Miejsce zlotu

Tematy związane z pierwszym zlotem fanów MGS, który odbył się w Szymocicach w 2007 roku.

Moderator: GM

Jaka miejscowka?

Janow Lubelski
0
Brak głosów
Szymocice
10
71%
Romanówka
4
29%
 
Liczba głosów : 14

Miejsce zlotu

Postprzez kul2 » So maja 12, 07 22:38

http://www.osrodekemes.republika.pl/

jeśli chodzi o terminy to w tej chwili nie byłoby problemu o wypoczynek w dniach 20-22 lipca,3-5 sierpnia, 11-12 sierpnia, 17-19 sierpnia w pozostałych terminach mamy przyjęte rezerwacje, chyba ze zmieniłaby sie u Panstwa liczba osób. Do dyspozycji mamy domki 2,3,4,6,7 osobowe.


Miejsce - Janów Lubelski
Cena - okolo 30zl za dobe


http://www.lesnapolana.com.pl/oferta1.p ... alni_domki

Cena za domek w tym okresie to 140 zł / dobę. Ale oczywiście decyzję co do ilości domków zostawiam Panu
Terminy, które Pana interesują:

- 20-22.07.2007 - wolny - można wziąć 2 lub 3 domki
- 27-29.07.2007 - wolny - można wziąć 2 lub 3 domki (w tym terminie na Ośrodku odbywa się wesele)


Miejsce - Szymocice
Cena - 140/6~24 za dobe


Oprocz tego mamy propozycje od Old_Snake'a by zlot zrobic w posiadanym przez niego domku, posiadajacym prad, lazienke, kuchnie, 4 pokoje, ponosimy jedynie koszty dojazdu i jedzenia.
Miejsce - Romanówka woj. podlaskie pow. siemiatycki gmina Siemiatycze

Oczywiscie miejsc sprawdzilem wiecej, ale albo nie mieli juz wolnych miejsc, albo mieli miejsca na dwa dni.
Jezeli znacie jakies osrodki, godne polecenia, ktore moglyby sie sprawdzic prosze o informacje.

Uprzejmie prosze o glosowanie tylko tych ktorzy sa pewni ze pojada w dane miejsce. Nie ukrywam, ze przy podobnej liczbie glosow, glos przewazajacy beda mieli organizatorzy.


Obrazek
Ostatnio edytowano N maja 13, 07 00:28 przez kul2, łącznie edytowano 2 razy
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Johny Sasaki » So maja 12, 07 22:40

Ja zaglosowalem na Szymocice, tam bylo Extreme Party i ludzie bardzo chwalili ten osrodek.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5

Postprzez Infernal Warrior » So maja 12, 07 22:56

Ja również Szymocice, jeśli mi pomożecie to pewnie pojadę więc ośmieliłem się zagłosować ;)

TARNOBRZEG
Ostatnio edytowano N maja 13, 07 08:46 przez Infernal Warrior, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Infernal Warrior
Raging Raven
 
Posty: 1039
Dołączył(a): Cz paź 26, 06 13:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Postprzez Gac666x » So maja 12, 07 23:29

Kul jakbyś mógł to weź zrób mapkę Polski i zaznacz w przybliżeniu gdzie co leży i koło czego, to ludzie będą wiedzieli gdzie im lepiej.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez kul2 » So maja 12, 07 23:40

Dodana w pierwszym poscie.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Boras » N maja 13, 07 01:45

mi najbardziej pasuje romanowka ale co jak co czekam dokladnej daty zlotu.
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Gac666x » N maja 13, 07 02:44

Ogólnie najbardziej mi pasuje Romanówka i Janów Lubelski. Szymocice to kawał wpisdoo.

Mam pomysł, niech każdy wpisuje miasto skąd jest. Można będzie wtedy obliczyć ile osób ma najbliżej do czego zaznaczając ich na mapie.


WARSZAWA
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Pabian01 » N maja 13, 07 09:00

Nom mozna by tez uproscic dojazd np. kilka osob z jednego miasta (albo okolic) skalda sie na paliwo i jada autem. Ja jestem z Sosnowca i najbardziej pasuja mi Szymocice(z wiadomych wzgledow. Odleglosc)
Avatar użytkownika
Pabian01
Jack the Ripper
 
Posty: 1654
Dołączył(a): Pn maja 07, 07 20:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kul2 » N maja 13, 07 09:26

Smoky / Snoopy napisał(a):mi najbardziej pasuje romanowka ale co jak co czekam dokladnej daty zlotu.


Przeczytaj pierwszy post i to co jest w cytatach, tak jak pisalem w poprzednim poscie, tam jest napisane kiedy dany osrodek jest wolny.

Można będzie wtedy obliczyć ile osób ma najbliżej do czego zaznaczając ich na mapie.


A jest sobie taki Johny, ktory jest z Warszawy i wybral Szymocice mimo tego ze najblizej mial do Romanowki, nie wszyscy patrza na to gdzie maja najblizej ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Zychu(snipershit) » N maja 13, 07 10:18

do tych szymowic jest zdecydowanie za daleko:)...chodz w gory bym sie wybral. Ja jestem z Torunia to z checia sie z kims zabiore czy pociogiem czy samochodem aby bylo razniej
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Bizon » N maja 13, 07 10:21

Szymocice wydają si pięknym pomysłem, tylko że cena trochę przeraża...
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez kul2 » N maja 13, 07 10:23

Bizon napisał(a):Szymocice wydają si pięknym pomysłem, tylko że cena trochę przeraża...


24 zlote za dobe od osoby, przy 6 osobach w domku. Taniej w takim osrodku sie juz nie da naprawde.

Ja jestem z Torunia to z checia sie z kims zabiore czy pociogiem czy samochodem aby bylo razniej


Pogadaj z Snoopy/Smoky ;)
Ostatnio edytowano N maja 13, 07 10:24 przez kul2, łącznie edytowano 1 raz
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Bizon » N maja 13, 07 10:24

aha, sorry nie doczytałem :wink:

No to na 100% Szymocice
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez kul2 » N maja 13, 07 10:54

Uprzejmie prosze o glosowanie tylko tych ktorzy sa pewni ze pojada w dane miejsce.
Jezeli jeszcze raz ktos wpisze ze nie wie czy pojedzie i woli nie glosowac, lub spyta sie skad ktos jest bede rzucal ostrzezeniami.
Sprawy osobiste zalatwiac na PW i nie rozmywac tego tematu, musimy dojsc do pewnego porozumienia bo inaczej ze zlotu nici.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez barth » N maja 13, 07 11:37

Szymocice panie(są tu jakieś panie? :D) i panowie, bo:
1. Bardzo ładny i dobrze wyposażony ośrodek
2. Cena jest przystępna
3. Nie jest to dla mnie drugi koniec polski, a każdy(oprócz Katowic) ma mniej więcej tę samą drogę.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barth
Psycho Mantis
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr lut 22, 06 21:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Gac666x » N maja 13, 07 14:34

Wiesz kul, nie ma problemu jak wszyscy wybiorą Szymocice to i ja moge wybrać. Mnie to tam ogólna rybka.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez solidus grabczas » N maja 13, 07 14:37

Janów albo Siemiatycze
bo Szymocice są baaardzo daleko więc nie wiem czy by mnie mama puściła samego (no chyba że z ludźmi z wawy bym się zabrał) poza tym nie jestem fanem gór :P

Białystok
Welcome back Commander...
Avatar użytkownika
solidus grabczas
Fatman
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr wrz 13, 06 13:03
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Boras » N maja 13, 07 14:37

no to jesli wszyscy są za Szymocicami to ja tez:P
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Gac666x » N maja 13, 07 14:44

Solidus ja bym cie pewnie mógł z wawy odebrać i pojechalibyśmy pociągiem dalej.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Boras » N maja 13, 07 14:46

a no wlasnie jesli bede jechal an ten zlot(bo niewaidomo cos moze wyskoczyc) to moge kogos smignąc podedrogą ze sobą bo jade autem wiec niema porblemu. Jesli ktos by chcial sie zabrac to walic do mnie na pm!
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Nevar » N maja 13, 07 16:49

A nie u kula?
Czy zrobicie zdjęcia na tym zlocie?
Nevar
banan
 
Posty: 630
Dołączył(a): N wrz 03, 06 09:39

Postprzez Gac666x » N maja 13, 07 17:07

U kula raczej się wszyscy nie zmieszczą.

Zaś jeśli chodzi o foty to ja biore swoją cyfrówkę i kupę miejsca na karcie + statyw :>
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez plastus » N maja 13, 07 21:06

ja moge do szymocic,bo to najbliżej mnie,a mnie inaczej nie puszczą.
Avatar użytkownika
plastus
Psycho Mantis
 
Posty: 200
Dołączył(a): Pt gru 08, 06 19:02

Postprzez kul2 » N maja 13, 07 21:10

150 km z Krakowa do Szymocic, pytal o to plastus.

www.pkp.pl od ceny odliczamy 37% w przypadku posiadania legitymacji uczniowskiej/studenckiej
Ostatnio edytowano Pn maja 14, 07 17:18 przez kul2, łącznie edytowano 1 raz
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez uci » N maja 13, 07 21:15

ok i tak sie liczy kasa w sumie, wiec jak bede przy kasie pojade tam gdzie wybierze większość :)
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Hal » N maja 13, 07 22:47

Ze względu na uwarunkowania topograficzno-polityczno-finansowo-geograficzne (?!), postanowiłem zagłosować na Szymocice. Ośrodek znajduje się stosunkowo blisko mojego miejsca zamieszkania, a i sam jako taki na tle pozostałych prezentuje się najkorzystniej. Jeśli zaszła by taka potrzeba, mógłbym przystać na propozycję z Janowem lubelskim. Natomiast sam Romanów jak dla mnie odpada, zdecydowanie za daleko. Zastanawia mnie jedno, jeśli faktycznie zlot odbędzie się w Szymocicach, to jak my się wszyscy pomieścimy w tych 3 skromnych domkach. Od razu mówię, w namiocie spać nie będę;)
Przeczytałem setki książek, po to tylko by zrozumieć, że wcale ich nie potrzebuję
Avatar użytkownika
Hal
Zanzibar
 
Posty: 1246
Dołączył(a): Pn wrz 18, 06 15:30
Lokalizacja: Brandy Hall
Gram: Gran Turismo 6

Postprzez uci » N maja 13, 07 23:21

BB musial spac w dżungli w deszczu obok jadowityh węzy i innych besti i nie marudził :P

Pewnie jakoś uda się pomieścić, a co więcej najpierw trzeba wiedziec ilu bedzie, a potem rozdzielac na domki
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Gac666x » N maja 13, 07 23:43

Ja mam namiot 2 osobowy (małe lekkie igloo) mogę wziąść to ewentualnie jakiegoś szczęściarza, który nie będzie mi za bardzo truł tyłka przed snem o jakichś pierdołach MGSowych mogę przygarnąć ^^.
I am your Doom...
Zapraszam -->the-predator.prv.pl
-->Aazero.com
Avatar użytkownika
Gac666x
Uber Big Boss
 
Posty: 16777214
Dołączył(a): N lip 31, 05 04:51

Postprzez Zychu(snipershit) » N maja 13, 07 23:58

3 domki są wiec jest miejsca na 18 osob, ja juz proponuje kul abys zaczol zbierac zaliczki, to bedzie najlepszym potwierdzeniem wyjazdu.
Zychu(snipershit)
Dostanie bana!
 
Posty: 136
Dołączył(a): Cz cze 29, 06 22:14
Lokalizacja: Toruń

Postprzez kul2 » Pn maja 14, 07 06:24

SniperShit dziekuje bardzo za cenna uwage, ale wiem o tym doskonale i zaraz po ustaleniu planu dzialan i skontaktowaniu sie z osrodkiem w Szymocicach [o ile to on zostanie wybrany] zacznie sie rezerwacja miejsc a wraz z nia zaczne zbierac zadatki.

3 domki w naszym wypadku bedzie az nadto. Oj chcialbym sie mylic.

W dalszym ciagu prosze o nie rozmywanie. Swoje propozycje/sugestie prosze wysylac na PW, problemow z dachem nad glowa nie bedzie zadnych.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Następna strona

Powrót do Zlot I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron