Postacie w Rising

Kontynuacja losów Raidena od Platinum Games we współpracy z Kojima Productions. Czy fani to przeżyją?

Moderatorzy: Snake., GM

Czy chcielibyscie zobaczyć śmierć Old Snake'a?

Tak
15
29%
Nie
16
31%
Nie mam zdania
3
6%
To popsuło by całkowicie MGS'a
6
12%
Wierzę że legenda jeszcze dostanie swój epizod
11
22%
 
Liczba głosów : 51

Postacie w Rising

Postprzez deadspace6 » Pn gru 28, 09 11:49

Kogo się spodziewacie po za starym i dobrym Raidenem? Dziwny byłby MGS bez żadnego powrotu. Ja obstawiam dziewczynę Raidena + ich syna i może Roya Campbella. To te postacie mogłyby się najlepiej wpasować bo np. Merryl jakoś mi do tej gry nie pasuje. Pewnie będzie też wzmianka o Dziadku Snake'u. Wyjaśnią jak umarł (jeśli gra będzie po jego śmierci) albo nawet ekipa Hideo pokaże nam śmierć legendy.
Avatar użytkownika
deadspace6
Fortune
 
Posty: 295
Dołączył(a): So gru 12, 09 15:07

Postprzez SaladinAI » Pn gru 28, 09 14:23

Ja nie chcę nikogo. Dla mnie takie postacie jak Meryl czy Otakon to persony wpisane w specyficzny kontekst osoby Snake'a, uczestnicy jego historii którzy jednak poza nią nie istnieją. Raiden to ktoś zupełnie inny. Nie jest tłem Snake'a, ani jego historia nie schodzi na dalszy plan. Jego kontekst jest inny, więc i bohaterowie powinni egzystować w treści jego rzeczywistości.

Stawiam na mocne akcenty powrotu do przeszłości Jacka. Dlatego Crying Wolf może mieć tutaj duże znaczenie, w końcu mają ze sobą tyle wspólnego. Może jakieś retrospekcje uwzględniające Solidusa - to w końcu ktoś bardziej związany z Raidenem niż swoim bratem klonem. Liczę na zupełnie nową historię.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Snake. » Pn gru 28, 09 19:30

Szczerze powiedziawszy, nie chcę mieć ani Snake'a, ani Meryl, ani Otacona, tudzież kogokolwiek będącego blisko Snake'a przez te ostatnie kilka lat. Ma być Raiden, nowi bohaterowie, być może z czasów odbijania Sunny, czy whatever. Co do śmierci Solida - NIE, zdecydowane. Też człowiek umarł, i zostawmy już go w spokoju, nie przewracajmy go jak naleśnika na patelni.
[center]Nie pieprz,
[/center]
[center] CZATUJ![/center]
Avatar użytkownika
Snake.
The Fury
 
Posty: 586
Dołączył(a): Śr mar 26, 08 22:01
Lokalizacja: Z Raju Niemych Żądz

Postprzez Gillian » Pn gru 28, 09 22:25

Nie, nie, nie!
Już wielokrotnie wspominałem, że nie chcę nikogo znajomego. Nawet ten Raiden mi trochę nie pasuje.

A śmierć Solida to kiepski pomysł. Nie ma sensu wskrzeszać go i niszczyć postać w taki sposób, w jaki zniszczona została legenda Big Bossa w czwórce. Niech wraca, ale we wspomnieniach czy jako tło historii. Tak jak choćby BB w jedynce.
Avatar użytkownika
Gillian
Uber Big Boss
 
Posty: 8739
Dołączył(a): Wt maja 08, 07 22:30

Postprzez uci » Wt gru 29, 09 00:21

ja tam znów lubie jak starzy bohaterowie są pokazywani "po latach", w risingu mogli by się pokazać epizodycznie.

Jak dla mnie powinna wrócić Rose i mały John, wydaje mi się że mogą być ważni dla fabuły.
No do tego Sunny i Mei Ling, a reszta bohaterów może powiać świerzością, albo w ostateczności mogą się pojawić zamienniki jak w PW.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez SALADYN » Wt gru 29, 09 00:25

twilite kid napisał(a):A śmierć Solida to kiepski pomysł. Nie ma sensu wskrzeszać go i niszczyć postać w taki sposób, w jaki zniszczona została legenda Big Bossa w czwórce. Niech wraca, ale we wspomnieniach czy jako tło historii. Tak jak choćby BB w jedynce.


W pełni popeiram twoje zdanie , lepiej bym tego nie ujął.

Saladin01 napisał(a):Może jakieś retrospekcje uwzględniające Solidusa - to w końcu ktoś bardziej związany z Raidenem niż swoim bratem klonem. Liczę na zupełnie nową historię.


Wiele bym dał żeby w grze pojawiła się scena znana z komiksu MGS2 gdzie pokazano dziesiąte urodziny Raiden'a i jego dziesięć "świeczek" gaszonych nożem.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Tidus93x » Pn lut 01, 10 00:25

Mam nadzieję, że obsada MGS:Rising nas zaskoczy świeżością. Skoro ma to być nowy MGS to nie może być mowy o wywlekaniu starych wątków. Snake skończył karierę w MGS4 i tyle. Jednakże zagłosowałem na ostatnią pozycję, gdyż obawiam się, że Kojima nie da odejść staruszkowi bez pożegnania. A szkoda.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez deadspace6 » So mar 13, 10 20:06

Mam nowy pomysł odnośnie postaci w Rising.
Pamiętacie chłopca, który dostał od Sunny MG Mk. III w czasie zaślubin Meryl i Akiby?
Niby ten motyw miał na celu pokazanie jak Sunny kontaktuje się z innym dzieckiem, ale czy na pewno? Może ten czarnoskóry dzieciak nie jest kimś przypadkowym? Może ta jakaś wskazówka?

Chłopiec ma ciemną karnację (może nawet czarną, nie pamiętam) tak samo jak Drebin. Może to jego syn? Czy będzie kontynuował pracę ojca? Czy w przyszłości stanie się przyjacielem Sunny?

W tej chwili są 3 realne postacie, które poza Raidenem mogły by się znaleźć w grze - ten chłopiec, Sunny, Rosmary i syn Raidena (ten bedzie na 90% ).

Wiadomo - jeszcze za wcześnie na takie teorie bo pierwsze info o Rising pojawi się na E3, ale może mam racje:)
Avatar użytkownika
deadspace6
Fortune
 
Posty: 295
Dołączył(a): So gru 12, 09 15:07

Postprzez SaladinAI » So mar 13, 10 20:58

Masz jakieś zdjęcia tego chłopaka?
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Simon » So mar 13, 10 22:00

deadspace6 napisał(a):Mam nowy pomysł odnośnie postaci w Rising.

Toć pisałem o tym tutaj i jakoś was to nie poruszyło...
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez deadspace6 » N mar 14, 10 00:42

Saladin01 napisał(a):Masz jakieś zdjęcia tego chłopaka?


Zdjęć nie mam, ale był jeden szkic chłopaka w Master Art Works.

Simon napisał(a):Toć pisałem o tym tutaj i jakoś was to nie poruszyło...


Simon - takie małe literki że nawet tego nie przeczytałem.
Avatar użytkownika
deadspace6
Fortune
 
Posty: 295
Dołączył(a): So gru 12, 09 15:07

Postprzez revil92 » N mar 14, 10 00:47

Był na tym ślubie w czwartej części lecz raczej wątpię by Drebin był jego ojcem przecież nawet ze sobą nie rozmawiali, a także ten chłopak mówił w innym języku. Dla mnie to mało znacząca popierdułka chociaż z Akiby zrobili postać pierwszą planową więc kto wie jak będzie i z tym chłopakiem.
Avatar użytkownika
revil92
Arnold
 
Posty: 28
Dołączył(a): N kwi 19, 09 23:11
Lokalizacja: Łuków

Postprzez Simon » N mar 14, 10 01:28

deadspace6 napisał(a):Simon - takie małe literki że nawet tego nie przeczytałem.

Bo to było oznaczenie spoilera...
Saladin01 napisał(a):Masz jakieś zdjęcia tego chłopaka?

http://www.youtube.com/watch?v=Z0HXtkvCifs#t=05m15s
Wg mnie to on sie tam przypadkowo nie znalazł...Patrioci go podstawili:P

Młodzi to jest siła, nawet synek Raidena ma ciągoty do katany;]


______
poprawiłem link //twilitekid
Ostatnio edytowano N mar 14, 10 01:44 przez Simon, łącznie edytowano 1 raz
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez deadspace6 » N mar 14, 10 09:50

Simon napisał(a):Wg mnie to on sie tam przypadkowo nie znalazł...Patrioci go podstawili:P


Możliwe. Ja też myślę, że jeszcze o nim usłyszymy.
Avatar użytkownika
deadspace6
Fortune
 
Posty: 295
Dołączył(a): So gru 12, 09 15:07

Postprzez SaladinAI » N mar 14, 10 10:33

Cóż, Rising równa się wzrost nowego pokolenia. Może się to odnosić do tych dwóch młodych osóbek a Raiden wydaje się wystarczająco stary. Może to taka zapowiedź na przyszłość?
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Boras » Pn mar 15, 10 23:24

A pomyśleliście nad tym że możemy się spodziewać syna Jacka jako głównego bohatera gry? Zupełnie inaczej gra mogłaby wyglądać dzięki temu, mogła by poruszyć zupełnie nowe, świeże wątki, bez powracania do starych postaci, co pozwoliłoby wykreowanie nowych bohaterów ! mnie by to pasowało!
... odkąd nie jesz mięsa, salami to dla Ciebie rarytas...
Boras
Dostanie bana!
 
Posty: 128
Dołączył(a): Pn lut 27, 06 22:58
Lokalizacja: wiedziales?

Postprzez Simon » Wt mar 16, 10 02:03

A czytałeś co napisałem 3 posty wyżej?
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez revil92 » Wt mar 16, 10 07:53

Ja tak samo już to dawno pisałem Boras wystarczy przejrzeć dobrze temat "Wieści oraz przypuszczenia..." ;)
Zapraszam do mojego sklepu gry na PS3 i nie tylko http://revil-game.otwarte24.pl/
Avatar użytkownika
revil92
Arnold
 
Posty: 28
Dołączył(a): N kwi 19, 09 23:11
Lokalizacja: Łuków

Postprzez Snake_VR5 » Pt kwi 23, 10 19:06

zzzzz
Ostatnio edytowano Pn lis 14, 11 22:41 przez Snake_VR5, łącznie edytowano 1 raz
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez SaladinAI » Cz maja 27, 10 19:52

Czy chcielibyscie zobaczyć śmierć Old Snake'a?


Chrum, chrum...

Mogłoby się wydawać że stary Snake już dawno leży w grobie, ciesząc się swoją emeryturą. W najnowszym raporcie Sean Eyestone sugeruje że to jeszcze nie koniec. Sam Hayter prosi o to żeby nie pytać się czy pojawi się w następnych częściach: sam nigdy nie wiem czy zagram w grze, dostaje telefon na tydzień przed nagraniami, więc nigdy nic nie wiadomo. Zaś Eyestone dodaje: sami nie znamy fabuły MGS: Rising, gra nie jest jeszcze skończona, więc zobaczymy co z tego wyjdzie, ale sądzę że nie warto jeszcze się żegnać z Snejkiem. Sami zdecydujcie się jak to odebrać.


http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=1769

Chrum...
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez uci » Cz maja 27, 10 20:46

Snake nigdy nie umrze :]

Choć mam nadzieje że do gry na siłe go nie wcisną, to posłuchać kilku jego tekstów przez codec było by miło.

Ehh te E3
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Snake_VR5 » Cz maja 27, 10 21:13

Wielu z nas przywiązało się do tej postaci, niektórzy niewyobrażaną sobie kolejnego MGS bez niego. Jednak zastanawiam się czy czasem Solid Snake nie powinien wreszcie przenieść się już na tamten świat i pogrążyć się w wiecznym śnie. Skoro w Rising główna postacią ma być Raiden i to on ma grać pierwsze skrzypce, to czy czasem pojawienie się żywego Old Snake'a nie zburzy w jakimś stopniu tej koncepcji. Trzeba zadać sobie pytanie, czy czasem uśmiercenie tej postaci nie jest jednak konieczne ? Żyjąca i pojawiająca się acz nie grywalna w Rising postać Old Snake'a może przecież zainteresować gracza bardziej i zapachnąć teoretycznie główna postać grywalną czyli Raidena nieco na drugi plan. Innymi słowy Raiden pozostający w cieniu Old Snake, to nie to co chciałbym zobaczyć w Rising. To mieliśmy w MGS4, powtarzanie tego nie byłoby dobrym pomysłem. Napawa mnie jednak optymizmem pomysł który zrodził się w temacie '' Jakich zmian oczekujesz?'', mianowicie coś w rodzaju sztucznej inteligencji, hologramu. Takie rozwiązanie uważam za całkiem do przyjęcia, Iron Man miał swojego Homera my będziemy mieć swojego Solid / Old Snake'a
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez SaladinAI » Cz maja 27, 10 21:52

Jednak zawsze protagonista miał swojego pomagiera, który go wspierał prze radio - kaszlący i plujący Snake walący rady przez komunikator? Takie postacie z reguły nie skupiały na sobie głównej uwagi. Zresztą Kojima go jeszcze nie zabił więc i tak się pewnie pojawi.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Snake_VR5 » Cz maja 27, 10 23:03

Tylko pytanie w jakiej formie się pojawi, poza tym równie dobrze przez codec Raidenowi mogą służyć pomocą inni. Chociażby Otacon, Rosemary, Meryl, Sunny (choć tu dużo zależy od tego w jakim odstępie czasowym od MGS4 będzie się toczyć akcja Rising) lub ewentualnie ktoś nowy.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez golda8 » Pt maja 28, 10 00:53

wporzadku a jak fabuła gry nawiazuje do calej histori upgrejda Raidena czyli konczy sie bezpośrednio po 2 czesci kiedy go tam przerabiaja przeciez Snake wtedy zyje i ma sie calkiem niezle.
golda8
Machinegun Kid
 
Posty: 12
Dołączył(a): N kwi 18, 10 01:13

Postprzez Snake_VR5 » Pt maja 28, 10 11:27

Tylko kto powiedział że ta gra będzie głównie dotyczyć / toczyć się między wydarzeniami po MGS2 a przed MGS4 ?
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez uci » Pt maja 28, 10 11:35

nikt też temu nie zaprzeczył, kiedy toczy się fabuła na 100% dowiemy się na E3, więc to może być zarówne Side story do 2-4 jak i po wydarzeniach z 4ki.

W drugim przypadku, ja dobrze pamiętam Snake miał mieć (wiadomo takie rzeczy są względne) do pół roku zycia jeszcze, więc jak nie zmienią czegoś drastycznie to Rising powinien się toczyc zaraz po 4
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Postprzez Snake_VR5 » Pt maja 28, 10 11:51

uci napisał(a):więc to może być zarówne Side story do 2-4 jak i po wydarzeniach z 4ki.


Albo jedno i drugie, czego też uważam wykluczyć nie można. Cóż miejmy nadzieje że zbliżające się E3 odpowie na kilka istotnych pytań, choćby tych o czas i być może o miejsce akcji Rising. Wracając jednak do wątku postaci, osobiście chciałbym by pojawił się ktoś z Metal Gear 2: Solid Snake, Dr. Drago Pettrovich Madnar, George Kasler czy chociaż Holly White. To by dopiero było ciekawe, taki powrót do korzeni serii MGS.
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez SaladinAI » Pt maja 28, 10 11:55

To akurat miało być w MGS 4. Ja nie wiem czy chcę MGS4-bis. Naprawdę zróbcie to od podstaw, na nowych założeniach także fabularnych.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez uci » Pt maja 28, 10 12:20

Rising ma spore szanse na to żeby być nową i świeżą częścią, w sumie i multiplatformowość i brak numerka za to świadczą.

Gdyby Rising był właśnie grą nową to MGS2/4 Bis pewnie by pojawiły sie jako wspomnienia/cutscenki etc. możliwe że i wtedy by mignęły stare postacie.
Nie było by to złe.

Wracając do reszty Old Snake w Codecu byłby by miłą rzeczą
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Następna strona

Powrót do Metal Gear Rising: Revengeance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron