Konkurs wiedzy o muzyce z serii Metal Gear Solid!

Zbiór tematów związanych z konkursami i quizami.

Moderator: GM

Konkurs wiedzy o muzyce z serii Metal Gear Solid!

Postprzez GameMusic.pl » Wt cze 29, 10 23:52

Big Boss rozdaje nagrody!

Zgarnij całą garść nagród: oryginalny soundtrack z gry: „Metal Gear Solid” z autografem Aoife Ni Fhearraigh – wykonawczyni piosenki "The Best Is Yet to Come", unikatowy t-shirt z serii „Metal Gear Solid: Peace Walker” produkcji Uniqlo oraz samą grę „Metal Gear Solid: Peace Walker” na PlayStation Portable.

Zapraszamy! http://www.gamemusic.pl/show_news.php?id=154

Dziękujemy Metal Gear Solid: Zanzibar za patronat medialny nad konkursem.
Avatar użytkownika
GameMusic.pl
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): So gru 12, 09 01:38

Postprzez SALADYN » Śr cze 30, 10 14:19

Wszystko ładnie i pięknie ale nie ma informacji gdzie zgłaszać rozwiązanie a do tego pliki nie działają i jak Twilite napisał trzeba sie bawić w partyzanta.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » Śr cze 30, 10 14:37

Informacja jest na drugiej stronie ; ) http://www.gamemusic.pl/show_news.php?id=154&s=2


Poza tym ja się dziwie, że organizacja jest tak beznadziejna. Bo jak? Nikt nie sprawdził, czy te pliki w ogóle się odtwarzają?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez ArecaS » Śr cze 30, 10 14:55

Odtwarzać się odtwarzają, ale tylko na IE. Natomiast mam w ogóle wątpliwości co do doboru utworów z MGS2 i 3. Z MGS4 też ponoć jakiś błąd jest.
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez SALADYN » Śr cze 30, 10 15:01

twilite kid napisał(a):Informacja jest na drugiej stronie ; ) http://www.gamemusic.pl/show_news.php?id=154&s=2


Przywaliłem facepalm'a :)

ArecaS napisał(a):Odtwarzać się odtwarzają, ale tylko na IE. Natomiast mam w ogóle wątpliwości co do doboru utworów z MGS2 i 3. Z MGS4 też ponoć jakiś błąd jest.


Nie ma błędu , choć fakt że ten utwór ma jakby trochę inne brzmienie w scence a trochę inne w OST.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » Śr cze 30, 10 15:22

ArecaS napisał(a):Odtwarzać się odtwarzają, ale tylko na IE.
Nie żyjemy w roku 2002, kiedy wszyscy z IE korzystali :p. Ale rzeczywiście działają, nawet nie sprawdzałem wcześniej. To zwracam 1/4 honoru : ), bo na pozostałych trzech najpopularniejszych w Polsce nie działa. W tym na najpopularniejszej FF.

Apropo MGS4 to w scence kawałek jest nieco stłumiony.
Zresztą cała idea opiera się na skojarzeniu obrazka... z tytułem kawałka na OST : )


Poza wpadkami technicznymi, bardzo fajny konkurs i bardzo fajne nagrody.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SALADYN » Śr cze 30, 10 15:25

twilite kid napisał(a):Apropo MGS4 to w scence kawałek jest nieco stłumiony.
Zresztą cała idea opiera się na skojarzeniu obrazka... z tytułem kawałka na OST : )


Raczej na przypisaniu utworku do momentu na obrazku , dla mnie pikuś.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez GameMusic.pl » Śr cze 30, 10 18:47

Witamy wszystkich fanów serii Metal Gear Solid!

Z tego miejsca przepraszamy Was za błędy techniczne wynikające z naszej nie uwagi. Na Fire Foxie playery działają poprawnie ale postaramy się to jeszcze zmodyfikować oraz utwory na pewno grają na Internet Exployer w wersji: 7.0.5730.13

Co do utworów, wszystkie zostały zweryfikowane z obrazem w grze jak i na płycie. I nie odstają od siebie, może jedynie jakością.

Dostaliśmy od Was emaile, w których to piszecie, że nie rozumiecie zasad konkursu.

"Poniżej zamieszczone są obrazki oraz pliki mp3, każdy zawierający fragmenty trzech utworów. Do każdego z obrazków należy przyporządkować jedną, związaną z nim, część pliku mp3."

Chyba jest jasno powiedziane, że pod obrazkiem został zamieszczony plik mp3, który składa się z zlepionych trzech fragmentów innych utworów i wystarczy wytypować ten jeden, który pasuję do obrazka.

Przykład:

grafika 1: fragment 1
grafika 2: fragment 1
grafika 3: fragment 1
grafika 4: fragment 1


Podobno są nieścisłości odnośnie czwartego obrazka. Zamieszczone przez nas zdjęcie przedstawia walkę między Vamp vs Raiden. Zapewniamy Was, że przy czwartym
obrazku wszystko zostało dobrze dopasowane. Prosimy Was raz jeszcze o
dokładnie zapoznanie się z fragmentami utworów.

Pozdrawiamy!


PLAYERY JUŻ POPRAWNIE DZIAŁAJĄ!



Przepraszamy za wprowadzenie Państwa w błąd ale czwarty obrazek został przez pomyłkę wrzucony na stronę i nie pasuję żaden przez nas zamieszczony utwór. Do godziny powinien pojawić się dobry obrazek, po tym prosimy raz jeszcze nadesłać swoje propozycje co do obrazków.

Przepraszamy raz jeszcze za niedogodności...
Avatar użytkownika
GameMusic.pl
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): So gru 12, 09 01:38

Postprzez SALADYN » Cz lip 01, 10 14:39

A właśnie że pasował tylko się słoniowe uszy znalazły które nie potrafią rozkminić jednego fragmentu utworu.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Gillian » Cz lip 01, 10 17:28

Oczywiście że to był ten sam utwór, tylko jak wspomniałem, w grze jest to trochę przytłumione. Kompozycja jest ta sama.

Mam wrażenie, że teraz ten utwór nawet gorzej jest dopasowany :p
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez ArecaS » Cz lip 01, 10 18:00

Nie jest chyba tak źle, jeżeli tym razem poradziłem sobie opierając się na samych filmikach z gameplayu i fragmentach OST z YT. :P A przynajmniej taką mam nadzieję. ^^' Z resztą musiałem sobie podobnie radzić niestety, bo trzeba przyznać, konkurs dość podchwytliwy. Jedynie MGS1 nie sprawił mi problemu, bo właściwe utwory znam praktycznie na pamięć. :P
Avatar użytkownika
ArecaS
Miał 0 punktów w quizie
 
Posty: 2862
Dołączył(a): Cz sie 21, 08 17:26
Lokalizacja: Katowice

Postprzez GameMusic.pl » Cz lip 01, 10 23:24

Postanowiliśmy jednak zmienić obrazek, gdyż ostatecznie zbudzał wśród uczestników konkursu zbyt wiele kontrowersji. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, bo każdy z Was tak, by postąpił.

Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i sportowe zachowanie. W każdym razie życzymy wszystkim uczestnikom forum "Metal Gear Solid: Zanzibar", udanej zabawy oraz zapraszamy do przeczytania i podzielenia się swoimi opiniami na temat wywiadu z Aoife Ni Fhearraigh.

http://www.gamemusic.pl/interview.php?id=41

Serdecznie pozdrawiamy!
Avatar użytkownika
GameMusic.pl
Coward Duck
 
Posty: 30
Dołączył(a): So gru 12, 09 01:38


Powrót do Konkursy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron