Key config w MGS2:S dla dualshocka

Problemy techniczne. Przed założeniem tematu sprawdż czy problem nie został już opisany.

Moderator: GM

Key config w MGS2:S dla dualshocka

Postprzez facecamo » Cz lip 02, 09 10:56

Witam.Zna może ktoś łopatologiczny poradnik ustawienia sterowania w MGS2 na PC dla dualshocka?

Obrazek
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57

Postprzez Gac666xx » Cz lip 02, 09 13:10

Było w innym temacie ale zniknęło.

Obrazek

Poni?ej przedstawiam moim zdaniem (Odinowi si? podoba?o) najlepsze u?o?enie przycisków na Pada pod PC. U?o?enie jest wygodne dla posiadaczy padów z 12ma przyciskami (6 pod kciukiem prawym czyli np. Dragon Pad), ale równie dobrze sprawuje si? pod innymi, bardziej "dual shockowymi" padami.

Jedyny problem jeśli posiadasz dual shocka z czterema przyciskami pod prawym kciukiem, to wypadałoby jeszcze 2 przyciski ustawić na klawiaturze, chyba, że masz 4 triggery to zmienia postać rzeczy (tak jak w x360 pad, który dobrze pod windows działa).
What the frag ya lookin' at huh?
Gac666xx
Big Boss
 
Posty: 3036
Dołączył(a): So cze 09, 07 13:34

Postprzez facecamo » Cz lip 02, 09 17:57

ok, dzieki
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57

Postprzez facecamo » Wt lut 01, 11 17:13

To jest dobre ustawienie dla normalnych padów, gałki też świetnie operują.

Obrazek
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57

Postprzez Osvelot » Wt lut 01, 11 17:21

Ten ekran wygląda, jakby twój Substance zrozumiał, że masz podłączonego prawdziwego Dualshocka... jak to zrobiłeś?
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez facecamo » Wt lut 01, 11 19:45

Ocwelot napisał(a):Ten ekran wygląda, jakby twój Substance zrozumiał, że masz podłączonego prawdziwego Dualshocka... jak to zrobiłeś?


To jest po prostu tylko szablon jak należy ustawić cfg pada a w moim przypadku logitecha F510. Znalezione w googlach ;)
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57

Postprzez Osvelot » Wt lut 01, 11 21:23

facecamo napisał(a):To jest po prostu tylko szablon jak należy ustawić cfg pada a w moim przypadku logitecha F510. Znalezione w googlach ;)


ACH SZLAG. A zresztą, co się przejmuję, mogę tłuc w Substancję na PS2, nie po to kupowałem. Lubiłem po prostu od czasu do czasu odpalić MGS2 na starym kompie, no ale cóż - w dupę nóż.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez facecamo » Śr lut 02, 11 10:29

Mam jedynie problem z configiem dla "first person view" i dla M4/AK bo nie mogę przy celować bo od razu sieje. Pomimo ze posiadałem PS2 oraz MGS2:SoL (które mam do dziś) to w nie nie grałem a że PS3 nie jest kompatybilne wstecz to już dupa blada. Odpuściłem bo grałem i gram w MGS2:S i trochę teraz żałuje.
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57

Postprzez Gillian » Śr lut 02, 11 15:03

Tyle męczarni, nie lepiej za jakies dwie stówki dopaść PS2? Albo odpalić pod emulatorem...
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Gac666 » Śr lut 02, 11 21:28

A tam męczarni, jeden dodatkowy przycisk do wciskania dochodzi, ja tam MGS 2 przechodziłem na PC i PS2 i jakos specjalnie mi to nie przeszkadzało, a jednak MGS 2 bardzo ładnie wygląda w wyższej rozdzielczości :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez facecamo » Śr lut 02, 11 21:40

Zaraz zaraz, przecież MGS2:Substance nie ma na PS2, zresztą jest to rarytas który nie jedna osoba chciała by mieć :hello1:
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57

Postprzez Lazuli Lapis » Śr lut 02, 11 21:46

jak nie ma jak jest?... i była sporo przed wersją pecetową
Obrazek
Avatar użytkownika
Lazuli Lapis
The Inspector
 
Posty: 381
Dołączył(a): Wt gru 07, 10 20:12
Lokalizacja: Stare Babice
Gram: BioShock, Mirror's Edge
Czytam: Fahrenheit 451

Postprzez Gillian » Śr lut 02, 11 22:19

Jaki rarytas? Niecałe 50zł na pierwszej lepszej aukcji. http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... =substance

Większym rarytasem to może być teraz pierwsze wydanie z dodatkową płytą z Document of (ale sam kupowałem takie z 1,5roku temu za ok 50zł).
No chyba że pomyliłeś z MGS3 Subsistance, które chodzi za wyższe ceny.



Gacu, rozdzielczość rozdzielczością, skopana konwersja skopaną konwersją. Na PS2 gra ogólnie wygląda po prostu lepiej. Grałem tak i tak. Najpierw na PC, później na PS2. Był mały szok ; )
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez Operator » Śr lut 02, 11 22:36

Nie wiem, ja katowałem to na klawiaturze. Problemu z AK nie miałem, bo go nie używałem :P
Avatar użytkownika
Operator
Laughing Octopus
 
Posty: 916
Dołączył(a): Śr sie 20, 08 15:08
Lokalizacja: Vault 13
Gram: USOSweb

Postprzez Osvelot » Cz lut 03, 11 00:04

facecamo napisał(a):Zaraz zaraz, przecież MGS2:Substance nie ma na PS2, zresztą jest to rarytas który nie jedna osoba chciała by mieć

Ocwelot napisał(a):A zresztą, co się przejmuję, mogę tłuc w Substancję na PS2, nie po to kupowałem.


Pozdrawiam cieplutko.

Większym rarytasem to może być teraz pierwsze wydanie z dodatkową płytą z Document of


Jeszcze cieplej.
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Postprzez Gac666 » Cz lut 03, 11 08:35

twilite kid napisał(a):Gacu, rozdzielczość rozdzielczością, skopana konwersja skopaną konwersją. Na PS2 gra ogólnie wygląda po prostu lepiej. Grałem tak i tak. Najpierw na PC, później na PS2. Był mały szok ; )


No ja też grałem, bo mam obie wersje, ale osobiście grało mi sie równie dobrze na PC. Źle zaś grało mi się w MGS 3, gdzie przez rozdzielczość i kolory nic praktycznie nie widziałem i gra mnie ostro wymęczyła. Na szczęście MGS2 ma bardziej zróżnicowaną paletę kolorów i to tak nie poraża. Jednakże co rozdzielczość 640x480 to nie chociażby 1024x768, na której grałem w MGS2 na PC. A to, że musiałem jeden przycisk więcej wciskać (a za to mogłem ustawić pada dokładnie tak jak chciałem) kompletnie mi nie przeszkadzało. Nawet swego czasu VR training miałem zaliczony na gold, choć przyznaje nie cały bo mi sie nie chciało:P.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gac666
Big Boss
 
Posty: 3443
Dołączył(a): N sie 23, 09 12:22
Lokalizacja: Ultramar/Warszawa

Postprzez facecamo » Cz lut 03, 11 08:56

twilite kid napisał(a):Jaki rarytas? Niecałe 50zł na pierwszej lepszej aukcji. http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... =substance

Większym rarytasem to może być teraz pierwsze wydanie z dodatkową płytą z Document of (ale sam kupowałem takie z 1,5roku temu za ok 50zł).
No chyba że pomyliłeś z MGS3 Subsistance, które chodzi za wyższe ceny.



Gacu, rozdzielczość rozdzielczością, skopana konwersja skopaną konwersją. Na PS2 gra ogólnie wygląda po prostu lepiej. Grałem tak i tak. Najpierw na PC, później na PS2. Był mały szok ; )


Podaj mi linki do aukcji MGS2:S na PC a nie PS2 rarytasie jeden :D
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57

Postprzez Gillian » Cz lut 03, 11 11:28

Ale powiedziałeś że Substance na PS2 nie ma.

Na PC zaś wcale też nie jest to niewiadomo jakim rarytasem: http://allegro.pl/listing.php/search?st ... sed=1&sg=0
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez facecamo » Pt lut 04, 11 08:20

Byłem najwyraźniej źle doinformowany. A dla mnie i tak jest rarytasem i widzę że mój komplet dość wysoko stoi bo znaczna część na aukcjach jest nie kompletna.Pzdr
Avatar użytkownika
facecamo
Revolver Ocelot
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr mar 04, 09 08:57


Powrót do Problemy Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron