Sroda 8 X 2008

Wszystkie rozmowy o Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w MGO

Moderatorzy: Lost, Johny Sasaki, GM

Sroda 8 X 2008

Postprzez kul2 » Śr paź 08, 08 19:43

gen.Zer0 vs falegoon ten pojedynek juz za kilka minut, relacja na zywo na czacie :)

Niestety drugi z dzisiejszych pojedynkow: PiotrB vs Deepthroath nie odbedzie sie z przyczyn technicznych. PiotrB zdecydowal oddac mecz gdyz modem mu sie popsul i co chwile go rozlacza.
'Tak kompleksowe podejście do budowania społecznej odpowiedzialności obywateli za swój osobisty i grupowy wpływ na konieczność obniżenia emisji gazów cieplarnianych w tym CO2, jest przesłanką wysokiej efektywności uzyskanych efektów.'
Avatar użytkownika
kul2
Niewidzialna Armia
 
Posty: 2927
Dołączył(a): Śr lip 13, 05 17:55

Postprzez Lost » Śr paź 08, 08 21:34

Zawodnicy zjawili się w tym samym czasie, czyli kilka minut po godzinie 20:00. Wdusili przycisk start, no i zaczęła się jazda. gen.ZerO starał się doprowadzić do bezpośredniego kontaktu, lecz falegoon bardzo skutecznie zwodził go, niejednokrotnie przyjmując pozę na Old Snake'a(udawanie trupa itd.), w wyniku czego walka trzymała w napięciu. Runda pierwsza zakończyła się wynikiem 10:2 dla Falegoona, druga natomiast 12:2 dla tego samego zawodnika.

Gratuluję.
Avatar użytkownika
Lost
Zanzibar
 
Posty: 345
Dołączył(a): So mar 03, 07 21:44
Lokalizacja: Zapomniałem

Postprzez Deepthroath » Cz paź 09, 08 08:17

nie no, kurde Piotrek.. miałem wielką ochote rozegrać wczoraj ten mecz i tak czy inaczej czekałem do 22:10 z nadzieją że może jednak Ci ten necik w końcu pyknie (sam wczoraj wieczorem miałem problemy z zalogowaniem się na psn), no ale niestety.. nie uważam że mi się pofarciło, musimy któregoś dnia rozegrać ten meczyk już poza konkursem żeby sprawdzić kto powinien zagrać naprawdę w tej trzeciej rundzie. Pozdrawiam!
The War Has Changed
Avatar użytkownika
Deepthroath
Coward Duck
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn lip 28, 08 08:18
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez Johny Sasaki » Pn paź 13, 08 09:07

1. Jak oceniasz pojedynek?
- hmm mysle ze od strony technicznej wszystko gralo bylo dobre lacze i nikt sie nie skarzyl, tak sie wszystko dobrze zaczelo ze nie wiedzialem czy juz gram czy to tylko proba hehe
z pojedynku jestem bardzo zadowolony i pomimo duzej przewagi nad przeciwnikiem nie czulem sie do konca bezpiecznie :)

2. Jakie byly Twoje dobre strony a co dobrego zrobil Twoj przeciwnik?
- mysle ze przedewszystkim licza sie pierwsze minuty walki i duza cierpliwosc w pojedynkach 1vs1 jak zadnych innych trybach nie staram sie nasluchiwac kogos kto sie zbliza, przeciwnikowi mysle ze przedewszystkim zabraklo tej cierpliwosci ale to tylko moje odczucia

3. Jakie masz pomysly na nastepne walki, co bys chcial zmienic, poprawic?
- heh trudne pytanie...mysle ze wszyscy nie mamy zbyt duzo do powiedzenia gdyz mamy strasznie ograniczone pole rozrywki w mgo, wiekszosc z nas nie dysponuje dodatkiem/ami do mgo i to dlatego nie mozna stwozyc czy dobrac lepszego scenariusza do tych zawodow:)

4. Jakie sa Twoje odczucia co do organizacji turnieju? Co bys poprawil na miejscu orgow?
- to tez sie tyczy mojej odp na pytanie nr3. Mysle ze organizacja jest dobra i nic bym nie zmienal tylko jak mowie mamy zbyt zbyt male pole do popisu ze wzgledu na posiadanie tylko podstawy+....

Dzieki i pozdrawiam

to było z panem Falegoonem

Oraz Deepthroat - odpisales mi najfajniej ze wszystkich, ale mysle, ze nie maly udzial w tym mialo to, ze pojedynek sie nie odbyl;]

Czesc Johnny!

1. Pojedynek oceniam fatalnie, gdyż się nie odbył.. Piotrek zaliczył jakieś problemy z internetem i zdecydował się oddać mi walkover, przy okazji tego wywiadu wyzywam Cię Piotrze na pojedynek, powiedz tylko gdzie i kiedy i załatwione!
2. Z racji tego że pojedynek się nie odbył, wrócę do meczu z Xanrir'em w pierwszej rundzie. Więc moim zdaniem X zbyt dużo biegał dookoła, co chwila słyszałem jego kroki i było już kwestią czasu aż go namierzę, sobie pogratulowałem cierpliwości, a Xanrir grał zacięcie i za to szacun.
3. No wiadomo, mam pomysły ale wszystkich nie zdradzę ;) będe bardziej ostrożny, patrząc na pierwszą rundę i wysokie wyniki, byłem zaskoczony wynikami meczów rundy drugiej, często gracze popadają w samozachwyt jak tylko uda im się odskoczyć na dwa - trzy punkty, a pozniej są zdziwieni ostatecznym wynikiem, mogę zagwarantować że w moim przypadku nie będzie miało to miejsca ;)
4. Organizacja jak najbardziej pozytywna, wszystko jasne i przejrzyste, no ale za rok chciałbym zobaczyć jakąś fazę eliminacyjną, wielu dobrych graczy odpadło w pierwszej rundzie tylko dlatego że nie zdążyli się rozgrzać albo zjadła ich trema, faza eliminacyjna powinna oczyscic turniej z cienkich przypadkowych zawodników. Każdy grałby w swojej grupie po kilka pojedynków, zbierał punkty, no wiesz o co mi chodzi ;)

To chyba tyle, pozdrawiam. Deep!
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Johny Sasaki
Zanzibar
 
Posty: 1392
Dołączył(a): Pn paź 03, 05 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Gram: MGS2,3,5


Powrót do Turniej MGO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron