Alkohol na zlocie

Tematy związane z pierwszym zlotem fanów MGS, który odbył się w Szymocicach w 2007 roku.

Moderator: GM

Postprzez solidus grabczas » Wt maja 08, 07 23:15

jeszcze nie ustalone... radzę czytać czasem cały temat a nie jest on taki duży...

@gość od litróweczki - tu akurat z tobą się nie zgodzę bo licz się z tym że na zlocie mogą (raczej na pewno będą) być niepełnoletni. temat alkoholu to zapewne będzie ostatni temat do dyskusji więc apeluję do wszystkich żeby tu o tym nie mówić więcej =.=
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez liquid kaczor » Wt maja 08, 07 23:36

A mi się wydaje, ze wiekszym "problemem" byliby abstynęci niż niepełnoletni. Taki młody to zawsze znajdzie sposób żeby sie napic, a jak ktoś nie pije bo nie lubi/nie chce to pił nie bedzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
liquid kaczor
Olga Gurlkovich
 
Posty: 276
Dołączył(a): Pn lip 25, 05 20:26
Lokalizacja: MOGŁEM WIEDZIEĆ!?!

Postprzez Gac666x » Śr maja 09, 07 04:03

Tak ale tez szerzyć to, że bedzie alkohol to tak średnio, ogólnie jestem przeciw =_=' Ktoś będzie chciał to spoko, ale w swoim już, że tak powiem interesie.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez FoxGhost04 » Śr maja 09, 07 09:23

Jestem za ideą zeby nie poruszac tematu alkoholu(przynajmniej na forum:)...niech taki dzieciak sie upije, to syfu i problemów narobi i nic z tego dobrego nie bedzie a jeszcze organizatorom sie za to dostanie! więc jestem za zeby to byl ostatni temat do poruszenia bo przecież sa wazniejsze?
It's only one way to win... brave and honor
Avatar użytkownika
FoxGhost04
Coward Duck
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt kwi 03, 07 12:38

Postprzez kul2 » Śr maja 09, 07 09:32

To po co go poruszasz?;)

Jezeli zlot dojdzie do skutku i zobacze jakiegokolwiek niepelnoletniego z alko to marna jego dola.

Co do pelnoletnich, z umiarem, tak zeby nie zasmiecac mlodych umyslow, a jak ktos sie schleje to sie pozegnamy i tyle.

Pic mozna zawsze, spotkac innych fanow na zywo juz nie, poza tym troche kultury.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55


Powrót do Zlot I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron