Internet na konsoli...

Problemy techniczne. Przed założeniem tematu sprawdż czy problem nie został już opisany.

Moderator: GM

Internet na konsoli...

Postprzez nbkadi » Wt maja 30, 06 12:09

Witam mam nadzieje rodzaj tematu jaki mam zamiar napisac nie bedzie zbytnio odbiegal od dzialu poniewaz jakby nie bylo dotyczy problemu technicznego ...

Tak wiec na wstepie zapytam czy ktokolwiek kiedykolwiek siedzial / widzial / korzystal z internetu na konsoli ? Ja wlasnie postanowilem sprobowac (mam neta via bluetooth na n-gage < bo to takze konsola, lecz chcialem czegos wiecej ... Tak wiec zarejestrowalem swoja konsole PlayStation 2 aby otrzymac Network Access Disc oraz kod PIN. Czekalem na przesylke okolo 3 tygodni ale w koncu wczoraj do mnie dotarla :]. Tak wiec od razu rozpakowalem przeczytalem manuala .... potwierdzilem kod PIN na stronie playstation i jedziem.... Wlozylem kabel z neta do konsoli RJ-45 odpalilem plyte DVD z softem wszystko sie zapisalo ladnie pieknie ustawilem adresy IP, NETMASK, GATEWAY, DNS1, DNS2, wylaczylem PPPoE, odbieranie wszystkich danych automatycznie poprzez DHCP (bo na PC i tak i tak mi nie pobiera automatic) AutoDNS takze wylaczylem. Te wszystkie dane wprowadzilem tak jak na blaszaku (pc) gdzie necik dziala (inaczej bym tego nie pisal :P) Jedyne czego nie wiem to co oznacza ustawienie 'CONFIGURE EXTERNAL NETWORK DEVICE' tam nalezy podac adres IP ale wlasnie nie wiem jaki na moim gateway`u jak wpisalem to nie dzialalo.... Nie wiem co robic czy zglosic sie do admina ?? ISP ?? Moze ktos wie jak mi pomoc ....

AHA jeszcze jedno jak robie test to w pierwsze trzy kroki konfigurator przechodzi lecz zatrzymuje sie na PING Test
mg fanatic
Avatar użytkownika
nbkadi
Inkarnacja VR
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pn maja 29, 06 17:59
Lokalizacja: Chorzów

Powrót do Problemy Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron