Zlot...

Tematy związane z pierwszym zlotem fanów MGS, który odbył się w Szymocicach w 2007 roku.

Moderator: GM

Jaki termin Ci odpowiada

druga połowa lipca [tak od 20]
13
62%
pierwsza połowa sierpnia [tak do 19]
8
38%
 
Liczba głosów : 21

Zlot...

Postprzez kul2 » Pn maja 07, 07 16:28

Jak zapewne niektorzy wiedza chcemy zorganizowac zlot fanow Metal Gear Solid. Tak fanow, nie zadne tam spotkanie forumowiczow, kolka wzajemnej adoracji z redakcji czy czegos takiego.
Rzecz w tym, ze musimy ustalic jaki termin pasuje wiekszosci ludzi [dobor osrodka w znacznym stopniu zalezy od czasu i ilosci osob ktore beda mogly sie pojawic, a poza tym dla nas zadne odleglosci nie sa straszne], dlatego tez prosze by kazdy zainteresowany zaglosowal na terminy podane powyzej. Najpewniej zlot zorganizujemy w jakis weekend w okresie ktory wybierze wiekszosc osob.
Mi pasuja oba terminy, gdyby nie pasowalo to przeciez bym o nie nawet nie pytal.
Ostatnio edytowano Pn maja 07, 07 16:36 przez kul2, łącznie edytowano 1 raz
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Infernal Warrior » Pn maja 07, 07 16:30

Ja nie glosuje bo dwoch glosow nie moge oddac. Pasuje mi kazdy termin ;) Byleby zlot sie udal chlopaki!! ;)
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Bizon » Pn maja 07, 07 16:33

Dałem w sierpniu, bo w lipcu pewnie będę jechał do Rabki na "kontrol"
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez Johny Sasaki » Pn maja 07, 07 16:47

Mi pasuja oba terminy, ale wolalbym lipiec niz sierpien.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez solidus grabczas » Pn maja 07, 07 17:05

mi również pasuję oba terminy więc nie głosuję
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez sonofbigboss » Pn maja 07, 07 17:30

Mi tez pasuje kazdy termin ale wybralem poczatek sierpnia... Ale zawsze moze sie cos zmienic w koncu jeszcze duzo czasu
Moja kolekcja Metal Gear Solid...
http://img247.imageshack.us/img247/5281 ... 841qp3.jpg

__________________

aka SeveSnake ];->

http://pl.youtube.com/watch?v=sJ3Xh0yHmok
sonofbigboss
Okres próbny
 
Posty: 32
Dołączył(a): So gru 16, 06 22:07
Lokalizacja: Poznan

Postprzez barth » Pn maja 07, 07 18:00

oba terminy są gut, ale chyba bardziej pasuje mi lipiec(przez Lipsk Game Show)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Lost » Pn maja 07, 07 18:03

Mnie raczej pasuje lipiec(sorry Bizon).
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez whymaster » Pn maja 07, 07 18:26

Raczej lipiec?
Już odchodzisz w niepamięć, Już nieważne ludzkie łzy, Już niepotrzebne moje zdanie, Tylko nasze, cudze sny. - Whymaster
Avatar użytkownika
whymaster
Semper Fi
 
Posty: 143
Dołączył(a): So gru 16, 06 13:36
Lokalizacja: Heaven

Postprzez liquid kaczor » Pn maja 07, 07 18:55

Jako że ja nie mam tak dalekosieżnych planów wakacyjnych stwierdzam ze obydwa terminy pasują. Jesli termin zostanie ustalony to sie postaram dostosowac.
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Postprzez FoxGhost04 » Pn maja 07, 07 19:58

ja wraz z licznym gronem stwierdzam ze oba terminy są idealne! rozumiem ze na zlot mam wziąść konsole:D pozdro
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38

Postprzez Albercik » Pn maja 07, 07 20:37

Ja z wielką chęcią wpadnę do starych kumpli ze sceny. Moja spora i maniakalna wiedzą podupadła nieco przez te lata... ale przecież nie o to chodzi. Bardziej ograniczają mnie fundusze na dojazd niż termin, także moje przybycie warunkuje miasto, w którym zlot się odbędzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Albercik
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn sie 01, 05 00:27
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Pabian01 » Pn maja 07, 07 20:43

Teraz trudno sie wypowiadac ktory termin lepiej "pasuje" ;/ ale wazne jest tez gdzie owy zlot sie odbedzie i jeszcze jakies "atrakcje" by sie przydaly
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Infernal Warrior » Pn maja 07, 07 20:49

Najpierw termin, reszta potem. Nie wszystko na raz panowie!! Trzeba to uporządkować.
Jak już mówiłem mi pasują oba terminy chociaż mam skłonność do sierpnia...
Dostosuje się do reszty fanów bo nie mam jakoś napiętego planu na wakacje... co ja mowie? Wogle nie mam planu xD
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Sage » Pn maja 07, 07 21:54

stwierdzam że nieważne kiedy by było, nie mogę przyjechać. Teraz mam kręcenie ocen w górę żeby przenieść się do innej szkoły, w wakacje obóz taekwon-do, coś w stylu roboty i przeprowadzkę, wymiękam. sorry, guyz.
TONIGHT WE DINE IN HELL!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sage
Zanzibar
 
Posty: 333
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 18:57
Lokalizacja: Neo Elysia

Postprzez Mr_Zombie » Pn maja 07, 07 23:33

Chciałbym się tylko zapytać, co dokładnie rozumiesz kul przez stwierdzenie: "Tak fanow, nie zadne tam spotkanie forumowiczow, kolka wzajemnej adoracji z redakcji czy czegos takiego. "?

Oznacza to, że zbiór "fan" jest większy i zawiera w sobie zbiory "forumowicz" czy "redaktor" (czyli, że każdy, kto lubi MGS, może pojechać na ten zlot), czy też odwrotnie, że "fan" to podzbiór tych wszystkich innych ("forumowicz", "redaktor", "inni"), którego elementy cechuje się wielką znajomością MGS i umiejętnością przechodzenia go na wszystkie możliwe spodoby (czyli że tylko wybrane, wybitne jednostki mogą jechać) :).

Co do terminu to na razie trudno stwierdzić, gdyż oba są jeszcze dość odległe.
Avatar użytkownika
Mr_Zombie
The Fury
 
Posty: 599
Dołączył(a): Pn lip 18, 05 15:14
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez uci » Pn maja 07, 07 23:34

no mi pasują oba terminy, chyba ze coś się stanie i nieprzyjade

napewno lepiej ustalic termin, potem atakcje;)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Johny Sasaki » Pn maja 07, 07 23:44

Zombi - chodzi o to, ze jesli inicjatywa wypali, to bedzie mogl przyjechac ktos, kto w zyciu nie widzial naszego forum z takiego czy innego powodu a lubie serie i chce sie spotkac z ludzmi, ktorzy tez ja lubia.

Co do atrakcji - nie bojcie sie, bedzie sympatycznie, poki co skupcie sie na terminie, o atrakcjach sie dowiecie, jak wszystko bedzie ustalone i bedzie wiadomo ile orientacyjnie ludzi sie zjawi.

PS: Wybacz Kul, Zombi akurat byl na forum a Ty nie;P
Ostatnio edytowano Wt maja 08, 07 12:00 przez Johny Sasaki, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez kul2 » Wt maja 08, 07 06:49

Mr_Zombie, Johny juz odpowiedzial, co prawda nienazywa sie kul i nie powinien sie wcinac gdy to nie jego pytaja, ale wyjasnil co i jak.

Idea trafiania zarowno do fanatykow, ktorze gre znaja na wylot, jak i do zwyklych ludzi ktorzy w nia po prostu graja i sie im podoba jest z nami od poczatku Zanzibaru, dlatego tez chcemy zrobic zlot dla wszystkich ktorzy MGSy lubia.
Robienie zlotu dla kilku wybranych jednostek jest calkowitym nieporozumienim, chyba ze komus zalezy na tym, zeby sie calkowicie odciac, my czegos takiego nie chcemy, dla nas nie ma podzialu na lepszy gorszy bo zna lub nie zna wszystkich dialogow na pamiec, wszyscy sa rowni i dlatego wszyscy ktorzy w MGSy graja sa mile widziani.


EDIT
Wybaczam.
Ostatnio edytowano Wt maja 08, 07 12:16 przez kul2, łącznie edytowano 1 raz
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez barth » Wt maja 08, 07 10:49

hehe, 'elitarne kręgi' chyba tutaj nie istnieją :D
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Pabian01 » Wt maja 08, 07 12:04

Po zastanowieniu pozniejszy termin mi bardziej odpowiada bo powinnienem miec prawko :) wiec nie bylo by problemu z dojazdem dla mnie
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gac666x » Wt maja 08, 07 12:31

No ja Lipiec moge sobie zarezerwować 8)
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez kica » Wt maja 08, 07 16:26

Żaden z terminów zły nie jest, jednak zagłosowałem na lipiec, gdyż jest wcześniej ;).
Avatar użytkownika
kica
Pyro Bison
 
Posty: 132
Dołączył(a): Wt lip 26, 05 22:16
Lokalizacja: Lyon

Postprzez mrgs » Wt maja 08, 07 17:59

Wielu osobom pasują oba terminy, ja jestem za późniejszym, jadę w lipcu na Jamboree do Anglii.
"I'm not living unless I'm in battle, so I have to find my own reason to fight. I have to pass what's been handed down to me" - Big Boss.
Avatar użytkownika
mrgs
Fire Trooper
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pt mar 09, 07 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » Wt maja 08, 07 18:19

moim zdaniem to jest kosmiczny pomysl. Ja bym prosil jeszcze w czerwcu :D hyhy bo mnie nie bedzie :D to i moze jakąś litroweczke by sie wzielo :D zeby sie lepiej dyskutowalo rzecz jasna w zadnym innym wypadku :D
Gość
 

Postprzez plastus » Wt maja 08, 07 18:55

to wspaniały pomysł,mi bardziej odpowiada termin w lipcu,ale zależy też w jakim mieście zlot się odbędzie.Jak będzie to Kraków lub Katowice, to bez problemowo.
Whosever takes up this blade shall wield power eternal.Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit. (Frostmourne madafaka)
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez Johny Sasaki » Wt maja 08, 07 18:59

A ja bym prosil nie robic burdelu bo poleca bany na zlot... Temat brzmi KIEDY a nie GDZIE, chcecie gadac o tym gdzie, to poczekajcie, az Kul bedzie mial wszystkie namiary na miejsca w ktorych moze byc zlot
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Gość » Wt maja 08, 07 22:54

data datą a jak sprawa sie ma jesli chodzi o MIEJSCE?
Gość
 

Postprzez Johny Sasaki » Wt maja 08, 07 23:12

Jak przestaniecie pytac o miejsce, tylko ustalicie date to wtedy bedzie info odnosnie miejsca.

BTW - Meanthord (administrator tekken.pl) + nasz kolega ze swoja dziewczyna tez planuja odwiedzic zlot jesli dojdzie do skutku, data dla niech obojetna jest.
Ostatnio edytowano Wt maja 08, 07 23:18 przez Johny Sasaki, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez kul2 » Śr maja 09, 07 08:20

Anonymous napisał(a):data datą a jak sprawa sie ma jesli chodzi o MIEJSCE?


dobor osrodka w znacznym stopniu zalezy od czasu i ilosci osob ktore beda mogly sie pojawic, a poza tym dla nas zadne odleglosci nie sa straszne

Wszystko masz wyjasnione w pierwszym poscie, wystarczy przeczytac.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Następna strona

Powrót do Zlot I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron