Moja Opinia nt. MGR

Kontynuacja losów Raidena od Platinum Games we współpracy z Kojima Productions. Czy fani to przeżyją?

Moderatorzy: Snake., GM

Moja Opinia nt. MGR

Postprzez Graczdari » N lut 17, 13 17:44

Witajcie ;-) Jestem wielkim fanem serii Metal Gear Solid i redaktorem serwisu GIEROmaniak.pl :-) Było mi już dane zagrać i ukończyć MGR na Playstation 3.

Co mogę powiedzieć? Gra jest genialna, o czym za dwa dni przeczytanie ww. serwisie. Fabularnie mimo znacznego "rozluźnienia" jest naprawdę spoko. Zmniejszono dość radykalnie ilość wstawek, ale samych rozmów podczas gry jest sporo nawet mimo faktu, że MGR jest wielokrotnie krótszy od innych odsłon uniwersum.

Grywalność jest ogromna. Akcji jest mnóstwo - większość scen pod względem efektywności bije te śmieszne CoDy ;-) Nie chodzi tutaj też bynajmniej tylko o walkę. Mamy też inne mniejsze cele do wykonywania. Naszą postać można w małym stopniu rozbudować. Walki z bossami są emocjonujące i często nie łatwe. Na deser mamy jeszcze dużo misji w VR do ukończenia ;-) Często bardzo wymagających.

Pod względem AV świetnie. Bardzo dobrze wykonane otoczenie i modele postaci. Świetne efekty specjalne i duża interaktywność. Jak na możliwość obecnej generacji - super.

Macie jeszcze jakieś pytania? Chętnie odpowiem ;)

Planuje też streaming :) Jeśli byłoby zainteresowanie, to dziś tym się zajmę :)
Graczdari
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt lut 15, 13 20:36

Re: Moja Opinia nt. MGR

Postprzez kALWa888 » N lut 17, 13 17:52

Streaming chętnie bym obejrzał. W demo grałem i walka faktycznie potrafi na początku sprawić trochę trudności, ale wszystko jest do opanowania :).
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Moja Opinia nt. MGR

Postprzez SALADYN » N lut 17, 13 17:56

Jak ja teraz żałuje ostatnich przenosin forum a więc i braku ignorowania tematów, w przyszły weekend sam zagram a już sami twórcy chyba pokazali dość żeby stwierdzić że kolejne materiały nie są mi do szczęścia potrzebne.
Avatar użytkownika
SALADYN
I was made to fight. I AM a gun
 
Posty: 10247
Dołączył(a): Cz maja 29, 08 09:53

Re: Moja Opinia nt. MGR

Postprzez uci » N lut 17, 13 18:42

a zapytam z ciekawości - dużo tych VR misji?
Avatar użytkownika
uci
Uber Big Boss
 
Posty: 8409
Dołączył(a): Cz lut 23, 06 14:05
Czytam: MGS:Guns of the Patrits - Project Itoh

Re: Moja Opinia nt. MGR

Postprzez kALWa888 » N lut 17, 13 18:43

Hehe, ja chyba całkiem pominę dział MGR i GZ. PO już od dawna ignoruję i dzięki temu unikam wszelkich zdradzeń fabuły i czegokolwiek by czerpać z gry jak najwięcej samemu. Odnośnie MGR i tak wiem już zbyt wiele, interesował mnie tak naprawdę tylko między jakimi wydarzeniami osadzona jest gra, czy to spin-off i sprawy gameplayowe. Tymczasem poznałem chyba wszystkich bohaterów, adwersarzy i dowiedziałem się że gra ma niedużo scenek. Tak niestety dzisiejsza promocja gier wygląda.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28

Re: Moja Opinia nt. MGR

Postprzez Graczdari » N lut 17, 13 18:47

uci - 5 Tutorial VR + 20 VR Mission :-)

kALWa888 - Świetnie Cie rozumiem :-) Ale ja nie ujawniłem żadnych informacji, które mogłyby zepsuć przyjemność z gry.
Graczdari
Inkarnacja VR
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt lut 15, 13 20:36

Re: Moja Opinia nt. MGR

Postprzez kALWa888 » N lut 17, 13 19:17

Heh, wiem :). Mówię o ryzyku jakie stwarza czytanie tematów z tego działu. jak np [spoiler]definitywne zakończenie historii Snake'a[/b] czy coś w tym rodzaju. Ty mówiłeś głównie o warstwie gameplayowej gry i w zasadzie takie mnie interesują.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kALWa888
Liquid Snake
 
Posty: 2700
Dołączył(a): Pn cze 01, 09 12:28


Powrót do Metal Gear Rising: Revengeance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron