Postacie w Rising

Kontynuacja losów Raidena od Platinum Games we współpracy z Kojima Productions. Czy fani to przeżyją?

Moderatorzy: Snake., GM

Czy chcielibyscie zobaczyć śmierć Old Snake'a?

Tak
15
29%
Nie
16
31%
Nie mam zdania
3
6%
To popsuło by całkowicie MGS'a
6
12%
Wierzę że legenda jeszcze dostanie swój epizod
11
22%
 
Liczba głosów : 51

Re: Postacie w Rising

Postprzez Osvelot » Pn lut 11, 13 16:54

Saladin01 napisał(a):Wydłubałem z nosa teorię, która każe mi wierzyć w spisek implantów piersiowych, sztucznie wydłużonych kończyn, bo to gra o cyborgach nie?

Na boku pozwalam kiełkować tezie o podejrzanych mutacjach ze strony ojca, nieznanego wszak czynnika w genomie panny. Olga mogła się puszczać z każdym, a jeszcze bardziej prawdopodobne że w kolejce do jej wyra był podłożony ktoś o odpowiednich predyspozycjach genetycznych. I Patrioci musieli mieć taki na boku program uwspółcześnionej eugeniki, bo ja w przypadki dzieci-geniuszy wypadających ot tak z post-radzieckich macic nie wierzę zupełnie.

Nie było nic o okaleczonych zgniłych penisach, jestem zawiedziony.

PS. Design postaci Sunny jest kradziony
Obrazek
"From now on... call me Big Bonus."
Avatar użytkownika
Osvelot
Solidus Snake
 
Posty: 2143
Dołączył(a): Śr lip 14, 10 14:37
Gram: w pici-polo na małe bramki

Re: Postacie w Rising

Postprzez SaladinAI » Pn lut 11, 13 17:04

Komu ukradli?
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Re: Postacie w Rising

Postprzez Solidny » Pn lut 11, 13 22:51

Oldze? :P
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Postacie w Rising

Postprzez SALADYN » So mar 09, 13 01:57

Chyba nie będzie to zbyt wielki spoiler jeśli napiszę że Rose i mały Jack żyją i mają się dobrze, w czasie trwania akcji gry oboje przebywają w Nowej Zelandii i póki co tylko tyle zostało powiedziane odnośnie tych postaci.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Postacie w Rising

Postprzez Solidny » Pn mar 11, 13 19:55

Czy tylko mnie bawi ksywa Jetstream Sam? Ale to chyba lepiej niż pospolite Dynamite Jack :)

Tak przy okazji, skumałem wreszcie ten żart Kevina z Draculą - jak tylko zauważyłem, że gra go Phil LaMarr XD
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Postacie w Rising

Postprzez SALADYN » Pn mar 11, 13 22:09

Ksywa jetstream to przecież kolejne odniesienie do tematu bossów czyli niszczycielskich wiatrów, nie widzę niczego w tym zabawnego a na bank mniej to zabawne od Mr. Lighting Bolt.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Postacie w Rising

Postprzez Solidny » Wt mar 12, 13 00:31

Gadasz jak bladewolf :P

"I can see your attempts at humour. I just don't find them entertaining"

Ciekawe czy pomyśleli, że Tornado Sam było za mało subtelne. A Mr Lightning Bolt też mnie śmieszyło, ale to już od trailera.
Ja wiem, że to miało być coś z wiatrem, ale jednak ostatni boss lepiej by pasował, gdyby go nazwać Wreck-it-Ralph... Widzisz? Idealnie!

Przepraszam, mam dziwne poczucie humoru :P
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Postacie w Rising

Postprzez SALADYN » Wt mar 12, 13 00:53

Poczucie humoru masz w porządku ale nad smakiem popracuj bo jednak ostatni boss jako postać w stylu Ralpha mógłby wywołać jakieś tsunami od tych facepalmów na świecie, choć to co jest i tak pewnie jakieś ruchy tektoniczne wywołało.

Solidny napisał(a):Gadasz jak bladewolf :P


Your taunting is pointless, lets fight, a woooooo XD
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Postacie w Rising

Postprzez uci » Wt mar 12, 13 05:35

tylko że sam nie należy do Wind's of destruction, a ksywa bardziej podchodzi pod jego styl walki (szarża a'la Solidus). Zresztą Raiden i Kevin konkretnie komentują co myślą o bossach, ich ksywach i imieniu Mr. Lightning Bolt
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Postacie w Rising

Postprzez SALADYN » Śr mar 13, 13 17:34

Boris to stary znajomy a prawdopodobnie podwładny Sergei'a Gurlukovicha, z Raidenem zna się od misji ratowania Sunny gdzie współpracował z Paradise Lost Army i której struktury przejął po upadku Patriotów tworząc Maverick inc.
Ciekawostka odnośnie Raidena, po MGS4 przeszedł kolejna operację i w Rising jest już cyborgiem całym ciałem co oznacza że wszystko co zostało z jego ciała to mózg a utrata oka mu nie przeszkadza dzięki tej przepasce która zastępuje tymczasowo gałkę oczną.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Postacie w Rising

Postprzez Solidny » Śr mar 13, 13 19:04

SALADYN napisał(a):Boris to stary znajomy a prawdopodobnie podwładny Sergei'a Gurlukovicha, z Raidenem zna się od misji ratowania Sunny gdzie współpracował z Paradise Lost Army i której struktury przejął po upadku Patriotów tworząc Maverick inc.
Ciekawostka odnośnie Raidena, po MGS4 przeszedł kolejna operację i w Rising jest już cyborgiem całym ciałem co oznacza że wszystko co zostało z jego ciała to mózg a utrata oka mu nie przeszkadza dzięki tej przepasce która zastępuje tymczasowo gałkę oczną.

No właśnie zastanawiałem się jak to jest, że ma całe ciałko zrobione, a oka mu nie potrafią wstawić. Zaraz... opaska zastępująca oko? Chyba zasłaniająca bliznę, marnie próując nawiązać do Big Bossa?
Avatar użytkownika
Solidny
Zanzibar
 
Posty: 2727
Dołączył(a): Pt lut 24, 06 16:10
Lokalizacja: Gduńsk
Gram: hipsterskie badziewia
Czytam: Komentarze na YT

Re: Postacie w Rising

Postprzez uci » Cz mar 14, 13 05:33

nawiązanie to i może, ale jak mówi Doktor - opaska to nie kawałek szmaty tylko materiał zrobiony z fotoreceptorów który służy jako drugie oko, tylko ma "większą" ich ilość niz mogli by zmieścić w normalnym oku i pozwala widzieć lepiej (a jak mamy w końcowym filmiku, 2 oko wymieniają bezproblemowo).

Sergei był przyjacielem Gurlukovicha, ale miał inną wizję co do mateczki Rosji i ogólnych spraw dlatego nie działali razem.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Postacie w Rising

Postprzez SALADYN » Cz mar 14, 13 08:30

uci napisał(a): tylko ma "większą" ich ilość niz mogli by zmieścić w normalnym oku i pozwala widzieć lepiej Sergei był przyjacielem Gurlukovicha, ale miał inną wizję co do mateczki Rosji i ogólnych spraw dlatego nie działali razem.


Doktor mówi coś całkiem odwrotnego co do tej widzącej szmatki, nie ma tam nic więcej i lepiej bo mózg Raidena i tak nie potrafiłby przetworzyć obrazu z takiego źródła więc tych receptorów jest tam tylko nieco więcej z uwagi na kontakt urządzenia z powietrzem, pyłem itp.
A powód że Raiden nie ma normalnego sztucznego oka jest prozaiczny, Doktor nie miał akurat materiałów i czasu do zmajstrowania odpowiedniej dla Jacka gałki ocznej.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Poprzednia strona

Powrót do Metal Gear Rising: Revengeance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron