MGS 4 - Problem z aktem 4

Problemy techniczne. Przed założeniem tematu sprawdż czy problem nie został już opisany.

Moderator: GM

MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez atm3d » Wt maja 12, 15 16:45

witam
zwracam sie do Was z taka prosba, otoz niewazne czy mam gre na dysku czy laduje z plyty po zakonczeniu Mission Briefings aktu 4 (prawdopodobnie za chwile jest moment wspomnienia z MGS1) gra sie wylacza i wywala do XMB
moja prosba polega na tym zeby ktos wrzucil mi save'a po tych filmikach (ewentualnie obojetnie jaki, byle z 4 aktu) na poziomie easy ewentualnie normal

szukalem juz wszedzie (sa tylko savy100%, a to mnie nie satysfakcjonuje) i probowalem wszystkiego

pozdrawiam i stawiam piwo :)
atm3d
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 12, 15 15:15

Re: MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez Gillian » Wt maja 12, 15 20:48

A sejwy nie są kojarzone z kontem użytkownika?

W każdym razie mam pakę z sejwami z całej gry z różnych momentów. Mogę wrzucić gdzieś.

edit: poszło PM
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Re: MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez SALADYN » Wt maja 12, 15 20:59

Są kojarzone z konsolą, żeby móc zagrać w grę na sejwie znajomego trzeba najpierw ściagnięty zapis przerobić programem.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez atm3d » Wt maja 12, 15 21:40

Dzieki Gillian :)
sprawdze to zaraz, w kazdym badz razie sejwy sciagniete z neta dzialaly
atm3d
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 12, 15 15:15

Re: MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez Solidny » Wt maja 12, 15 22:50

SALADYN napisał(a):Są kojarzone z konsolą, żeby móc zagrać w grę na sejwie znajomego trzeba najpierw ściagnięty zapis przerobić programem.

Powaga? Ja normalnie na pendrive zgrywam i przerzucam między konsolami. Z konta na konto też daje radę, ale trofea wyłącza.
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez atm3d » Wt maja 12, 15 22:52

Gillian jestes wielki :)
jade dalej z MGS

dzieki wielkie:)
atm3d
Inkarnacja VR
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 12, 15 15:15

Re: MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez SALADYN » Wt maja 12, 15 23:08

Solidny napisał(a):
SALADYN napisał(a):Są kojarzone z konsolą, żeby móc zagrać w grę na sejwie znajomego trzeba najpierw ściagnięty zapis przerobić programem.

Powaga? Ja normalnie na pendrive zgrywam i przerzucam między konsolami. Z konta na konto też daje radę, ale trofea wyłącza.

Tzn nie wiem jak w MGS4 ale w innych grach w których próbowałem coś tam kopiować nie można było używać innych zapisów. Są też gry które nie rozpoznają sejwów po przejściu z płyty na cyfrówkę i na odwrót.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: MGS 4 - Problem z aktem 4

Postprzez rds » N cze 07, 15 00:45

Gillian napisał(a):W każdym razie mam pakę z sejwami z całej gry z różnych momentów. Mogę wrzucić gdzieś.


Witam,
Mam ten sam problem. Czy mógłbym prosić też o przesłanie tych sejwów. Próbowałem już wszystkiego.
Pozdrawiam

edit: dzięki Gillian, sejwy dostałem, wszystko działa :)
rds
Inkarnacja VR
 
Posty: 1
Dołączył(a): So cze 06, 15 23:50


Powrót do Problemy Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron