fanstuff...

Dział dla kolekcjonerów.

Moderator: GM

fanstuff...

Postprzez chlitto » N wrz 10, 06 12:18

kiedys na jakiejs pl stronie o mgs (byc moze na tej:>) widzialem dzial z fanstuffem, bylo tam info o kilku ludkach z pl o tym co maja (karty, komiksy figurki itp) i co poszukuja... moze mnie ktos skierowac do tej strony? z gory thx :)
Frag the best, die like the rest
chlitto
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): N wrz 10, 06 12:10
Lokalizacja: Cracków

Postprzez kul2 » N wrz 10, 06 12:21

To bylo na OH, dzial zostal zamkniety z braku osob chcacych sie chwalic. Bo o czym my mowimy, jezeli w tym dziale byly az dwie osoby, ja i Raven.
Jezeli chcesz, gdzies powininem miec jeszcze zdjecia tych rzeczy, ale to na PW.
A gdybys chcial sie pochwalic co masz - pisz, moze dzial reaktywujemy.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Cz sie 14, 08 11:08

Jestem za reaktywacją , chętnie sie pochawale tym co posiadam w kolekcji.
To może zacznijmy od podstaw czyli gier

Obrazek

Nie musze chyba opisywać co to jest ;)

Obrazek

Pierwsza gra zakupiona na allegro , ciekawi mnie tylko czemu nie chce się odpalić na moim PS2.

Obrazek

Wersja dwupłytowa z dokumentem "Makin of".

Obrazek

Bonusik ktory otrzymałem przy zakupie MGS 2.

Obrazek

Bardzo podoba mi się te pudełko szkoda że tak niewiele gier zostało wydanych w takim opakowaniu.

Obrazek

Niestety jak widzicie prawie orginalny Ghost Babel , jednak dostępność tej gry zmusiła mnie do zakupu tego egzemplarza (na szczęście już dorwałem orginał , za tydzień przyjdzie paczka , mam nadzieje że osta nie dostane :) )
Teraz wydania książkowe :

Obrazek

Zdobyta zaraz po premierze dzięki akcji jaką przeprowadził kul (jestem ci stary wdzięczny) , nie wiecie czy mają zamiar wydać również MGS 2 i 3 ?

Obrazek

Najświeższy póki co nabytek kupiony na allegro od użytkownika Dageki , warty każdej wydanej na niego złotówki. Kupujcie póki są.

Obrazek

Jak nazwa wskazuje kompletna historia akcji na Shadow Moses zdaje sie jedyny egzemplarz w Polsce , zdobyty za ciężką kasę dzięki użytkownikowi allegro który przebywał w owym czasie w UK.

Teraz figurki :

Obrazek

Liquid Snake kupiony po znajomości zawartej zgadnijcie dzięki jakiemu serwisowi ? A tak allegro :)

Obrazek

Solid Snake zdobyty za grube pieniądze od tego samego gościa co Liquid.

Obrazek

Pliskin , producent tych figurek japońska firma Yamato dała czadu , chociaż mój egzemplarz ma głupi wyraz twarzy.

Obrazek

Świetnie odwzorowany chociaż nie przypominam sobie żeby w grze miał taką owłosioną klatę.

Obrazek

Jedna z najlepszych figurek z tej serii , szkoda że białe elementy egzoszkieletu sie brudzą.

Obrazek

Emma , była gratis w zestawie z Pliskinem.

Obrazek

Tak prezentuje sie cała kolekcja.
A teraz kilka słów co chciałbym mieć , oczywistą rzeczą jest chęć posiadania OST do poszczególnych części , PS3 i MGS 4 , PSP i MGS PO , AC!D a także brakujące Substance i Subsistence.
Do tego masa periodyków na które smak narobił mi kul w swoim blogasowym temacie , reszta figurek od McFarlene Toys , figurki Kubrick , Yamato Trading Figures no i rarytasy pokroju edycji premium poszczególnych części MGS czy figurek Medicom.
No i jak podoba się ?
Ostatnio edytowano Śr lut 25, 09 11:10 przez SALADYN, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Cz sie 14, 08 16:41

Do tego masa periodyków na które smaka narobił mi kul w swoim blogasowym temacie

Tylko ze oprocz komiskow ja nie mam zadnych periodykow okolo MGSowych.

Bardzo ladna kolekcja. McFarlane'y zamkniete? Klasa.

Pozwole sobie wrzucic uaktualnienie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Cz sie 14, 08 16:53

Bardzo ladna kolekcja. McFarlane'y zamkniete? Klasa.

Tylko wyglądaja na zamknięte , są otwarte ale na tyle dobrze że nie uszkodziłem opakowania , lubie sobie pomacać Snake'a i reszte :D
A tak przy okazji ten MGS 2 DGN to nie jest europejskie wydanie ? Nie wiesz może kiedy będzie ?

Tylko ze oprocz komiskow ja nie mam zadnych periodykow okolo MGSowych.

A "MGS 3 COUNTDOWN" i poradniki Brady Games czy PiggyPack ?
To te periodyki mam na myśli.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Cz sie 14, 08 17:00

A tak przy okazji ten MGS 2 DGN to nie jest europejskie wydanie ? Nie wiesz może kiedy będzie ?

Japonskie. Jezeli tylko masz w domu odtwarzacz, ktory poradzi sobie z filmem z tego regionu to nawet sie nie zastanawiaj.
Wersja amerykanska ma sie pojawic gdzies w tym roku, europejska moze tez. A w wersji japonskiej i tak napisy masz po angielsku. Moim zdaniem to swietna sprawa dla ludzi ktorzy nie chca/nie moga odpalic u siebie japonskich MGSow, a chcieliby uslyszec jak to brzmi w oryginale.

Periodyki to chyba pisma, ktore sa wydawane w jakichs tam regularnych odstepach czasu.
Ostatnio edytowano Cz sie 14, 08 17:43 przez kul2, łącznie edytowano 1 raz
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Cz sie 14, 08 17:09

Nie zastanawiam się nad DGN ale wole angielskie głosy przyzwyczaiłem się do nich bardziej niż japońskich.
Periodyki to chyba pisma, ktore sa wydawane w jakichs tam regularnych odstepach czasu.

W każdym razie wiesz co mam na myśli :)
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Cz sie 14, 08 17:29

Juz tak, chociaz zgubiles mnie na moment :)

Z tych wszystkich ktore mam to chyba najbardziej polecilbym wlasnie The Countdown.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Grigori » Cz sie 14, 08 17:39

kul napisał(a):A w wersji japonskiej i tak napisy masz po japonsku

Rzecz jasna miałeś na myśli "A w wersji japonskiej i tak napisy masz po angielsku".
Pytanie: Jedyne potwierdzenie wydania wersji angielskiej jakie słyszałem to Q. Flynn twierdzący że brał udział w VA do tej produkcji. Jest coś jeszcze?
Grigori
" Snake: Where's the truth then?
Eva: It's hidden in the lies... "
Avatar użytkownika
Grigori
Ultra Box
 
Posty: 86
Dołączył(a): N lip 27, 08 18:11

Postprzez Gillian » Cz sie 14, 08 17:44

SALADYN, jakbyś myślał coś o kupnie DGN MGS2 to daj znać - można by jakieś większe zamówienie zrobić : ). Też się nad tym zastanawiałem. A tak na szybko orientacyjnie kul - ile wyszło razem z wysyłką?
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez SALADYN » Cz sie 14, 08 17:52

twilite kid, jestem za byle w końcu wyszło wszystkim taniej jak to miało miejsce w przypadku MGS THE NOVEL.
Z tych wszystkich ktore mam to chyba najbardziej polecilbym wlasnie The Countdown.

A właśnie chciałem też wiedzieć ile cie kosztowała ta książka i gdzie ją dorwałeś ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Cz sie 14, 08 18:12

US$ 33.40 na play-asii, tylko ze tam robienie wiekszego zamowienia to wieksze ryzyko zaplacanie cla. Zreszta na dwoch DGNach to mozna u nich zaoszczedzic gdzies z dolara, moze dwa. Po prostu maja cholernie tania wysylke.

The Countdown bodajze 16$ gdzies w czelusciach internetu, musialbym sprawdzic ;)

Przy okazji. Pod koniec sierpnia wychodzi MGS4 The Complete Guide, za ~20$.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Cz sie 14, 08 18:18

kul napisał(a):US$ 33.40 na play-asii, tylko ze tam robienie wiekszego zamowienia to wieksze ryzyko zaplacanie cla. Zreszta na dwoch DGNach to mozna u nich zaoszczedzic gdzies z dolara, moze dwa. Po prostu maja cholernie tania wysylke.

The Countdown bodajze 16$ gdzies w czelusciach internetu, musialbym sprawdzic ;)


To może zorganizujemy taka akcje jak z MGS THE NOVEL tylko że ja wole wersje europejską także jeszcze poczekamy.
Kul 16$ !!! a masz gdzieś jeszcze możliwość sprowadzenia tej książki dla mnie za taką cenę ?
Sprawdziłem na ebayu jest jeden egzemplarz ale cena kup teraz to wydatek rzędu 200zł bez przesyłki.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Cz sie 14, 08 18:25

To juz proponuje omowic bezposrednio ze mna na gg/pw/maila. Zostawmy ten temat kolekcjom.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Pt sie 22, 08 10:13

Mała aktualka , oto mój najnowszy nabytek.

Obrazek

A ten komiks znalazłem przypadkiem podczas porządkowania starych magazynów i czasopism.

Obrazek

Fajne nawiązanie :D Poniżej tył okładki

Obrazek
Ostatnio edytowano Śr lut 25, 09 11:14 przez SALADYN, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Wt wrz 02, 08 09:54

Oh, Osiedle Swoboda. Okladka przeswietna.
Gratuluje oryginalego GB :)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Wt wrz 02, 08 16:01

Gdy kupowałem ten komiks to jeszcze nie miałem styczności z MGS 3 i za cholere nie mogłem sobie przypomnieć gdzie ten design już widziałem.
Ten obrazek z tyłu gdyby ktoś nie skumał lub nie odczytał tekstu to parodia jednej z pierwszych scen Kill Billa.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Pn paź 06, 08 12:41

OMG OMG OMG OMG

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

OMG OMG OMG OMG
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Wt paź 14, 08 15:08

Kul żądam raportu gdzie , jak , za ile i czy można jeszcze zakupić tego art booka ?
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Wt paź 14, 08 20:16

W USA.
Zamowic.
~50$.
Mozliwe.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez kul2 » Śr paź 15, 08 10:31

No Panowie, nikt nic nowego nie kupil? Nie sprawiajacie zebym czul sie osamotniony.

Obrazek
Muahahahaha...

Obrazek
Tym samym trylogie mam z kazdego regionu. Bardzo sie ciesze.

Obrazek
Edycja limitowana. Gdyby ktos chcial moj stary poradnik, czyli ten sam co w wersji limitowanej, tylko ze bindowany z luznych kartek i bez artbooka to ja sie go bardzo chetnie pozbede za koszt przesylki.

Obrazek
Naprawde lubie poradniki. Zdaje sobie sprawe, ze moze sie to wydawac dosc dziwne, ale trudno. Mam ogromny szacunek do ludzi ktorzy zajmuja sie ich pisaniem.

Obrazek
A to zielone toto...press kit z E3 z 2004 roku. Tak, ten z 'plyta analogowa'.

Obrazek
Obrazek
Pelen komplet. Bardzo fajne, o wiele lepsze jakosciowo od tych z PP z MGS1.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gillian » Śr paź 15, 08 10:38

A czy przypadkiem artbook z MGS2 nie miał być ostatni w tym roku? : )
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez kul2 » Śr paź 15, 08 10:44

To dluga i skomplikowana historia, ale w skrocie - to bylo planowane przed artbookiem, ktory owszem mial byc ostatni...jednakze trafila sie okazja z Policenauts i co mialem zrobic? Odpuscic?
Jeszcze Snatcher z PSXa i sam Kojima mi podziekuje za wsparcie.

EDIT 1125

A skoro juz o Policenauts mowa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bizon to 'tu tu tu tututu' pochodzi chyba wlasnie z Policenauts.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Gillian » Śr paź 15, 08 12:34

Sporo tych rzeczy "okazyjnie" z Policenauts ; ).

A sama gra. Piękno. Zazdroszczę. Sam bym sobie to kiedyś sprawił. A wcale drogo nie schodzą na e-bayu. Pewnie decydującym czynnikiem będzie ukazanie się długo oczekiwanego angielskiego patcha.

Podoba mi się to, że na tych okładkach mają taki ładny czarny pasek z napisem "INTERACTIVE CINEMA" czy "ACTION GAME" w przypadku MGS:I lub "ADVENTURE GAME" na okładce peesiksowego Snatchera. Nie wiem za bardzo jak sprawa wygląda z innymi grami u Japończyków, czy to tylko te gry od Kojimy tak mają, od Konami, czy inne też?


kul napisał(a):Bizon to 'tu tu tu tututu' pochodzi chyba wlasnie z Policenauts.
No i jest znacznie rozszerzone : )
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez kul2 » Śr paź 15, 08 15:02

Oj bardzo tanio ostatnio, ta kosztowala ~30zl a jest w bardzo dobrym stanie. Brakuje obi, wiec z kolekcjonerskiego punktu widzenia jest bezwartosciowa, ale phi.

Te napisy widzialem tylko na grach Konami, ale moze jeszcze jakas firma ich uzywala.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Bizon » Śr paź 15, 08 15:48

A to zielone toto...press kit z E3 z 2004 roku. Tak, ten z 'plyta analogowa'.

I napisz mi, ze dałeś za to poniżej 50zł, to cie pogryzę :D.
kul napisał(a):Gdyby ktos chcial moj stary poradnik, czyli ten sam co w wersji limitowanej, tylko ze bindowany z luznych kartek i bez artbooka to ja sie go bardzo chetnie pozbede za koszt przesylki.

Odezwę się do ciebie na GG :)
https://www.youtube.com/user/BizonBlady
My mama said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Avatar użytkownika
Bizon
Rozwalił beton w drobny mak
 
Posty: 2045
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 09:51

Postprzez SALADYN » Pn lis 03, 08 19:26

Kul ile dałeś za figurkę Snake'a z Medicom ?
Ciekawi mnie po ile teraz chodzą i ich dostępność (tak dobrze myślisz zamierzam sobie je kiedyś sprowadzić ale nie w najbliższym czasie)
I może wrzucisz jakiś jej dokładniejszy opis z zdjeciami.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Pn lis 03, 08 19:51

To byla transkacja prywatna.
Za 500zl kupisz bez problemu.

Ani opisu, ani zdjec na razie nie zrobie.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SALADYN » Pn lis 03, 08 19:55

Hmm tak jak myślałem pięć stówek podobnie pewnie stoi Raiden i Naked Snake.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez kul2 » Pn lis 03, 08 20:09

Oj nie wiem czy te z trojki dostaniesz za tyle. Blizej 600-700, a beda szly w gore niestety.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Następna strona

Powrót do MGSowe kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron