Czwartek 25 IX 2008

Wszystkie rozmowy o Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w MGO

Moderatorzy: Lost, Johny Sasaki, GM

Czwartek 25 IX 2008

Postprzez kul2 » Cz wrz 25, 08 18:51

DW v NPC B

Przy calej mojej sympatii dla DW (Kacper20 pozdrawiam) Panowie nie powinniscie sie spozniac, nie 20 minut.

Tyle sie spoznili i zaczeli grac w 4, NPC w 5, oczywiscie za zgoda obu stron. Rozgrzewka i ladnie, nikt nie narzeka na lagi, widze ze Liion i Marek z NPC je maja, DW zglasza na to uwage.

Ruszyli, graja i po chwili znowu zwracaja uwage na lagi. Juz 3 osoby z NPC B maja lagi, po kolejnej chwili tylko Kyo01 nie mial. Nikt z NPC B sie na nie skarzyl, za to DW co chwile o nich mowilo.

Rozumiem zlosc DW bo faktycznie ustrzelic cos czego nie ma jest niemozliwe, dlatego tez chcialbym ten mecz powtorzyc. Bo jest to naprawde dziwna sytuacja w ktorej jedna druzyna w ogole nie ma lagow, a w drugiej maja prawie wszyscy.

DW pod koniec meczu wyszlo, a Rucus napisal do mnie prosbe o uznanie walkowera, bo tak sie grac nie dalo. Ma racje, nie dalo sie.

Jest tak juz drugi raz, ponownie w meczu z udzialem NPC, nie mam pojecia czy z ich laczami jest cos nie tak, czy jest to cos innego. Nie wierze zebyscie to robili celowo, ale sami przyznajcie, wyglada to przekomicznie kiedy cale DW jest zielone, a Wy czerwoni.

Chcialbym zeby ten mecz odbyl sie ponownie, moze na laczu Losta, bo uwazam ze zarowno DW jak i NPC B powinno miec mozliwosc pokazania swoich umiejetnosci.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Lord Taikun » Cz wrz 25, 08 18:57

Ja pierd*&***

Jedna uwaga kul, skoro były takie ogromne lagi że nie dało się grać, dlaczego DW nie wyszły gdy mieli jeszcze 26 czy 30 pkt, a dopiero gdy juz widzieli ze nie maja szans? Stary oszczędź, żadnych lagów nie mieliśmy, a ikonki obok ników? ile wy graliście w MGO? każdy wie że przeważnie one sa z d*** wyssane, ja mam zawsze I albo II i nigdy nikt mi nie marudził że mam lagi.

Możemy mecz powtarzać jak chcecie, bo to na jedno wyjdzie, NPC i tak wygra. Ale może teraz na naszym serwie ? Marek mógłby zalożyć, u niego nigdy, nikt nie ma lagów :)

EDIT.

a tutaj wycinka z forum DW:

ArczX : "Noo dw powiem wam ze jestem pod totalnym wrazeniem. Nie wiedzialem ze moglismy tak zchrzanic sprawe... . Ale coz ... . Trzeba cwiczyc i czwiczyc i miec kogos na rezerwe ;/"

Aszyn: "chłopaki... lagi to ine nasza wina... to jedna sprawa... (ja nie miałem

Druga to to że jak ja mam laga, to mi laguje... To druga sprawa.

A 3 to naprawdę fajny mecz to był... Dzieki za gre, choc pewnie w 5 byłaby lepsza zabawa. "

ArczX: "Koleś weź wogole sp****ekhmmm spadam z tego forum. Nie jesteś w naszym klanie ? Dowidzenia."

Aszyn: "ArczX... jeśli chcesz wojny to możesz ja mieć...

Spadac z tego forum możesz Ty... jesteś tu krócej, a to że gram w NPC to nie ma żadnego znaczenia. Teraz mógłbym rzucić grad obelg w Twoją stronę, ale tego nie zrobie, bo wymaga tego kultura... Przyszedlem podziękować za mecz.. Co do lagów to zdecyduje sędzia.. Mógłbym także wam zarzucic niesportowe zachowanie, za co pewnie by była całkowita dyskwalfikacja, ale po co... Dobrze mi się grało. Radochy miałem co nie miara... Ale Ty postanowiłeś zmieszać mnie z błotem.

Forum jest ogólnodostępne, i niekt nie będzie mi mówił co mam robić.. To tyle. A jak sie nie podoba, to nie mój problem.


to chyba wszystko wyjaśnia -_-
Lord Taikun
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 17, 08 00:35
Lokalizacja: Opole

Postprzez Kacper20 » Cz wrz 25, 08 18:59

Małe sprostowanie. Po kolei. Otóż stawiliśmy się, ale czekaliśmy na 5 gracza. Ok nie zjawił się więc zaczynamy grać. Był remis : 44:44 Tutaj zaczyna się nasz dramat. Otóż Marek( najlepszy gracz NPC) miał lagi. Najpierw on. Strzelam w głowę a tu nic się nie dzieje. Oczywiście po chwili umieram. Oprócz tego późniejsze teleporty( naprawde straszne) innych graczy NPC. Sądzę, że takie coś nie powinno być miejsca. My raczej mieliśmy dobre łącza.
Do tego złośliwe ich teksty( przyznam, że nasze niektóre też takie były) przyprowadzały o prawdziwe zdenerwowanie. Mówimy, że mają lagi a oni na to, żebyśmy MY sobie zakupili lepsze łącza. Naprawdę jeśli ktoś ma lagi można to zrozumieć. 1 osoba da się wytrzymać. Jednak przy większej liczbie osób nie można tego zaakceptować a tak było przy NPC.
Ostatnio edytowano Cz wrz 25, 08 19:00 przez Kacper20, łącznie edytowano 1 raz
Kacper20
Coward Duck
 
Posty: 35
Dołączył(a): So lip 05, 08 18:04

Postprzez kul2 » Cz wrz 25, 08 19:00

Taikun, przeciez ja mialem pol meczu ustawiona kamere na Ciebie, ja widzialem co sie dzieje.

Nie powiesz mi chyba ze jak wchodzi na siebie dwoch zawodnikow z przeciwnych druzyn, po czym jeden znika to nie ma lagow.

EDIT.
Kwestie odzywek zostawiamy zupelnie na boku.

-macie teleport
-jestesmy fanami star treka

ahaha

Tylko ze tak calkiem powaznie to naprawde smiesznie to wygladalo momentami.
Ostatnio edytowano Cz sty 01, 70 02:00 przez kul2, łącznie edytowano 1 raz
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez SmaleC » Cz wrz 25, 08 19:00

Juz mi sie koledzy z klanu pochwalili jak wygladal mecz. Szczerze przyznaje mielismy okazje grac z NPC przed mistrzostwami i sytuacja wygladala tak jak opisana wyzej, ich wlasny server i wszedzie czerwone kreski (przystosowanie sie do otaczajacego srodowiska, dla nich lagi to normalka inni sie gubia) Ja osobiscie grajac na ich serverze gre zakonczylem slowami "Ludzie, Boze jak wy mozecie tak grac" i wyszedlem bo naprawde ustrzelic kogos rownalo sie z niemozliwym. Lacze 512 wystarcza zeby grac na przyzwoitym poziomie, teraz przeciez standard to 1mb wiec jakie oni maja lacza? 56kb? Nie robmy jaj przeciez chyba nie wlaczaja sciagania na czas gry...


Decyzja z powtorzeniem meczu jak najbardziej jest trafna, a jesli sytuacja sie powtorzy czerwona kartka.
Ostatnio edytowano Cz wrz 25, 08 19:03 przez SmaleC, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
SmaleC
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr wrz 24, 08 22:32

Postprzez Aszyn » Cz wrz 25, 08 19:01

Ja mogę załozyc... mam neta 4MB... Marek, tez ma duże, ale ze szkocji.

Oczywiście mecz powtórzyc mogę....

Nie podoba mi się tylko postawa klanu DW na ich forum, w którym sie juz długi czas wypowiadałem, po czym zostałem zjechany że mam spadac bo do DW nie należę... Sory, ale to jest bardzo dziecinne...
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez Lord Taikun » Cz wrz 25, 08 19:03

kul napisał(a):Taikun, przeciez ja mialem pol meczu ustawiona kamere na Ciebie, ja widzialem co sie dzieje.

Nie powiesz mi chyba ze jak wchodzi na siebie dwoch zawodnikow z przeciwnych druzyn, po czym jeden znika to nie ma lagow.


Tylko że mi nikt nie skakał ...

chcecie powtórzyć? na naszym serwie tylko i wyłącznie
Lord Taikun
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 17, 08 00:35
Lokalizacja: Opole

Postprzez Aszyn » Cz wrz 25, 08 19:04

SmaleC napisał(a):Juz mi sie koledzy z klanu pochwalili jak wygladal mecz. Szczerze przyznaje mielismy okazje grac z NPC przed mistrzostwami i sytuacja wygladala tak jak opisana wyzej, ich wlasny server i wszedzie czerwone kreski (przystosowanie sie do otaczajacego srodowiska, dla nich lagi to normalka inni sie gubia) Ja osobiscie grajac na ich serverze gre zakonczylem slowami "Ludzie, Boze jak wy mozecie tak grac" i wyszedlem bo naprawde ustrzelic kogos rownalo sie z niemozliwym. Lacze 512 wystarcza zeby grac na przyzwoitym poziomie, teraz przeciez standard to 1mb wiec jakie oni maja lacza? 56kb? Nie robmy jaj przeciez chyba nie wlaczaja sciagania na czas gry...


Decyzja z powtorzeniem meczu jak najbardziej jest trafna, a jesli sytuacja sie powtorzy czerwona kartka.


SmaleC.. pamiętam ten mecz... to nie był nasz serw. :)

Druga sprawa.. marek ma 8mb ja mam 4 mb.. i kogo tu jest wina ze ja mam czerwoną kreskę? No napewno nie moja...
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez SmaleC » Cz wrz 25, 08 19:06

Sorry dwight, ale jestes w sekcji w ktorej dostep maja tylko czlonkowie klanu, a nie normalni user'zy. Nie jestes w klanie nie powinienes wchodzic i wypisac sie z grupy. Tam sa tematy opisujace taktyke itp.


Wiec jak ci powiedzieli, zebys spadal to mieli do tego prawo i sam sie powinienes zorietowac, ze to nie miejsce dla ciebie.
Obrazek
Avatar użytkownika
SmaleC
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr wrz 24, 08 22:32

Postprzez KyoK01 » Cz wrz 25, 08 19:07

Ludzie dajcie kogoś z porządnym łaczem żeby nie było lagów i zagramy jeszcze raz i się okaże tylko patrzcie też na to że każdy z nas musi się też dostosować do terminu,wiadomo że pracujemy i nieraz jest kiepsko z czasem.Ja mam łacze 1 mb może niektórzy mają 56kb ale nie z naszego teamu.
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Lord Taikun » Cz wrz 25, 08 19:08

Btw. kul ma chyba łącze 1MB ... czy na takim łączu powinien stać serwer ? gdy graliśmy w MGO Champs nie było z nami żadnych problemów, a grał wtedy Marek, ja i Kyo
Lord Taikun
Inkarnacja VR
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 17, 08 00:35
Lokalizacja: Opole

Postprzez KyoK01 » Cz wrz 25, 08 19:11

Tak Lord TAI ma racje na turniej WC 2008 nie było żadnych problemow.TAI weżmy AVE na hosta on ma 6mb łacze :)
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Aszyn » Cz wrz 25, 08 19:13

SmaleC napisał(a):Sorry dwight, ale jestes w sekcji w ktorej dostep maja tylko czlonkowie klanu, a nie normalni user'zy. Nie jestes w klanie nie powinienes wchodzic i wypisac sie z grupy. Tam sa tematy opisujace taktyke itp.


Wiec jak ci powiedzieli, zebys spadal to mieli do tego prawo i sam sie powinienes zorietowac, ze to nie miejsce dla ciebie.


W takim razie macie swietnie administrowane grupy. :)

Oczywiscie . ide sie wypisac. :D

Już dawno mogliscie mnie wyrzucic od kiedy sie odłączyłem...
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez kul2 » Cz wrz 25, 08 19:13

To az samo prosi sie o napisanie: moje lacze nie, Losta nie. Jak chcecie grac to tylko na swoim ;)
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez KyoK01 » Cz wrz 25, 08 19:15

Dobra dajcie Losta żeby nie było ok i piszcie kiedy rewanż.
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez SmaleC » Cz wrz 25, 08 19:15

Ale lopatologicznie rzecz biorac:

Server 1mb tak? (tak) Wy macie lacza nawet po 4 i 8 mb tak? (tak) DW maja normalne lacza tak? (tak) To dlaczego wy macie czerwone kreski a DW zielone? Analogicznie rzecz biorac problem nie koniecznie musial byc spowodowany serverem, bo gdyby lacze bylo zle to przeciez kazdy by mial czerwona kreske... Co do tego, ze status lacza "klamie" tak zdarza sie ale gdy wskakuje komus czerwona kreska po chwili status zmienia sie (sam tak nie raz mialem) ale jesli utrzymuje sie przez caly mecz to zazwyczaj osobe sie taka wykopuje wlasnie za lagowanie.


EDIT:
DwigHt_89 napisał(a):
SmaleC napisał(a):Sorry dwight, ale jestes w sekcji w ktorej dostep maja tylko czlonkowie klanu, a nie normalni user'zy. Nie jestes w klanie nie powinienes wchodzic i wypisac sie z grupy. Tam sa tematy opisujace taktyke itp.


Wiec jak ci powiedzieli, zebys spadal to mieli do tego prawo i sam sie powinienes zorietowac, ze to nie miejsce dla ciebie.


W takim razie macie swietnie administrowane grupy. :)

Oczywiscie . ide sie wypisac. :D

Już dawno mogliscie mnie wyrzucic od kiedy sie odłączyłem...



Tak sie sklada, ze tylko admin ma taka mozliwosc (na tym forum tak jest ono sie rzadzi dziwnymi prawami)
Avatar użytkownika
SmaleC
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr wrz 24, 08 22:32

Postprzez KyoK01 » Cz wrz 25, 08 19:19

gramy na łączu Losta i koniec żeby póżniej nie było że nasze łącza oszukują albo my robimy sztuczki bo jak narazie to każdy po nas jedzie :(
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Aszyn » Cz wrz 25, 08 19:19

No to SmaleC ... wytłumacz mi to... Skoro twierdzą ze Kyo miał tylko dobry ping... marek ma 8 mb ma czewrwone ja mam 4 mam czerwone... a Kyo ile ty masz?

Nie mam pojęcia kogo to wina... ja zrobiłem monitorowanie sieci na routerze.. wloasnie sprawdziłem... miałem normalny transfer... żadnych spadków....

[ Dodano: Czw Wrz 25, 08 19:21 ]
Dajcie linka. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez Kacper20 » Cz wrz 25, 08 19:19

Ok zapraszam na chat. Tam możemy podyskutować.
Kacper20
Coward Duck
 
Posty: 35
Dołączył(a): So lip 05, 08 18:04

Postprzez KyoK01 » Cz wrz 25, 08 19:22

Ja mam 1 mb i problemów z lagami nie miałem jak zakładałem grę.
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Aszyn » Cz wrz 25, 08 19:23

Sprawdzone... Śrdni upload podczas naszych pojedynków z mojej strony to 582kb/s :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez sHNIKIEL » Cz wrz 25, 08 19:24

pany... grałem z DW i nie mielismy problemów ... nie o to chodzie zeby stawac w ich obronie... ale chce powiedziec ze to tylko gra... co sie stało to sie nie odstanie, kazda porazka mobilizuje do wiekszego działania... z takiego wychodze załozenia... peace...
Avatar użytkownika
sHNIKIEL
Black Color
 
Posty: 53
Dołączył(a): Cz wrz 11, 08 21:14
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez SmaleC » Cz wrz 25, 08 19:25

Nie powiem ci w czym lezy problem, bo nie chce klamac :) A na pewno nikt nie jest na tyle glupi zeby uwierzyc w glupoty jakie moglem tu wypisac.


Ale nie pierwszy raz gralismy w NPC i zazwyczaj to wlasnie tak wygladalo, ze byly lagi i tamten mecz ktory przytoczylem nie byl jedynym.
Obrazek
Avatar użytkownika
SmaleC
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr wrz 24, 08 22:32

Postprzez Lijon » Cz wrz 25, 08 19:26

Nie wiem jak to jest możliwe że miałem czerwoną kreske ja mam Chello 5mb i naprawde byłem zdziwiony tym że mam lagi co mnie nieziemsko drażniło przez co miałem taki słaby wynik. Wale ile wlezie w ArczX i nic totalnie nic jemu nawet hp nie schodziło a ja dostaje head shota jak koleś przeładowywuje <lol> ... No comemnt ale mimo to wygraliśmy wiec dlamnie to jest troche śmieszne że chcą powtarzać mecz bez lagów przegrali by ostro gorzej.
Lijon
Inkarnacja VR
 
Posty: 5
Dołączył(a): So wrz 06, 08 09:20

Postprzez Kacper20 » Cz wrz 25, 08 19:27

Jesteś Lijon taki pewien swego? Więc zobaczymy. Bo ja miałem wielkie problemy w trafienie czegoś co co chwilę przemieszcza się o kilka metrów;)
Kacper20
Coward Duck
 
Posty: 35
Dołączył(a): So lip 05, 08 18:04

Postprzez KyoK01 » Cz wrz 25, 08 19:28

Dobra dość tłumaczeń Lost zakłada gre i koniec.
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez SmaleC » Cz wrz 25, 08 19:31

Lijon napisał(a):Nie wiem jak to jest możliwe że miałem czerwoną kreske ja mam Chello 5mb i naprawde byłem zdziwiony tym że mam lagi co mnie nieziemsko drażniło przez co miałem taki słaby wynik. Wale ile wlezie w ArczX i nic totalnie nic jemu nawet hp nie schodziło a ja dostaje head shota jak koleś przeładowywuje <lol> ... No comemnt ale mimo to wygraliśmy wiec dlamnie to jest troche śmieszne że chcą powtarzać mecz bez lagów przegrali by ostro gorzej.



Gralismy kiedys juz mini mecz tak sie zlozylo DW vs NPC tylko i wylacznie bez ludzi spoza i niestety nie bylo tak kolorowo dla NPC
Avatar użytkownika
SmaleC
Inkarnacja VR
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr wrz 24, 08 22:32

Postprzez KyoK01 » Cz wrz 25, 08 19:34

wszystko się okaże przy rewanżu i tyle ludzie bądzcie poważni.
Avatar użytkownika
KyoK01
Arnold
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 18, 08 10:20

Postprzez Aszyn » Cz wrz 25, 08 19:42

Dlatego ja już coraz mniej spędzam czasu na tej elektronicznej rozrywce..

Spójrzcie co 30 minut grania w MGO potrafi zrobić z ludzmi. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Aszyn
The End
 
Posty: 524
Dołączył(a): Pn maja 15, 06 15:10
Lokalizacja: Katowice
Gram: Destiny
Czytam: Solaris

Postprzez mkmario » Pt wrz 26, 08 00:09

hmm znowu gra NPC i znowu co poniektórzy mają laga
Avatar użytkownika
mkmario
Red Blaster
 
Posty: 75
Dołączył(a): Wt sie 12, 08 17:02
Lokalizacja: Karton w szafie atm

Następna strona

Powrót do Turniej MGO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron