robiona pełna wersja tłumaczenia? W sensie rozmowy w codecu niezwiązane z fabuła itp itd? Fajnie, by to wyglądało :3

A ja wiem. Do kilku nowych rzeczy się dobrałem, ale taki przedsięwzięcie wymagałoby czasu, a przede wszystkim jakiegoś zespołu. Tego drugiego teraz ze świeczką szukać.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tlumaczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron