Pliki do sciagniecia

Na poczatek MGS1 na PC, ale w przyszlosci kto wie...

Moderator: GM

Postprzez kul2 » Pt paź 10, 08 13:38

No to logatusie drogi, wez sie do pracy i zrob tak zeby dzialalo. Masz caly tekst po polsku na stronie. Nawet Ci mozemy ze Snake. zdradzic jakze tajemna wiedze o tym ktore pliki nalezy edytowac i wstawisz tak zeby dzialalo.

Skoro mowisz ze inni to moga zrobic to Ty tez. Przeciez nie jestes ani gorszy, ani bardziej leniwy od innych.

Mam nadzieje ze Ci sie uda :)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gac666xx » Pt paź 10, 08 13:58

Życzę powodzenia.


Ale jak będzie gorzej lub nie działało to za karę będziesz musiał przeczytać to co dotychczas napisałeś i zastosować do siebie lol .


Co ty myślisz, że to takie proste? Chłopaki tutaj siedzieli rok jak nie więcej, a to nie tylko oni. Wiele osób na świecie (na inne języki) próbowało tłumaczyć MGSa tak by działał w grze i wyświetlał wszystko poprawnie bez potrzeby skracania tekstów.

No ale jeśli tobie się uda, to robię skłon na 90 stopni, stawiam ołtarzyk u siebie w pokoju i z góry oddaje Ci moje miejsce jako Administrator tego forum.


GOD SPEED.



PS.

Ale wpierw to ty się kurna angielskiego naucz :D
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez logatus » Pt paź 10, 08 14:27

Robiłem wszystko co podane był o w instrukcji w odpowiedniej kolejności.Tylko zmieniłem plik exe na Geforce/ati fix .exe..Bo jak już mówiłem na tamtym pliku gra mi się nie odpalała na wet na software wspieraniu.No nie wiem co jest nie tak.

No dobrze,bardzo przepraszam za moją zarozumiałość.
ALe pozwolę sobie spytać na jakich maszynach wy robiliście te spolszczenie?
Bo szczerze wątpie że na maszynach sprzed 6 lat.A zreszta nie wiem
może ktos gra na miarę dzisiejszej maszynie , w takim razie proszę takiego kogoś
jak to zrobił że mu działą wszystko
logatus
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 10, 08 11:03

Postprzez Ray » Pt paź 10, 08 14:48

może ktoś wrzócić na RS albo na MU bo cały czas pisze "spróbuj za 60 sekund"
Avatar użytkownika
Ray
Pyro Bison
 
Posty: 133
Dołączył(a): Cz kwi 17, 08 18:44
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kul2 » Pt paź 10, 08 15:40

Ray, na pewno logatus wrzuci na RS, a jak nie on to ja postaram sie jutro.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Snake. » Pt paź 10, 08 15:55

Logatus, napisz do mnie na Gadu - 3064591
Dowiesz się, za które pliki się wziąć. Kibicujemy Ci. Tylko pamiętaj -- ma być 100 % przetłumaczonej gry. Bo tylko wtedy Cię spolszczenie usatysfakcjonuje, nieprawdaż?
Liczę, że napiszesz.

No cóż mam nadzieje że kiedyś będzie ta wersja porawiona .
A szczególnie o filmy i brefing .Mam taką nadzieje że zanim skończe 70 lat polska wersja już będzie

Do kogo te pretensje?
Ostatnio edytowano Pt paź 10, 08 16:04 przez Snake., łącznie edytowano 2 razy
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez logatus » Pt paź 10, 08 16:02

No cóż mam nadzieje że kiedyś będzie ta wersja porawiona .
A szczególnie o filmy i brefing .Mam taką nadzieje że zanim skończe 70 lat polska wersja już będzie
logatus
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 10, 08 11:03

Postprzez kul2 » Pt paź 10, 08 16:08

No cóż mam nadzieje że kiedyś będzie ta wersja porawiona .

Ja tez mam taka nadzieje logatus. Poradzisz sobie. Cale forum jest za Toba :)

Mam taką nadzieje że zanim skończe 70 lat polska wersja już będzie

Oh, na pewno tak dlugo Ci to nie zajmie.

Poradzisz sobie, masz wszystkie teksty, pliki, pogrzebiesz troche w edytorach i bedzie super :)

Po drodze jeszcze mozesz Ray'owi wrzucajac spolszczenie na RS, bo ja niestety nie mam plikow na dysku.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gac666xx » Pt paź 10, 08 16:21

Logatus, the equivalent of a speeding train rushing towards ten feet of concrete wall.


Normalnie dawno nie widziałem szybszej porażki xD.

Chłopie. To tłumaczenie jest skończone, nic więcej nie da się zrobić. Czyż nie łatwiej w szkole zacząć chodzić na język angielski? Masz go za darmo.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez odin » Pt paź 10, 08 17:01

logatus napisał(a):ALe pozwolę sobie spytać na jakich maszynach wy robiliście te spolszczenie?


Na maszynach ciężkich.

logatus napisał(a):Bo szczerze wątpie że na maszynach sprzed 6 lat.


Jezu, staralismy się to ukryć, ale teraz prawda wyszła na jaw ! ;(

logatus napisał(a):A zreszta nie wiem może ktos gra na miarę dzisiejszej maszynie , w takim razie proszę takiego kogoś jak to zrobił że mu działą wszystko


:D piona, You made my day :) Jeśli nie działa Ci wersja która jest wrzucna, ścią.. pfu, kup nową wersję gry ;) ? Bo te mniej oryginalne mogę być robione na złych maszynach!
Avatar użytkownika
odin
od internetu mi urwiesz!
 
Posty: 214
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:58
Lokalizacja: nie wiem.

Postprzez kul2 » Pt paź 10, 08 18:42

Panowie!
Logatus juz sie zabral za prace nad wprowadzeniem tekstu. Jak mozna przeczytac tutaj: http://board.issonline.pl/index.php?s=4 ... ntry247137
udalo juz mu sie sprawic, zeby co 20 linijek angielskich byla 1-2 polskie, a nie co 21 jedna-dwie.

A jego post z prosba zebyscie nie sciagali po ladujecie mi konto Premium to z pewnoscia informacja dla Ray'a, ze wrzuci mu spolszczenie na RS'a.

Logatus, byle tak dalej!
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gac666xx » Pt paź 10, 08 18:52

No i jak ja teraz konto premium naładuje :(?

Ty, ale można by zrobić filmik kamerką ze spolszczeniem by pokazać, że jednak praktycznie wszystkie teksty są przetłumaczone. Jedna rozmowa codecowa wystarczy, bo na pewno nie bedzie 1 na 20 linijek ;).
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez uci » Pt paź 10, 08 18:56

ambitnie :)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Infernal Warrior » Pt paź 10, 08 19:11

Moge mu juz powiedziec co o nim mysle...?
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Snake. » Pt paź 10, 08 20:00

Może nie, bo go zrazisz i odechce mu sie pracy nad tlumaczeniem ;)
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez uci » Pt paź 10, 08 20:11

musze sprawdzić jak wróce, ale miałem fotke z zatoru gdzie był spolszczony tekst podczas rozmowy z szefem darpa
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Snake. » Pt paź 10, 08 20:19

Ale na zdrowy rozsądek ~ logatus:
W plikach jest w naszym języku, to MUSI być tak samo w grze.
Sam osobiście grałem ze spolszczeniem i zarówno codec jak i filmy są przetłumaczone.
A to, że Ty wprowadzasz swoje poprawki to druga sprawa :)
Ostatnio edytowano Pt paź 10, 08 20:29 przez Snake., łącznie edytowano 2 razy
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez uci » Pt paź 10, 08 20:27

ale przeciez tutaj nikt nie ma nic przeciwko
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Snake. » Pt paź 10, 08 20:28

Wiem. To było skierowane do logatusa ;)
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Gac666xx » Pt paź 10, 08 21:05

Logatus to 12 letni bachor (albo radykalnie, VR), który nie dość, że używa pirackiej wersji to nie umie zainstalować łatki spolszczającej, ani nie umie poprawnie czytać, ponieważ wiedziałby z tego forum co i jak dokładnie zostało przetłumaczone. No ale wiadomo będzie czekał do 70tki zamiast nauczyć się podstawowego angielskiego i umiejętności korzystania ze słownika <hahaha>.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Ray » Pt paź 10, 08 21:27

nieprzesadzaj Gac666
dzięki kul że się za mną wstawiasz...
Avatar użytkownika
Ray
Pyro Bison
 
Posty: 133
Dołączył(a): Cz kwi 17, 08 18:44
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Snake. » Pt paź 10, 08 21:45

Ray, jutro będziesz miał wstawkę na RS, albo ode mnie, albo od Pabiana.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Ray » Pt paź 10, 08 22:03

dzięki
Avatar użytkownika
Ray
Pyro Bison
 
Posty: 133
Dołączył(a): Cz kwi 17, 08 18:44
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gac666xx » Pt paź 10, 08 22:50

Ray nie przesadzam, za krótko tu jesteś to nie wiesz jakich cieci mieliśmy nie raz :)
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Ray » So paź 11, 08 11:32

o mnie tez tak mówiono na innych forach...
pozatym niechce offtopować więc czekamy na wstawke na rs
Avatar użytkownika
Ray
Pyro Bison
 
Posty: 133
Dołączył(a): Cz kwi 17, 08 18:44
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kul2 » So paź 11, 08 15:21

'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez logatus » So paź 11, 08 17:57

Gac666 napisał(a):Logatus to 12 letni bachor (albo radykalnie, VR), który nie dość, że używa pirackiej wersji to nie umie zainstalować łatki spolszczającej, ani nie umie poprawnie czytać, ponieważ wiedziałby z tego forum co i jak dokładnie zostało przetłumaczone. No ale wiadomo będzie czekał do 70tki zamiast nauczyć się podstawowego angielskiego i umiejętności korzystania ze słownika <hahaha>.



Piracka wersja?Jeśli uważasz że jestem piratem,bahorem i nie umiem zainstalowac spolszczenia.To ja powiem że jesteś przedpotowym użytkownikiem komputera,który nie potrafi ze zrozumieniem czytać co napisałem powyżej.
Co za ludzie wyrażnie mówiłem że nic w plikach z katalogów nie podmieniałem , podmieniłem jedynie plik MGSI.exe. który nie działał (dokładnie gra nie rozpoznawała karty graficznej nawet w trybie software,gra nie chciała mi sie uruchomic, z komunikatem że nie rozpoznaje karty graficznej).Podmieniłem go na plik zgodny z najnowszymi kartami graficznymi i systemami operacyjnymi.
No cóż po waszych wypowiedziach dochodze do wniosku że nie robiliście spolszczenia które by było kontatybilne z dzisiejsza klasą średnia komputerów.Po tym właśnie odnoszę wrażenie że robiliście spolszczenie jedynie pod komputery z przełomu lat 2000-2003.
A co do MGS mam orginalnego troche porysowanego ale orginalnego .I powiedźcie mi że tak na mnie najeżdzacie czy podmienienie pliku MGSI.exe pod nowsze karty graficzne to piractwo?Ciekawie jak zrobiliście ten plik MGSI.exe ,może go po prostu skopiowaliście z orginalnego katalogu gry do katalogu spolszczenia wogle go nie edytując ani nie przereabiając tak żeby działał pod komputerami dzisiejszej klasy średniej.Dziwne.A może mam udac się do muzeum techniki i kupić z 1999 roku?

PS.moge posłać screeny jeśli nie wierzycie w moje słowa.
logatus
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt paź 10, 08 11:03

Postprzez Infernal Warrior » So paź 11, 08 18:38

Z tego co wiem to kul kupowal niedawno laptopa na ktorym ten MGS spolszczony smiga jak złoto. Jakos nie wydaje mi sie zeby ten NIEDAWNO kupiony laptop byl komputerem z przelomu lat 2000-2003.

Co, kupiles sobie niedawno komputer i teraz myslisz ze Ci spolszczenie nie dziala bo masz zbyt nowy sprzet? xD Swietne tlumaczenie, moje gratulacje.

Gra Ci moze wogle nie odpalic bo na nowych kartach sa z tym problemy ale to na pewno nie jest wina spolszczenia, moj drogi.
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Gac666xx » So paź 11, 08 19:12

Logatus wpierw naucz się poprawnej polszczyzny, a potem próbuj nas pouczać.

Nie działa ci, twój pech, nam działa i wielu innym osobom działa. Nie będę rozmawiał na poziomie z człowiekiem co wpierw opluwa i oskarża ludzi, którzy za darmo zrobili całkiem dobre tłumaczenie (dla tych co to angielskiego nie kumają) i nawet nie próbuje popatrzeć na to z innej strony.

Jak tak strasznie cierpisz to zapisz się na korki, skoro bachorem nie jesteś to na pewno cię na nie stać, a jak nie to poproś mamę, na pewno się ucieszy jak będzie dziecko chciało się uczyć czegoś dodatkowego.
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez Snake. » So paź 11, 08 19:20

moge posłać screeny jeśli nie wierzycie w moje słowa.


Poprosimy:)
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tlumaczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron