Sieciowa zabawa w Rising.

Kontynuacja losów Raidena od Platinum Games we współpracy z Kojima Productions. Czy fani to przeżyją?

Moderatorzy: Snake., GM

Sieciowa zabawa w Rising.

Postprzez SALADYN » Śr sie 25, 10 11:32

Jak wiecie w dzisiejszych czasach praktycznie nie ma gry który nie miałaby choćby odrobiny sieciowej wyrzynki , tryby multi zdarzają się nawet grom nastawionym na singlową zabawę i mimo częstego wrzucania go do tytułu na siłę to jednak wydawca może sobie odhaczyć przy liście że gra ma multiplayer.

Jak waszym zdanie powinien się prezentować ewentualny tryb multi w nadchodzącym Rising.

Ja nie miałbym nic przeciwko wspólnemu skradaniu i eliminacji wrogów wzorem starego już Tenchu Z , choć jakąś formą współzawodnictwa również bym nie pogardziłbym.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez SaladinAI » Śr sie 25, 10 13:14

A co z Metal Gear Online? Czy twórcy zamierzają jeszcze sponsorować tamta grę? Bo na nowe wydanie się nie zapowiada.
To swego rodzaju błędne kolo: roboty tworzące inne roboty
Avatar użytkownika
SaladinAI
Cipher watches all
 
Posty: 7022
Dołączył(a): N maja 14, 06 12:35

Postprzez Coldman » Śr sie 25, 10 16:12

Myślę, że za wcześnie, by coś tutaj wymyślić. Natomiast twórcy mogą nas bardzo zaskoczyć. Przecież przez długi czas myślano, że "PW" też będzie "zwykłym" MGS-em, i nikt do końca nie ogarniał z samych słów kwestii formuły zabawy i roli kooperacji. Multi powinno być przebogate w możliwości, krojone pod wszelkie gusta. Cichacze, wyrzynki, pół na pół, itp., itd. Dla każdego coś miłego. Do tego podkręcić solidnie społecznościową otoczkę (coś, co będzie motywowało Gracza do stałego kontaktu z innymi w kwestii "Rising") i będziemy się bawić z bananem na buzi przez dłuuugi czas :) Zacząłem bardzo mocno kibicować tej grze, bo niezależnie od tego co mówią twórcy, to widać jak na dłoni, że nie odwalają swojego "żeby było ok", tylko wkładają w to masę serducha, żebyśmy otrzymali coś naprawdę unikalnego w skali serii.
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez SALADYN » Śr sie 25, 10 16:20

Metal Gear Online to właściwie już przeszłość , usługa nie miała jakiegoś szczególnie silnego wsparcia i jak dla mnie to mogą to trzymać póki są chętni na granie ale płakać nie będę jak zamkną serwery
PW to z kolei dla mnie mała porażka że trzeba kombinować aby zagrać sobie przez internet , w końcu Koji parę razy mówił że Dobrodziej trafił na PSP dzięki możliwościom internetowym owej konsolki a w końcu zostało tylko AdHoc , ewentualna konwersja na PS3 cieszy mnie tylko dlatego że na tym sprzęcie będzie można pograć po sieci bez tuzina znajomych z PSP i grą.

Rising to już inna bajka i wiadomo że jakaś forma multiplayera musi sie pojawić ale nie chcę znowu samej strzelanki jak w MGS4.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Coldman » Śr sie 25, 10 16:35

Z "PW" to chciałem zaznaczyć, że możemy być również i tutaj konkretnie zaskoczeni. Ciekawe jaką ostatecznie formę przyjmie ten wciąż enigmatyczny projekt.
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez SALADYN » Śr sie 25, 10 16:58

W sumie racja , sama rozgrywka jeszcze nie jest do końca określona poza tym że ma to być skradanka.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Sieciowa zabawa w Rising.

Postprzez Snake_VR5 » Wt sie 31, 10 19:22

SALADYN napisał(a):Jak waszym zdanie powinien się prezentować ewentualny tryb multi w nadchodzącym Rising.


Nie być w podstawowej wersji a w rozszerzeniu tak jak MGS3: Subsistence
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Coldman » Wt sie 31, 10 19:25

Co? A dlaczego akurat tak? Nie mów mi tylko, że tak jak z xxx w "Peace Walker" :) Tam mówiłeś nie, bo nie, hehe
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez Simon » Wt sie 31, 10 19:28

Raiden napisał(a):Nie być w podstawowej wersji a w rozszerzeniu tak jak MGS3: Subsistence

Będzie to wtedy kpina jakich mało. To nie te lata i nie te standardy na takie triki.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Snake_VR5 » Wt sie 31, 10 19:38

Coldman napisał(a):Co? A dlaczego akurat tak? Nie mów mi tylko, że tak jak z xxx w "Peace Walker" :) Tam mówiłeś nie, bo nie, hehe


Coldman tak, bo tak bo w temacie o Peace Walker przytoczyłem argumenty przeciw.
No cóż może nie być multi w ogóle, to jestem w stanie znieść. Nie jest żadną regułą, że w dzisiejszych czasach praktycznie każda gra musi mieć multi. Istnieją przecież z powodzeniem nawet serie gier bez tego trybu i nikt nie narzeka, seria MGS też nie miała go przecież od początku i jakoś nie było narzekania. Oczywiście nie ma co się zapatrywać na przyszłość, trzeba iść z duchem czasu.

Simon napisał(a):Będzie to wtedy kpina jakich mało. To nie te lata i nie te standardy na takie triki.


Powiem tylko jedno PC
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez SALADYN » Wt sie 31, 10 19:43

Multi w starym stylu kiedy dostaniemy spluwę , miecz w łapę i idź se pociachaj kogoś raczej mnie nie interesuje , widziałbym tutaj coś w stylu Assasin's Creed Brotherhood gdzie nie tylko chodzi o to kto będzie miał więcej trupów na koncie.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Simon » Wt sie 31, 10 19:46

Ja bym widział Coopa - ConViction ma świetnego coopa, śmiem twierdzic, że lepszego niż tryb single.
'A cornered fox is more dangerous than a jackal!'

Obrazek
Avatar użytkownika
Simon
Liquid Snake
 
Posty: 2505
Dołączył(a): Wt maja 27, 08 23:50
Lokalizacja: Skwierzyna
Gram: MGSV The Phantom Pain

Postprzez Tidus93x » Wt sie 31, 10 20:11

Ja bym widział Coopa - ConViction ma świetnego coopa

O tak, taki coop by mógł być, ale opcja z AC:Brotherhood również ciekawa. Mam tylko nadzieję, że multi nie będzie zrobione na zasadzie "wszyscy mają to my też robimy". Niech się do tego przyłożą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez SALADYN » Wt sie 31, 10 20:15

Tidus93x napisał(a):Mam tylko nadzieję, że multi nie będzie zrobione na zasadzie "wszyscy mają to my też robimy". Niech się do tego przyłożą.


Właśnie MGO z MGS4 jest dla mnie takim na odwal się , dopiero dodatki poprawiły trochę grę w moich oczach.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Postprzez Tidus93x » Wt sie 31, 10 20:20

Właśnie MGO z MGS4 jest dla mnie takim na odwal się

Trzeba przyznać, że tak ono wyglądało. A ostatnio kilka gier miało właśnie multi szybko dodane, by nadążyć za "modą na multi". Nie przytoczę na szybko przykładów, ale gdzieś o tym czytałem. Stąd moja obawa o ten aspekt w Rising.
Obrazek
Avatar użytkownika
Tidus93x
Jack the Ripper
 
Posty: 1827
Dołączył(a): N sty 31, 10 22:54
Lokalizacja: Zanarkand

Postprzez Coldman » Wt sie 31, 10 21:40

W podtytule jest Co-op czy zwykłe multi? A dlaczego nie jedno i drugie? Choć na taką rolę co-op'u jak w "PW" nie ma szans, bo to inny charakter rozgrywki.
"All those moments will lost in time like tears in the rain..."
Avatar użytkownika
Coldman
banan
 
Posty: 539
Dołączył(a): N kwi 11, 10 18:03

Postprzez Snake_VR5 » Cz wrz 02, 10 09:41

Jeśli chodzi o system kooperacji to mam nadzieje że Paradise Lost Army odegra tu jakieś znaczenie
Snake_VR5
Jack the Ripper
 
Posty: 1373
Dołączył(a): Wt kwi 20, 10 17:13
Lokalizacja: Konami

Postprzez Spuczan_ » So mar 10, 12 00:20

Szczerze powiedziawszy multi obecnie jest dla mnie czymś co w ogóle mnie nie interesuje. Więc chyba nietrudno się domyślić co o nim sądzę.

Wcześniej myślałem, że w takiej grze nie ma racji bytu ale ostatni filmik z multi NG pokazał mi, że jednak można to dobrze zrobić.

Niemniej jednak temat multi nie obchodzi mnie i nie chciałbym go w tej grze.
Avatar użytkownika
Spuczan_
Black Color
 
Posty: 51
Dołączył(a): So sty 14, 12 01:33

Re: Sieciowa zabawa w Rising.

Postprzez Coldman_9 » So wrz 08, 12 17:44

Czyli stanęło na tym, że Sieć posłuży w Rising do pobierania dodatkowych zawartości w postaci Challenge'ów, broni i ubiorów. W sumie to i dobrze, bo jedyny slasher, który spróbuje multi dopiero przed nami i jest to GoW.
Coldman_9
Vamp
 
Posty: 390
Dołączył(a): Pn wrz 03, 12 18:49

Re: Sieciowa zabawa w Rising.

Postprzez uci » So wrz 08, 12 18:24

szkoda goWa dla multi, ostatnio gry tylko na tym tracą.
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh


Powrót do Metal Gear Rising: Revengeance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron